Forum
Hello!
Odločla sm se, da bom napisala svojo zgodbico in bi bla zelo vesela, če bi jo kdo bral. Bi pa prosila, da mi poveste svoje resnično mnenje o zgodbici, če vam je všeč, če se vam zdi dolgočasna, grda... Ne bom se užalila, če boste rekle da vam je zgodbica zanič, ker ima vsak svojo pamet. Če bom dajala vprašanja, vam ne bo treba odgovarjat, sam če boste hotli, in lahko daste tudi svoje predloge, mogoče bom kakšnega tudi upoštevala v nadaljevanju. Pa če bi mi kdo prosim povedal, kako se nardi triler in to slikico za zgodbo al kakorkoli se temu pač reče. Zelo bi vam bla hvaležna za pomoč
Zdej bom objavla sam prvi del, ki je zelo kratek in dolgočasen in brezzvezen in verjetno ne boste nič razumeli, ampak vseeno. Aja, pa to bo zgodbica o nadnaravnem. Pa malo si bom sama izmišljevala te 'pošasti' . In ko bo pisalo *flashback*, bo to pomenlo, da so to spomini te glavne osebe, pred to 'nesrečo'. Več pa boste izvedli v nextih Enjoy!

Cʜᴀᴘᴛᴇʀ ₁
»Pip. Pip. Pip.« sem zaslišala. O bog, kako nadležno je to piskanje! Naj ga kdo izklopi! Eh, pa nič. Ga bom pa jaz. Poskušam premakniti noge, da bi se lahko usedla. Samo za milimeter ju premaknem, pa me že zajame taka bolečina, da zakričim. Slišim, kako se hitro odprejo vrata in hitre korake, ki se mi približujejo. Tudi nadležno piskanje se pospeši, da je še bolj nadležno. Čutim, da mi dva para rok primeta nogi, nekdo drug pa vanju zapiči nekaj. Injekcijo. Spet zakričim, saj zelo boli. Poskušam odpreti oči, da bi videla kdo mi to dela, kdo me muči, a ne morem. Zato odprem usta, da bi jih prosila, da nehajo, a se iz mojih ust izvije le še en krik. Slišim, da mi tisti, ki me mučijo, nekaj govorijo, vendar jih ne razumem. Ne morem se osredotočiti na glasove. Kot da bi govorili kakšen drugi jezik. Nato me kar naenkrat zajame tišina. Tudi bolečina izgine. Mogoče sem pa umrla. Upam.

Mnenje?
Next?
23. julij 2014
Suuuuuper :3 ti sam nexti
23. julij 2014
Tnx BB
23. julij 2014
u160233
u160233
Mnenje?
Wau, ful dober začetek. Drugič prosim napiši daljši del. Tenx. xĐ
Zanimiv začetek, čeprav ne maram preveč nadnaravnega bo v redu. :*
Hehehehe, mislim, da si edina, ki se ne bi pritoževala nad kritiziranjem, ker večina jih vedno napiše: "Če ti kaj ni mar, pa spokaj." In podobne komentarje.
Lepo, da ti nisi takšna.
Aja in tista slika je naslovnica. (;
Tudi v redu, če ne znaš narediti trailerja, jaz tudi ne.
Bi bila pa vesela, če bi me kdo naučil.
Če ti bo kdo povedal kako, mi prosim sporoči, da ga še jaz prosim.
Next?
Neeext! <3
23. julij 2014
Next !
Next !
Nexttttt <3
23. julij 2014
Še eno vprašanje:
Naj dam gor tudi slikice od oseb in hiš al ne?
23. julij 2014
JAAAAAAAAAAAAAA !
23. julij 2014
u160233
u160233
Če želiš, sam, da ne bo preveč slik. Whatever your choice. ;*
23. julij 2014
Ne skrbi T, preveč jih ne bo, bolj premalo...
23. julij 2014
u160233
u160233
Hehehee, ne vem, če je to dobro, al slabo. Hehehe, sam slike pošasti itak, da ne boš neki mogla najti, tko, da razumem.
23. julij 2014
23. julij 2014
men bi blo najače, če oseb neb kej opisevala (barva las, naj stvari,...) ampak d bi si lohk mi po svoje zamislni kak nej bi blo, sam če je kej res podrobnega (nap kaka zakomplicirana soba al pa full dobra obleka) kr daj slikco (sam pliiiis nej jh nebo preveč)
23. julij 2014
u160233
u160233
Se ne strinjam. Hehehe, nisem nek člouk z velik domišljije.
23. julij 2014
u122384
u122384
T, prologi naj bi bli prpopani na zadno stran knige, tak da ne morjo bit dugi. -.-"
Men se zdi odlično, ampak čakam na nadaljevanje.
T, še ena stvar f keri smo različne...
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
23. julij 2014
u160233
u160233
Če ti še ni jasno, tist ni bil prolog, ampak prvi del. A ne vidiš 'chapter 1'. Sorči, Tinč.
Heheheee, midve se v ničemer ne strinjava, lol.
23. julij 2014
u122384
u122384
pač bl logično razmišlam, glede na to, da nč nism razumela, to je pa point prologof..
23. julij 2014
u160233
u160233
Pa že.
23. julij 2014
u122384
u122384
+uno drugo je namenjeno tvoji domišliji
23. julij 2014
u160233
u160233
-.-
23. julij 2014
u122384
u122384
mwahahahahaha...
23. julij 2014
u160233
u160233
Še ena tema bo nastala chat po zaslugi naše Tine.
23. julij 2014
u122384
u122384
ni res!!!
23. julij 2014
u160233
u160233
Aaa, ne ne, kje pa.
23. julij 2014
u122384
u122384
toži baba,
morska žaba,
žaba reče: kvak! ti si pa bedak!
23. julij 2014
chat že na prvi strani teme -> razlog zakaj ne povedat Tinč za zgodbico, še preden dejans začneš pisat
23. julij 2014
u122384
u122384
23. julij 2014
Hey! Žal mi je da včeraj ni blo nexta, sam so mi starši ugasnli wifi -.- Vem da je ta next kratek sam nisem mela časa in vem da je beden.
Next je posvečen Tjašyy
Enjoy!

ᴄʜᴀᴘᴛᴇʀ ₂
Spet zaslišim piskanje. Zavzdihnem in poskušam odpreti oči. Uspe mi. Bel strop. Počasi obrnem glavo da bi se razgledala. Na moji desni je nekakšna naprava, ki oddaja to nadležno piskanje. Sedaj vem od česa je. Tako bije moje srce. Verjetno ima ta naprava tudi zaslon, ampak ga ne vidim. Tam so tudi vrata. Glavo obrnem na desno. Tam je okno, zakrito z zaveso. Ob postelji pa je omarica, na kateri je digitalna ura, ki kaže 3:59. Sprašujem se, ali je še noč ali popoldan. Nato se odprejo vrata in svojo glavo obrnem proti njim. Noter vstopi mlada medicinska sestra z dolgimi črnimi lasmi in zelenimi očmi. Ko je videla, da jo opazujem, se mi je nasmehnila in rekla: »Glej no glej, saj si že budna! Kako se počutiš, ljubica?« In zelo je prijazna. »Dobro.« odgovorim. Moj glas se mi zdi tuj. »Ali si kaj lačna?«vpraša. Počasi prikimam. »Takoj ti bom prinesla hrano, srček.«je rekla, nato pa odhitela iz sobe. Počasi sem se usedla. Na srečo me ni nič zabolelo. Čudno. Ali nisem malo prej skoraj umrla od bolečine, ko sem premaknila noge? In nisem mogla odpreti oči? Moje razmišljanje je prekinila medicinska sestra, ki se je vrnila z pladnjem hrane v roki. Prišla je k meni in mi ga dala v naročje. Pogledala sem, kakšno hrano mi je prinesla. Brokoli, riž in meso. Njami. Vzela sem pribor v roke in najprej razrezala meso, nato pa začela jesti. Medicinska sestra se je usedla zraven mene na posteljo in me opazovala. Čez 5 minut je bil krožnik prazen, čeprav je bilo kar veliko hrane. Medicinska sestra mi je nato podala kozarec vode, ki ga je imela v roki in ga prej nisem opazila. Hitro sem popila vodo in ji vrnila kozarec. Vzela ga je in ga skupaj s pladnjem odložila na tla. Nato me je pogledala in se mi nasmehnila. »Sem Anna Marie, tvoja medicinska sestra. Zate sem skrbela, ko si bila v komi.« je rekla. »Koliko časa pa sem bila v komi?« vprašam. »Najprej si bila 2 tedna, nato pa si se zbudila in začela kričati, da smo ti morali dati pomirjevalo, ti pa si bila potem v komi še 2 tedna. Se pravi skupaj 4 tedne ali 1 mesec.« reče. Prikimam. Torej sem se zbudila pred dvema tednoma in ne pred pol ure, kot sem domnevala. Ampak zakaj sem sploh prvič padla v komo? Kaj se je zgodilo? Poskušala sem se spomniti. Ampak se nisem mogla. Namrščila sem se. Zakaj se nisem mogla spomniti? Anna Marie je opazila, da se mrščim. »Je kaj narobe, ljubica? Te kaj boli?« je zaskrbljeno vprašala. Odkimala sem. Ne. Nič me ne boli. »Kaj pa se je zgodilo? Zakaj sem pristala tukaj? In zakaj se ničesar ne spomnim?« sem vprašala. Anni Marie je nasmešek zamrl. »Ničesar se ne spomneš, ker si izgubila spomin, ljubica. Ampak, ne skrbi. Lahko, da se ti bo povrnil spomin.« Zlagala se mi je. Ne vem, kako to vem, ampak vem. Zato sem jo vprašala »Kakšne so možnosti, da se ne bom nikoli več spomnila ničesar od prej?«. Nisem je vprašala, kakšne so možnosti, da se bom smet spomnila. To bi vprašali drugi. Ampak ne jaz. Zavzdihnila je in odgovorila: »99%. Ampak čudeži se dogajajo. Mogoče bo ta 1% dovolj, da se boš spomnila.« mi je spodbudno rekla. Pokimala sem. »Sedaj te bom pustila samo. Če kaj potrebuješ, me pokliči.« je rekla, nato na vzela kozarec in pladenj ter odšla. Jaz pa sem se nazaj ulegla in začela razmišljati. Kmalu sem zaspala.

Mnenje?
Teorije?
Next?
24. julij 2014
u122384
u122384
Mnenje? Meni se zdi odlično, ker nekako ni običajna zgodbica. Vedno jo čaka cela družina, z baloni v rokah in plišastimi igračkami v darilnih vrečkah. And I'm like: Did you know that will happen?! o.o
Ker ponavadi ljudi niso jasnovidni in ne znajo, kdaj se bo negdo zbudu...
Teorije? Napisala bom next in ja se ti nebom zahvalila, ker si ga posvetila meni.
Next? -_-
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
24. julij 2014
Jaz mam že napisan naslednji next, kaj naj ga objavim danes al jutri?
24. julij 2014
u122384
u122384
-_-
Koje bedno vprašanje...
-_-
24. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg