Forum
u32907
u32907
Heeei! Sma Ashley_THE_One* & ŁoŁiPoPGirŁ!♥ xD
No midve sva se odločle da bove mele skupi eno revijo♥....☺

-Tukaj nama lahko zaupate tudi svoje težave..
-Pisale bova tudi o raznih zvezdnikih,ki so ti ušeč,če o tvojem zvezdniku(vzorniku xD)še ni nič objavljeno nama to lahko sporočiš... ☺☻☺
- V reviji bo objavljen tudi horoskop
- Pa tudi kaj je v tem tednu(ali mesecu) IN & OUT!
- Objavljena bo tudi glasbena lestvica
- Tudi katere punce in tipi so popularne/popularni ta teden(ali mesec)
-Pisali pa bova tudi o tistih najbolj 'popularnih' najstniških težavah(kko se spopasti z mozolji xD,kko do lepih las,ljubezni,prijatelstvu.....)

Ta revija ni samo za punce,tudi fantje ste zaželeni...xD

L.P Ashley & Sanja ♥

A ti je ušeč.? ♥

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. januar 2011
u32907
u32907
VROČE: Avril je končno predstavila svojo dolgo pričakovano novo pesem ‘What the hell’!

Avril Lavigne je na novoletni večer natopila v New Yorku, kjer je predstavila svojo novo pesem ‘What The Hell’.

Pesem se nahaja tudi na njenem prihajajočem albumu ‘Goodbye Lullaby’, ki na prodajne police prihaja 8. marca.

O novi pesmi je povedala, da je »resnično zabavna, spevna pesem za na zabave, tako da je bil nastop za novo leto izvrstna priložnost, da jo prvič predstavim.«

A vam je Avril ušeč?
To nam sporočite in dobite še več vročih novic o njej...
L.P,Ashley&Sanja♥
04. januar 2011
u32907
u32907
CELEBRITY ŁOOK DNEVA:
PŁaŠč Z zApEnJaNjEm Na VrViCo!

Izbrala ga je prelepa Taylor Swift!!!
Z koliko bi ocenil/ocenila njen Łook(videz)?

5!!!!) Wooow!♥ Zlo lepa!
4!) :'3 Amm,lepa!
3!) :] Tko,tko!
2!) :/ Ammm...
1!!!!) Fuj! =(
04. januar 2011
u32907
u32907
VIDEOCLIP DNEVA: ☺☻☺

Chris Brown- Yeah 3X

04. januar 2011
u32907
u32907
Ups,dvakrat je prišl...
04. januar 2011
u30695
u30695
zanimiwo
04. januar 2011
u29518
u29518
leeeeeeeeeeeeeepoo
04. januar 2011
CARSKO
04. januar 2011
u32907
u32907
Tnx,a ma kdo kkšno težauco? xD
Če mu je nerodn pred usemi povedat lahka tut po zasebcu... ☺
L.P Ashley & Sanja
04. januar 2011
u32876
u32876
POBOTANJE: Se starša Miley Cyrus le ne bosta ločila?

Prižgalo se je upanje za Miley Cyrus. Mogoče se njena starša le ne bosta ločila!
Billy Ray in Tish Cyrus, ki sta papirje za ločitev uradno vložila 26. oktobra sta bil nedavno opažena na skupnem kosilu v restavraciji P.F. Chang v Nashvilleu.

“Bila sta izredno dobre volje,” je dejal očividec, drugi vir pa je izdal: “Billy Ray in Tish sta zadnje dni preživela veliko časa skupaj, predvsem zaradi otrok. Potem, ko sta se že razšla, sta bila izredno jezna drug na drugega. Veliko sta kričala. Sedaj je drugače. Obnašata se precej razumo.”

Vse kaže, da naj bi prste zraven pri izboljšanju njunega odnosa imela tudi sama Miley: “Miley se je resnično trudila, da bi ju spet spravila skupaj, da bi ponovno poskusila.”

Zvezdnica se sicer trenutno seli v novo stanovanje, kar ji vzame kar precej časa. Se pa izredno veseli

04. januar 2011
u32876
u32876
Avril Lavigne: Navdušena, ker je Rihanna za svojo pesem uporabila kar njeno ‘I’m With You’!

V ponedeljek sta bila na letališču ‘LAX’ opažena mlada pevka Avril Lavigne in njen fant Brody Jenner.

Pevka pesmi ‘Sk8er Boi’ in njen ‘Bromance’ fant sta bila videti kot rokerska zvezdnika, saj sta oba nosila črne jakne in se medtem spretno izogibala paparacem.

Na novoletni večer pa bo Avril izdala novi singel z naslovom ‘What the Hell,’ in pesem zapela tudi na oddaji ‘Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve.’ Pesem pa si boš lahko prenesel/la že prvega januarja.

Za zanimivost pa ti še lahko povemo, da je Avrilina pesem ‘I’m With You,’ vključena v Rihannino novo skladbo z naslovom ‘Cheers (Drink to That).’ Avril pa je to tudi komentirala: »Ko sem slišala novico, sem bila zelo navdušena, saj je pesem ‘I’m With You’ ena izmed najljubših skladb, katero sem kadar koli posnela. Rihanna se mi zdi prečudovita, ima zelo dobre pesmi in je zelo dobra pevka. Res se mi zdi krasno.«
04. januar 2011
kulllllllllllllllllllllll
04. januar 2011
ka lahk zaupam eno težavco
04. januar 2011
u32876
u32876
VROČE: Je Zac že nadomestil Vanesso?!

Ni dolgo tega, ko sta Zac Efron in Vanessa Hudgens končala njuno 3 letno zvezo, vendar paparaci s posnetki le še potrjujejo, da sta se njuni poti dokončno ločili.

Samska ‘Sucker Punch’ igralka se je v sredo skupaj s sestro Stello odpravila v telovadnico in se pri tem neuspešno skrivala pred fotografskim objektivom.

Medtem pa se je Zac na drugi strani mesta odločil pomalicati v lokalnem Subwayju. 23-letni igralec je konec zveze zgleda hitro prebolel, saj se je zopet podal na lov skupaj s Kellanom Lutzom. Veliko časa preživlja tudi v družbi soigralke Taylor Schilling.

Vir je povedal: »Veliko se šalita in včasih se odpravita na kosilo. Nič nenavadnega.«

Bomo videli, kateri bo dlje vzdržal samsko življenje…
04. januar 2011
u32907
u32907
Ja,itq,zato smo pa tuki...☺
04. januar 2011
PO ZASEBCU
04. januar 2011
u32907
u32907
Ok,kr povej..☺
04. januar 2011
u32876
u32876
Lahk tut men povš
04. januar 2011
u32907
u32907
IZJAVA TEDNA-Selena Gomez:
''Nerada hodim na zmenke!
Vedno mi je neprijetno,ker nikoli ne vem natančno,kako naj se obnašam!''
04. januar 2011
u32907
u32907
To je IN,to pa OUT!

IN!:

-♥Pisana zimska garderoba!Šali,kape ali rokavice,vseeno je!Oblačila in dodatki živih barv bodo popestrili dolgočasne,mrzle zimske dni!
-♥Zbrati pogum in se postaviti za tiste,ki jih nekdo želi osvajati na res zelo grd,neumen način!Postavi se za tiste!Noben ne mara,da ga kdo osvaja na tako grob način!
-♥Veseliti se snega! Čeprav si že odrasel/odrasla punca,še to ne pomeni,da sneg ni zabaven!

OUT!:

-♥Težiti nekomu,da ti pove skrivnost,za katero je obljubil,da je nobenemu ne bo povedal,niti tebi!
-♥Sošolci,ki ne znajo sprejeti dejstva,da so dobili slabo oceno!Tako celemu razredu in učitelju zamorijo,da se jim dogaja velikanska krivica,saj so sami krivi,da niso znali.Saj z jokom ne bodo dobili bolše ocene!
04. januar 2011
u32907
u32907
A bi radi izvedeli,najljubše vice zvezdnikou?
Napišite spodaj ja ali pa ne...☺
L.P Ashley&Sanja♥
04. januar 2011
u32907
u32907
Imate tudi težave z fanti?
Da ste zaljubljene?
Da si ga ne upate nagovoriti za zvezo?
Ali če ste že v zvezi in vas pretepa?
Ali hoče spolne odnose? ..Ti pa na to nisi pripravljena?
04. januar 2011
Emm... Ena pripomba. Lepo prosim ne me 'napadat' ker bom sam svoje mnenje povedala: A se ti ne zdi mau bedno, da vse te novice, IN & OUT, videoclip dneva... koperaš?
100% sm, da si tega nisi sama izmislila, točno take stvari pa najdemo v revijo BRAVO in na portalu TocnoTO/teens. Ne razum narobe, ne mislm, da je s tem da kopiraš kaj narobe. Prav pa bi bilo, da to tudi poveš.
Pa še 'dokazi', da me nebote brezveze ogovarjal:
http://tocnoto.si/teens/2011/plasc-z-zapenjanjem-na-vrvico/
http://tocnoto.si/teens/2010/avril-lavigne-navdusena-ker-je-rihanna-za-svojo-pesem-uporabila-kar-njeno-im-with-you/
04. januar 2011
u32907
u32907
Ja kaj si naj zmislim,kaj se dogaja o zvezdnikih al kaj?
Kaj si naj zmislim npr. Miley Cyrus smo zalotili,kko se je poljubljala...?
04. januar 2011
u32907
u32907
Tiste kaj pa majo težave,tisto jim pa pomagava iz svojih izkušenj.....Pošiljajo nama po zasebcu....
O zvezdah si pa ne morm kr neki zmislt,pa tisto kaj je in kaj pa out tut ne....!
04. januar 2011
u32876
u32876
Ja kaj pa si te naj zmislima o taylor swift da je kmetica pa dela na kmetiji ker krompir grabla mislim haloo....
04. januar 2011
smile-girl :
sory no sam *bed* sej si nemorš kr neki zmislt u zveznikih.
če maš kakšn prublem ti nemormo mi pumagat pejt kam drgam.
sory d sm ti to rekla sam pizda če mi gre na žiuce.
04. januar 2011
u32907
u32907
xD
04. januar 2011
u32907
u32907
Sanja: Hahah..xD
[aßuu]: Se,strinjam...=)
04. januar 2011
u32876
u32876
Haahaha nekaaj sem morala povedat xD takda smile-girl če pa ti kaj ne paše pa puber svojo rit iz stola pa spizd iz revije...sorry
04. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg