Forum
u74779
u74779
Z: zarcy bova pisali novo zgodbico. Šlo se bo o eni punci, ki je po mamini strani bolj kmečka in v šoli jo zaničujejo. Drugače je zelo lepa, ampak jo nočejo pogledati, zato jo ne spoznajo in sploh nočejo. Nekega dne na koncertu od ONE DIRECTION pa se vse spremeni... Ta punca se kliče Sarah.

Sarah:

Naj piševa?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. avgust 2012
next?
18. avgust 2012
next!
18. avgust 2012
u74779
u74779
Zbuila sem se vsa vesela in zadovoljna z mislijo: "Danes imam rojstni dan!" Počasi sem vstala s postelje in odšla v kopalnico, kjer sem se vredila...

Še oblečem se:

Že pridrvi mama s torto v roki, za njo pa še moj mlajši bratec Tadej in očka.
Vsi se zaderejo: "Vse naj boljše!!!"
Mami mi je v roke dala torto na kateri je bila narisana moja najlubša skupina: One Direction .
Torta:

Upihnila sem svečke, nato pa so prišla na vrsto darila. Najprej sem hotela odpreti neko pismo vendar mi je mami rekla da naj to odprem na koncu, zato sem odprla neko škatlo. V njej je bila ta majčka:

Zahvalila sem se nato pa odprla manjšo škatljico. V njej so bile zapestnice:

Končno sem lahko odprla tisto kuverto. Ko sem videla kaj je notri sem začela upiti in tekati po hiši, saj je bla notri ustopnica za One Direction koncert in za po vrhu je bila še VIP. Objela sem use po vrsti in se jim zahvaljevala. Nato pa je mama rekla da moramo iti na zajtrk.
18. avgust 2012
next?
18. avgust 2012
u74779
u74779
Next?
18. avgust 2012
Next
18. avgust 2012
next!!!! :*
19. avgust 2012
u74779
u74779
Po zajtrku je k meni prišla moja najboljša prijateljica Eva. Ko sem odprla vrata je na ves glas zaupila vse najboljše in mi v roke porinila darilo. Podarila mi je lepo oblekico:

nato pa smo stekle v sobo. ''Povej kaj si dobila za darilo'' je bila takoj radovedna Eva. Najprej sem ji pokazala majčko in zapestnice, nato pa še VIP karto za koncert, ki bo čez en teden. '' Jst se pa mislila de si dobila kej bulžga'' je vsa zdolgočasena rekla Eva. Ja pozabila sem vam omenit da Eva sovraži One Direction. Ne morem je razumeti kako lahko sovraži take cukrčke. '' Ja pa daj no Eva. To je najboljše darilo kar sem jih kdaj dobila.'' Ji rečem. Vdala se ji. Nekaj časa smo se pogovarjale nato pa je morala domov. Ves teden sem sanjarila o One Direction in kako bo izgledau koncert,…

…………………………………….. dan koncerta…………………………………………………………. Zjutraj me je zbudil Tadej. Sovražim ko me kdo zbudi. Hotela sem ga nadreti da naj izgine iz moje sobe, ko sem se spomnila da grem danes na koncert. Vsa vesela sem skočila iz postelje in zdrvela dol na zajtrk. Čas je mineval zelo počasi. 2 uri pred koncentor sem se šla uredit. Najprej sem se stuširala in oblekla oblekico ki mi jo je podarila Eva. Namazala sem se, vendar čisto malo, saj se bila po navadi čisto brez ličil. Še nakodrala sem si lase in bila sem pripravljena. Mama me je peljala do dvorane nato pa odšla. Vrsta je bila zelo douga. 5 minut pred začetkom koncerta sem usopila notri in se zrinila v prvo vrsto. Končno se je začelo in fantje so pridrveli na oder in začeli peti. Imela sem občutek da me Niall ves čas gleda. Verjetno se mi je bledlo. Ko pa so začeli peti I wish je Niall prišel do mene in……

Eva:

20. avgust 2012
N.E.X.T.!!!!
21. avgust 2012
u74779
u74779
Jutri ali danes zvečer?
21. avgust 2012
danes zvečer
21. avgust 2012
u74779
u74779
Bom jutr nextala...
27. avgust 2012
u70265
u70265
Nextiii
22. december 2012
u74779
u74779
OK, bo danes:

Niall me je prijel za roko in me povlekel na oder. Jaz sem mislila, da bom omedlela. Bila sem rdeča, kot rak in vsi so se mi začeli smejati. Nisem prenesla pritiska, zato sem omedlela in takrat so vsi zajeli sapo in nehali peti. Niall me je stresel za ramena in rekel: "Si uredu?" Počasi sem odprla oči in rekla: "Jap..." Niall se mi je posmejal in vsi so mi pomagali, da sem vstala. Spet so začeli pet in jaz sem plesala z njimi. Ko sem ravno hotela stopiti v vlak, ki je bil namenjen v mesto, kjer jaz živim, me je nekaj ustavilo. Ne, ni me srce, ampak roka, roka, ki me je prijela in se mi je zdela znana. Bil je Niall. "Ne hodi domov, drugače te ne bom več videl in to ne bi bilo fer!" je rekel. Nasmehnila sem se mu in mu rekla: "Ne morem, drugače bo mojo družino skrbelo!" Vzdihnil je, pomislil in rekel: "Kaj pa če pokličeš domov? To ne bi nič škodilo!" in nadaljeval: "No, telefon imam v rokah, zdaj mi pa še povej vašo domačo številko telefona." Povedala sem mu jo in mami razložila, da bom prespala pri Niall-u, a mi mama ni pustila, zato se je v pogovor priključil še Niall: "Poslušajte, jutri jo boste imeli dostavljeno in se vam bom osebno predstavil in vam garantiram, da bova že hodila..." Kar zardela sem in kmalu spet omedlela. Prekinil je in rekel, da se je vse zmenil. Vlak je že odpeljal in čez čas mi je že bilo žal, da nisem skočila v vlak, čeprav je za mano stal Niall, ki je bil preobražen, da ga drugi ne bi prepoznali.

vlak pa to:

Prišla sva na parkirišče in Niall je odklenil svoj avto.

bil je tak:

Vožnja je bila dolga. Med potjo sem samo mislila, da je to moj najlepši dan v življenju, ko mi je Niall razlagal neverjetne zgodbice. Ko sva prispela pred njihovo lepo hišo, sem zagledala še ostale štiri. "Poklical sem jih, da ti priredijo lepo dobrodošlico..." je rekel Niall. Neverjetno, saj to ni mogoče. Gotovo sanjam. To ne more biti res. Niall mi je razkazal hišo in sobo za goste, kjer naj bi jaz prespala. Nekaj časa me je zaljubljeno gledal, a nisem zdržala, zato sem zakričala: "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA; OMG; OMG; OMG!!!!! AAAAAAAAAAAAAA..." Ko sem nehala kričati in ko sem se umirila se je začel Niall smejati. Priključila sem se mu. Hotel me je poljubiti, a je prišel Liam. Niall je pogledal Liam-a, da sem se mu še jaz začudila. Liam jo je popihal nazaj, od kjer je prišel. "No, kje sva ostala?" je rekel in me prav zares poljubil. Zardela sem in poljubljala sva se naprej in vsi veste, kaj je potem sledilo...

Next? (Naj pišem o tem ali naj napišem za naslednji dan?)
24. december 2012
Next
23. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg