Forum
u135392
u135392
нεεı.тσ вσ мσנα ρяνα zɢσɔвα ρα υραм ɔα ναм вσ υšεεεč.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
HeeŁow.Ime mi je Lisa.Stara sem 15 let.Fuul rada pojem pa rišem.

Mam najbolšega prijatelja Alexa.Res me vedno razume in mi stoji ob strani.NAJRAJE GA MAM!

Mam tud še enga ful dobrga prijatelja Timija.On je sam moj prjatu,ne pa best frend.On je legenda.

Njegova punca Shelly je tud moja dobra prijateljica.

Neext?
03. maj 2013
u124275
u124275
next
03. maj 2013
u133120
u133120
Neeeext
04. maj 2013
u135392
u135392
Jooj hwala vama:*
04. maj 2013
u135392
u135392
Zjutrej sm se zbudila mal prezgodaj in sm šla še mal na fb.Pol sm se kr zamudla na fbju in je blu ura tolk da je blo šam še pol ur do začetka pouka.Šla sem si umit faco in zobe.Pol sem šla v sobo in sem z omare privlekla eno obleko.Sploh ni bla u stilu ampak sam da je blo.

06. maj 2013
u135392
u135392
Pol sem se naličla in se počesala.Šla sem v kuhinjo in pojedla zajtrk.Dobla sem od Alexa sms.PIKICA,ČAKAM TE PR BUSNI<3<3<3 je pisalo.OKEJ LUBI<3<3<3<3 sm odgovorila.Uzela sm torbo in šla so busne.Tam je biu Alex.Stekla sem mu v objem.

PIKICA KOOK SI LEPAAA*-* je reku.HVALA SAM TI SI 1000 KRAT BOL POPUN<3 sem rekal in ga potegnla za roko.PRID GREMA sm rekla.Šla sva do šole in do mene je pršla Shelly z Timijem.S Timijem sva se pozdravla.EJ A VEŠ DA PRIDE NA NAŠO ŠOLO NEK NOU,KENNY MU JE IME mi je rekla Shelly.AJA?? sm uprašala.In pol je zvonil.Šli smo u razred.Kmalu je pršla učitlca in za njo je hodu en pikiii*~*

Biu je res ful kjutii sam men je Alex pač use na svetu.Kmal mi je Alex vrgu en listek.A TI JE KEJ UŠEČ???:c je napisau.MIŠEK,VEDI DA SI TI NAJPOPUNEJŠI NA TEM SVETU.VEDNO BOŠ MOOJ<3<3 sem mu napsiala in listek vrgla nazaj.Nasmehnu sem je in..Boog kok ma lep nasmeh.Kenny se je usedu in skoz me je gledu.Nasmehnila sem se mu on pa se mi je nazaj.Kmal je blo konc poua in sm šla do omarce.ŽIWJO BEJBII sem kr naenkrat zaslišala za sabo.Bil je Kenny.HEY sem rekla.A MAŠ DONS KEJ ČASA? je reku.NE NIMAM,SPLOH PA NE ZATE KER TE NE POZNAM sem mu zabrusla in odšla h Alexu.BRAVO BEJBI,DOBR SI GA je reku in me objeu.PIKEEC<3 sem rekla in vidla sem da je biu Kenny ful fouš ker sem se objemala z Alexom.Pol smo šli še s Timijem pa Shelly na sladoled k je biu ful dobr sam zarad tega kr ga e moj piki častiuu.

06. maj 2013
u133120
u133120
Nextaj mishek:*
07. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg