Forum
Ker še nisem zasledil podobne teme sem se odločil da tole objavim.
V tej temi bom govoril o lucidnih sanjah ali lucid dreams po angleško.

Kaj so sploh lucid dreams?
Lucid dreams so sanje v katerih se zaveš da sanjaš. S tem pa posledično omogočiš da lahko nadziraš svoje sanje. Sanjač lahko v svojih lucidnih sanjah počne vse in karkoli. Ko se zavedaš da sanjaš, lahko po svoji volji spreminja potek in podobo sanj, lahko oblikuješ osebe in podobe. Sanjač sam se odloča kaj bo iz njegovih sanj. Zabava, neskončna, neomejena zabava, obisk nikoli videnih krajev, planetov, galaksij, letenje, (Matrix style) , spremeni se v karkoli v karkoli drugega in še in še...

Napišite če vas tema zanima in v prihodnje bom govoril v svojih izkušnjah, kako doseči lucid dreams in še in še.

Si že imel "Lucid Dreams"?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. februar 2016
u192373
u192373
In potem se zbudiš v svoje bedno živlenje in se zaveš, da kar si ravnokar sanjal sploh ne bo nikoli mogoče in začneš živeti samo še za sanje, kar vodi v depresijo, v časih v samo destruktivno vedenje in samomor. Lovely, ain't it?

Da o spalni paralizi sploh ne govorimo, to je tud ena čudovita stvarca, ki se ti lahko zgodi pri lucidnih sanjah.
18. februar 2016
Žal mi je če imaš bedno življenje...
To je lahko psyhadelic izkušnja brez uporabe drog za vse tiste ki želijo. Spalna paraliza pa je enaka bad tripu...ne more ti škoditi razen taga da padeš v paniko. Moraše se naučiti obvladat strah, to je to.
18. februar 2016
u192373
u192373
Nimam jaz bednega zivljenja, temvec ljudje, ki so to probavali.
Dejstvo je, da to definitivno vodi v depresijo.
In pri spalni paralizi ne mores nic obvladat. Nemocen si. To ti definitivno ne pusti nekega obcutka nadzora.
Torej panika (ohromljiv strah) in depresija, popolnoma neskodljiva stranska ucinka, kaj?
18. februar 2016
Dejstvo? Pokaži mi neke raziskave ali poročila da vodi to v depresijo, ne kr neki brez dokazov govorit. Spalna paraliza pa se tudi redko zgodi in nima z lucid dream nobene zveze saj jo lahko dobi čisto vsak človek. Sam je še na primer nikoli nisem imel.
18. februar 2016
Evo ti kaj povzroča spalo paralizo
Lack of sleep
Sleep schedule that changes
Mental conditions such as stress or bipolar disorder
Sleeping on the back
Other sleep problems such as narcolepsy or nighttime leg cramps
Use of certain medications, such as those for ADHD
Substance abuse
18. februar 2016
u192373
u192373
Je blo treba copy-paste ane, ker sam tega nisi vedu...
Samo ne se delat genija, ce to nisi, because it's just too obvious >.>
18. februar 2016
1. NIKOLI nisem rekel da sem genij, ti si me napadel z tvojimi(narobnimi) prepričanji.
2. Vse kar hočem je približati temo ljudem katere utegne zanimati in še niso slišali za to.
3. Zdle sm 15 min prku po spletu in nisem našu enega vira ki bi potrjeval da lucid dreaming povzroča spalno paralizo, ampak verjetno nisem dost natančno iskal. Torej bi me ti lahko napotil na takšno spletno stran? lepo prosim.
18. februar 2016
u192373
u192373
1.) Napadla *
Yeah, that's what I do
In moja prepricanja niso nikoli napacna*
2.) In s tem hotel izpasti super pameten.
3.) Tukaj (https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20111218182347AAtucQf) ti pove da se spalna paraliza lahko pojavi pri kateri koli obliki spanja oziroma sanjanja, vendar je pri lucidnij sanjah se bolj 'pogosta'.
18. februar 2016
Oh ne kako sem lahko pozabil pogledati na yahoo answers??? pa saj to je bolj legit kot facebook...
18. februar 2016
btw link sploh nedela
18. februar 2016
u192373
u192373
Kolk si nesposoben, odstran un oklepaj na konc mogoce?
18. februar 2016
sleep paralysis is nothing to be afraid of and may only last a few seconds.
iz tvojega vira...
18. februar 2016
u192373
u192373
Ja sorry, men je kr dost grozn ce vids truplo k lezi v postli zravn tebe al pa kej podobnga...
Ne obesej se zdej na un link no -.- s tem sm ti sam pokazala, da se da vse najdit, ce se HOCE...
18. februar 2016
To da voidiš truplo zraven sebe ležati je skoraj nemogoče. Največ kar vidiš so kakšne sence, slišiš kako zvoke,... Podobno kot če imaš na weed-u ali shroomih bad trip
18. februar 2016
u192373
u192373
Odvisn od cloveka in njegovih mozganov. Definitivno ni nemogoce.
18. februar 2016
Vem da ni nemogoče, akaj češ to je del življenja...
18. februar 2016
u192373
u192373
No, men se se ni zgodl ~
In upam da se tud ne bo 0.0
18. februar 2016
Če se ti še ni zgodilo zakaj se potem tako dovzeto boriš za to?
18. februar 2016
u192373
u192373
Ker imam super domisljijo in ker si lahko zamislim tocno kok grozn bi to blo. In ker verjamem ljudem k so svoje izkusnje delil z svetom in z mano.
18. februar 2016
Jaz sem v enih sanjah vedla da sanjam no vsaj dozdevalo se mi je ker se mi je v sanjah to zdelo nemogoče.Nisem se mogla upravlat
20. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg