Forum
u73868
u73868
midve s frendico sva se odločle pisat zgodbico o 1d.veva da jih je že full velik sam bova useen pisale.govorila bo o 2 puncah ki mata ljubeznske težave,šolske težave...upam da bose bral!!!

a bi bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. marec 2013
u73868
u73868
'Nočm'sm zakričala na mojo mamo.Spet mi je težila da nej se grem učit.'Ne govori v takem tonu z mano gospodična''Pa bom!Pa če mi newm kaj rečš al nrdiš!'dost sm jo mela.vedno mi je težila da se morm učit pa take.ko sm pa kej prou nrdila pa se ni zmenla zame.fotr je kot vedno gledu tv in me je še on mau nadru.bla sm besna.stekla sm u svojo sobo in zaloputlna z vrati.''ASHLY!!''se je zaduru fotr.ah,kaj že spet.''KAJ?!''sm zakričala nazaj.''TAKOJ PRID SM!''joj no.zdej mi bo že spet nakladu koko sm jst stara sam 14 in mi govoru kaj so moje obveznosti.pršla sm u dnevno sobo''used se''je reku.usedla sm se in zavila z očmi''sam še enkrat mi to nared pa te bom tok udaru da boš še 3 dni to čutla" s tem 'sam še enkrat to nared' je mislu zaloputanje z vrati in zavijanje z očmi.sej moj fotr ni nasiln sam grozi rd.''ja ja''sm rekla''moje obveznosti so šola in pes''no mogoče je čs da se vm predstavm.sm Ashly (kot ste že pogruntal),stara sm 14 in živim u Ljubljani.živim s starši,starejšim bratom Tomom in mojo pikico (psičko) Abby.
13. marec 2013
u73868
u73868
next?
13. marec 2013
u106935
u106935
Neeeeeext.!
13. marec 2013
u117903
u117903
Jst sm sopisalka.Od mene dobite next jutr.(:
13. marec 2013
u124161
u124161
next ѕσяу zα ѕмєтєηנє α ѕє ρℓιѕѕѕѕ ρяנανιš нναℓα
http://www.igre123.com/forum/tema/zivali/52050/1
13. marec 2013
u122289
u122289
next
13. marec 2013
u84724
u84724
next
14. marec 2013
next
14. marec 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
15. marec 2013
u113280
u113280
next
15. marec 2013
u73868
u73868
moja frendica ne more pisat nexta zrd bom jst napisala
upam da vm bo ušeč!!
ko je blo 'sestanka' konc sm šla spat k je blo pozn.'shine bright like a domond...' je zazvonila budilka na mobiju.hitro sm jo ugaslna sej je bla nadležna.zaspala sm nazaj-''ZBUD SE!!!!''je zakriču name Tom''DEJ MI MIR!!SPIM!!'' sm zakričala nazaj.pogledala sm na uro.shit!''pejt vn iz moje sobe!''sm ukazala Tomu.hitr sm se zrihtala in pohitela u šolo.na srečo nism bla pozna.pr pouku se ni dogajal nš posebnga.domou sm šla s mojo najbolšo frendico Rose.ko sva pršle domou sva nrdile naloge in šle mal u šoping.kupla sm si kopalke,poletno oblekco in sončna očala.ful sva se hecale in zabavale.sam usga lepga je enkrat konc.klicala me je mt ''Ashly!kje si ti?mogla bi bit že doma!'' ''umer se.u shopingu sm z Rose.takoj pridm domou.''prekinla sm''sorry Rose ampak mt me je klicala in morm jt domou'' ''škoda.no te jst pospremm .'' pred mojim domom sva se objele in poslovile.''doma sm!!'' ''nekaj ti morem povedati''mi je rekla mt.začudla sm se''kaj je?'' ''preselil se bomo u London'' ''kaj??!!''nism mogla vrjet.preselil se bomo u Londo!!vedno sm se hotla preselit u London!''kdaj gremo?!'' ''čez 3 dni'' čez 3 dni grem u London!!res je da sm bla tm že 3x sam zdej se bomo preselil tja!!tok sm vesela.''kje pa se bom šolala?'' ''sem te že upisala'' ''aha'' šla sm u sobo in takoj poklicala Rose ''hey pikica'' ''hey'' a bi ju3 pršla mal k men.selimo se u London...'' ''aaaaaaaa!!!!!'' se je slišal z drugega konca mobija ''kdaj?'' ''čez 3 dni'' ''prosm!'' ''ja vem zlo kmal'' ''ju3 lohk pridm k teb.a za prespt?'' ''ja'' oki ju3 po šol'' ''jst morm jt pikica.by by!!'' ''se vidva ju3 piki.by''ura je bla šele 18 zato sm šla na kompjutr.ful sm bla vesela in žalostna hkrati.nism hotla zapustit prjatlou in prjatlc iz šole.na facebook sm napisala ''London here i come!!'' po sm še bla dolg ba netu.komi sm čakala pondelk (dons je petk in čes 3 dni bo biu pondelk in takrt se selimo).šla sm spat ob 23.

next?
15. marec 2013
u124161
u124161
Next
15. marec 2013
u122289
u122289
neext..!
15. marec 2013
u84724
u84724
neeeeeeeext!
15. marec 2013
next
16. marec 2013
u73868
u73868
moja frendica ne more pisat nexta zrd tega bom jst napisala...ona ma neke težave doma zrd tega nemore pisat
ta next je posvečen usm mojim bralkam!!
i hope you like it!!
________________________________________________________________________zbudila sm se pozno.okol 11 se mi zdi.šla sm u kopalnco,se zrihtala in šla dol pojest zajtrk.našla sm listk na katerm je pisal:
Draga Ashly,
s očetom sva šla v shoping in vrnila se bova okoli 17ih.s Tomom ne zažgt hiše,ti znaš kuhat tko da neki skuhi za zajtrk pa imata vse kar potrebujeta.
lp mama
tom je vs zaspan pršu u kuhno.najbrš se je vrnu pozn.on je str 18 in lohk dela kar hoče.to ni fer!''dobro jutro''sm ga pozdraula ''kdaj si se vrnu ponoč?''sm ga takoj uprašala ''a si moja mt da me boš zaslišvala al kaj?'' nekdo je slabe volje dons.zavila sm z očmi in šla u dnevno sobo.na tvju ni blo nč zamimiuga zato sm poklicala Rose ''hey lubica'' ''helo ash'' ''kdaj dons pridš k men?'' ''a bo okol 14 oki?'' ''ja supr bo.staršou ni Tom pa gre najbrš k svoji punci tko da bove ble same.a ti to supr?'' ''supr.a ti veš kok te bom jst pogrešala?'' ''jst tut tebe piki.sej me boš pršla obiskat.a ne?'' ''ja seveda.a veš kaj?'' ''kaj?'' ''u Londonu lohk spoznaš one direction!!'' ''koga?'' ''one direction.a ne veš kdo so?'' ''ne.a bi mogla'' ''jaaa.oni so najbl hot tipi na svetu in najlepš pojejo.'' ''aha.in zkj ti mislš da jih bom jst spoznala?a ti mislš da še nobena nihova oboževalka tega ni probala?'' ''ti si u NY spoznala Christino Aguilero ko je bla ne turneji pa u Miamiju si spoznala Guns and roses ko so bli tut na turneji.zkj ne bi še one direction?a se ti sanja kakšno srečo si mela takrt mogoče jo boš mela še zdej.''pogovarjale sva se do 13h.ob 14h je pršla.stekla sm ji u objem.Toma ni bilo doma sej je šou k svoji punci sanji.nemorm vrjet kako lohk hod z njo.ona je največja prasica na svetu,važička in še bi se dal naštevat.nazaj k Rose.šle sva u mojo sobo nabile sva musko,pele in plesale.ko sva se ble že šist zmatrane sva se usedle na pojstlo in ona mi je začela razlagat o one way al kokr kol jim je že ime''imenujejo se one direction in jih je 5.Harry,Zayn,Niall,Liam in Louis...'' nekje umes sm zaspala.začel me je zebst in občutk sm mela kot da sm mokra.slišala sm glasn smeh.počas sm se zbudila ''TOM!!!'' sm zakričala ''pa kaj je s tabo narobe.a si ti nor??!!'' poliu me je z ledeno vodo.zravn njega pa je bla Sanja.Rose se je bl uzadi držala in se neopazno smejala.vedla sm da je bla to Sanjina ideja.prekipel mi je ''PRASICA NORA!!TI BI MOGLA V UMO BOLNCO!!MOJ BRT TI SLEDI K JEDAN KUŽK IN TI KUPUJE KAR SI ŽELIŠ TI PA GA ZANIČUJŠ K SMET!!TI SI NORA IN NIMAŠ VEČ USTOPA BLIZU MENE!!''usi so se nehla smejat Tom pa se je začeu dret name ''KAKO SI UPAŠ ŽALT MOJO PUNCO??!!'' ''tko glej!prasica nora, za*****,krava itd.!a hočš da nadaljujm?!'' usi so stal z odprtimi usti razn Tom se je še neki dru ampak ga nism poslušala.poslala sm ju vn samo z Rosesva ble u sobi.''sorry za to.'' sm se ji poravičla.''sej je blo vrhunsko.ti men oprost za bujenje z vodo.res sm ju hotla zaustaut sam Sanja...'' ''sej je use oki.nism iz cukra da bi se stopila.hahaha''mele sva pižama parti.nasledn dan sva šle u kino,u shoping in mene sva spakirale.use stvari še pridejo še pol u London.prišou je dan odhoda.z Rose sva se komi poslovile s ostalimi prjatl in prjatlcami je pa šlo oki.vedla sm da bom najbl pogrešala.Sanja se je komi poslovila od Toma.mene je grdo pogledala jst pa njo z ubijalskim pogledom.če bi pogledi ubijal bi bla ona že velikrat mrtva .šli smo na letalo u prvi razrd.let je trajal 2 h.ta čs sm poslišala musko.ko smo pristal smo šli po prtljago in se s novim autom odpelal u zlo lepo in velko vilo.ful je bla lepaa!!hitr sm jo slikala in jo poslala Rose.stekla sm u vilo in iskala mojo sobo.našla sm jo.uau!!!!to je ena najlepših sob kar sm jih kdaj vidla''hvala! hvala! hvala!''sm začela kričat in skakat od veselja.slikala sm sobo in sliko poslala Rose.razpakirala sm se in odpravila po mestu s Tomom.nč nisva govorila.po sva šla u sta starbuck (nwm kako se napiše).pršu je zlo cute natakar.naročila sm vročo čokolado Tom pa cappucino.on je šou v park jst pa u shoping centr.kupla sm si velik novih stvari.ko sm šla vn sm ugotovila da sm se zgubila.nism začela jokat kokr en dojenčk ampak sm poklicala mami.sranje nism mela dost denarja na mobiju.u riti sm.do mene je pršu en cute fnt''hey.zgledaš izgubljeno.'' ''hello.sej sm.'' nism vedla če lohk zaupam tujcu''jst sm Tay''ponudiu mi je roko''Ashly.lahko me kličš Ash.'' ''kje pa živite'' ''nwm'' ''aha'' ''a bi lahko poklicala s tvojga mobija mojo mt?pliss!!'' ''ja.seveda'' ''hvala''dou mi je svoj mobi.utikpala sm mamino številko ''halo'' se je javla ''živijo mami.Ashly tuki'' ''aha.kaj je Ash?'' ''zgibila sm se in nimam stanja na mobiju.a me lahko pridš iskat?'' ''ja seveda.kje pa si?'' ''sm pri big bangu pr shoping centru.v Piccidally ulici (izmišljeno).'' ''pridm pote.tm bom čez okol 15 minut'' ''oki adijo'' ''adijo'' z Taym sm si izmenjala mobi številki in se mal bl spoznala.čez 15 min je moja mami pršla in poslovila sm se od Taya.ko sm pršla 'domou' sm pospravila nove stvari in šla mal na računalnik.šla smna facebook in se mal pogovarjala s Rose.že spet mi je govorila o one way al one direction.ne maram jih.ukradl so mi prjatlco pa še bedni so.po tem sm pogledala en dobr film in šla spat.

a se bo kej zgodil med Ashly in Tayem?
pripombe,komentari,pohvale,pritožbe...
next?
17. marec 2013
u106935
u106935
a se bo kej zgodil med Ashly in Tayem?
Jouuuuuup!
pripombe,komentari,pohvale,pritožbe...
Same pohvalce!
next?
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. marec 2013
u102390
u102390
Neeeeeeexti
Dobra zgodbica
18. marec 2013
u73868
u73868
Jst grem u cšod in dvomm da boste dobil next...ta zgodbica se dogaja leta 2010 po x faktorju
18. marec 2013
u106935
u106935
Šele?O gash x"d
18. marec 2013
u73868
u73868
Dons bo mogoče next...bolana sm pa še piflat se morm tko da dvomm
rada vs mam :-*
24. marec 2013
u73868
u73868
ewo next
oprostite k ste mogl tok doug čakat
i hope you like it!!!!! :-*
___________________________________________________________________________nisem mogla zaspat.razmišljala sm o Tayu.biu je tok prijazen in še lep je.seveda on nikoli ne bi hodiu s tako zgubo kokr sm jst.v takih mislih sm zaspala.zbudila sm se v lepo sončno jutro.zazvoniu mi je telefon.bila je neznana številka ''ja prosim'' sem se javila ''hey Ashly,Tay tuki'' sem zaslišala dobro poznan glas na drugi strani telefona ''o,hey Tay.kako si?'' ''dobr.zanimal me je če bi se dons dobila?'' ''ja seveda.kdaj in kje?'' ''a bi ti blo uredu ob 12.30 v shoping centru tm kjer sva se sopznala.nekoga bi ti rad predstau.'' ''oki.komi čakam.'' ''jst tut.morm jt.čau'' ''oki by by'' jej hoče se dobit z mano.o shit.ura je že 11.40.hitr sm si zbrala oblekico in se naličla.pudr,maskaro,,eyeliner in lipglos.ko sm bila priprauljena sm prosila mamo nej me odpele u shoping centr.čez 15min sva bile tm.zagledala sm Taya.zahvalila sm se mami in odšla do Taya.zravn njega je stala še ena punca.upala sm da to ni njegova punca.''helo'' sm pozdravila ''hey Ash.to je moja partnerica Maja.'' ''partnerica?'' sm uprašala.hitro sm stekla stran v solzah.za sabo sm slišala krike ampak se nisem ustavila.kako je to mogoče!!blizu je biu park.stekla sm v park in se usedla na klopc.solze se niso hotele ustaviti.zakaj jst.nikoli nism tko čutila do fanta ampak ko mi je ušeč je zasedn.nevem koliko časa sm to premišljevala ampak sm postala lačna.supr lačna sm in nimam denarja.očitno sm izgledala grozno sej je usak člouk k je pršu mimo mene me je pogldu in naredu uno fejs k ti pove da si grozna.usaj ena punca se me je usmila in prisedla''rabiš pomoč?'' ''hvala ampak ne, razn če boš ubila eno punco''zasmejala se je ''nej uganm.ta punca ti je ukradla fanta?'' začudeno sm jo pogledala in prikimala ''pri tem ti pa lahko pomagam.predlagam da te najprej urediva preden začneva z operacijo maščevanje.'' ''to se je dobro slišal ampak sej niti ne poznam tvojga imena?'' ''oh sej res.sm Christina lahko me kličš Chris.ti si?'' ''jst sm Ashly na kratko Ash'' ''lepo.zdej bova šle na najbliži wc in te uredile'' obe sva se zasmejale in odšle.na Taya sm že skoraj pozabila.

pripombe,komentarji.pohvale,pritožbe...
next?
25. marec 2013
u102390
u102390
Neeeeextiii
Pohvale
+ dobra zgodbica
26. marec 2013
u73868
u73868
Pr starosti sm se zmotila...ona je stara 16 ;-)
rada vs mam :-*
27. marec 2013
next ša ful hvala kr mi nisi zamerla
27. marec 2013
u106935
u106935
Same pohvalce :3
Neeeeeeeeeeeeeext
27. marec 2013
Neeeeeext
28. marec 2013
u126529