Forum

28. februar 2014
Nekega dne sem zaspala na travniku. Ta travnik je bil oblit z zeleno in vijoličasto barvo.
28. februar 2014
Sanjala sem o fantu iz Lune. Imel je črne in kratke lase, modre oči, majhne ustnice, nos pa je imel normalen. Oblečen je bil v zelen puli, črno jakno, modre kavbojke in obut je bil v sive škornje.
28. februar 2014
Za nadaljevanje boste morali vedno napisati "next" ali "naprej"!!!!
Hvala za razumevanje...
28. februar 2014
next
28. februar 2014
Upam, da bo še več naxt-ov ker drugač nebom mogla pisat...
28. februar 2014
OK vseeno bom nadaljevala
28. februar 2014
Zbudila sem se in zagleda tega fanta pred seboj. Bil je točno tak, kot je bil v mojih sanjah, ampak zraven je imel veliko zeleno oranžno kuverto. Povedal mi je, da sem sanjala o njemu in zato je prišel k meni. Takoj sem se zaljubila v njega. Prepisal se je v našo šolo. Ta šola je bila največja šola v Evropi. V njo je hodilo 2002 otrok. On je hodil v 7. razred, jaz pa v 6. razred. Nekega dne mi je dal veliko zeleno oranžno kuverto. V njej je pisalo, da bova par. Ampak ta zveza bo trajala samo tri dni.
28. februar 2014
next
28. februar 2014
Bila sva par. V petek, 13.12., sva šla v park. V parku so bile rdeče gugalnice, modre tobogane in rumene konjičke. Šla sva na gugalnico ter se poljubila. Takrat se je fant zgrudil. Moral je v bolnišnico saj je imel pipikinigitis.
28. februar 2014
next+kul zgodba
28. februar 2014
Tnx ...
Ta bolezen je takšna, da se ne sme niti enkrat poljubiti. Sama pri sebi sem si govorila, da sem jaz kriva, saj sem ga jaz poljubila. Na srečo je preživel. Minili so trije dnevi in moral je oditi nazaj na Luno.
28. februar 2014
next+lahko daš zaj malo daljši next plisss
28. februar 2014
ok
Jokala sem se, ampak ti trije dnevi so bili najboljši dnevi v mojem življenju.
Spoznala sem, da moram verjeti v življenje in v LUNINO LJUBEZEN.

Viktorija Miklavc
28. februar 2014
next
28. februar 2014
KONEC!!! UPAM, DA VAM JE BILA ZGODBA VŠEČ, SAJ SEM JO NAPISALA PREDVSEM ZA LJUDI KOT SEM JAZ (BREZ FANTA/PUNCE)...
28. februar 2014
neeeeeeee konec zgodbe ((((
28. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg