Forum
u98479
u98479
Hey
Moje ime Rose Faiidlelight in živim v obmorski vasici Bora Schien. Tam živim z mojo najboljšo prijateljico Blue Cathefrie in starejšim bratom Leonardom,Leotom.

Me-

Blue

Leo

10. julij 2012
u98479
u98479
"Rosee!" je vpila Blue. "Jep?" sem ji odgovorila in pokazala je proti morju.Zagledala sem dekle na majhnem čolnu in nekaj je vpila. Ko je prišla do obale je ustala in z Blue sva stekli do nje.Dali sva ji sok in jo posedli na tla. "Sem Chareine Caalie" (punca zravn Leota na sliki(Emma drgač)) "Bila sem na Danikkien s fotografskim klubom.Šla je do čolna in prinesla tri fotoaparate. Nikona,Canona in še enega Nikona. "Canon je moj,Nikona vajina" je rekla in nama dala fotoaparata. Spogledali sva se in jo objeli. Potem sva skočili po mobitel in poklicala je domače.A se niso oglasili."Ostala bi tu,če lahko" je rekla in z Blue sva ustali in skočili do hiške. "Lahko si tu,Leo se tako ali tako seli. "Leo Faiidlelight?" je rekla. "ja,ga poznaš?" "Leo je moj brat!" je veselo rekla in rekla sem "Sestrica,živjo.Ti si izgubljena Lux." "Ti si Rose!" "Ja in to je Blue,moja BFF!" "Luxieee!" je vpil Leo. "Leiche'!" je rekla z francoskim naglasom. "Sta že spoznali Luxie?Najino sestro?" mi je rekel,. "Ja,spomnim se zgodbic o izgubljeni Lux.In zdaj je njeno ime chareine ali neki.Lux mi je bolj všeč" je rekla Blue in ugotovila da naj bi to rekla jaz :'D In potem čez 10dni smo bili že vsi najboljši frendi
10. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg