Forum
u124783
u124783
нεεı﹗
тσ вσ šε εп čαƨσρıƨ νпdαя пε вσ пαναdεп ν пנεм вσ νεʟıκσ νεč яυвıκ κσт ν dяυɢıн ıп dяυɢαčпıн.čαƨσρıƨ νσdıм נαz.пε σɢʟαšυנ тυʟε﹗
тυʟε נε 1. dεʟ яενıנε
___________________________________________________________________________________
☁ ƨʟıκε:
ρяσғıʟκε:

zα ρяσғıʟ:

___________________________________________________________________________________
εϊз ιʍεπα:
яσƨε.❀
тшıтεя.*
ραяғυмε.
Δпıмαʟ
Mαɢıc.◊
ツ zαbαvα:
zвяαʟı ƨσ ƨε пεκdαпנı мαтυяαптנε, dα ƨε dσɢσνσяıנσ, κנε вσdσ
ρяσƨʟανıʟı 20. σвʟεтпıcσ мαтυяε.
εdεп ρяανı:
“καנ čε вı šʟı ν нσтεʟ нαвακυκ﹖ тαм נε dσвяα ρσƨтяεžвα ıп κεʟпαяcε ƨσ
ғυʟ ƨεκƨı.”
νƨı ƨσ ƨενεdα тακσנ zα тσ.
zвεяεנσ ƨε ρσпσνпσ zα З0. σвʟεтпıcσ:
“καм ɢяεмσ﹖
“αנdε, ɢяεмσ ƨρεт ν нαвακυκ, тαм נε dσвяα ρσƨтяεžвα ıп σdʟıčпα няαпα.”
ρяıdε 40. σвʟεтпıcα. “καм вı נσ šʟı ρяαzпσναт﹖” ƨε ƨρяαšυנεנσ.
“ɢяεмσ ν нαвακυκ, тαм נε тσρʟσ ıп пı пσвεпεɢα ρяερıнα.”
“נα, σdʟıčпα ıdεנα, ɢяεмσ тנα﹗”
ρяıdε ƨενεdα тυdı 50. σвʟεтпıcα.
“נσנ, נσנ καм пαנ ɢяεмσ﹖ κנε пαנ вı נσ ρяσƨʟανıʟı﹖ καנ čε вı šʟı ν нαвακυκ﹖”
νƨı ν εп ɢʟαƨ: “נαααααααα﹗ ƨυρεя﹗ тαм šε пıκσʟı пıƨмσ вıʟı﹗”

žυρпıκ ıп мεžпαя ƨтσנıтα σв ναšκı cεƨтı ıп zαвıנαтα ν тʟα тαвʟσ z пαρıƨσм:
“κσпεc נε вʟızυ﹗ σвяпıтε ƨε, dσκʟεя šε пı ρяερσzпσ﹗”
мıмσ ρяıdяνı ανтσ, νσzпıκ ƨκσzı σκпσ zανρıנε:
“ρυƨтıтα ʟנυdı ρяı мıяυ, νıdνα, νεяƨκα ғαпαтıκα﹗”
čεz пεκαנ тяεпυтκσν ƨε zαƨʟıšı cνıʟנεпנε zανσя ıп пαтσ ɢʟαƨεп ρʟנυƨκ.
мεžпαя ƨε σвяпε κ žυρпıκυ:
“αʟı мıƨʟıš, dα пε вı вıʟσ вσʟנε, čε вı ρяερяσƨтσ пαρıƨαʟα: “мσƨт נε ρσdят﹖”
☠ ɢяσzʟנıνε zɢσdвε:
(ʟαнκσ мı נıн ρσšʟנεтε ıп נıн вσм σвנανıʟα тυκαנ мı נε εпσ žε пαρıƨαʟα)
jaz sem bila enkrat v šoli v naravi, pa sem bila pozno v noč budna ker nisem mogla spat in sem pol na vratih zagledala eno roko tak priklenjeno kar... ker je bila moja postelja proti vratom obrnjena... in pol zjutri ko sem pogledala pa ni bilo nikogar...
pa menda je moj fant takrat v tej šoli v naravi mu je na postli pisalo da bo če bo spal na tej postli umrl in so pol zjutri pod postlo našli kosti...
pa enkrat sme pozno v noč brala in je naenkrat nekak zagrmel full tak glasno in me je čist skor dol s postle me je vrglo pol se mi je pa ves čas da zdelo da me neka senca zasleduje... in enkrat sem poskušala s sestrico klicat duhove in so kar zavese začele se zibat sem pa tja pa sploh ni bilo nobenega vetra... pa ko sem videla na terasi z kotičkom očesa enega moškega pol ko sem ga pa pogledala je pa zginu... isto ko sem videla svojo mamo v kuhni ona se je pa kopala v kopalnici in je pol ko je prišla ven je pa kar tista prikazen zginila... ali pa ena punčka na deki pa je neki odpirala usta kot bi hotela zakričat pa steguje roke k meni pol ko jo pa pogledam pa izgine... pa tudi mojemu fantu se je pač full zabavno zdelo klicat duhove brez zaščite ker je mislu da sploh ni zares in je prvič končal s tem da ga je neki s postle prevrnilo, pol si je gleženj zvil nekako ko je klicu duhove pa menda so se vrata začela odpirat...
♫ zνεzdпıκı:
Na plano prihajajo nove podrobnosti o kratkem, vendar razvpitem razmerju med Harryjem Stylesom in Taylor Swift, ki ima že novega fanta. Povsem nov pogled na zvezdniško romanco je zakrivil Harryjev mojster tetoviranja, ki je razkril, da le-ta nikoli ni bil zaljubljen v Taylor.

Freddy Negrete je za 'The Daily Star' povedal svoje mnenje o obisku mladega para v njegovem salonu.

"Harry in Taylor se sploh nista zdela zaljubljena. V Harryjevih očeh ni bilo nobene iskrice."

Auč, še en udarec za Taylor…

"Videti sta bila bolj kot prijatelja. Harry ni bil zaljubljen in zanj ni pomenilo nič resnega. Sploh nista bila romantična," nadaljuje.

"Zdelo se je, da je samo izkoristil priložnost - nista si zrla v oči. Taylor je prišla ob koncu tetoviranja ladje in se usedla poleg njega, vendar se ni dogajalo nič čarobnega," je dodal.

Kaj se je v resnici dogajalo tisti čas, ve konec koncev le Harry in morda njegova mama Anne Fox, vendar meniš, da bi lahko bilo v tem kanček resnice?

ϟ ρяσвʟεмı:
ν тεנ яυвıκı мı ʟαнκσ пαρıšεтε ƨνσנε тεžανε σ ʟנυвεzпı,σ ƨεвı,σ ρяıנαтεʟנƨтνυ,σ šσʟı...σ čεмεя κσʟı.тσ мı пαρıšıтε пα zƨ ρσтεм ρα вσм тσ σвנανıʟα ν яενıנı,ɔα ʟαнκσ νƨı νıɔıנσ.

Ali je revija v redu?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. marec 2013
u124913
u124913
Neext
04. marec 2013
u97075
u97075
next
09. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani