Forum
Torej to bo zgodba, ki bo vsebovala vse nadnaravne moči ki se jih spomnim.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Rachel Dunsess je rjavolaska, ki je čisto normalna. Vsaj na 1. pogled. V resnici ima neverjetne moči, ki bodo služile svetlobi. Ali temi. In tako je z vsemi njenimi prijatelji. Nekateri so čarovniki, morske deklice, vile, volkodlaki, vampirji, angeli...res različni so med sabo a na koncu jih vse čaka preizkus, ki jim bo zapečatil usodo. Ugotovili bodo, ali bodo služili svetlobi ali temi. To se sliši enostavno, a v njihovi šoli so še ljudje, ki ne smejo izvedeti za njih. Ko Rachel začne odpirati svojo knjigo usode, ugotovi, da je na poti življenja čaka še marsikaj drugega.( zna spreminjati barvo oči. Naravno ima rdeče, a med ljudmi ima zelene.)
Rachel:

23. oktober 2014

23. oktober 2014
u105006
u105006
Neeeeext tvoj 1. Komentar
23. oktober 2014
kako se ti zdi/hvala za komentar
23. oktober 2014
u128688
u128688
Zelo super
23. oktober 2014
u178198
u178198
next
23. oktober 2014
next
23. oktober 2014
u181346
u181346
neeeeeeext
23. oktober 2014
next
23. oktober 2014
u105006
u105006
Zdi se mi carsko glede na to da si ravno začela
23. oktober 2014
ah kako lepo....zdej pišem next plis oglašujte drugim in potrudila se bom narediti dolgega..
23. oktober 2014
Wow, hvala! Next posvečam: Malamateja/ nexti bodo kratki
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Ko se je zdanilo, sem se spraševala, kako bo tisti dan. Kaj se bo zgodilo z nami. Kakšen bo preizkus in...
" Rachel! Pridi, v šolo morava," se je zadrla Amy. Ko sem končno prišla, mi je pokazala svoje vampirske zobe in odšli sva v šolo.
Zdaj sem se že navadila, da si spremenim barvo oči na poti v šolo. In to takrat, ko ni nobenega razen mojih prijateljev.
Ko sva prišli v šolo, sva se pridružili svojim prijateljem. Mi smo posebni in se seveda držimo zase. Vsi nas imajo za čudake, a nas to več ne moti.
" Končno, Rachel! Kje sta se tako dolgo obirali??"
" Oprosti, Tim, ampak razmišljala sem. Veš, samo še 2 meseca..potem pa.."
Vsi so ostali tiho, saj nas je vse skrbelo, kako se bo izšlo. Nato se je začel pouk in usedla sem se zraven Maye, ki je morska deklica.
" Ne morš verjeti! Jaz..ko sem se zjutraj kopala, me je nekdo zagledal. Veš, kako sem se režala, hahaha kako je gledal.."
" Si resna? Ne sme te videt!"
" Saj ni bil človek ampak v tistem morju ponavadi ni morskih deklic..."
Aaaaaa zdej pa razumem. Pogledala sem svojo roko, kjer je pisalo 2 meseca. Zavzdihnila sem. To me že dolgo preganja...ampak zdaj ne smem misliti na to.
" Hey, Rachel! Danes ti moram nekaj pokazati. Se dobiva pri tebi ob 4?"
" Ok"
Bdw Tom, ki mi je to rekel, je angel. On je edini, ki upa, da bo postal temni angel in da bo služil temi. Njemu se zdi, da je lahko tudi temni angel prijazen. Jaz seveda mislim drugače, a ga zato nismo izključili iz družbe, saj bi bil sam ker se z ljudmi ne moremo družiti.
Po koncu pouka sem šla z Tomom k njemu domov. Šla sva v klet, kjer je delal eksperimente.
" Glej, Rachel. Mislim, da sem izumil nekaj novega...tole je napoj, ki ti bo olajšal misli...bolj boš pomirjena in ne boš mislila na.."
" Vse vredu in prav, spoštujem, da mi hočeš pomagat ampak hočem misliti na to in se pripraviti."
Odšla sem, čeprav vem, da sem nesramna. Ampak res....vem, da me preveč skrbi ampak hočem se pripraviti...
Kakorkoli, kasneje sem šla z Amy in Rebecco...ja, rebeka je volkodlakinja.Ne razumem, kako sta lahko vampirka in volkodlakinja prijateljici..saj je vseeno me se zelo razumemo.
" Rachel, kakšne moč imaš že ti?"
" Jaz imam zelo različne. Recimo kadar sem jezna razbijem okna, raztrgam mizo na pol...moja zlobna stan. Kadar pa je Amy zaljubljena v Tima pa ju povežem..."
Utihnila sem ker je do nas prišel nek človek.
" Živjo! Zakaj pa se ne družite z nami? No saj je vseeno. Se bom pa jaz z vami družil!"
Spogledali smo se. Kaj naj naredimo? Če se družimo z ljudmi nas oni razkrinkajo....a kljub temu mi je ta človek zelo spremenil življenje...
23. oktober 2014
u105006
u105006
Neeeeext kar taku naprej!!!
23. oktober 2014
next
23. oktober 2014
neext
23. oktober 2014
next
23. oktober 2014
a vam je všeč? če vam je napišite več kot samo "next"
23. oktober 2014
u105006
u105006
Jest sn napisala neeeext kar taku naprej tu šteje??
23. oktober 2014
ja to šteje js pravim za une k so sam next napisal sej mi je všeč d so sploh kej napisal sam..
23. oktober 2014
neeeeeeeeeeeexxxxttttttt zlo fajn
24. oktober 2014
bnextaj
24. oktober 2014
neeeeext
24. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

cool pišeš kokr že pri prejšnih zgodbicah
24. oktober 2014
v naslednjem nextu bom opisala osebe.
24. oktober 2014
ok
24. oktober 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxtttttttttttt
24. oktober 2014
Ta next bo bolj podrobno opisal osebe:
Amy
Day
Tom
Tim
Dejan
Rebecca
Maya
Teya
Sylus
................................................................................................................
AMY
Je vampirka. Rada pomaga angelom je prijazna. Rada ima adrenalin in obožuje skrivanje pred ljudmi. Ima 2 naj naj frendici: Rachel in Rebecco. Sovraži pametovanje in prehlad.
REBECCA
Je volkodlakinja, a se vseeno druži z vampirji. Ima modre oči, črne lase in rjavo barvo kože. Ponavadi ima oblečeno oblekco.
TIM
Tim je naraven vodja. Je volkodlak in pravzaprav brat Rebecce. Ima kratke rjave lase. Vedno nas vodi in je " ta glavni".
TOM
Je nekakšen znanstvenik. Edini hoče postati temen. Je angel. Dela veliko eksperimentov v svoji kleti, ki občasno raznesejo kakšno epruveto. Je prijazen in sovraži ljudi.
MAYA
Je morska deklica. Živi pod morjem in nad morjem. prvo zato, ker mora biti v vodi, drugo pa zato, da jo lahko obiščejo prijatelji. Ima dolg rep rdečo-rjave barve.
DAY
To je človek, ki se hoče na vsak način pridružiti njim. Dugače ni nič posebnega.
DEJAN
To je čarovnik, ki je poseben. Zaradi tega, ker ima različne barve oči. Drugače se zelo malo druži z drugimi.
TEYA
Toje vila. Njena mama je SYLUS. Ona jim tudi včasih pove, kako lahko modro ravnajo. Je glavna od njih vseh, saj Teya in Sylus vesta, kako izgleda preizkus.
24. oktober 2014
next
24. oktober 2014
u181346
u181346
neeeeeeext
24. oktober 2014
nnnneneeeexxxxttttt
24. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg