Forum
u64528
u64528
"Emma vstani!!"se je zjutraj med uspenjanjem po stopnicah zakričala mami.
Steysy me je že na vse zgodaj zjutraj začela spreševati, če si lahko sposodi moj gloss saj je svojega izgobila.
Stara je 17 let to se pravi 2 leti starejša od mene.
In samo še 2 dneva do konca šole.Končno!Konec šole je zame nekaj najbolšega.No razen druženja z Kate in jedenje čokolade, ki je samo za posebne trenutke.Večinoma takrat, ko sem žalostna.
Oblekla sem si belo majico do popka,kavbojke na korenček,čevlje s peto in še nekaj dodatkov.

Pogledala sem se v ogledalo in videla svoje blond dolge lase na stran.Moji lasje so mi všeč in na njih nočem nič spremeniti.

Odšla sem dol, popila pomarančni sok in stekla na ulico.Na koncu ulice pred vrati Katene družine je stala Kate.Stekla sem k njej jo objela in odšli sva proti šoli.Tudi, če imava do šole avtobus in je do nje 20 min hoje.Se vsaj lahko smejeva, pogovarjava in telefonirava.
Sprehajali sva se po pločniku in pogledala sem njene emo lase pa čeprav mene ni ravno spominjala na emota saj je bila zeloo lepa punca.

Fantje jo imajo radi in punce tudi.Jaz sem samo njena BFF in nimam toliko pozornosti kot jo ima ona.Njo imajo vse rade mene pa tudi.Seveda sta kakor ponavadi izjema Jesmine in Paris.Onedvi hočeta biti BFF od Kate pa imata mene za oviro zato me odrivata stran od Kate.

Nadeljujem?!?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. februar 2012
next
02. februar 2012
u73972
u73972
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. februar 2012
u75175
u75175
next
03. februar 2012
u57700
u57700
next sam zame
03. februar 2012
next
03. februar 2012
Tenkyu!!
"Emma kaj je dones s tabo?"ma je začudeno oprašala Kate."Ahh,nič saj veš.Tako kot zmeraj."sem ji odgovorila."Čez 2 dni bo konec šole ti si pa želostna!"me je spet oprašala."Mislim, da sem se zaljubila!?!"sem vsa zasanjano rekla."Kaj?!??V koga pa??In itak je že čas, da si se zaljubila.Do zdaj si mislila smo na ocene in name.Vendar na fante nikoli!!"mi je vsa vesela začela govoriti."V...Jedona!"sem vsa sramežljiva rekla."Ooo, kako lepo.Moja BFF je zaljublejena!Moja BFF je zaljubljena!..."ja začela kričati Kate.To me je razjezilo!"Bolj potiho Jesmine in Paris sta za nama!"to se nisem zakričala vendar sem rekla jezno."Pa saj onedvi sta čisto prijazni!"mi je v glavo obijala Kate."Dobro veš, da sta do mene nasramni!"sem je spet jezno rekla.Pogledala sem Jesmine ne daleč stran za mano.

Potem pa sem pogledala še Paris.

Prišli sva v šolo.Šele prišli sva se preoblekli in preobuli in že je zazvonilo."Driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinng!!!"je zame zelo naglas zazvonilo.
Sem bolj zaspani tip.Kadar imam priložnost, da dleje spim tudi dlje spim.
Prvo uro smo imeli slovenščino, ki jo ima učitelj Stensly.

Učil nas je kako se pravilno reče, da trenutno nočeš govoriti.
Jesmine in Pari sta bili pred mano.Kate pa zraven mene.Paris je na mojo mizo vrgla svoje dolge blond lase.V meni je nastajalo vse več jeze.Ker je bila ona v predzadnji vrsti je pošiljala SMS-je.Njen roza telefon sem pogledala in bi ga najraje vrgla na tla.

03. februar 2012
next
03. februar 2012
neeeext pa lahko na zs plissss?
03. februar 2012
u64528
u64528
Paris*
04. februar 2012
u64528
u64528
Paris je na mojo mizo vrgla svoje dolge rdeče lase.*
Oprostite za napaki!
04. februar 2012
neeeeeeext
04. februar 2012
u64528
u64528
preberete plisko!!!!!!http://www.igre123.com/forum/tema/z/28597/
04. februar 2012
u35654
u35654
next
04. februar 2012
u35654
u35654
čim hitrej, dbest
04. februar 2012
u52880
u52880
nexttt
04. februar 2012
u64528
u64528
O.Ohwala!!!!!
__________________________________________________________________________________
"Emma, zakaj si tako zasanjana?"me je vprašal g.Stensly.On ni bil kot vsi učitelji in učiteljice.Nikoli ni bil jezen vendar je bil vedno nasmejan."Nič samo zasanjala sem se."sem mu probala čim bolj pridno rečti."No saj imaš pravico.Skoraj so že počitnice!"mi je nasmejan odgovoril.Odahnila sem si, ko sem pomislila na urnik.Dan danes nebi smel biti kaj preveč naporen.
Ob koncu pouka sva šle skupaj s Kate domov."Ti veš kako se od takrat naprej, ko si je prebarvala lase na živo rdečo važi??!"sem oprašala Kate."Vem ja!Pa saj kmalu bo konec osnovne šole.Potem bova pa bili cimri v gimnaziji v Ljubljani.!"je vsa vesela rekla Kate.
Namreč, če še neveste živiva v Kopru, natančneje v Ankaranu.
Za počitnice smo ponavadi doma saj živimo zeloo blizu obale.To leto bo na najino srečo drugačno.Starši naju bodo, ker bova imeli zaključeno 5 in 4peljali v...London.Tega se zelo veseliva pa še tam bova bili v prestižnem hotelu s petmi zvezdicami dva cela tedna.
"Komaj čakam jutri!"ja vsa vesela in nasmejena rekla Kate."Kaj pa je jutri?"sem jo začudeno oprašala."Zaključna zabava pri Jeydonu!"se je nekako zakričala Kate.Čisto sem pozabila na zabavo."Kate pridi jutri ob štirih h meni domov, da se bova pripravili!"sem ji živčno rekla.
Pogledala sem na ulico in tam je stal/a....
________________________________________________________________________________
VREDU?!!!?NEXTMA!?????!!!!!
04. februar 2012
u64528
u64528
NEXTAM*
04. februar 2012
u49014
u49014
Neeext!
04. februar 2012
neeeeeeeext
04. februar 2012
neext!!
04. februar 2012
http://images.free-extras.com/pics/i/i_miss_you_more-1400.jpg
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pogledala sem na ulico in tam je stal Jeydon.Naslonjen na zid od svoje hiše.
http://a3.ec-images.myspacecdn.com/images02/87/e541aa0857dc4f73a351cc27e55e50d5/l.jpg
Nasmehnil sem mi je, jaz pa sem zardela.Kate me je zagledala, da sem zardela in, da zgledam kot kuhan rak zato me je porinila k sebi in me objela.
V njenem objemu sem se počutila tako varno kot še nikoli.
K Jeydonu je prišla Jesmine in ga poljubila z jezikom.Šlo mi je na jok zato sem Kate postila samo na ulici jaz pa sem stekla domov.
Doma me je nekaj presenetilo.
Vsa družina tudi Steysy se je objemala.Za Steysy je to čudno saj ni nikoli se objemala s starši.
"Emma!"se je zakričala mami pa čeprav je bila semo 1 meter stran od mene."Zadeli smo na lotu!!"se je še bolj zakričala mami."Lažeš!"sem rekla."Ne ne lažem!Zadeli smo 200.000€.Čeprav to ni veliko je dovol, da se preselimo iz bloka v hišo na koncu ulice!"je vsa vesela začela razlagati mami.Meni je pa takoj postalo bolje.Jeydon-ova hiša je zraven te.Če si bom izbrala sobo s pogledom na njegovo sobo bo bilo zeloo lepo saj ga bom lahko gledala.
Šla sem v sobo se vrgla na posteljo.Jokala sem, da je bil povšter čisto moker.
Jokala sem vse dokler...
____________________________________________________________________________________________
NEXTAM?!?!?!In prosim kopirejte link saj ne gre več gor!
05. februar 2012

Nasmehnil sem mi je, jaz pa sem zardela.Kate me je zagledala, da sem zardela in, da zgledam kot kuhan rak zato me je porinila k sebi in me objela.
V njenem objemu sem se počutila tako varno kot še nikoli.
K Jeydonu je prišla Jesmine in ga poljubila z jezikom.Šlo mi je na jok zato sem Kate postila samo na ulici jaz pa sem stekla domov.
Doma me je nekaj presenetilo.
Vsa družina tudi Steysy se je objemala.Za Steysy je to čudno saj ni nikoli se objemala s starši.
"Emma!"se je zakričala mami pa čeprav je bila semo 1 meter stran od mene."Zadeli smo na lotu!!"se je še bolj zakričala mami."Lažeš!"sem rekla."Ne ne lažem!Zadeli smo 200.000€.Čeprav to ni veliko je dovol, da se preselimo iz bloka v hišo na koncu ulice!"je vsa vesela začela razlagati mami.Meni je pa takoj postalo bolje.Jeydon-ova hiša je zraven te.Če si bom izbrala sobo s pogledom na njegovo sobo bo bilo zeloo lepo saj ga bom lahko gledala.
Šla sem v sobo se vrgla na posteljo.Jokala sem, da je bil povšter čisto moker.
Jokala sem vse dokler...
05. februar 2012
u73972
u73972
neextttt!!!!
drgaš pa full dobra...
05. februar 2012
u64528
u64528
No kratek next!!
________________________________________________________________________________
Jokala sem vse dokler mi ni zazvonil telefon.
Soročilo je bilo od Jeydona.Pisalo je:
Draga Emma!!
Vem kaj si prej videla.Hočem ti povedati, da si mi ušeč zato sem Jesmine pustil.Ne bodi jezna, ker sem jo poljubil.Nisem je jaz ampak me je ona!Mi verjameš??
In še nekaj!Bi...hodila z mano!??!
Adijo!!
Jeydon!!< 3
"O.M.G.!!Najlepši fant na svet me je uprašu, če bi bila njegova punca.Pa še pustu je tisto hinavko Jesmine.
V mislih se mi je vstvarila ta slikica:

Joj kako romantično.Takoj sem poklicala Kate!
"Kate ogotovi kaj se je ravno kar zgodilo!?!!"sem navdušeno rekla."Zadeli ste na lotu!"se je zaslišalo in telefona."Tudi to!Jeydon me je vprašu, če bi bila njegova punca!!Jesmine je pustil!!"sem živčno in veselo rekla v telefon."A res??No se vidiva pri meni doma, da si vse poveva!Oki??"se je spet zaslišalo iz telefona."Ja, By!!"sem rekla in že hitela k hiši od Kate.
NEXTAM!?!??!?
05. februar 2012
u64528
u64528
In prosim ne glejte kdo so te ljudi na sliki!!!Oki?!??
05. februar 2012
neext!!!
05. februar 2012
u58477
u58477
neext
05. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg