Forum
u32308
u32308
Heii
Nardila bom eno revijo.Noter bojo večinoma trači o slavnih, kvizi, o modi in lepoti, Big Brotherju....
Uživajte
10. december 2010
u32308
u32308
Razkrivamo naslovnico novega albuma Avril Lavigne!

Oglej si naslovnico novega albuma Avril Lavigne, ki nosi naslov ‘Goodbye Lullaby’!

Nov album, ki ga napoveduje pesem ‘What The Hell’, se bo pričel prodajati 8. marca prihodnje leto, sama pesem pa bo prvič odpeta na ‘Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve’ konec meseca.

Zraven te bomo lahko na albumu slišali tudi ‘Stop Standing There’, ki ima pridih petdesetih, ‘Smile’ in ‘Wish You Were Here’, ki pokaže Avrilino ranljivo stran.

V torek pa je bila mlada pevka skupaj s fantom Brodyjem Jennerjem ujeta pri nakupovanju v Los Angelesu.

Izvajalka uspešnice ‘Complicated’ in njen fant, resničnostni zvezdnik, sta se ustavila v prodajalni ‘Fred Segal’, kjer sta pritegnila veliko pozornost paparacev.

Priljubljena pevka pa je pred kratkim spregovorila o novem albumu in povedala: »Potisnila sem se in nisem stopila nazaj. Dopustila sem si biti ranljiva. Menim, da lahko ljudje skozi resnične trenutke povedo največ. Tisti, ki so album že slišali, so imeli zelo čustvene odzive na pesmi in spoznala sem, da se bo nekaj tako resničnega zagotovo dotaknilo koga. Lepota glasbe je, da je odprta interpretaciji.«

Dodala je še: »Ta album je o tem, kako gremo vsi skozi različne izkušnje. Lahko končamo razmerje, izgubimo službo ali pogrešamo nekoga. Spopademo se s tem in postajamo zreli.«

10. december 2010
u32308
u32308
Emma Watson: Imamo njeno božično sporočilo oboževalcem!

Emma Watson je poslala oboževalcem božično voščilo, ki ga je objavila na svoji spletni strani.

»Pozdravljeni. Zdi se mi, da lahko povem, da sem bila precej zaposlena to leto!« je napisala.

»V ospredju sem z Alberto Ferretti oblikovala linijo oblačil organskega materiala, ki prihaja na prodajne police naslednjo pomlad, sodelovala sem z modno znamko ‘People Tree’, katera linija bo izdana tudi naslednjo pomlad, bila sem del kampanje ‘Burberry Spring/Summer 2010′, bila sem na naslovnici britanskega ‘Voguea’, zaigrala majhen del v filmu ‘My Week With Marilyn’ skupaj z Michelle Williams in seveda posnela zadnji film ‘Harryja Potterja’.

»Zaključila pa sem svoje prvo leto na univerzi ‘Brown’ in ta september začela z drugim letom. Zelo sem vesela, da sem se odločila oditi tja na univerzo – prečudovito je in spoznala sem veliko prijateljev. Oh, seveda pa imam novo frizuro. Mogoče ste že o tem kje prebrali…«

»Hotela sem vam samo poslati hitro sporočilce, da bi vam zaželela vesel božič in upam da boste imeli prečudovito novo leto.«
10. december 2010
u32308
u32308
Demi se bo vendarle uspela izogniti sodišču!

Demi Lovato se je pred odhodom na rehabilitacijo povzročila incident zaradi katerega ji grozi obravnava na sodišču.

Vendar, zgleda, da se ji bo uspelo izmuzniti tudi tokrat…

18-letna zvezdnica je pred tedni zgubila nadzor nad sabo in na turneji ‘Camp Rocka 2′ po Severni Ameriki napadla spremljevalno plesalko Alex “Shorty” Welch. Po poročanju pretepene plesalke so bili pozno oktobra ravno na privatnem letalu, ko je do nje stopila Demi in jo močno udarila v levi del obraza.

Zgrožena Alex je zato zaradi modric levega očesa in lica naznanila civilno tožbo proti neuravnovešeni napadalki, saj jo bo napad stal celo lepotnega kirurga!

Vendar sta odvetnika nasprotnih strani stopila skupaj in se dogovorila, da se bosta s pogajanji poskušala izogniti tožbi. Alexin odvetnik Don Karpel je povedal: »Z Deminim odvetnikom sva sklenila dogovor in verjamem, da bomo lahko stvar rešili po mirni poti.«

Demina ekipa je prav tako potrdila pogajanja. »Demijin odvetnik Stuart Slotnick je imel z g. Karpelom že začetna pogajanja. Med procesom ne nameravamo več dajati komentarjev,« je povedal njihov predstavnik.

Suart je prav tako povedal svoje mnenje o primeru rekoč: »dvomim, da bo spremljevalna plesalka lahko dobila tožbo glede na njene poškodbe. Če bi se vsi tožili zaradi par modric, bi bili pa res v težavah.«

Pravnika bosta imela 7-10 dni časa za pogajanja, nato pa bodo padle karte na mizo…

Ne smemo pozabiti, da sta bili zdajšnji nasprotnici pred pretepom celo dobri prijateljici. Je torej šlo za osebno zamero ali le za Demino čustveno neuravnovešenost?
10. december 2010
u32308
u32308
Ima Miley Cyrus svoje gole fotografije?!

Nov škandal zaradi golih fotografij! Kanadska spletna stran je objavila fotografijo, na kateri naj bi bila gola Miley Cyrus posneta z ‘iPhone’ fotoaparatom.

Lepotička naj bi fotografijo poslala svojemu fantu Liamu Hemsworthu, nato pa naj bi ji telefon ukradli in posledica je bila razkritje fotografij.

Da bi podprli trditev, da je na fotografiji Miley, so zraven še objavili njeno zelo seksi poziranje – v oblačilih.

‘GossipCop’ pa se je že oglasila z izjavo, da na fotografiji ne more biti Miley, saj dekle na fotografiji nima tetovaže pod levo dojko, toda odvetniki mlade zvezdnice se že pripravljajo na pravdo.

10. december 2010
u32308
u32308

Selena Gomez mi je bolj všeč na

•Levi strani
•Desni strani
10. december 2010
u32308
u32308

Ashley je bila fit v srajci z gumbi, ki si jo je nad pasom zavezala. Oceni jo!

Kakšno oceno bi dal/a njenemu videzu?

•5
•4
•3
•2
•1
10. december 2010
u32308
u32308
18-letna Miley Cyrus na zabavi kadila travo

Po njenih drznih in pretirano seksi kostumih, je sedaj na vrsto prišlo kajenje marihuane. Miley Cyrus je kot kaže popolnoma ušla izpod nadzora!
Miley Cyrus je pred nekaj tedni praznovala svoj 18. rojstni dan in ob tej priložnosti za vse svoje prijatelje pripravila veliko zabavo. Najstnica očitno hoče na vsak način dokazati, da ni več otrok in da lahko počne kar se ji zahoče. Potem, ko so jo paparaci fotografirali, ko se je na zabavi mečkala z nekim fantom, so se sedaj pojavile tudi fotografije, na katerih Miley iz pipe kadi marihuano.

Posedovanje trave je v Kaliforniji legalno ne glede na psihadelične učinke, ki jih povzroča. Miley se je očitno odločila, da ne želi biti več sladka Hanah Montana. Spremenila je svoj videz in postala veliko bolj seksapilna. Od takrat so jo ujeli med popivanjem, kajenjem, nosi preveč razkrivajoča oblačila in se mečka s fanti.

Bo šla po poti Lindsay Lohan in Britney Spears?
10. december 2010
u32308
u32308
Kakšen je vaš modni slog?

1.Katero je vaše najvljubšemodni desetletje?

A) Trideseta leta enaindvajsetega stoletja.
B) Devedeseta leta devetnajstega stoletja.
C) Štirideseta leta dvajsetega stoletja.
D) Zdajšnje.
E) Osemdeseta leta dvasetega stoletja.

2.Prideš na zabavo in ugotoviš, da si se preveč uredila.Kako se počutiš?

A) Rada sem v središu pozornosti in skušam pritegniti čim več pogledov.
B) Vseeno mi je-vajena sem, da so moja oblačila malce drugačna.
C) Slečem jopič, grem v kopalnico in odstranim nekaj ličil in modnih dodatkov.
D) Čim prej odidem.
E) Malce mi je neprijetno, toda po nekaj kozarcih pozabim na to.

3.Povabljen si ven na večerjo.Kam bi najraje šla?

A) V priljubljen lokal, kamor zahajajo znani.
B) V majhno romantično italijansko restavracijo.
C) V svojo najljubšorestavracijo, ker vem, da je hrana čudovita.
D) Kam, kjer lahko jem zdravo, na primer v japonsko restavracijo
E) V drago restavracijo, da se lahko res imenitno oblečem.

4.Dogovorjena si s prijateljicami.Kako se oblečeš?

A) V najbolj moden jopič in čevlje, ki sem jih prejšnji teden kupila v dragem butiku.
B) V najljubšo majico z našitimi koraldami in rožasto krilo.
C) V nekaj klasičnega in nevsiljivega, kot so bela bluza, moder jopič in dobro krojene kabojke.
D) V nekaj udobnega-pred prijateljicami se mi res ni treba špopiriti.
E) V seksi obleko-nikoli ne veš, koga lahko srečaš.

5.Kakšno galsbo rada poslušaš?

A) Vse, kar je novega na radiu.Tako vem, kaj je trenutno "in".
B) najraje imam džez ali klasično glasbo.
C) Poslušam glasbo svojih najljubših izvajalcev in kupujem vse njihove zgoščenke.
D) Vso hitro in živahno glasbo.
E) Kaj počasnega in seksi.

6.Kateri je tvoj naljubši kos oblačila?

A) Drzen jopič.
B) Starinska bluza.
C) Jopa iz kašmirja.
D) Udobna trenirka.
E) Seksi črna obleka.

7.Kateri je tvoj naljubši material?

A) Jeans.
B) Čipke.
C) Kašmir.
D) Bombaž.
E) Svila.

8.Katere besede najbolj opišejo oblačila, ki so vam všeč?

A) Drzno, ustvarjalno in opazno.
B) Ženstveno, mehko in padajoče.
C) Dobro krojeno, nevsiljivo in elegantno.
D) Preprosto, športno in udobno.
E) Okusno, seksi in zapeljivo.
10. december 2010
u32308
u32308
Z mano bo pisala še Majć.Dellux
10. december 2010
u32591
u32591
Ines je stopila pod tuš in presenečeno ugotovila, da iz njega teče krvavo rdeča voda!
ŠOK Big Brother: Ines pod tušem ugotovila, da je popolnoma krvava

Pred sproščanjem v jacuzziju so se stanovalci odpravili pod tuš. Prvi se je stuširal Činč, nato pa je pod njega stopila Ines in bila popolnoma šokirana, ko je na njo začela teči krvavo rdeča voda. Hitro je ugotovila, da so vodo obarvali rdeče in vsi trije so prsnili v smeh. Ines je s tuširanjem hitro zaključila, Mišo pa se je umil kar z rdečo vodo in se ves čas pritoževal kako zelo je mrzla.
10. december 2010
u32308
u32308
Činč obsoja Sandrino ljubosumnost

Stanovalec ugotavlja, da je Sandra preveč posesivna in da je Mišo zaradi tega neprestano na preži.

Činč in Ines sta se sončila na jakuzziju in se dotaknila nove teme v zvezi s Sandro. Činč je izjavil, da ne razume Sandrine ljubosumnosti, ki jo je začutil, odkar sta se začela z Ines intenzivneje družiti. Spomnil se je, da se je med njegovim druženjem z Urško obnašala popolnoma enako - bila je užaljena in prizadeta.

Sandra ima po mnenju Činča in Ines težave z ljubosumnostjo.

nes se je seveda strinjala: "Kot da jaz ne bi smela poznati nobenega drugega in se pogovarjati z njim ... Če ima ona s tem probleme, ji ne morem pomagati ... To je njen problem." Spomnila se je, da se je Sandra po vrnitvi s Finske bala, ker je obstajala verjetnost, da sta se spoprijateljili z Urško. Obema se je to zdelo malce čudno.

[img]https://image.24ur.com/media/images///600xX/Dec2010//60577288.jpg[/img]
Činč: "Če bi bil jaz dete, bi bil ljubosumen na njo (Sandro) zaradi Miškota."

Nato jo je Činč spomnil, da sta bili še pred kratkim nerazdružljivi, Ines pa je izjavila, da ji je žal, saj je zaradi tega premalo soznala svoje sostanovalce. Poudarila pa je, da je, da je do njene izolacije prišlo ravno zaradi Sandrine občutljivosti, kajti v nasprotnem primeru bi bilo vse narobe.

https://image.24ur.com/media/images///600xX/Dec2010//60577282.jpg
Mišo je neprestano na preži zaradi Sandre

V isti situaciji se je sedaj znašel Mišo. Činč namreč opaža, da ni sproščen, da se boji izraziti svoje mnenje, da z enim očesom pazi, "kakšna bo reakcija z druge strani". Ines: "A ni žalostno, da moramo paziti, kaj bo kdo rekel?"
10. december 2010
u32591
u32591

Ashley je bila fit v srajci z gumbi, ki si jo je nad pasom zavezala. Oceni jo!

Kakšno oceno bi dal/a njenemu videzu?

5
4
3
2
1
10. december 2010
u32591
u32591
Moda na britanskih modnih nagradah

Podelitev Britanskih modnih nagrad je eden izmed najbolj pričakovanih modnih dogodkov, zato tudi ne čudi, da se zvezdniki zelo potrudijo, da bi izgledali popolno.

Nekaterim gre kar dobro od rok, drugi pa so v ospredju, ker so z izbiro garderobe popolnoma zgrešili. Na letošnji podelitvi nagrad, na kateri je bila za najboljšo oblikovalko razglašena Phoebe Philo, Alexandru McQueenu pa je bila poshumno dodeljena nagrada za velik prispevek k modi.

S svojo pojavo je zablestela Victoria Beckham, ki se je odločila za preprosto črno dolgo toaleto klasičnega kroja, edini okras pa je bil visok razporek, ki je poudarjal njene vitke noge. Črno je izbrala tudi Naomi Campbell, ki je svojo obleko Alexandra McQueena dopolnila s črnim krznom. Naomi je prejela nagrado za življenjsko delo.

Kelly Brook si je privoščila modni kiks s sivo-črnim korzetom, iz katerega so ji skoraj padle prsi. Tudi igralka Thandie Newton ni zablestela v belo-modri obleki, ki je bila dvodelna, zaradi preveč barv pa je v negativnem smislu izstopala tudi Yasmin Le Bol.

Za kratko oblekico so se odločile Emma Roberts, Claudia Schiffer, Lara Stone in Alexa Chung, ki je bila nagrajena za svoj edinstveni modni stil.
10. december 2010
u32591
u32591
SLAVNI PREPIR Sandra in Ines imata svoj komad Si jedla sir!

Dekleti sta se pred dnevi precej butasto sprli, njuno prerekanje pa je nepričakovano postalo precej popularno, še posebej Sandrin stavek: Si jedla sir?, ki je postal pravi hit.

Sandra je dobila celo svojo Facebook stran z istoimenskim vprašanjem, s katerim je napadla Ines, ko sta se prepirali glede tega, na kakšen način zapraviti luksuzni proračun. Medtem, ko je Ines želela salamo, se je Auerjeva hči hudovala, da bi bilo boljše, če bi kupili cigarete, poroča portal 24 ur.
Sandrino vprašanje glede sira je postalo tako legendarno, da so šaljivci ustvarili kar nekaj glasbenih remiksov, kjer se pojavi ta stavek, prav tako so v prodaji tudi majice s potiskom, piše Had Blog. Tudi na Youtubu se je že pojavil hudo smešen posnetek slavnega, a zelo nesmiselnega, prepira, kjer se Sandra huduje nad tem, da je Ines jedla sir, ta pa jo sprašuje, če ni tako ali tako namenjen vsem sostanovalcem. Dekleti sta nehote ustvarili odlično reklamo za mlečne izdelke!

Oglejte si videospot in se nasmejte!
10. december 2010
u32308
u32308
Monique Coleman: Prejela je nagrado za svojo dobrodelnost

Monique Coleman je nasmejana razkazovala plaketo, s katero so jo za njeno dobrodelnost nagradili na podelitvi nagrad ‘Los Angeles Foodbank’s Season For Sharing Awards’, ki se je v torek odvijala v Wilshire Grand hotelu v Los Angelesu.

Mlada zvezdnica je prejela nagrado ‘Season For Sharing’ za eno izmed zvezdnic, ki je delala na področju sprememb. Med nagrajenci so bili tudi Marlee Matlin, Pat Havrey in Vanna White.

Monique pa je pred kratkim obiskala Washington, kjer je razpravljala o njeni vlogi v ‘UN Youth Champion’ in se ustavila v lokalni šoli v Montgomeryju. Študent Russell Alexander je o njenem obisku povedal: »Bila je običajna oseba. Bila je posebna pričevalka.«

10. december 2010
u32308
u32308
Pixie Lott: Tako zaželena, da že ima napovedane nastope za poletje!

Pixie Lott so fotografirali, ko je v torek zvečer nastopila v Londonu.

19- letna britanska lepotica pa ima napovedane nastope že za poletje. Junija bo nastopila na festivalu ‘Isle of Wight’.

Pixie bo oder delila z The Script, Kasabian, Plan B, Jamesom Walshom in Jeffom Beckom.

10. december 2010
u32308
u32308
Leighton Meester popolnoma prevzeta nad Gwyneth Paltrow

Leighton Meester je že sodelovala z zelo veliko Hollywoodskimi igralci, ampak najbolj jo je prevzela Gwyneth Paltrow.

Leighton in Gwyneth sta skupaj nastopila v novem prihajajočem filmu ‘Country Strong’ in igralka serije ‘Opravljivka’ je za ‘InStyle’ povedala: »Zelo je prečudovita brez ličil in čeprav pride na snemanje ob petih zjutraj, je videti vroča. Je prava punca in rada govori umazane šale.«

Novi film Leighton z naslovom ‘The Roommate’, v katerem igrata tudi zvezda ‘Somraka’ Cam Gigandet in Aly Michalka, prihaja na filmska platna 4. februarja 2011.

V sredo pa se je Leighton udeležila ponovnega odprtja Diorjeve trgovine, na ’57th streetu’ v New Yorku.

24-letnica je oblekla obleko, jopico in prstan, oblikovalca ‘Dior’, ter škornje modne hiše ‘Alaia’.

Odprtja pa se je udeležila tudi Liv Tyler.

10. december 2010
u32308
u32308
Čivava Paris Hilton se je polulala po dragocenih čevljih

Tinkerbell se je nervozno sprehajala po butiku Kitson, kjer si je Paris Hilton izbirala čevlje. In ko uboga mall čivava ni mogla več trpeti, je počepnila in opravila svojo potrebo.

Prestižni butik čevljev Kitson, je trgovina kjer Paris najraje kupuje svojo obutev za pomembne priložnosti. Nesramno bogata blondinka si je vzela čas in se sprehodila med številnimi dragocenimi pari čevljev, njena ljubljena Tinkerbell pa je postajala vse bolj nestrpna. Ker se Paris ni ozirala nanjo je psička svojo potrebo opravila kar na paru dragih čevljev. Lastniki trgovine bogati dedinji seveda niso ničesar omenili, saj je, navsezadnje, Hiltonova kreditna kartica za njih najbolj pomembna.
10. december 2010
u32308
u32308
Justin Bieber priznal, da je poljubljal Jasmine V!

Justin Bieber je končo spregovoril o slavnem poljubu z Jasimine V!

»Zgodilo se je samo od sebe, ne vem. Ni tako zelo čudno. Ali je?« je dejal v napovedniku za Barbaro Walters za oddajo 10 najbolj fascinantnih ljudi leta 2010.
»Mislim, da se je že vsak 16-letnik kdaj poljubil z dekletom, tako da to ni nič nevsakdanjega,« je dodal. »Samo poljubljal sem jo. To je to.«
Barbara ga je še vprašala ali slike pomenijo tudi, da sta par. Justin je na vprašanje odgovoril z odločnim ne in ponovil, da je bil to samo poljub.

10. december 2010
u32308
u32308
Joe Jonas je ocenjeval kuharje!

21-letni pop zvezdnik Joe Jonas ima za sabo še en izziv – preizkusil se je namreč kot ocenjevalec kuharskih mini mojstrov, ki sodelujejo v resničnostnem šovu z naslovom Top Chef. Kuharji so dobili navodila, da morajo pripraviti nočne prigrizke za nočno zabavo za več kot 100 otrok v Muzeju sodobne zgodovine v New Yorku.

Joe jim je na koncu povedal: “Bodite kreativni, naj bo nekaj, za kar ne bodo [otroci] potrebovali krožnikov in jedilnega pribora in… imate časa 30 sekund.” Ob zadnji informaciji se je eden izmed kuharjev močno prestrašil, a ga je Joe hitro potolažil, češ, da se je samo hecal.

10. december 2010
u32308
u32308
Selena Gomez: Navdušila z glasom in stasom!

Selena Gomez je razvnela množico v Kaliforniji!

Ljubka Selena Gomez je v nedeljo razvnela Kalifornijo! V teatru Nokia je nastopila na prireditvi Jingle Ball in navdušila oboževalce s perfektno živo izvedbo njenega najnovejšega singla A Year Without Rain.
Vsekakor je mlada Disneyjeva zvezdnica dokazala, da ve, kako se zadevi streže. Navdušila nas je tudi z obleko – poglej si galerijo in povej svoje mnenje!

10. december 2010
u32308
u32308
Nasvet zvezde: Selena Gomez

Selena Gomez se rada smeji. Ker so vedno, ko se nasmehne, najbolj ‘na udaru’ ravno njeni zobje, pevka priznava, da redno skrbi za svoje zobe. Poleg rednega dnevnega ščetkanja si privošči tudi beljenje zob. A priznava, da se tega ne loteva sama. “Nikoli si ne belim zob doma. Vedno se odpravim k zobozdravniku, ki se s tem ukvarja profesionalno. Tudi drugim vedno odsvetujem, da bi si belili zobe doma. Res je cenejše, a ni pretirano varno,” svetuje lepotička.

10. december 2010
u32308
u32308
Stanovalci dobili darila!

[img]https://image.24ur.com/media/images///648x250/Dec2010//60577603.jpg[/img]

Big Brother je stanovalce lepo presenetil, saj so jih pod novoletno smrečico čakala duhovita darila.

Stanovalce je pod smreko čakalo presenečenje.

Ines in Sandra sta se razveselili daril.

Mišo je dobil mikrofon.

Big Brother je v Čudežno sobo tokrat povabil vse. Tam jih je čakala novoletna smrečica, božična glasba in darila. Vsi so govorili, da je to zelo lepo od Big Brotherja. Ines je rekla, da je zagotovo dobila salamo. Najprej je svoje darilo lahko odprl Mišo. Ustrašil se je, da bi bila noter kača. Dobil je mikrofon, ki ga bo spominjal na pesem s Sandro. Ines je dobila nazaj svojo blazino srček, ki ji ga je predtem odnesla snažilka. Poleg tega je dobila še okvir s karto, ki si jo je nekoč zaželela. Sandra je dobila Big Brotherjeve zvezdice, ki si jih je zelo želela. Činč je dobil okroglo škatlo, zato se je šalil, da bo mogoče noter proteza. Ko je pogledal darilo, se je zasmejal. Za spomin je dobil čevlje s peto, v katerih je plesal na videospot Beyonce. Big Brother jim je zaželel vesele praznike in srečno novo leto.

Ines je dobila nazaj srček in karto.

Sandra je dobila zvezdice.

Činč pa se je nasmejal ženskim čevljem.
11. december 2010
u32308
u32308

11. december 2010
u32308
u32308
[img]http://image.24ur.com/media/images///600xX/Dec2010//60577606.jpg[/img]
11. december 2010
u32591
u32591
FOTO Kako izgleda Megan Fox brez tančice fotošopa?

Čeprav velja Megan Fox za eno najlepših in najbolj seksi žensk na svetu, se niti ona ne more upreti čarom fotošopa, ki jo na slikah seveda še polepša!
Megan je deležna pozornosti povsod kjer se pojavi, a tako kot številne zvezdnice, niti ona ni povsem naravna. Četudi tega ni uradno potrdila, so ugibanja, da je Foxova pred snemanjem filma Transformerji, podlegla estetskim zahtevam, vse pogostejša. Namigovanj, da si je privoščila kakšno lepotno operacijo, na primer popravo nosu ali povečavo ustnic, igralka tako še ni zavrnila.

Da bi izgledala čim lepše, so njene fotografije pred objavo pogosto obdelane v fotošopu. Čeprav se na slikah tega ne vidi, ima Megan kot številna dekleta včasih probleme s pričesko, mastno kožo in urejanjem obraza.

11. december 2010
u32591
u32591
VROČE Maki (Big Brother slavnih): V hiši sem igral opico, ki je imela rada opravljanje

V zadnjem času je Maki eden izmed bolj obrekovanih udeležencev resničnostnega šova Big Brother slavnih, mnogi pa mu očitajo, da je bil tudi sam precej spletkarski.
Maki je razkril, da je Big Brother zanj pomenil nek umeten svet, težko preizkušnjo, med katero je bil večkrat tudi prizadet. Da bi mu čas kar najhitreje minil, je igral vlogo opice, ki se je rada zabavala in opravljala, vendar se tudi zelo dolgočasila.

V intervjuju za portal Zadovoljna.si je razkril, da sta z Majo vse bolj trden par, saj sta ju oba resničnostna šova še bolj zbližala.

Menda razmišljata tudi o otrocih, nekoč pa se bosta morda tudi poročila, vendar na poseben način. Maki namreč ne hrepeni po prizoru neveste v belem, temveč bi se rad oženil kar v šotoru. Članu skupine The Drinkers so očitali tudi pijančevanje, ki pa ga je takoj zanikal in pojasnil, da je vseh deset oseb v hiši spilo le 12 piv.

In kakšni so njegovi načrti za prihodnost? Maki študira na fakulteti za medije in se v prihodnosti v tem poslu tudi vidi.

11. december 2010
u32308
u32308
Zaljubljena Ines Juranovič: Njeno srce je osvojil Željko!

Jutri se bo poglavje Big Brotherja slavnih za vse sodelujoče zaključilo. Končno bomo izvedeli, kateri izmed razvpitih Slovencev bo odnesel domov glavno nagrado. Med njimi je tudi bivša Playboyjeva zajčica Ines Juranovič, ki se vrnitve domov najbolj veseli zaradi fanta Željka.

Željko je za revijo Story povedal, kako sta se Ines spoznala. Pravi, da je imela na poti v Ljubljano prometno nesrečo. Nato je poklicala svojega znanca v Maribor in na srečo je bil Željo takrat z njim v avtu in oba sta ji prihitela na pomoč. Uredil ji je prevoz poškodovanega vozila in ji posredoval številko odvetnika. Naslednji dan ga je poklicala, se mu zahvalila in ga povabila na kavico. Ena stvar je vodila k drugi in od kavice sta prešla na kosilo, od kosila pa v trdno zvezo.

Pravi, da se je Ines zelo spremenila. Tudi sam je bil slišal njene žgečkljive zgodbice, toda ni je začel soditi po njih, ampak jo je najprej spoznal in ji prepustil, da je povedala svojo plat. Pravi, da ga je povsem očarala s svojo odkritostjo, pozitivizmom in energičnostjo. Karkoli se je z njo dogajalo v preteklosti, je v njej izginilo.

Verjeli ali ne, toda na začetku je bila mlada Ormožanka zelo skeptična glede vstopa v hišo Big Brother, saj je vedela, kam te lahko potegne medijsko izpostavljanje. Toda s pogovorom sta vse to rešila, Željko jo je opogumil in sedaj pravi, da ima velike možnosti, da odnese glavno nagrado.
11. december 2010
u32308
u32308
Taylor Swift: Postala je najboljša v tem, kar počne!

Življenje Taylor Swift je polno presenečenj in zdi se, da ima mladenka vse – super kariero in čudovitega fanta!

Taylor Swigt je pri svojih 20ih letih dosegla največ, kar lahko! S tem, kop jo je letos revije Entertainment postavila na prvo mesto zabavljačev tega leta [Entertainmer Of The Year], je Taylor postala najmlajša v teji industij, ki je lahko pohvali s titulo!

V letu, ki se počasi izteka, je country pevka prejela 4 nagrade Grammy, 4 nagrade Teen Choice Award, 2 BMI nagradi in nagradno American Music Award. V letu 2010 je na prodajne police poslala tudi dva super singla – Today Was A Fairytale in Mine - , ki sta končala na prvem mestu Billboardove lestvice 200 najboljših hitov, njen album Speak Now pa je požel vse rekorde, saj je bil v prvem tednu prodaje prodan v kar milijon izvodih.

Eden njenih zadnjih uspehov pa je zagotovo ta, da so vstopnice za njeno turnejo Speak Now pošle v, reci in piši, pičlih dveh minutah! Uau, bravo Taylor!

Njena najbolj odmevna afera v tem letu je bila zagotovo afera s Kanyem Westom - pevki je pošteno presedalo, da je Kanye pogreval njegov izpad na eni izmed lanskoletnih gala glasbenih prireditev, ko je Taylor prekinil med njenim zahvalnim govorom in uničil njen trenutek. Taylor je dejala: “Sprva se leto sploh nisem hotla prikazati na prireditvi Video Music Awards, a sem se nekega dne zbudila in dejala, da moram iti, da moram zapeti pesem, ki sem jo pripravila za Kanyea.”
11. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg