Forum
u38870
u38870
Živjo jst sm Lucy in sm volkodlakinja. Kok je grozn bit ta, ta .... stvor bi bla prava beseda.Dons je polna luna tko da se morm prpravt - spet. Ponavad se zaklenm v pesjak (včasih smo mel psa). Tm mam - zdi se mi - 10 klučavnc. Tko nubenga ne napadm al pa pojem. Da sm nekoga pojedla se je zgodil sam enkat - bil je nš ptič. Pol sm se valda mogla staršm zlagt da je pobegnu. Noben ne ve da sm volkodlak niti moja družina in ne moja BFF. Vsakič k je bla polna luna sm se neki zlagala. Ponavad je bla kšna naloga al pa da sm pr kšni frendici prespala. Ampak za dons nimam pojma kaj bom rekla....

Jst

Nextam????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. avgust 2011
nextt
03. avgust 2011
plis next
03. avgust 2011
u38870
u38870
pet nextov pa bo nasledn deu
03. avgust 2011
u42341
u42341
next
05. avgust 2011
u38870
u38870
Kmal bo noč. Mami sm natvezla da bom prespala pr Mirandi(moja BFF). Šla sm v pesjak in zaklenla vse kar je blo treba. Zdej pa sam čakimo da se luna pokaže na obzorju. Ponavad sm se ob drugačnem času spremenila v volkodlaka- takrt k je se je luna prkazala. Ampak spremenila sm se zmer ob istem času- 6:00 . Ponavad se ne spomnm nč kaj se je dogajal razn ..... če je oblačn tko k dons. Supr. Spomnla se bom stvari sam ne podrobnosti. Še enkrat sm preverla vse klučavnce in zategnila vse verige- ble so velke kt za slona. Nism hotla tvegat. Nikol se nism prepričala da bi pobegnila in mami in očija pustila v normalnem življenju. Mene je spremenu en Kevin pred enim letom jutr (obletnca). Prau idiot je. Moj popoln lajf je spremenu v nočno moro. Luna bo kmal tuki, sm si rekla. Vedno sm vedla da so na svetu tut vampirji( no odkar sm volkodlak). Potem se je zgodilo.

Miranda

06. avgust 2011
u42341
u42341
neeeeexty
09. avgust 2011
next
09. avgust 2011
u54788
u54788
next
10. avgust 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. avgust 2011
next!
10. avgust 2011
Preobrazba je bla vedno boleča in men osebno FULLL nagravžna. Ko so se nohti spremenl v kremple … sploh nom nadeljevala. Edina smešna stvar na volkodlakih je bil rep na rit. Ko smo volkodlaki se sploh ne loč spola ponavad gre to po vonju. Zmer morm met pa obleke zravn v pesjaku. Zmer so se mi obleke ratrgale tko da sm rabla nove. Dobr da so sosedi mel psa ker drgač bi se starša sprašvala od kje zavijanje.In zdej lohka divjam kukr čm pa me noben nou opazu.
Ko sm se zbudla je bla ura že 15:00. Tko da sm vsaj neki dobrih ur spala. K je bla šola sm spala sam 2 uri in sm bla čist zmatrana. Tko da sm spala med angleščino pa španščino. Hitr sm se ublekla in šla notr. Mami me je puzdravla.

J- hej mami
M-hej lucy! Kako si se mela?
J-supr. Z Mirando sva se res zabavale in seveda naredle nalogo.
M-a res? No jst sm jo klicala in je rekla da te sploh ni blo pr njej.
J-amm.. no prov nism bla pr Mirandi.
M-Kje pa si bla?
J-doma
Nism vedla kaj nej rečm.
M-jst te nism vidla doma..
J-no bla sm …..zuni?
M-aha kaj pa si počela zuni?
J-na kaj namigujš mami??
M-na nič samo drugič bod iskrena. Prav?
J-seveda

Dobr da je te more konc. Šla sm v sobo da bi napisala nalogo. Čez nekej časa je mami poklicala na kosilo. Jedl smo neki k je ful smrdel. Mami sm rekla da sm jedla že v McDonaldsu. Vsaj to mi je pustila.mel smo ogromn pravil. Kok časa sm lohka zuni kok ne….
Pr ns je blo grozn- dejansko. Nism mela očeta. Bil je vojak tako da je umrl v Iraku. Od takrt je že 10 let in se sploh ne spomn tok dobr. Ko je umrl sm bla stara 6 in nism razumela kaj se mu je zgodil. Zvečer pa je nekdo potrku na vrata…
Sory k ni blo doug nexta sam nism mela idej pa od 14 pa do 24 me ne bo ker grem na morje pol bo pa en doug next oblubm. Bom mela velik cajta za razmišlat.
12. avgust 2011
u42341
u42341
next
12. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg