Forum
js bom napisala eno zgodbo k ni sploh resnična sej bote vidl.....................Bom kr začela'''''''''''''''
LUCY JE MLADA PUNCA IN IMA 14 LET. IMA VELIKO PRIJATELJEV IN NOBENEGA BRATA ALI SESTRO, TOREJ JE EDINČEK. NJENA MAMA IN OČE STA UMRLA, KO JE LUCY IMELA ŠELE 7 LET. OD TAKART JO UZGAJA NJENA TETA SUSAN IN STRIC JACK. SAJ JO IMATA TAKO RADA KOT DA je NJIHOVA LASTNA HČI. IN VSAKO LETO SE ODPRAVI NA POTOVANJE Z PRIJATELJI. TO LETO PA SE BODO ODPRAVILI V AMERIKO.
nadaljujem............
29. julij 2010
IN NA LUCI-na VRATA NEKAJ POTRKA. LUCY SE OGLASI: KDO JE JAZ SEM ANA. O ANA KAR USTOPI SAJ ODPRTO. IN ANA VSTOPI. ANA VES KAM PA GREMO TO LETO , KAM PA TO LETO PA GREMO V AMERIKO, TO, KAKO SE JAZ VESELIM VES DA TUDI JAZ. KDO PA SE GRE Z NAMI. MISLIM DA GRE SE JOHN,KATARINA,MERY IN SE LEON. A VES DA JE LUCA ZBOLEL RES KAKO PA TO. NEVEM MISLIM DA IMA PLJUČNICO IN ŠE EN MESEC NESMEIT VEN. JOJ TO JE PA VELIKA SKODA. JA VEM.TO LETO BO PA V AMERIKI EDEN MANJ, JA SKODA.AMPAK VSENO NAM BO ZABAVNO JAZ SE TUDI STEM STRINJAM. IN KDAJ GREMO
29. julij 2010
u25354
u25354
sej zgodba je še kr ok.... sam zakai si napisu tole: js bom napisala eno zgodbo k ni sploh resnična sej bote vidl.....................Bom kr začela'''''''''''''

če si pa u bistvu fant??
29. julij 2010
js pa moj dvojček kr sva dvojčka brt pa sestra mava skup fotum pa nemorva spremenit tega imena
29. julij 2010
nexttt
29. julij 2010
MISLIM DA ŽE NASLEDEN TEDEN V PONEDELJEK JOJ TO BO PA ŽE ČEZ 3 DNI.KOMAJ ČAKAM. JAZ TUDI.MINILO JE 3 DNI IN ŽE JE BIL PONEDELJEK.OJ ANA KAKO SI A GREMO ŠE PO OSTALE JA POJDIVA. IN ANA IN LUCY STA ODŠLE PO PRIJETELJE PRVO STA PRIŠLE DO JOHANA POTEM PO KATARINO PO MERY IN SE PO LEONA. NO PA SMO SE KONČNO VSI SKUPAJ ZBRALI. KO SO PRIŠLI DO LETALIŠČA SO SE POSLOVILI OD SVOJIH STARŠIH LUCY PA OD SVOJE TETE SUSAN IN STRICA JACKA. VSI SKUPAJ SO JIM ODGOVORILI ZBOGOM. KO SO PRISPELI DO AMERIKE SO PRIŠLI DO NJIHOVEGA HOTELA. KER PA JE NEKDO MOGEL BITI POLNOLETEN SAJ TO JE BILA LUCY-ina DOBRA PRIJATELJICA MERY. IN PO DVA STA ŠLA V SVOJE SOBE. KO SO SE NAMESTILI JE BILA ŽE POZNA URA IN TAKRAT SO MORALI ŽE ZGODAJ SPATI KER JIH JUTRI ČAKA ZELO VELIKA NOVA DOGODIVŠČINA, SAJ VSI ŽE KOMAJ ČAKAJO.
30. julij 2010
nextt
30. julij 2010
DRUGO JUTRO ZGODAJ ZJUTRAJ SO SE ŽE ODPRAVILI NA IZLET PO AMERIKI. AMERIKA JIM JE BILA ZELO VŠEČ SAJ JE VELIKO VEČJA OD ANGLIJI NJIHOVE RODNE DRŽAVE. PO TEM IZLETU SO SE ODPRAVILI V NAJVEČJI GOZD V AMERIKI. TAM JE BILO ZELO TEMNO A VSENO JE BILA ZELO ZGODNA URA AMPAK TAM JE BILO TAKO TEMNO DA SO IMELI SVETILKE DA SO LAHKO KAJ VIDELI. NAENKRAT JE LUCY VIDELA SVETLOBO IN KO JE STOPILA EN KORAK NAPREJ JE PADLA NA SKALO A SE JE UJELA POTEM SO JI POMAGALI DA PRIPLEZA NA TRDNA TAL. VSI SO SE ZELO ZBALI, LUCY KAJ PA JE BILO TO NEVEM NEKAJ ZELO ČUDNEGA JA SEVEDA DA JE ČUDNO SO VSI REKLI.NEKAJ SVETLEČIH RAKET SO VRGLI NA DNO IN KO SO PRISTALI SO VIDELI ZELO LEP RAJ. VSI SKUPAJ SO SE SPUSTILI PO VRVI . KO SO PRISPELI DO KONCA SO SE SPREHODILIPO NAJLEPŠEM RAJU KAR SO JIH KDAJ VIDELI V SVOJEM ŽIVLJENJU.
30. julij 2010
nadaljujem.......???????
30. julij 2010
TOOOOOO KAJ PA JE TO JE ANA UPRASALA JAZ NISEM NIČ SLISA....... TOOOOOOOO KAJ JE TO SAJ SEM TI REKLA DA JE NEKAJ BILO.KO SE OBRNEJO NAZAJ SO ZAGLEDALI MAJHNEGA DINOZAVERČKA VSI SO SE GA PRESTRAŠILI
AN DINOZAVERČEK JIM NI HOTEL NIČ HUDEGA NAREDITI.LUCI SE MU PRIBLIŽA IN KATARINA ZAVPIJE NEEEEEEEEEEE POJEDEL TE BO A LUCY JE NI POSLUSALA SLA JE NAPREJ DO NJEGAS GA POBOŽALA IN POLEG NJEGA JE ZAGLEDALA NJEGOVO JEZNO ZELO JEZNO MAMO MISLILA JE DA BO DANES KONEC NJENEGA ŽIVLJENJA. VSI SO ZELO HITRO TEKLI DA BI OSTALI LE ŽIVI. ZAGLEDALI SO VELIKO SKALO IN ZA NJO SO SE SKRILI. LUCY VIDIS DA NI BILO VARNO DA SE DOTAKNEŠ MALEGA DINOZAVRA ZDAJ SMO PA V NEVARNOSTIH. KO SO SE OZRLI OKOLI SEBE SO VIDELI DA NI NIKOGAR OKOLI NJIH.
31. julij 2010
next
22. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg