Forum
no js pa pišem eno zgodbico na wordu pa sm se odlačla da jo bom tut tuki
osebe:
katty(js,17let)
moj oče
njegova nova žena amanda
tom(najbolši prijatel)
(začnem po prvem komentarju)

napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. avgust 2010
u23904
u23904
ja dej napiš!!!
23. avgust 2010
Nemorete si predstavljati bolečine in osamljenosti ,ki sem jo čutila.Odkar ja odšel se mi je svet obrnil na glavo.Kar naenkrat je prošel k meni in se poslovil rekel je da če bi ostala skupaj bi se mi lahko zgodilo kaj hudega.Čeprav ni ostal se mi je nekaj tistega hudega zgodilo.Umrla mi je mama in sedaj se selim k očetu katerega nisem videla že 14 let.Nazadnje mi je pisal za moj 17 rojstni dan ,da si želi da bi ga prišla obiskat.No, vsaj želja se mu je uresničila.
Mesto kjer živi moj oče je majhno,prebivalcev je nekaj čez 800.In v tem mestu se dogajajo čundne reči.Umori,ropi in napadi na ljudi so nekaj "normalnega".Ker nimam sorodinikov ne denarja sem se morala preseliti k očetu ali pa na cesto.Mesto je ležalo ob morju a vseeno je pihal mrzel veter.Ko sem prispela,stopila z vlaka sem se ozrla po dolgi železniški postaji.Oče je rekel da me bo tam počakal ob enajstih.pogledala sem na steno.10:48.Odnesla sem kovčke do najbližje klopce in se usedla.Na postaji ni bilo nikogar ,le jaz in neka stara gospa.Iz kovčka sem vzela knjigo.Zelo rada berem.Še posebaj kriminalke.Ura je že 11:14 očeta pa nikjer.
next?
23. avgust 2010
Jaa
23. avgust 2010
u23904
u23904
nexti cool je
23. avgust 2010

katty:
23. avgust 2010
Zavzdihnem in vzamem kavčke ter odkorakam do vrat.Ko stopim na ulico zapiha ledeno hladen veter.Okoli mene je trg z majnimi trgovinicami in kavarnami.V kavarni sedi par in se pogovarja in še kakšna gospa pometa pred hišo drugače pa ljudi skoraj ni.Sedem v prvo kavarno in naročim kakav.Opazujem velik trg ki ga obkrožajo velike stare hiše na sredini pa je velik vodomet.Popijem kakav in še vprašam v kateri smeri je Beltikova ulica 15.Natakarica mi prijazno pokaže majhno hišo ki se je stiskala med gasilnim domom in cerkvijo.Zahvalim se in odkorakam do hiše.Potrkam ter počakam da mi nekdo odpre.Upam da imam pravi naslov.Odpre mi gospodična okoli 30 let.Vprašam če tu živi Sam Kellis.Gospodična se mi nasmehne ter me spusti noter.prinese mi skodelico čaja in me vpraša:"Ti si zagotovo kathrine,ne?"."Ja.Kar Katty mi recite."."Pozabila sem se ti predstaviti.Alison Kellis.S tvojim očetom sva se pred 9-imi leti poročila."mi je pojasnila.Zakašljam in rečem:"Poročila?Nisem vedela da se je še enkrat poročil.Ga lahko sedaj vidim?"."Počiva pred tremi leti je zbolel za rakom."mi žalostno reče.Bila sem šokirana in nisem vedela kaj naj rečem."Aha...Kje pa so vsi ljudje?Skoraj nikogar nisem videla ko sem prišla."zavzdihnila je in vstala ter odnesla skodelice nazaj v kuhinjo.Ko je prišla nazaj je položila roko na mojo ramo in rekla:"V zadnjem času se je veliko ljudi odselilo saj so v mestu oropalu veliko trgovin in hiš.In zaradi umorov."
jutr naprej k morm še napisat
23. avgust 2010
u25553
u25553
next
23. avgust 2010
u26679
u26679
next
23. avgust 2010
next
23. avgust 2010
Zahvalila sem se in odšla na ulico malo raziskat mesto.Bilo je 12:45 a nobena kavarna ne trgovina ni več delala.Stopila sev v temno,majhno in hladno ulico.Naenkrat se nekdo zaleti vame.Pomagam mu da se pobere in povem da mi je ime katty.On me nakaj čase gleda potem reče:"Ti si hčerka Sama ,ne?"."Mhm"mu zamrmram."Jaz sem Tom.Malo raziskuješ mesto?"ma vpraša."Ja.Mi ga lahko razkašeš?"."Ni ga veliko za raziskovati.Trg je večina mesta."."Nič hudega.".Zasmeje se in me prime za roko.Pogledam ga nato pa mojo roko ki jo je močno stiskal."No prav,greva."pobere rolko in jo položi ob steno.Celo pot mi govori o umorih in ropih.Potem pa se je ustavil."Hitro pojdi v hišo."Zakaj?"ga zmedeno vprašam."Ne sprašuj.Hitro!"odpre mi vrata in jaz stopim noter.Bilo je temno ,a ne tako mrzlo kot na ulici.Tom zapre vrata in me pusti samo.Stečem po stopnicah do okna.Videlo se je da je hiša že dolgo prazna sej so okna prekrivale pajčevine in prah.Obrisala sem steklo z rokavom in pogledala na ulic.Tam je bil Tom .Z nekom se je pogovarjal a nisem videla s kom.Nato je Tom stegnil roko in udaril neznanca v obraz.Vnel se je pretep.Raje sem zamižala nato sem zaslišala strel.Hitro sem se zdrznila in pogledala na ulico.Nikogar.Nato so se vrata v pritličju odprla.
next?
24. avgust 2010
comment?
24. avgust 2010
a gdo bere?
24. avgust 2010
js berem =)
24. avgust 2010
tnx
24. avgust 2010
ato sem se raje skrila za zaboje ki so bili na vrhu stopnic.Nato zaslišim:"Katty?Kje si?Jaz sem.Tom."Široko odprem oči in stečem po stopnicah:"Tooooooooooom!!!!Veš,kako me je bilo strah.Pretep pa strel pa....pa......mislila sem da si mrtev."Zasmejal se je:"Haha!tisto je bil samo moj starejši brat Jim.Strel?Kakšen strel?"Začudeno sem ga pogledala in dejala:"Am....slišala sem strel.Ti ne?razločno sem slišala da je nekdo streljav.Res nisi nič slišal?".Ne,nič!"mi je odločno rekel.
"Čudno!No sej ni važno.Si vredu?"
"Ja, nič mi ni.Greva."."OK!"in sva šla.Pospremil me je do doma.Prijel me je za eno roko drugo pa je položil na moje lice.Nagnil se je naprej ,nato pa.....so se vrata odprla in ven je stopila Amanda.Hitro se je zdrznil."Sem vaju zmatila ?"se je nasmehnila Amanda."Nee"sva v zadregi skoraj zakričala oba."Potem pa vredu.Pridi večerja bo.Tom,boš ostal?"mu je ponudila Amanda."Ne,mama me že čaka.Danes pridejo stari starši."ji je odvrnil."Škoda.No,adijo!"."Adijo."sem odgovorila še jaz."Se vidiva jutri."Se mi je nasmehnil in odšel.
tom:

next?
24. avgust 2010
u27132
u27132
ja next
24. avgust 2010
še mal komentarjev
24. avgust 2010
Next hitro!!!!!!!!!!!!
24. avgust 2010
u25089
u25089
next!!
24. avgust 2010
Pri večerji sem prvič videla mojega očeta.No,ne prvič.Amanda me je vprašala:"Zdaj ko si spoznala Toma....Ti je všeč, kajne?"jaz v zadregi najprej potem pa rečem:"Ja?Prijezen je."Amanda je prikimala.Oče je bil celo večerjo tiho.takoj ko je pojedel je odšel v svojo sobo.Jaz pa sem se še malo pogovarjala z Amando.
Tisto noč sem imela čudne sanje.Bila sem v zapuščeni ladjedelnici.Okoli mene so bile zarjavele stare ladje in čolni.Naenkrat je iz vode prišel bled moški.Šel je mimo mene kot robot in se čez nekaj metrov ustavil.Rekel je:"Ti si.Začelo se je.Ustaviti ga moraš."Pomela sem si oči in vprašala:"Kaj???"a moški je izginil.Nato se je nad mano naredil velik črn oblak.Potem sem se zbudila.Zazehala sem in odšla v kopalnico.Oprala sem si obraz in se pogledala v ogledalo."Aaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!"sem zavpila.Imela sem eno oko rjavo drugo modro čeprav sem imela modre oči.Amanda je odprla vrata kopalnice in vprašala kej je.Pokazala sem ji moje oči."začelo se je "je zavzdihnila."Kaj se je začelo?"sem jo vprašala."pridi z mano in me povlekla za roko.
amanda:

oče:

moški iz sanj:

24. avgust 2010
u26679
u26679
next!
25. avgust 2010
še gdo?
25. avgust 2010
????????????
25. avgust 2010
neext
(pliss preberi tut kej mojo zgodbico)
25. avgust 2010
neeeext
{prosim če komenterate tod mojo zgobo,črn gozd}
25. avgust 2010
Odpeljala me je na podstrešje.Vse je bilo prašno in polno je bilo pajčevin.Fuj, sovražim pajke.Cel prostor ni bil tako velik v primerjevi z kupi starih revij in ostale krame tam gor.Polno je bilo omar in skrinj ampak ena skrinja je bila drugačna.Imela je zlato ogredje in zlato klučavnico.Amanda je vzela ključ ki ga je nosila za vratom kot obesek na verižici.Odprla jo je.Skrinja se je škripaje odprla.Amanda je vzela ven knjigo , ki je bila v resnici foto-album.Odpihnila je prah in jo odprla ter jo pokazala meni.Na prvi sliki sta bila moški in ženska.Zdelo se je da sta se ravno poročila saj sta bila oba še v poročni obleki.Ženska je za vratom nosila prelepo ogrlico.Čakaj malo!To je verižica moje mame!!!!!Je možno da je to moja mama?Ne!Pogledala sem datum slikanja.6.6.1855.Kaj?Je to moja prababica ali kaj podobnega ?Amanda me je pogledala:"To je tvoja mama.Čeprav se ti zdi nemogoče ,je res.Jaz sem njena sestra.Tvoja teta za katero nisi vedela.Ti si sedaj Lunina hči!"in mi dala oglico prav takšno ali celo isto kot moja mama na sliki.Nič nisem razumela.Kaj sem?Lunina hči?Kaj to pomeni?Kako je moja mama lahko na sliki iz pred 150 let?Vzela sem oglico v roke in Amanda mi je pomignila naj si jo dam za vrat."Ampak Amanda...Kaj sploh je Lunina hči?Kako je lahko tisto moja mama?Zakaj se mi je spremenila barva oči?Nič ne razumem!"Amanda je zaprla skrinjo in ustala."Zdaj me pa natančno poslušaj.Pred tabo je bila Lunina hči tvoja mama.Sedaj se je ta dar prebudil tudi v tebi.Lunina hči je punca oz. ženska z močjo videnja.Videla boš sanje ki se bojo uresničile ali pa bodo opozorila.Si ena od Luninih Eiden.Na svet ste samo tri.Ti:Lunina hči,Haidi Elizer:Lunina svetnica in Tiffany Yorker :lunina bojevnica.Vsaka od vas ima svojo nalogo.Tvoja je da posvariš ljudi pred nevarnostjo.Haidy da obvesti Glavno Lunino vladarico in ji služi.Tiffany pa more s pomočjoVladarice premagati vse nevarnosti ki ogrožajo svet."
next?
25. avgust 2010
u26679
u26679
next. ful je dobr
25. avgust 2010
tnx
še gdo?
26. avgust 2010
u21246
u21246
ja js sm rekla da je carska next