Forum
u78785
u78785
To je moja prva mačja zgodba.Pripovedovala jo bo kot neka mucica z svojo družino.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sem muca Miki. Sedaj sem že stara 14 let v mačjih letih in imam že družino.Skupaj z mojo mamo,očetom,bratci,sestricami in mojo družino živimo skupaj pri neki prijazni punci , ki ima še veliko drugih mačk.Naša hiša je ogromna in je pravi mačji raj.Imamo vse kar hočemo od igračk do hrane oz. čisto vse kar si lahko katerakoli druga mačka želi.Ampak v mojem življenju so se dogajal tudi zelo čudne stvari.Ko sem se skotila nisem še živela v tej mačji hiši ampak nekje daleč stran na smetišču.Zdajle vam bom povedala celo zgodbo kako sem pristala v tej mačji hiši no pa začnimo:

1: sestrica mici, 2: bratec muki,3 : bratec Miki tko kt jst 4: jst 5: moja mami Mika

6: oči bleki

Prvič sem zaslišala zvoke,potem pa že začutila mamin kožušček.Sesala sem mleko dokler nisem odprla učk.Vsepovsod so bile barve in kmalu sem razbrala sliko . Na tej sliki sta bila mami očka sestrica bratca in kup smetu.Potem sem začutala da me nekdo drži za vrat in me nekam nese.Spet sem odprla učke in že sem bila skupaj z mamico sestrico in bratci v neki mehki kartonasti škatli.Zaprla sem učke in zaspala.Naslednji dan sem se zbudila in slišala neke zelo glasne zvoke.Mamico sem začela buditi in ko se je zbudila sta mami in očka vse nas bratce in sestrico odnesla nekam na varno.Tako so minevali dnevi, očka je vedno mamici in nam prinašal nekaj za jest.Vsi smo postajali bolj veliki in igrivi a bili smo še vedno pri očku in mamici.Mami nas je učila kako loviti plen,zakopati za sabo ko se pokakamo in to kar nas je nasploh morala naučiti.Nekega dne pa sem bila jas tako radovedna da sem se malo sprehodila po smetišču.Našla sem nekaj koščkov mesa, neko mehko odejico in plastičen lonček...
31. marec 2012
u85469
u85469
Next
03. april 2012
u85469
u85469
Bo next hitro????
04. april 2012
u78785
u78785
ja seej zdela pišm sorri
05. april 2012
u78785
u78785
...Vse sem prinesla v naš mini domek (velika kartonasta škatla).Ta teden bo skos snežilo je rekeu bleki.Zato se moramo pripraviti na to.Vidve Mika in Mici čuvajta hišo mi pa bomo šli iskat zalogo hrane in še kakšne stvari.In tako smo šli.Zraven smetišča je bil gozd in bleki je hitro naloviu 2 zajčka in 3 ptiče.Bil je zelo dober lovec.Muki je našel nekaj ostankov hrane, js pa Miki pa sva prinesla še neke stvari.Rahlo je začelo deževat zato smo se vrnili domov.Vse smo si še lepo pripravili potem pa zaspali.Nekaj ur smo spali potem pa začutim neko človeško roko.Odprla sem oči in videla da nas je nekdo odnesu v smetarski avto.Vsi smo bili stisnjeni v neki škatli in smo se vozili s smetarskem avtu.Kar naenkrat sem čez okno opazila luči.Zelo so se svetlikale nato pa smo se ustavili.Tisti človek nas je odnesel v neko prijetno hišo.Dal nas je na tla in nam pripravil zajest in udobno ležišče.Najedli smo se in zaspali...
05. april 2012
u85469
u85469
next
05. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg