Forum
Hey!!!
Dobila sem idejo za zgodbico. Upam da jo boste brali in da vam bo všeč.

1.
Zbudim se. Planem pokonci. Strah me je pa ne vem zakaj. Kaj sem sanjala? Oblije me valj vročine, zato porinem odejo stran od sebe. Za trenutek se ne morem spomniti kje sem. Ker imam telo še vedno otopelo od spanja se raje uležem nazaj. Tako nekaj časa razmišljam. Razmišljam o sanjah, ampak se ne morem spomniti kaj so bile, kaj naj bi pomenile. Vem samo to da sem videla packe, zamegljene postave... Zelena, rjava to bi bil lahko gozd... in rumena ter oranžna kot ogenj. Več se ne morem spomniti, zato pogledam na uro, ki kaže 3.07. "Oh" zavzdihnem in se uležem nazaj.

"Drrrin!!!" zazvoni budilka na telefonu.
Jezno se obrnem in pritisnem zaustavitev. Ponedeljek, spet moram v šolo. Ker se mi ni dalo vstati še malo poležim. In razmišljam... o sanjah, ki se ponavljajo vsako noč. Prav vsako noč od nesreče, a kaj ko nikoli ne vidim nič določenega, otipljivega. Nesreča. Danes je točno en mesec od kar se je zgodila. 30. augusta se mi je življenje obrnilo na glavo. Zelo lep dan je postal nočna mora.
"Michelle, vstani takoj," zaslišim skoraj jezni glas svoje tete.
Ja, zdaj živim pri teti, stricu in sestrični. Je že res da so me lepo sprejeli in da so do mene vljudni ter mi nudijo vse kar potrebujem, ampak jaz dobro vem da želijo živeti sami. Zato komaj čakam da bom dopolnila 18 let in se preselila na svoje.
Ker vem da moram v šolo pačasi vstanem, se preoblečem, umijem ter se odpravim v kuhinjo, da bom nekaj pojedla.
"Dobro jutro," me pozdravi teta.
"Jutro," zaspano odzdravim in vzamen eno jabolko.
"Hitro boš morala iti, ker si pozno vstala. Če ne boš zamudila."
"Saj že grem, adijo."
"Se vidimo."
In stečem skozi vrata proti šoli.

Jaz, 16 let

Sestrična Shailene, 17 let

Teta Alexandra, 45 let

Stric Ben, 46 let

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. julij 2016
Next- začetek je super