Forum
Alouha!
Pravila že poznate? Kot pri vsaki temi (16) jih bom ponovila...
NE oglašuj - drugače vračam na vse tvoje teme in te blokiram!
NE kregaj se - vsaj ne na tej temi, ustvarite chat za kreganje (;
in še eno najbolj pomembno pravilo...
UŽIVAJ! (
Še en nasvet...
Če se na morju na plaži dolgočasiš ker je premrzla voda in prevroče ti pa počivaš v senci, naredi screenshot teme, ki jo želiš brati. Kasneje se vrni v galerijo in beri :Đ Veselo branje, uživajte :Đ
Naredila sem oz. bom temo, kjer bom objavljala (ne moje); zgodbice, vice, zabavne kvize, poletne teste(love, friendshipstvo,...), izjave slavnih, lestvice najbolj popularnih pesmi, popularne 'cunjice', top (5) selfijev, kateri filmi prihajajo oz. novi filmi v kinu... kaj se lahko še kdaj zgodi; Teme: Naj I0 počitniških, športov, izzivov, strupenih živali, izbira slavnih, ki jih opišem, special reporte, nogomet oz. športi, kako si narediti osvežilen smoothie, kaj pove tvoja poletna pričeska o tebi?, kako do zaslužka?, SOS (piši v zs, odgovorim v zs!), beauty mix, poletni trendi, tri zlata pravila nakupovanja kopalk, real life, tvoj horoskop...
:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ:Đ
Napišite max. 3stvari, od zgoraj katero želite, da napišem.
Za začetek potrebujem vsaj 6 stvari, ki jih napišete (sestavim seznam) in 8 nextov.
Oglašujte! Hvala <3

I wait :Đ
06. avgust 2016
horoskop (škoprijon)
nexttt
06. avgust 2016
oki dobiš :Đ
Še 7 nextov :Đ
SEZNAM:
Nαιl.Polιѕнeѕ.* - horoskop *škorpijon*
06. avgust 2016
special reporte
kako do zaslužka
neext!
06. avgust 2016
u214239
u214239
Next
special reporte
kako do zaslužka
zgodbicooo
06. avgust 2016
Še 5 nextov
SEZNAM:
tabletky - special reporte, kako do zaslužka
Queenie - special reporte , kako do zaslužka, zgodbica
Horoskop(1) *škorpijon*
Special reporte(2)
Kako do zaslužka (2)
06. avgust 2016
u212729
u212729
my name is jeff
06. avgust 2016
horoskop(tehtnica)
Next
06. avgust 2016
Ok
Kero tem hočeš?
06. avgust 2016
u212729
u212729
temo*
06. avgust 2016
JAp
06. avgust 2016
u212729
u212729
sex temo
06. avgust 2016
Ne dobiš... maš gor naštete teme... adminu bom pa rekla, nej zbriše tvoj komentar
06. avgust 2016
u212729
u212729
oki admin prosm ne me na hard
06. avgust 2016
Normalne teme prosm
06. avgust 2016
u212729
u212729
fetiš?
06. avgust 2016
dobiš Laura
SEZNAM:
Laura☯K.☯ - horoskop *tehtnica*
Horoskop(1) *škorpijon*
Special reporte(2)
Kako do zaslužka (2)
06. avgust 2016
Čaw, se slišmo, če te kdaj odblokam, kar se NE bo zgodil!
06. avgust 2016
u212729
u212729
še blokala me nisi
06. avgust 2016
Ups... zdej sm te :*
06. avgust 2016
SEZNAM:
Laura☯K.☯ - horoskop *tehtnica*

Thanks gurls :*
☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯

☯ Nαιl.Polιѕнeѕ.* - horoskop *škorpijon* ☯

☯ŠKORPIJON☯
23.I0.-2I.II.
Pred tabo je zabaven mesec, ki bo poln novih prijateljstev in poletne ljubezni. Med poletjem boste spoznali nekoga, ki stanuje v drugem mestu ali državi, kljub temu pa boste zaradi njega okusili srečo. Ljubezen bo trajala tudi, ko boste že doma, zaradi dopisovanja preko Fejsa pa bosta ohranila bližino . Konec meseca bo vaša glava polna žalostnih misli in osamljenosti.
Happy day: I9.8.
Love day: I5.8.
☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯
☯ tabletky - special reporte ☯
☯ Queenie - special reporte ☯

Izbrala sem Christino Grimmie, ki je bila nazadnje umorjena v svetu slavnih. Vsi te imamo radi Grimmie!

CHRISTINA GRIMMIE
Svet je pretresla tragična smrt talentirane yutuberice, ki je postala znana po tekmovanju The Voice. Predstavljeno vsi detajli o kaznivem dejanju.
Ni utegnila zasijati...
Po koncertu, ki ga je imela v Orlandu, se je bivša tekmovalka šova The Voice, super talentirana Christina Grimmie, družila z svojimi zvestimi feni. Delila je avtograme, se slikala in kot vedno navduševala ekipo s svojim nasmeškom in neverjetno energijo. Christina je stegnila roki, da bi objela še enega fena, 27-letnega Kevina Jamesa Loibla, ko se je zaslišal rafal. Feni so začeli vreščati in bežati, a nesrečna 22-letna pevka je podlegla pokošena s tremi metki. Njen brat Mark je takoj skočil na napadalca, ta pa je puško obrnil k sebi in storil samomor pred 60-imi popolnoma šokiranimi najstinki. Christina je bila v kritičnem stanju takoj sprejeta v bližnji bolnici. Nekaj ur kasneje je njen predstavnik družini in občudovalcem sporočil tragično novico, da je talentirana zvezda preminila zaradi težkih poškodb. Glasbeni svet je ostal totalno šokiran. Nihče ni mogel verjeti, da je tako iznenada in nepričakovano ugasnilo mlado življenje.
GLASBENA POT
Christina Grimmie je bila prepričana, da bo nekeha dne postala velika pevska zvezda. Ko je pred dvema letoma prvič nastopila na NBC showu The Voice, so sodniki ostali čisto šokirani. S široko odprtimi očmi in usti so navdušeno spremljali vsako noto, ki jo je izvedla! Za svoj nepozaben nastop je izbrala pesem Miley Cyrus - Wrecking Ball... se nadaljuje v drugem delu
KAKO DO ZASLUŽKA?
Dostava časopisov, delo v kinu, varuška, umivanje avtomobilov, sprehajanje psov.

☯TEHTNICA☯
29.9.-22.I0.
Poletje se za tabo ne bo najboljše začelo. Večina vaših prijateljev bo odpotovala, zato se boš počutila osamljeno. Vse se bo spremenilo po I6.8. Stara družba bo zopet na kupu, zato se boste dosti zabavali, hodili ven in se smejali. Tudi v ljubezni ti bo šlo dobro. Tisti, ki vam je všeč, ti bo dal vedeti, da od vas želi nekaj več.
Happy day: I7.8 Love day: 30.8
Next?
mnenja?
ZGODBICA PRIDE V NASLEDNJEM DELU! TER NADALJEVANJE UMORA.
06. avgust 2016
nexxxxxxxxxxxxt
supr
06. avgust 2016
Queenie se je zbrisala?
06. avgust 2016
kako si narediti osvežilen smoothie, kaj pove tvoja poletna pričeska o tebi?, kako do zaslužka?
06. avgust 2016
hvala za horoskop in zakaj ližje jst z to ljubeznijo -_-"
pa lahko napišeš kej o skupini Hey Violet(včasih so bili Cherri Bomb)
nexttt
06. avgust 2016
Oki
Dobite jutri
06. avgust 2016
u193768
u193768
Nextt
Izjave slavnih?
07. avgust 2016
Oki Že pišem XĐ
07. avgust 2016
Nadaljevanje umora Christine...
Za svoj nepozaben nastop je izbrala pesem Miley Cyrus-Wrecking Ball...
V takratni žiriji je bil slavni pevec Usher, ki je po nekaj taktih skočil s svojega stola in v totalnem zanosu zvignil roke v zrak! Za svojega mentorja je izbrala Adama Levina iz skupine Maroon 5 in tekmovanje končala na 3. mestu. Izvrsten rezultat na slavnem tekmovanju je bil le eden od mnogih uspehov na Christini glasbeni poti. Šest let prej je nastopala v The Voiceu, kot najstnica je odprla svoj YouTube kanal (zeldaxlove64), na katerem je predstavljala svoje izvedbe velikih hitov. V samo nekaj letih je zbrala več kot 3 milijone sledilcev, ki so navdušeno komentirali vsako njeno izvedbo. Vztrajno je sledila svojim glasbenim sanjam in se iz rodnega New Jerseya preselila v Los Angeles, kjer je leta 2011 izdala svoj prvi album ''Find Me'', ki je takoj pristal na drugem mestu najbolj priljubljenih albumov na iTunesu!
Kaj je obsedlo Kevina(morilca), da se iz svojega doma odpravi z dvema puškama in nožem ter ubije Christino, verjetno nikoli ne bomo izvedeli .
ZGODBICA (12 jih je, tkoda če napišete 'zgodbica' bom novo objavila (; )
Krvava klet
Zgodilo se je v soboto, 18.6., ko sem odšla prespat k moji najboljši prijateljici Neži. Bil je lep večer, nenadoma sva zaslišali krike iz kleti, ker sva radovedni, sva odšli pogledat kaj se dogaja oz. se je zgodilo. Tam sva videli krvavo žensko, ki se je borila za življenje, zraven nje pa moškega, ki je brusil nož. Takoj naju je opazil in rekel, da sva naslednji. V naslednjem trenutku je ženski odrezal glavo in jo obesil na zid. Od nje je curjala kri. Zbežali sva iz hiše, k sosedom. Naslednji dan naju je sosed odpeljal na policijsko postajo, kjer sva policaju povedali, kaj se je zgodilo. Ker v hiši niso ničesar najdli so naju odpeljali k psihijatru, in psihijatrično bolnico, kjer se še vedno zdraviva, a tega dogodka ne bova nikoli pozabili.
N.&S.
NAREDI SI OSVEŽILEN SMOOTHIE

SMOOTHIE Z BANANAMI IN MALINAMI
1 banana
pol skodelice zamrznjenih malin
žlička medu
po želji malce limoninega soka
Vse sestavine zmešaj oz. zmiksaj v mešalnik in to je to :Đ

Še en smoothie, ki sem ga sama sestavila (Men je tooop, poskuste (; )

2 žlički (nutelle, eurocreama, stopljene čokolade,...) čokoladnega namaza
1 banana
pest lešnikov
mleko
po želji lahko tudi za dekoracijo ali v napitek damo kakšno jagodo ;P YUUMMY!

KAJ POVE TVOJA POLETNA PRIČESKA O TEBI

Kratek paž
Paž je pričeska, ki vsako punco naredi zapeljivo. Si preprosta oseba in se hitro prilagajaš novim situcacijam? Tvoja pomirjujoča osebnost druge vzpodbuja, da ostanejo mirni&cool tudi v najbolj stresnih situacijah.

Nosiš resice
Imaš veliko samozavesti in občutek strahu je zate popolna izguba časa. Če so resice tvoj stil, pomeni, da si naravni vodja, ki v sebi skrivaš svojo divjo stran.

Lenobna kita
Če si lase najraje spleteš v kito, pomeni, da si svobodomiselna in imaš rada pustolovščine. Verjetno ti je mučno ves dan biti na istem mestu, si pa tudi zelo radovedna.

Deška pričeska
Če to poletje nosiš kratko frizuro, lahko pustiš vtis, da si sramežljiva, čeprav v resnici iščeš osebo, ki ji boš lahko zaupala. Takoj, ko najdeš sorodno dušo, pokažeš svoje druge vrline , med drugim tudi izrazito ustvarjalnost.

Visoki rep
Glamur imaš v svojem mezincu in zmeraj imaš rada usklajeno šminko in lak. Imaš smisel za modo, odlično pa si organirizerana tudi na drugih področjih svojega življenja.
KAKO DO ZASLUŽKA

Dostava časopisov!
Voziti se po ulicah in dostavljati časopise na hišne številke oz. naslove naročnikov, ni tako slabo. Delo je zelo razgibano, je pa lahko težava zgodnje jutranje vstajanje!

DELO V KINU
Če imaš rada filme, je to super delo zate. Poleti so hlajena, ker vsi išečjo zavetje pred vročino! V naših kinih najpogosteje delajo študentje in dijaki, kar pomeni, da imaš veliko možnost, da dobiš delo In kina so zmeraj klimatizirana, tako da se ti ne bo treba cvreti na vročini (;

VARUŠKA!
Če si dobra z otroci, lahko paziš na sosedove otroke! Danes vedno več ljudi dela od zore pa do mraka, zato veliko staršev potrebuje pomoč z otroci. To delo ni zahtevno, ampak je zelo odgovorno! Če misliš, da si sposobna za ''babysitanje'', zakaj pa ne?

UMIVANJE AVTOMOBILOV
Zagotovo si tudi ti že kdaj videla koga, ki je na bencinski črpalki služil z umivanjem stekel! Morda se ti to ne zdi kot ne vem kako dober zaslužek, a pomisli: vsak voznik nekaj centov in v enem dnevu se jih zamenja tudi sto...

SPREHAJANJE PSOV
Če se rada sprehajaš in imaš obenem še rada pse, lahko združiš, prijetno s koristnim. In ob tem še zaslužiš! Če poznaš lastnike psov, ki nimajo časa, da bi večkrat dnevno peljali svojega kosmatinčka na sprehod, se ponudi, da to narediš namesto njih. Dobila boš nekaj denarja, pa še uživala boš v gibanju na svežem zraku.
Rock band HEY VIOLET

Hej Violet je ameriška rock skupina iz Los Angelesa v Kaliforniji, ki je sestavljen iz Rena Lovelis (bas / vokal), Miranda Miller (ritem kitara / tipkovnica / vokal), Nia Lovelis (bobni / vokal) in Casey Moreta (kitara).

Ustanovljena leta 2008 kot Cherri bomba, medtem ko so bili njeni člani še vedno v srednji šoli, je bila skupina prvotno all-ženski, ki jo sestavljajo Miller se Lovelis sestre in pevec Julia Pierce. Leta 2013, je Pierce zapustil skupino in njegovo mesto je bilo zamenjano z Moreto. Leta 2015 je skupina spremenila svoje ime v Hey Violet, in kasneje s podpisom Hi ali Hey Records.
IZJAVE SLAVNIH

Nimam več punce! Ni problema, niti malo ne trpim zaradi tega! Zdaj sem samski in uživam! Postal sem pravi volk samotar, he he!
Ashton Irwin

Jaz sem glavni krivec za razpad skupine Jonas Brothers! Bratom sem jasno in glasno povedal, da nas skupina duši in da je čas, da gremo vsak svojo pot!
Nick Jonas

Ponosna sem nase, da sem dovolj močna, da se imam rado takšno, kot sem. Želim, da bi tudi drugi imeli radi sebe. Vedno se je truditi in potruditi za tisto, v kar verjamete, da je dobro!
Ariana Grande

Zelo mi je všeč, da sem svoboden, ampak vseeno pogrešam 1D zmedo! Včasih grem v studio in nekaj napišem, ampak nič resnega. Malo bom še počival pred resnim snemanjem novih pesmi!
Niall Horan

Verjetno me vsi poznate kot Rona Wesleya iz Harry Potterja, ampak malo ljudi ve, da bi moral igrati glavno vlogo v seriji 'Super Clyde'. Clyde dela v kiosku z sendviči in potem postane superheroj! Čeprav ni bila prikazana na vaši televiziji si jo lahko ogledate in najdete na YouTubu.
ALI VEŠ...?
Ena najhujših poletnih grozot so komarji -.-''. Že več kot 300 milijonov let mučijo ljudi in živali. Imajo senzorje, s katerimi lahko zavohajo toplokrvne ljudi na več 30 metrov!
Upam, da komarji izumrejo DX HAH

OH.... oprostite, ker je to tako dolgo trajalo ampak, nimam 8 rok. Če bi jih pa imela pa bi bilo prej napisano, he he. Upam, da so vam teme všeč, eno o komarjih -pod naslovom 'ali veš'- pa sem dodala, malo za prebrat :Đ I hope you like it (:
Koliko nextov dobi teli 2 strani?
07. avgust 2016
Next
07. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg