Forum
Tukaj je moja prva zgodbica;
Bila je noč zvonec je ravno odbil polnoč ko se je lep lunin sij prebil skozi kot moje zavese,ter posvetil na dnevnik,ki sem ga dobila nekoliko prej tega dne.
Prijela sem pisalo dnevnik ter pisala in pisala ura je bila okoli treh zjutraj ko sem bila konćno zadovoljna z nastalim.
Kljub temu,da sem se preselila v novo mesto in lahko ponovno zaživim kot druga sproščena oseba sem vedela,da ko bo počitnic konec nič ne bo kot se zdi res ne vem kako se bom presdstavila če bi bila popolnoma iskrena bi to zvenelo nekako takole:
"Živjo moje ime je Alja stara bom 15 let sem zelo nerodna,prdim in zjutraj mi iz ust smrdi kot skunku iz riti" no moram priznati,da ne bi ravno očarala vse okoli mene sem si pa polepšala nenavadno topel večer,ja no ni vse tako slabo kot se je zdelo res lahko zaživim kot druga oseba in kako se hvaležna,da mi mama ni pustila do družabnega življenja na internetu,saj bi sedaj težko prikrila moje večinoma obupne slike,ki se jih delala s svojim starim telefonom.
No če mi že ne uspe navezati stikov z drugimi imam tu dnevnik in svojo mlajšo sestrico.
Res ne razumem kako bi lahko tale noč potekala gladko če se mi misli nebi tako razlile na papir glavo bi zagotovo razneslo,poleg vseh neumnosti tam notri je tu tudi nekaj dejanskega razmišljanja kako presenetljivo!
In po vsem tem globokem razmišljanju bi mi dejansko pasal en dolg spanec in ja kaj češ zaspala sem več niti ne vem kaj pa bi lahko še rekla saj spim kajne mogoče tudi smrčim lahko bi se snemala ja to bi bilo zaminivo snemanje kako spim...
Jutro je večinoma potekal gladko jedla sem šla na stranišče in dejansko se nisem počutila debelo O! Pa še telovadila sem ja jaz Alja sem telovadila no ja če pol urni sprehod do trgovine kjer sem kupila nuttelo velja kot hoja,sem telovadila ne pa saj sem tudizares tekla ampak do trgovine sem pa vseeno šla.Res zaminivo ampak me je Sara(mlajša 7 letna sestrica)zjutraj dejansko pustila spat in ni skakala po celi postelji ter pela na ves glas "LET IT GO LET IT GOOOOO!" s tem da to 'petje' bi lahko poimenovali tudi dretje in zelo nadležni zvoki in ja bil je zadnji dan počitnic zakaj kako bi mi lahko kdo tako uničil dan kot če ne koledar !! Resno bi moral začeti z delom koledarjev,ki se ti ne režijo v faco ko se vesel zbudiš nevedoč da je zadnji dan bresskrbnega poležavanja pred televizijo!
In ustvarila sem si facebook instagram snapchat skype twiter in obnovila svoj stari g-mail in you tube torej ja delala sem na svoji internetni družabnosti !
Ampak je pa zanimivo kako je vse tiho na zadnji dan počitnic,najbrž vsi žalujejo,saj se vračajo v pekel oziroma zapuščajo pekel in odahajajo v novega res si predstavljam nekaj zlobnih deklet potem piflarjev in nekaj povprečnežev in zgub pravtako no zagotovo se bom izločila iz zlobnih deklet te so običajno starejše im definitivno nisem povprečna,čudakinja mogoče hmm..
Vse bom izvedela jutri ampak bi res raje bila mali paglavec kot Sara,ki je šele 7 let stara torej se ji v 2 razredu res ne bo potrebno dokazovati razen če imajo kakšno mutacijo in se obnašajo pooloma no mutirano kaj naj še rečem?
No danes sem si šla ogledat okoliš šole bila je nekaj takega kot sem si predstavljala ampak jedilnica je že od daleč zgledala zasedena ne vem ampak delovala mi je zasedeno,dobro je ker si nosim svojo hrano torej to pomeni tudi to da lahko jem na stranišču,ki bo mogoče postal še en prijatelj res prvi dan moram stestirati stranišča toliko da si izberem favorita !!

Next??
Hvala za branje Anja
28. avgust 2015
Next
30. avgust 2015
u199774
u199774
neeeeext!!
24. oktober 2015
next
24. oktober 2015
u193093
u193093
da lahko jem na stranišču,ki bo mogoče postal še en prijatelj res prvi dan moram stestirati stranišča toliko da si izberem favorita !!
hahahahahahahahahahahahahaha nemorem se nehat smejati zaradi te izjave hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha res ful dober pišeš nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
25. oktober 2015
next
25. oktober 2015
u193093
u193093
kdaj bo next???
02. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg