Forum
Rebeka je vampirka, ki živi z Klaro in drugimi prijatelji v koči na robu majhnega mesta. Tam se skrivajo pred svojimi sovražniki ki jih lovijo. Ko Rebeka odide v Jamo Skrivnosti, se ji življenje obrne na glavo.
ČE TE ZANIMA, NAPIŠI NEXT!!!!

Te zanima? bi bral/a???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. avgust 2014
u153052
u153052
next
04. avgust 2014
Še 2 nexta, pa bo next...
04. avgust 2014
u174205
u174205
next
04. avgust 2014
še 1 next...
PA PROSIM NAPIŠITE, ČE VAM JE VŠEČ!
04. avgust 2014
Next
04. avgust 2014
no, bomo kar začeli...
*************************************************************************************************************
Sprehajala sem se skozi gozd in nenadoma so me spet začeli loviti. Tekla sem in drevesa so me neusmiljeno tepla. Na drugi strani reke sem videla znan obraz...In potem sem se zbudila. Zazehala sem in pogledala okoli sebe.
- Vse je vredu, sem že preverila, me je mirila Klara.
- Kaj pa je ? Videti si bleda.
- Sanjala sem, da me spet lovijo.
- Pomiri se, že dolgo jih ni.
Pojedla sem svoj borni zajtrk in v kočo sta vdrla Tom in Rose.
- Vide sem jih! Volkodlaki so se skrivali v senci ter nas opazovali!
Nato je potrkalo na vrata. V kočo so planili volkodlaki. Stekla sem v gozd. Eden je stekel za mano. Veje dreves so me neusmiljeno bičale po telesu. Na drugi strani reke, ki se je vila skozi gozd sem opazila znan obraz. Bila je Alicia, moja prijateljica. Njo sta zasledovala 2 volkodlaka. Stekla sem še hitreje in kmalu sem prišla do mesta, kjer sem bila teko visoko, da sem lahko stekla ter preskočila reko. Šla sem do Alicie in ji rekla:
- Plan a) ne deluje.
-Prav imaš. Ravnati se moramo po planu b).
Nato je skočila v zrak in z nogo brcnila volkodlaka. Jaz sem tudi skočila v zrak in drug volkodlak je zaradi prevelike hitrosti stekel naprej. Stekla sva do mesta, kjer se zbiramo po napadih. Tam sta bili Rose in Klara, pa tudi Tom ter Damien. Manjkal sta samo še Katherine in Lillian. Ampak mi jih nismo smeli iti iskat, ker se mora vsak sam naučiti obrambe-in to na svojih izkušnjah. Tako smo lahko le čakali.
*************************************************************************************************************
Je dobro? next?
05. avgust 2014
-Kaj pa je ? Videti si bleda.
To je rekla KLARA
05. avgust 2014
SLIKE:
Rebeka:

Klara:

Rose:

Katherine:

Lillian:

Tom:

Damien:

Volkodlaki:

05. avgust 2014
next
05. avgust 2014
Next
05. avgust 2014
No, bom napisala kratek next.
...................................................................................................................
Kmalu je prišla Lillian. Bila je bleda in rekla je, da je Khaterine umrla. Stisnilo me je pri srcu. Bila mi je zelo dobra prijateljica. Nato je tom rekel:
- Prenevarno je.
- Mislim, da bi morali v šolo. Samo tam bomo varni.
- Prav imaš.
Torej bom morala v šolo, ki ima nekaj slabih lastnosti.
1. Ko greš na šolo se začneš spreminjati v odraslega vampirja. Lahko tudi umreš.
2. Na šolo hodijo tudi duhovi.
3. Ima kar 6 letnikov!!!
Dobro pa je, da tam ni volkodlakov. Na šolo bomo šli vsi. To je dobro. V ponedeljek bomo imeli 1. šolski dan.
................................................................................................................
Žal je zelo kratko, ampak nimam časa pisat. Next pa bo najbrž čez en teden.
09. avgust 2014
next
10. avgust 2014
nexti čim prej!!!!!!
13. avgust 2014
............................................................................................................
Prvi dan na novi šoli. Vsi so me gledali. Pa še nekaj.
1. Na čelu imamo znamenje vsi, ki hodimo na to šolo. Znamenje je lahko: zemlja, voda, ogenj, veter ali duh. Če imaš duha, si zelo poseben in boš kot odrasel nekaj posebnega.
2. Verjamemo v boginjo Lniyx.
Vsi so me čudno gledali. Groza. Nato sem šla k rastlinoslovju. Učiteljica je vzkliknila:
- O moj bog! Tvoje znamenje je duh! Zdaj vsaj vem, zakaj so me vsi gledali. Posebna sem. In to mi ni všeč. Pa še to: Khaterine je duh. Skupaj z mano je v sobi. Juuuupppiiii!
.............................................................................................................
a je dobro?
16. avgust 2014
next
17. avgust 2014
next
17. avgust 2014
Bilo je zeelo žalostno, da sem v razredu skupaj samo z Klaro. Prvo uro smo imeli dramo. Profesorica je razlagala neki o eni drami. Čisti dc. Poslušali so jo le piflarji. Končno je bil odmor in do mene so prišli 4 fantje.
- Hey. Rebecca si, kajne?
-ja
-no, mi iščemo pevko za naš bend pa nas zanima, če znaš peti?
- znam.
-potem pa pridi jutri na vajo. ob 16:00 v telovadnici
-ok
Klara me je pogledala.
- Punca, to so najbolj hot fanti na celi šoli! ti pa nč! vsaj spogleduj se z njimi! To..to je taka priložnost! Vse punce ti bodo zavidale.
To se mi je zdelo kar fajn. Nisem še bila v družbi nekoga popularnega. Po pouku sem odšla v konjušnico po konja. Ime ji je Viktoria in rada jo imam od 1. dne ko sem jo spoznala. Ko sem šla h njej me je veselo pozdravila. Nato sem jo osedlala in odjahala sem ven. Šla sem do hriba, do katerega vedno jaham in nazaj. Ravno sem stopila dol iz Viktorie, ko mi je zapiskal telefon. Sporočilo je bilo od Daya, enega izmed tistih popularnih fantov iz benda. Ne vem, kako je dobil mojo tel. št.
Pisalo je:
hey! A lahko že dons prideš na vajo? Čez 30 min. Ok?
ok, sem odpisala.
ti pa si prava punca
haha
ne res
morm se uredit dijo
adijo miška
Rekel mi je miška. Čeprav je luškan ne maram takih vzdevkov. Šla sem v sobo in se oblekla v to:

Nato sem odhitela na vajo. Tam mi je Day rekel, da bom pela to pesem:

Ta pesem mi je zelo všeč in takoj sem jo znala na pamet. Ritmično smo se zelo ujeli. Juri bomo imeli nastop na tej šoli. Če zmagamo, bomo šli na državno tekmovanje. Kul..

18. avgust 2014
Nnnnnneeeeeext najbol pišš
18. avgust 2014
hvala
18. avgust 2014
next
18. avgust 2014
next
18. avgust 2014
neext
20. avgust 2014
Ta next je posvečam vsem vam, ker me spodbujate, da pišem nexte. Hvaležna sem vam.
********************************************************************************************************
Zjutraj sem se zbudila in slišala, da se Klara pogovarja po telefonu. Nato je z mene potegnila odejo in rekla, da ji je Day rekel, da lahko v bendu igra bobne. Vesel sem zanjo, ampak ali me res mora zaradi tega zbuditi! Zazehala sem in se šla urediti. Oblekla sem to:

Naličila sem se in odšla na zajtrk. Pojedla sem 2 rogljička, 2 toasta in spila 3 kozarce soka. Nato sem se skupaj s Klaro odpravila h thrumalogiji. To je veda, ki razlaga vse o vampirjih. Kajti je veliko stvari, ki jih še ne vemo o svoji vrsti. Vstopili sva v razred in zdelo se mi je čudno, da profesorice še ni. Ko je končno prišla, je rekla:
- Dober dan! Danes se bomo učili o pitju krvi. Kot vam je znano, ljudje mislijo, da pijemo kri. To je deloma res, saj odrasli vampirji rabimo kri, da smo zdravi. Vendar jo rabimo malo, ne toliko, da bi s tem ubili človeka. Clarissa, bi prebrala odstavek na strani 37 v tvojem priročniku za vampirje? Clarissa je pokimala ter začela brati.
SLA PO KRVI
Odrasli vampirji ponavadi rabijo kri, da ostanejo zdravi. Vendar pa novinci ponavadi sovražijo kri. Če pa so na robu smrti jih lahko samo kri reši. Novinci nimajo sle po krvi dokler se na spremenijo v odraslega vampirja.
Profesorica je še nekaj razlagala in nato je neka učenka,mislim, da ji je ime Sarafina, dvignila roko.
- Ja, Lea?(očitno ji ni ime Sarafina)
- Zanima me, če obstaja vampir, ki bi bil obseden s krvjo in bi jo pil novinkam?
- Lea, seveda ne obstaja! Čudno, da je to vprašala. Naslednjo uro smo imeli spet dramo. Dolgčas. Kasneje sem odšla s Klaro na zadnjo vajo pred nastopom. Vsi iz benda so že bili tam. Na vaji nam je šlo odlično in končno me je nehalo skrbeti, da se bom na nastopu zmotila. Nato sem šla mimo zbornice in zaslišala ravnateljico, ki je govorila:
- To je že druga žrtva.
- Našli so je na hodniku pred učilnico za dramo.
- Tudi ona je imela odprte oči.
Ostala sem brez besed. Tudi Lea? Kako je to mogoče? Spomnila sem se, kaj je vprašala med dramo. Mogoče je to odgovor na skrivnostna izginotja novink, ki jih najdejo z odprtimi očmi?? Odšla sem do telovadnice in na steni sem opazila KRI.

Zraven je pisalo:
only blood will tell you what's happening.
21. avgust 2014
sori ta next je za to zgodbo:
let me die
čist sm zmedena
sori še enkrat
21. avgust 2014
omg. next!!!!! pa čim prej!!!
21. avgust 2014
Zbudila sem se in Klara mi je veselo rekla, da so jo sprejeli v bend, v kateremu pojem. Skupaj sva odšli na vajo in šlo nam je odlično. Na nastopu pa smo zmagali!!! Nato sem vsa vesela šla v sobo. Tam pa je na steni pisalo:

En je očitno zaljubljen vame. Spodaj pa je pisalo:
ONLY DEAD SURVIVE
Scary.
To je tisto, kar velja ta to temo!
21. avgust 2014
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt!!! še vedno drži, kar sem napisala tam zgorih. čim prej!
21. avgust 2014
neeeeext
21. avgust 2014
nnnnnneeeeexxxxttttt
22. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg