Forum
u104815
u104815
Joooj spet ena o One Direction!!!Ja,spet ja ampak ta bo drugačna.Pravzaprav ravno takšna kot se je v resnici zgodilo ampak kako se oni počutijo ob teh dogodkih in vse kar sodi zraven...................................če boš brau boš,če ne pač neboš usen mi je tut če bo sam 1 bralec.Torej:

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. avgust 2012
neeexti
28. avgust 2012
u104815
u104815
No zdej bom začela pa usakič bom pisala kot drug od njih in začela bom kar s Louisom
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Žiujo sem Louis.Louis Tomlinson in živim v Doncasteru če veste kje je to.Kot ponovadi se dolgočasim,čeprav poslušam svoje najljubše pesmi in zraven plešem kot nor.Ko pa pride pesem,ki mi je res všeč včasih začnem tudi peti.Naenkrat zaslišim trkanje za seboj. "Louis jaz grem v trgovino,zato popazi na tvoje sestre!" bila je mama,seveda.Šel sem iz sobe in videl da vse moje sestre gledajo televizijo,zato sem se lahko odplazil do vhodnih vrat in šel ven.Seveda pa sem za seboj zaklenil.Imam pet sester in verjamem da lahko skrbijo same zase.Vedel sem kam grem in tja sem tudi šel in to naredil.Hotel sem se namreč vpisati na X Factor in ko sem prišel tja kjer se pač vpisujejo so mi podali list papirja na katerem sem mogel izpolniti podatke.Nazadnje sem se moral samo še podpisati...To je bil trenutek za katerim se je moje življenje popolnoma spremenilo...Mislil sem si: "Zakaj pa ne bi poskusil!" zato se mi to za kar sem se odločil ni zdelo nič posebnega.Šel sem nazaj domov in vse moje sestre so še vedno gledale TV.Oh saj res,no to sem jaz:

in moje preljube sestrice:

........................
28. avgust 2012
nexxtt
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
neeext
28. avgust 2012
u104815
u104815
okej nextam! c: hvala kr ste začel brat< 333333No zdej bom Niall :3
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Dan,sem Niall James Horan ampak vsi me kličejo Niall.Živim v večji vasi Mullingar na Irskem...zaenkrat saj se kmalu selimo v London.Starša se ločujeta in z mamo greva pač v London.To mi je sicer všeč ampak bom zelo pogrešal najlepšo državo na svetu-Irsko!In seveda moje prijatelje,sorodnike in vse lljudi ki jih imam rad.Tudi našega tečnega soseda.In ko bom enkrat tam bo prva stvar,ki jo bom naredil,se bom vpisal na X Factor.Saj ne da mislim da bi mi lahko uspelo,ampak ker mi bo tam najverjetneje zelo dolgčas ker ne bom imel prijateljev in seveda tudi zato ker obožujem glasbo!In tam bom zagotovo spoznal nove prijatelje.To je zdaj moj načrt in mimogrede zdaj sem že na letališču!Joj,kako sem nesramen nisem vam pokazal moje slike:

hahaah tu sem malce čuden ampak saj je vseeno.Roke me bolijo saj že nekaj ur prevažam moje kovčke in svojo ljubezen-kitaro!Igram jo že od malega in ne mislim nehati.Saj sem vam rekel da obožujem glasbo.No,prišlo je moje letalo,zato držite pesti da ne bomo stmoglavili...................
28. avgust 2012
nexxt
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
NEXT
28. avgust 2012
u104815
u104815
no js bom kr nextala kr je biu prejšn next kratk in zdej bom Harry :3
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
Hej,sem Harry Styles!Sem iz Holmes Chapel blizu Manchesterja.Rodil sem se 1.februarja 1994.Rad pojem in...hja rad imam glasbo.Velikokrat čudno plešem,kot da nihče ne gleda ampak mi je vseeno.Toda pojem pa zelooo rad.In to je udi razlog da grem letos v London kjer se bom prijavil na X Factor in tudi zmagal hehe.Na žalost ne morem dobiti nikakršne službe zato moram zmagati!No,saj ne da bi bil tako samozavesten ampak imam kar dober občutek...No...kaj naj vam še povem o sebi...Nevem,ampak me boste že spoznali,če ne drugače bom na televiziji na X Factorju!In upam da tam spoznam tudi kakšno punco seveda................
28. avgust 2012
u104815
u104815
sori kr je kratk ampak sej pol čez cajt bodo dalši pa še sliko sm pozablaaaa:

28. avgust 2012
next !!
28. avgust 2012
nexxttt
28. avgust 2012
isti dan k js 1.februar sam da sva 5 let narazen
28. avgust 2012
u104815
u104815
niinaboom hudooo moja prjatlca ma 7 dni za niallerjom haha pa ja nextam zdej en kratk next
29. avgust 2012
u104815
u104815
zdej bom Liam pa sej najbrž tut veste da ma dons rojstn dan sam u zgodbi ga ne bo meu dons;D
►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►
Oj,sem Liam Payne!Živim v Wolverhamptonu ampak danes grem v London saj se tam odvija letošnji X Factor.Ja,rad pojem in živim za glasbo.Pred dvemi leti sem se že poskusil ampak mi ni uspelo,zato grem danes nazaj in zmagam.No zmagal še ne bom danes ampak danes se grem vpisati.Upajmo na najbolše.No,prišel sem v London.Vau kako je velik...in vse te stavbe...všeč mi je!No vrjetno vam moram še pokazati mojo sliko,če vaš slučajno zanima.

..................................
29. avgust 2012
Neeeext!
14. september 2012
u94098
u94098
next
16. september 2012
next
16. september 2012
Neeeext
Nova bralka