Forum
AVTORICI:
✝✝ Dєαтнcoяє ✝✝ feat. Mrs.Awesome.

INFO:
No vem d sva to zgodbo že ene parkrat začele pisat ampk to je čizt nova in zdj edina zgodba! U tej zgodbi bo use mau drgač potekal... Umes bojo tut nagradne igre in nagradni izzivi... U zgodbi sta 2 glauna lika: Chris & Kristina... Onadva pripovedujeta dogajanje... Mrs.Awesome. bo nextala Kristino, jst pa Chrisa... Nej bo jasn d ube piševa uba lika...

NAGRADNE IGRE
Pr nagradnih igrah sta vedno izžrebana 2 brauca... Bralci ka hočjo sodelvt pr nagradni igri se prjaujo na temo (link je spodi) tko d izpounejo prjavnco... Ud tistih ka se prjaujo medve z Mrs.Awesome. napiševa imena na listke in izžrebava 2... Tista dva bralca ka sta izžrebana dobita pred usmi drugimi na zasebca kratko nadaljevanje zgodbe (ne pravm 3 vrstice ampk bo kr odstavk no hh)
Link za prjavt se: https://www.igre123.com/forum/tema/m-d-s-d-s-tm-nagradne-igre/58098/

NAGRADNI IZZIVI
Jst in Mrs.Awesome. podava iziu ka bo poteku tko d se brauci prvo prjaujo na temi (spodi je link) tko d izpounejo prjavnco. Sam tisti bodo lahko sodelovali. Tekmovauci bodo mogl napisat nadaljevanje najinega zadnega nexta. Tisto nadaljevanje ki bo nama z Mrs.Awesome najbolj všeč bo bilo nagrajeno s tem, da se bo de4l ostauka, ki bo nama najbolj všeč pojavil v najini bližnjih nextih...
Link za prjaut se: https://www.igre123.com/forum/tema/m-d-s-d-s-tm-nagradni-izzivi/58100/
08. julij 2013
Lepo branje vam želim. <3

Kristina Flourntain. Sem najbolj popularna punca na celi šoli. Imam sanjskega fanta po imenu Grayson, ki trenira vse panoge v atletiki in je poleg vsega še kapetan našega šolskega kluba Ghosts. Ime je predlagal prav on. Imam očeta po imenu Keaton, ki je urednik časopisa Town. Moja mami, Kaitlin, nima službe, saj oči dovolj zasluži. Tako je vedno doma in pričaka mene ter sestro s toplim kosilom na mizi. Moja sestra Kristen je za 10 let mlajša od mene in je pravi gnoj. Imam ogromno prijateljic, ampak najboljši sta Tammy in Lin. Pri meni se dobimo vsak dan. Včasih se skupaj učimo, ampak večino časa preživimo za kakšen pogovor ali za druge neumnosti. Imam najboljšo babico, ki ji lahko povem vse in se res lahko zanesem nanjo, ko se ne morem na moje starše, kaj šele na sestro. Razlog, da sem se spomnila na mojo babico je pa prav ta, da sem se dolgo časa nazaj pripravljala na ples. Seveda, sta bili zraven tudi Tammy in Lin. Lin je zame izbrala popolne kombinacije oblek, da sem se jaz nato odločila, Tammy pa mi je uredila frizuro. Da še povem, Tammy in Lin sta bili na oblikovnem oddelku šole, jaz pa na gimnazijskem, saj sploh nisem vedela, kaj me še prav zares zanima. Ko sem bila urejena, je bila Tammy navdušena, Lin pa je malce zmajevala z glavo. "Kaj je?", sem rekla. Lin je bila še nekaj časa tiho nato pa je rekla: "Nakit manjka. Kje imaš šatuljo?". Sploh ji nisem odgovorila, saj jo je že sama našla. Odprla jo je in začela brskati po njej. Ven je vrgla nekaj uhanov in zapestnic. To je bil vedno najlažji del. Težje je bilo izbrati ogrlico, saj jih nisem imela veliko in še te so bile brez vezne. Tammy je rekla: "Ti bom jaz eno posodila. Saj veš, da jih imam ogromno.", "Si zdaj dobila kakšno novo?", sem jo vmes vprašala, »Itak! Skoraj vsak dan jo dobim! Moj oči je tok zlat!«. Pozabila sem omeniti, da je Tammyjin oči draguljarnar, Lin pa na žalost svojega ne pozna in ima očima, ki je borzni posrednik. Medtem, ko sva se s Tammy pogovarjali o ogrlicah in drugem nakitu, je Lin iz šatulje povlekla mojo že skoraj pozabljeno ogrlico, na kateri je bilo tono prahu. »Ta je lepa.«, je rekla Lin. Tammy je takoj stegnila svoj vrat, da bi videla čim več, jaz pa sem točno vedela, da je ven povlekla ogrlico, ki mi jo je v otroštvu dala babica. »Absolutno ne! Ta ogrlica že razpada! Nagnusna je!«, se je zadrla Tammy, čeprav sem v njenih očeh videla, da si jo silno želi. Zanalašč sem se odločila, da jo bom nosila na plesu. V sobo je naenkrat vstopil moj oči. Tammy in Lin sta ga veselo pozdravili in odšli iz sobe, saj je on to zahteval. »Ribezek, moj. Preselili se bomo.«, je direktno usekal oči. Debelo sem ga pogledala in ga tiho vprašala, kaj je rekel. Oči je stavek od prej ponovil in utrgalo se mi je: »KAKO MI LAHKO NAREDIŠ TO?! TUKAJ IMAM PRIJATELJE IN ŠOLO IN FANTA IN VSE!!!«, »Preselili se bomo v mirno mestece. Tam je ogromno služb in vsega. Takoj po končani gimnaziji lahko dobiš delo in se še šolaš vmes.«, »KAJ ME TO BRIGA!!!«, »S svojo jezo ne boš ničesar spremenila. Hiša je že kupljena. Šli bomo iz tega premajhnega stanovanja in živeli razkošno. Mislil sem precej nate in na Kristen ob tej odločitvi. Tudi šef me je premestil v tisto mestece, kjer bom bil direktor stavbe časopisa Town.«, »NAME SI MISLIL?! Z ŽELJO, DA MI UNIČIŠ ŽIVLJENJE?!«, »Tudi tvoja mama se bo zaposlila. Boš videla. Vse bo bolje.«, »KAKO NAJ BI BILO BOLJE!!!«, »Ne moreš gledati samo nase, ribezek. Glej, pridi hitro s plesa, saj boš mogla že danes spakirati. Jutri zjutraj že gremo. Uživaj!« in odšel ven. Za njem sem histerično zavpila: »UŽIVAM NAJ?!«, ampak odgovora ni bilo. Tammy in Lin sta hitro vstopili in me začeli spraševati vse živo. Ko sem jima povedala, da se bom preselila, je bila Lin še najbolj žalostna. Začela je jokati in tudi jaz. Tammy je sedela na postelji in nekaj časa čakala, da se je vse to umirilo, nato pa rekla, da se nam že mudi.
08. julij 2013
u120926
u120926
Yesssssss!!!! Čudovit začetek!! Next!!
08. julij 2013
next
08. julij 2013
neeeeeext
08. julij 2013
Na plesu nisem bila ravno najboljše volje. Nenehno sem se držala mojega Graysona in on se je mene, saj sem mu povedala, da se bom preselila. Sploh ni pogledal druge razen mene. Ampak plesa je bilo še prehitro konec. Zavrteli so par pesmi in že je učiteljica naznanila konec. Priklatila sem se domov, vsa depresivna in brez besed začela pakirati in medtem sem jokala. K meni v sobo je prišla moja mami. Videla je, da sem jokala in pobožala me je po rami »Vem, da ti je hudo. Tudi meni je, saj so v tem mestu tudi moji starši, ampak vsi se moramo prilagoditi.«, »Oči misli samo nase.«, »Ribezek, sploh ne. On misli na vse nas. Ve, da potrebuješ prostor in je zato kupil hišo, kjer sta dve kopalnici in rekel je, da bo ena samo za vaju s Kristen.«, »In to naj bi bilo bolje?«, »Kristina, tam boš spoznala nove prijatelje in verjetno še boljše. Saj si šele v prvem letniku. Z lahkoto se boš prilagodila tam.«, »V katero mesto točno se bomo preselili?«, »Miserville. Zdaj pa spakiraj in prinesi prtljago dol.« in me pustila samo. Še nekaj časa sem sedela tam in brez besed razmišljala o tem strašljivem in srhljivem imenu. Na hitro sem spakirala in vse skupaj odnesla dol. Nato sem šla nazaj v mojo prazno sobo in na telefonu pogledala nekaj slik iz Miservilla. Po ogledu slik sem bila prestrašena. Že več tednov sem imela nočne more in kraj dogajanja je bil prav v tem mestu. More so bile nenehno povezane z nadnaravnimi bitji, recimo vampirji, volkodlaki in čarovnicami. Zdaj sem si še manj želela, da bi šla tja živet. Ko sem se ulegla v posteljo, da bom zaspala, sem upala, da se oči zjutraj ne bo ničesar spomnil ampak me je naslednji dan prav on zbudil. Zvlekla sem se v avto in začela poslušati pesem od One Republic ~ Good Life. Ta pesem me je pomirjala in spravila v dobro voljo, čeprav ne danes. Šlo mi je samo še bolj na jok, saj sem vedela, da moje dobro življenje zapuščam prav zdajle in grem živet v mestu, o katerem sem imela nočne more. Vožnja je bila dolga in vmes mi je na telefonu že crknila baterija. Takrat sem se vklopila v socialno življenje in začela poslušati o čem sta se pogovarjala mami in oči. Pogledala sem Kristen, ki je zadovoljno spala in mislila sem si: »Ko bi tudi meni to uspelo.«.
08. julij 2013
u120926
u120926
Neeeext!!!!
08. julij 2013
neeeeeeext
08. julij 2013
neeeeeeeeext
08. julij 2013
Ola.. Komaj docakana Zgodbica i <3 it ...
Hitr next
08. julij 2013
Ampak seveda, njej je bilo vseeno. Ona je zoprna in bo ljudem težila toliko časa, da bo to že postalo prisrčno na njej. Jaz pa sem sramežljiva in bom samo sedela nekje v temnem kotu ter objokovala Graysona. Nato sem spet začela poslušati mami in očija: »Kristina je čisto potrta.«, »Ljubica, tukaj bo spoznala nove ljudi.«, »Vem, da bo ampak…«, »Je ravno v najbolj občutljivih letih? To mi je že moja mama rekla, ko sem ji povedal, da se bom z družino preselil.«, »V bistvu sem želela reči, da ima ravnokar menstruacijo in je še bolj čustvena.«, »No, potem pa to.«, »Lahko bi vsaj počakal, da konča gimnazijo.«, »3 leta še v tistem zadušljivem stanovanju? Poleti je nenehno jamrala, kako je vroče in, da bi rada živela v hiši. Prekleta mladina, danes ni več z ničemer zadovoljna.«, »Oba veva, da je želela živeti v hiši, ki je v istem mestu kot stanovanje.«, »No nisem zlata ribica, ki vsakomur izpolni 3 želja.«, »Za Kristino me še bolj skrbi kot za Kristen. Kristen je majhna in se bo znašla, Kristina pa je zelo čustvena oseba.«, »Pa tudi nehvaležna.«, »Keaton! Pomiri se!«.
08. julij 2013
next
08. julij 2013
še 2 nexta
08. julij 2013
next.
08. julij 2013
1 še
08. julij 2013
neeext
09. julij 2013
Chris Salvatore. Bog celega sveta. Moje lepote nič ne prekaša. Vam je všeč moj predstavitveni del? Sam sem ga spesnil. Logično! Na Miservillski gimnaziji sem jaz glavni. Ženske me obletavajo in razdeljene so na miške in piške in prav nič jih ne moti. Pri meni ima vsako dekle božje tri dni, kar pomeni, da je tiste tri dni moja punca. Ženske se pobijajo zame in so popolnoma nore. Naj se še bolje predstavim. Moje ime je Chris. Sem popoln moški o katerem sanja res vsaka ženska. Imam brata Codyja, ki je od mene 10 let mlajši in samo teži in se obnaša kot, da je defekten, kar verjetno tudi je, ampak zdravniki tega zaenkrat še niso dokazali. Mojemu očetu je ime Christopher, kar je totalno glupo ime in niti malo ni tako lepo kot Chris. Tukaj je že moja mami Celine. Z menoj je ljubeča in ve, kako je, če moški skrbi zase in ima dovolj samozavesti, kar je jaz zagotovo imam. Moj oče ima svoje podjetje za nego las, ki ga bom po njegovi smrti podedoval jaz. Moja mami pa je z mano doma. Ne s Codyjem ampak z mano. Saj po moje je ta drek posvojen, saj ni niti malo podoben komurkoli od nas. Kot sem že povedal, sem kralj moje šole in boljšega od mene nikoli ne bo. Poznam vse, ampak res sta mi še najbolj pri srcu Liam in Luke. Z večino drugih dijakov manipuliram, ker se mi preprosto ne da ukvarjati z njihovim sranjem. Tako se tudi ohranja dober odnos, saj imajo vsi sprane možgane in itak nič ne vejo glede moje manipulacije. Nov dan v moji šoli, kjer je še ravnateljica podrejena moji lepoti. Punce so takoj prinorele do mene in že začele skakati od navdušenja, da sem prišel. Zagledal sem Renee. Hitro sem umaknil vse druge punce in se nekako spravil do Renee. Bila je neverjetno vesela, da me vidi in že je bila vsa medena. Liam je vmes pritekel in me udaril po rami, kot to vedno naredi. Seveda sem se začel ukvarjati raje z Liamom, ker jaz se pač ne mečem k ženskam ampak se one k meni.
09. julij 2013
u120926
u120926
Tipični moški!!! Next!
09. julij 2013
neeext
09. julij 2013
še 3 nexte
09. julij 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. julij 2013
2 še
09. julij 2013
next
09. julij 2013
Next
09. julij 2013
Renee je nato vstala in rekla: »Veš, da nova pride?«, »Nova? V Miservillu?«, »Ja.«, »Liam! Greva stavit, da je že moja?«. Renee je sramežljivo pogledala Liama in iz gledalo je kot, da ona pazi, kaj bo on rekel. Tiho je rekel, skoraj zašepetal: »Misliš, da jaz nimam možnosti?«. Pogledal sem ga z obrazom: »Resno?« in se na glas začel smejati. Kmalu sem mu rekel: »Saj ne moreš biti resen! Ne morem verjeti! Liam, ti jih pa res znaš pokati!«, »Potem jih nimam?«, »Dragi Liam, poglej mene in nato sebe. Bodi realen!«. Liam se je malce nasmehnil, kot vedno, ko sem mu vse povedal po resnici. Na žalost je Luke vse to slišal in se začel dreti name: »Chris! Bodi enkrat normalen moški in sočustvuj z njem!«, »Luke, raje sem realen. Hočeš, da mu lažem?«, »Ne, ampak mu! Liam ima popolnoma enake možnosti kot ti.«, »Liam nima pojma o lovljenju žensk! To je poglavitna stvar in preprosto nima možnosti. Sprejmi!«. Luke j bil vedno besen, ko sem bil z Liamom realen. Bil sem pa res neverjetno firbčen, kakšna bo to novo dekle. Če bo blondinka, z modrimi očmi, čvrsto ritko in bogata z oprsjem, mater, da bi jo hotel imeti še dlje kot le tiste božje tri dni. Ko sem prišel domov, se nisem menil, ko je moja mami otresala s svojim gobcem. Šel sem samo na računalnik in odprl Facebook. Hitro sem šel na stran Miservillske gimnazije, ki sem jo upravljal jaz in sem takoj videl, kdo vse je lajkal to stran. Zagledal sem nov lajk. Kliknil sem nanj in odprl se mi je Facebook profil od neke Kristine. Na glas sem rekel: »Prosim, bodo blond!«. Ko pa sem odprl njeno profilno sliko in sem zagledal, ko se je njen obraz skrival v objemu nekega fanta in so se videli le njeni rdeči lasje, sem samo rekel: »Ehh, fuck it!« in samo zaprl Facebook. Bil sem prav zaročaran. Mar zahtevam preveč? Saj si samo želim, da bi videl neko blondinko, ki bi bila prava sex bomba!
10. julij 2013
u120926
u120926
............. Love it! Bogi Chris, res ne more dobiti bjonde? neeeeeeeext!!
10. julij 2013
next
10. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
10. julij 2013
še 1 next
10. julij 2013
Next
10. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg