Forum
Zivjo sm tina rada berem .in to je moja zgodba .
zivjo mami. kako je bilo ušoli tjaša ?Dobr dobila sm 5 za slovenščino. Bravo.Veš mami ko smo sle z sošolkami v trgovino sem videla tako lutko kokr je v tisti grozivki lutke.Lubica ne gledam grozlivk nevem o čem govoriš.Ah saj je vseno.ttttttrrrrrrttttttrrrr.Mami mobitel že grem ....Tjaša sošolka mija te kliče pridi hitro!.Ja želiš Tjaša tista lutka ki sva jo videli v trgovini se mi je pojavila na omari. A res ja nekaj je narabe ja!Tjaša spat bo treba"ja ze grem".Ko sem prišla v sobo sem na mizi vedela listk "na njem je pisalo"zivjo kaj počneš .vem opazujem te pripravi se.ha ha ha .Kaj pa to pomeni .Sla sem spat zjutraj se zbudim grem v šolo in pridem domov prašam mami .Mami ali lahko nataša dones prespi pri meni.ne. Zakaj ker greva z boštjanom na zabavo vrneva se pozno.Merkal te bo kuža duhc se vidimo adijo lubica .adijo.Ura je 10 sla sem spat poklicala sem duhca in mu rekla "ko te pokličem me poliži po roki prav".duhec uredu še me pazi. V kuhinji slišim rahel zvok zlezla sem pod kovtr in poklicala duhca uredu še si tukaj.Še enkrat slišim zvok grozno šla sem pogledat kaj se dogaja .Prižgala sem luč in pogledala. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!moj bog.Videla sem kri od duhca glava je bila na steni na steni pa je še s krvjo pisalo.ljudje tudi znamo lizati .zakričala sem stekla v sobo in komaj zaspala .zjutraj sta bila mami in oči zabodena z nožem na tleh zraven pa pismo .zivjo sem lutka poglej nazaj.nebom. ubrnila sem se nazaj videla lutko ki je bila ista kot v trgovini še tisto noč sem mrtva ležala natleh. hvala Tina
20. april 2012
Ooooo KUUUUL dei še kšnooo ZgooodBiCooo.< 3 ;D
23. april 2012
oooooooo dobra zgodbicaa. dj še kšnooooo zgodbico < 3333
27. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg