Forum
u82633
u82633
Moje ime je Zala in živim v lj.Mama mi je umrla zaradi rakam pri 28 letih.Zelo jo pogrešam.
Oče si ni najdel druge odkar je umrla mama.Zato zdaj lepo živiva.
Jaz:

ja stara sem 12.

oče:

Nekega dne vidim očeta v njegovi pisarni kako srfa po straneh za zmenek slepo.Opazil me je zato mi je očital da je to za mojega strica da mu najde punco.NI BILO RES!
moja najbolša prijateljica je imela fanta zato ni bila pogosto z mano.
onedva:

mau mali next je sam nism mela cajta !

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. marec 2012
neext
09. marec 2012
u82633
u82633
nextam

Bilo mi je dolgčas in pogrešala sem bff.Slišala sem da in kuhnje prihajajo nežni glasovi mojega očeta.Odšla sem pogledat.Pogovarjal se je po telefonu in rekel LJUBIM TE MUCICA.Otrpnila sem in stopila v kuhinjo.Kot da nič ni bilo.Oče je pekel slanino in komaj sem čakala da jo bo spekel do konca.Po glavi so mi hodile samo te besede.Znova in znova.
Šla sem na sprehod in srečala Filipa

Prišel je do mene in me povabil na svoj rojstni dan.Bil je moja simpatija in privolila sem.Kmalu sem odšla in ko sem prišla domov sem videla neznan avto.Ko sem odprla vrata hiše sem videla...
11. marec 2012
next.! < 3
11. marec 2012
u76202
u76202
Next. :3
17. marec 2012
u82633
u82633
Očetove roke okoli ene ženske,ki je zgledala kot da je 33?!Zakričala sem in oče me je opazil odvil se je od nje in prišel do mene.Prijel me je za roke in rekel"preden znoriš naj ti nekoga predstavim"Iztrgala sem se mu prišla do ženske in ji strgala rokav na majici.Odprla je usta in me hotla klofnit a preden je zamahnila z roko sem jaz že objokana šla v sobo.Po utrudnem joku sem zaspala.Naslednje jutro je oče prišel v sobo in me pobožal.Izmaknila sem se mu in odšla v kopalnico.Spet sem začela jokati in odšla na zajtrk.Ko sem bila na stopnicah sem v kuhinji spet zagledala to žensko in jo nadrla.
J.jst Ž.ženska

J:Kurba ena kaj pa ti delaš tuki?zgin iz naše hiše!!
Ž:ejejej...Neboš ti mene zmerjala!tako ali tako pa jaz zdaj živim tukaj in z očetom se bova poročila!
Jše bolj v joku)Ja zarad mene se poročita samo tukaj pa neboš živela!niti pod razno!SOVRAŽIM TE!
17. marec 2012
u62735
u62735
next!!!!
17. marec 2012
u82633
u82633
še en next
18. marec 2012
u70330
u70330
NEXT
20. marec 2012
u45307
u45307
neeext
20. marec 2012
u82633
u82633
Stekla sem po stopnicah in oče me je videl.Pogledala sem ga in ga odrinila.Zalobutnila sem z vrati in se notri zaklenila.Začela sem kričati in razbijati vse v sobi.Videla sem kovček in ga vzela in noter spakirala oblačila.Ko sem vse spakirala sem vzela še nekaj denarja in odšla skozi okno na železniško postajo in kupila karte za k teti v koper.Prispel je vlak in prtljago odnesla na bus.Preden sem šla na bus sem si seveda kupila nekaj za jest.Začeli smo se peljati in začela sem jokati.Zraven mene je prisedla punca mojih let in me vprašala zakaj jokam?
J-jst O-ona
O-am oprosti mogoče je osebno ampak ali te lahk vprašam zakaj jokaš?
J-eh..ni pomembno...(v joku)
O-no moje ime je Urša.
J-jaz sem Zala.
O-kam pa greš?
J-v Koper ti?
O-isto.
J-super.
Vso noč vsa se pogovarjali in povedali druga drugi kakšne zgodbice.Bilo je že jutro in prispeli smo.Naročili sve taksi saj bove živeli v isti vasi.Taksi naju je pripeljal tja.
next?
21. marec 2012
u82633
u82633

Urša
21. marec 2012
NeeeXt.! < 3
21. marec 2012
u62735
u62735
neeeext!!
22. marec 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttt! Ful dobra zgodba!
09. april 2012
u82633
u82633
Prispeli sve.Z kovčki sem ropotala po stopnicah in teta je pritekla ven in se začudila kaj jaz delam tukaj?!Objela me je in povabila noter.Videla sem sestrično in jo objela saj je res že dolgo nisem videla in sem jo zelo pogrešala.
Anita:

Vprašala me je zakaj nisem pri očku.Vse sem ji povedala in ji rekla naj ga prosim ne kliče saj ga nisem hotela videti ker ga zelo močno sovražim.Teta Renata je tudi sama rekla nekaj grdih besed on jemu saj je bila od mame sestra in ga tudi na začetku ni marala prav veliko.Rekla je da lahko ostanem kolikor dolgo hočem in me lahko vpiše v to šolo če želim.Odkimala sem.Pripravila mi je sobo ki je bila včasih mamina.Stopila sem v sobo zaprla vrata in potihem zajokala.
Na mamičino mizo sem položila prenosni računalnik in pogledala hišne kamere(preden sem šla sem jih namestila)

Oče se je šezmeraj muckal z Ino(tako ji je bilo ime).Name najbrž niti pomislil ni.Sem si rekla.Preoblekla sem se in odšla k Urši.Zazvonel mi je telefon in bil je Filip.Nanj sem čisto pozabila sem pomislila.Kaj nej mu rečem?Oglasila sem se.
J-jaz F-filip
F-Živjo Zala.Am....No vprašal bi te če prideš pol na rojstni dan v kno al ne?.
J-Živjo.No veš dobila sem mačeho in bila zelo jezna in sem odšla k eti v Koper.Samo obljubi da boš o tem molčal
F-ja seveda bo.Veš tudi moja starša se nekaj nerazumeta in mislim da se bosta razšla in me zelo skrbi za Ano(sestrico njegovo).
J-no ampak a imaš koga tukaj v kopru da bi me pršu pogledat kej?
F-ja tukaj žii moja babica in stric z hčerko.
J-ja fino.No če hočeš me lahko prideš kaj pogledat če želiš.
F-ja seveda te bom.
J-no morem iti čauu.
F-čau.
next??
09. april 2012
neexxt!
09. april 2012
Next
09. april 2012
u79562
u79562
next
09. april 2012
u82633
u82633
Šla sem k Urši.Pokazala mi je njeno sestrično Vanjo,Liso in Petro(sestre)

Petra
Vanja:

Lisa:

Vzele sve brisače,kopalke in nekaj denarja za pico.Šle sve na plažo.Namestili sva se in spet mi zazvoni telefon.Tokrat je bil oče.Nisem se oglasila.Bila sem tako jezna da sem sovražila cel svet!
Po nekaj ur kopanja sve bile že pošteno lačne in sve šle na pico in sladoled.Malo sve se pogovarjali potem pa šle domov.Prišla sem k teti in prižgala TV.Nič se mi ni dalo.Ura je bila že 7.40 zato sem se šla umit.Bil je petek,zato mi ni bilo treba iti še v šolo.Teta me je že vpisala v šolo.Spet sem pogledala na kamere na računalniku in videla da me oče zavzeto išče ina mu pa govoria dragi saj bo že sama prišla ne skrbi!Zdaj ko sva sama lahko izgoristiva čas samo za naju dva.Ponorela sem!
11. april 2012
u82633
u82633
Govori: Dragi...
11. april 2012
next
11. april 2012
Nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
11. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg