Forum
u151306
u151306
Hey sem Ornel:

Komaj čakam božič, saj je po moje to najlepši čas v letu: Čarobne lučke, mehek sneg, darila,... pa tudi zato, ker imam na božični večer rojstni dan, in to pomeni da bom lahko odšla ven iz cloudcityja! Komaj čakam. V šoli se še nismo učili letet saj je to še ena stvar ki jo lahko delamo šele ko dopolnimo 5 let (beda ), ampak jaz vseeno znam saj sem se sama naučila, vendar moje letenje ni nevem kaj. Napisala sem že psmo za božička, ki ga bom jutri odnesla v skupni pisemski nabiralnik, ki ga bo poštar izpraznil teden pred božičem in jih odnesel na severni pol. V šoli drugače nimam nobenih prijateljev, saj še nimam cutemarka, vendar se tolažim s tem da znam edina v razredu solidno letet.

ali vam je zgodba všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. december 2013
next
05. december 2013
u129392
u129392
next
05. december 2013
next :3
05. december 2013
u153411
u153411
Next plz ^-^
05. december 2013
next
06. december 2013
u151306
u151306
Naslednje jutro sem se zbudila in odšla v kuhinjo na zajterk, ko je prišla mami in rekla:" danes ne greš v šolo, saj okoli cloudcityja divja snežni vihar stopnje 7!!!" "KAJ??!?!?! Ampak mami moram iti v šolo da oddam pismo za božička!" Sem rekla." Ne pomeni ne! pismo lahko oddaš jutri." je odvrnila mami. Jutri bo sicer prišel poštar, ampak če bom pohitela ga bom vrjetno lahko ujela! Naslednje jutro sem se zbudila že zelo zgodaj, in se odlekla, ko se je zbudila mama in mi rekla:" Ornel kaj pa se greš? odzunaj je snežna nevihta?!" "Ampak mami... pismo... božiček..." Mami je uklopila televizijo, na kateri je novinar poročal: Cloudcity je zajelo neurje stopnje 7, ki se še krepi. Tako je sedaj odrezan od sveta. Ponyje prosimo da ostanejo doma, še posebej pa otroci, saj je neurje za njih lahko usodno. Pošte nekaj časa ne boste prejemali, saj je poštar obtičal v ponyvillu, in čisto nič mu ne zamerim..." "KAJ!!!!POŠTAR NWBO ODNESEL PISEM????" "ornel pomiri se!" "Kako naj se pomirim???" začela sem jokati in odšla sem v svojo sobo. Božiček mora dobiti naša pisma! Že vem! Jaz jih bom odnesla na pol! saj znam letet. Tako sem se ponoči odplazila ven, kjer je res divjala snežna nevihta, zaradi katere me je zanašalo, odšla sem do božičnega nabiralnika in ga izpraznila v moj nahrbtnik ter poletela. Veter je pihal, jaz pa sem se znašla sredi snežnega meteža! nič nisem videla izgubila sem občutek za čas, počutila sem se kot da padam v temo.
07. december 2013
u129392
u129392
next
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. december 2013
nexttttttt
07. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg