Forum
Heej :* No pač jst sm se odločla,da bom začela pisat eno svojo zgodbico in upam da jo bote brale in vam bo všeč,res hvala tistim ko bote brale <3

_____________________________________pαrт 1______________________________________________
Sem Isa in stara sem 16 let.Prihajam iz Londona,kjer živim v skromni hiški z mojo materjo.Nimame veliko denarja,zato jaz ne hodim v šolo tako kot ostale punce.Hodila sem še v osnovno šolo in jo uspešno dokončala,nato pa naju je ati zapustil in svet se je nama podrl,razlog zakaj ne hodim je ta da nimame denarja,še komaj preživime iz mesca v mesec...Zjutraj sem se zbudila ob šestih in odšla v kuhinjo skuhati kavo,zbudila sem še mami in skupaj sme pojzatrkovale nekaj malega.Nato je mami odšla v službo,kjer dela kot prodajalka v neki trgovini,ne zasluži kaj preveč veliko,ampak je saj nekaj da preživime,jaz pa sem odšla raznašati časopis,saj je to moje delo.Ne sramujem se tega kar delam,ker s tem pripomorem da z mamo preživime,in odplačujeme vse položnice,velikokrat so me sosedski otroci zafrkavali,ampak se ne oziram za njih,čeprav vsaka beseda zaboli.Ko sem končala sem odšla domov in odcapljala v svojo sobo kjer sem se
zleknila na posteljo.Zaprla sem oči in si predstavljala kako bi bilo če bi bil ati še z nama,in kaj kmalu sem potonila v spanec.Zbudila sem se komaj zvečer,pogledala sem na uro in sem videla da je ura že devet zvečer,odhitela sem dol in pogledala kje je mami,ker konča že ob osmih,ampak je nikjer je nisem našla...odšla sem v kuhinjo in si pripravila kos kruha z marmelado in čakala kdaj bo prišla,ko je nenadoma zazvonil telefon...

Za nadaljevanje bi rabla 6 nextov ker je začetek,pa nextala bom sej enkrat na tedn,sej vete šola in vse,upam da bom večkrat...
Hope you like it <3
Pa kako mnenje bi o začetku ?
10. december 2013
u28319
u28319
Neeext:3 Supr začetk:$
10. december 2013
neeeeeeeext
10. december 2013
u157816
u157816
neeeeeexxxxtttttttt!!!!!
10. december 2013
nexxt
11. december 2013
še dva nexta,lahka mal pomagate oglaševat,če bo kera,ji res hvala...pa hvala vam kr berete < 3
12. december 2013
neeext
12. december 2013
neext
12. december 2013
Hvala vsem ko berete,tale next je pa posvečen ►♡вεαυтıƨнʟαпɔ◄

_____________________________________pαrт2________________________________________
Stopila sem do telefona in se oglasila:
policist-P,jaz-J
Jrosim,kdo kliče ?
Pober večer,lahko vprašam kdo je na liniji ?
J:Isa White pri telefonu.In kdo kliče ?
P:Gospodična White,imam žalostno novico za vas.Kličem iz policije,saj se je v trgovini kjer dela gospa White,vaša mater,zgodil rop in so nažalost ustrelili vašo mater.Moje sožalje....
Spustila sem telefon in se začela jokati,padla sem na tla in gledala v prazno,iz slušalke se še je čulo da me je policist klical,ampak nisem zmogla nič več,oseba ki me je ves čas podpirala,ki me je vzgajala,ki mi je stala zmeraj ob strani in me imela neizmerno rada,je zdaj mrtva,in to ravno moja mami,zaradi nekega roparja...še bolj sem zajokala in hotela da bi bila jaz na njenem mestu,ker brez nje ne bom zmogla ničesar...tako sem obstala skoraj uro ko je na vratih pozvonilo,odšla sem do vrat,kjer sta stala policista,eden malo starejši od mene,eden pa že dokaj star,povabila sem ju noter in ko sta mi razložila vse sem še pričela bolj jokati,mlajši policist Jack je vstal in prišel k meni in me objel,ni mi bilo jasno zakaj,ali sem se mu samo smilila,ali kaj drugega,ampak niti nisem mogla razmišljati o tem...preden sta odšla mi je Jack dal številko in rekel da se lahko zanesem na njega,ko ga bom rabila...ko sta odšla sem odšla v sobo in v solzah zaspala....prebudila sem se ob pol sedmih in počasi odšla v kopalnico,spustila sem si mrzlo vodo da je tekla po mojem telesu,solze so se mešale z vodo,jaz pa sem razmišljala kaj bom naredila zdaj,solzam sem pustila prosto pot,in kaj kmalu mi je v glavo stopilo še nekaj,stopila sm do omarce,prijela britvico in z njo pod tušem naredila prvi rez,kaj kmalu se jih je znašlo po deset na vsaki roki,bolečina v srcu se ni mogla primerjati z ničemer,kri se je počasi mešala z mrzlo vodo in jo obarvala rdeče,ko sem hotela dokončati to in končati z mojim trpljenjem je pozvonilo na vratih.....hitro sem se ovila z brisačo,in povila roke,odšla sem dol in na ozko odprla vrata,da sem ven pogledala samo z glavo,videla sem da je bil Jack,ampak ni bil v policijski uniformi... vprašala sem ga kaj dela tukaj,on pa je odgovoril da ima prost dan ter da ga je skrbelo za mene in me prišel pogledat,hotela sem mu reči da je vse vredu z mano,ampak me je prehitel in vprašal če lahko stopi noter,poskušala sem se izmakniti ampak je vztrajal,ko je prišel notri ni umaknil pogleda z mene,zato mi je bilo malce nerodno,on je to opazil in odmaknil pogled,ampak nažalost na moje roke,stopil je do mene in vprašal kaj je bilo,poskušala sem se mu zlagati,ampak me je prebral,vsedla sma se na kavč on je pa odvil mojo roko in jo pogledal,nekaj časa mi je nakladal kaj delam,meni je pa bilo vseeno do življenja in do vsega,zato sem mu rekla naj rajši gre in me pusti,da naj se ne sekira zame,saj se do zdaj ni nihče razen moja mati,pri tem se mi je zlomil glas in sem se začela jokati,rekel je naj se grem oblečt....ko sem prišla nazaj dol sem videla da nama je pripravil čaj,ves dan sma preživela skupaj in izvedela marsikaj o en drugem,proti večeru pa me je vprašal kje imam očeta,bila sem besna in žalostna hkrati,hotela sem mu razložiti vse,ampak sem se zopet začela jokati,sovražila sem se,da sem postalala tako slabotna,objel me je,jaz pa sem mu nekaj časa močila majco,nato pa kmalu zaspala v njegovem objemu....

Isa

Jack
12. december 2013
neext
12. december 2013
neeeeeeext < 3
12. december 2013
u138476
u138476
nextt
14. december 2013
u155481
u155481
nexzttt
14. december 2013
next
14. december 2013
neext + nova bralka <33
14. december 2013
Next
14. december 2013
next <333
14. december 2013
Evo nov next,tegale posvečam: Crazy_ Girll < 3 ,pa reees hvala vsem ko berete,kr mi ful vlik to pomen :3
_____________________________________pαrт3________________________________________
Predramila sem se na svoji postelji sredi noči,pogledala sem uro ki je kazala dve ponoči,prižgala sem nočno lučko na omarci in zagledala Jacka kako spi na mojem kavču,ni mi bilo jasno kaj še počne tukaj,nato sem se pa spomnila da sem zaspala v njegovem objemu.Nasmehnila sem se,ko sem ga opazovala kako lepo spi,stopila sem do njega in ga pokrila z deko,on pa me je prijel za roko.˝Si buden?˝sem ga vprašala,on pa še ves zaspan odgovoril;˝Zdaj ne več...˝ in me pogledal,ter mi podaril najlepši nasmeh kar sem ga videla,njegove zelene oči so imele topel pogled,ki mi je segal globoko v srce,najbrž sem se malo zamislila,ampak ob njegovem pogledu,sem dobila tako čuden občutek,ni bilo mogoče da bi kaj čutila do njega v tako kratkem času,kajne ? ˝Oprosti ker sem te prebudila˝sem na hitro rekla,on pa da ni problema in da se je že naspal,ker sma hitro zaspala...rekla sem da grem na sprehod da si malo zbistrim misli,on pa je rekel da gre z mano,odšla sma dol in nato ven na sprehod,odšla sma do nekega jezera,kjer so bile klopce,vsedla sma se in opazovala kako lepo pada mesečina na vodo.˝Jack,zakaj si tu ? Mislim,zakaj skrbiš za mene...nikomur še ni bilo mar,zakaj je torej tebi?˝sem ga vprašala in se mu nasmehnila..˝Zato ker vem da ti je težko v teh trenutkih,in ker rabiš nekoga na kogar se lahko zaneseš...sam sem izgubil mamo pred enim letom,vem kako mi je bilo in vem da je tebi še težje ker si zdaj brez obeh staršev...˝,objela sem ga in se mu zahvalila za vse,on pa se je zopet le nasmehnil,odšla sma nazaj z roko v roki.Ko sma prišla sem skuhala kavo in odšla sma gledat film,pogovarjala sma se in družila,ob njemu sem pozabila na ostale stvari in probleme,ob njemu sem se lahko nasmejala,bil je moj najboljši prijatelj,no saj jih nisem niti imela do zdaj,vsaj pravih ne....Zjutraj je odšel nazaj domov in rekel da pride kasneje,jaz pa sem preživela dan ob albumih iz otroštva,ob slikah na katerih sem z mamo sem se zajokala...odšla sem v mamino sobo in malo gledala stvari,našla sem majhno leseno škatlico,vsedla sem se na posteljo in jo odprla,notri je bilo pismo in zlata verižica z medaljončkom,odprla sem pismo in pričela brati,vmes sem točila solze,ker je bilo pismo od očeta,v katerem se je opravičeval in rekel da mu je žal za vse,napisal je tudi naj mi mama podari medaljonček za moj 18.rojstni dan,zraven je priložil svoje podatke in napisal naj ga obiščema kadarkoli...bila sem jezna in žalostna hkrati,nisem vedela kaj naj naredim,odprla sem medaljonček in videla našo skupno sliko,ko sem še bila majhna,pripela sem si jo okoli vrata in se odločila,da ga bom obiskala,da izvem razlog zakaj naju je zapustil....dopoldne sem preživela v mamini sobi,ob gledanju njenih stvari,nato pa si odšla dol narediti nekaj za pojest...popoldan je zopet prišel Jack,nekaj časa sma se pogovarjala nato sem mu pa povedala za moj načrt,da bi obiskala očeta,strinjal se je z mojo odločitvijo in rekel da bo šel zraven,saj bom rabila podporo,strinjala sem se,ker sem vedela,da sem zadnje čase slabotna...Jack se je zopet odločil prespati pri meni,zato sma zvečer odšla gor v mojo sobo,najprej je odšel on v kopalnico in nato vn prišel samo v boksarcah,priznam postalo mi je kar zelo vroče ko sem ga videla kakšen je,nato pa sem odšla še jaz,ko sem končala,sem ugotovila da sem pozabila pidžamo v sobi,zato sem upala da je že zaspal,morala sem iti v sobo ovita v brisačo,odprla sem vrata in na mojo nesrečo je še bedel,sedel je na postelji in poslušal glasbo na telefonu,ko me je opazil,kar ni hotel odmakniti pogleda z mene,zopet mi je postalo nerodno,hitro sem pobrala pidžamo in se odšla nazaj v kopalnico oblečt,na hitro sem si še malo posušila lase in si jih spela v čop,odšla sem nazaj v sobo,a tokrat je Jack že spal ampak na moji postelji,nasmehnila sem se in se vlegla zraven njega,pokrila sem naju z odejo in zaspala....

Hope you like it < 3
Kak mnenje o zgodbici ? Spremenim kej? Vam kj ni všeč ?
14. december 2013
u138476
u138476
nextt
14. december 2013
nexxtt full mi je všeč zgodba
14. december 2013
u139294
u139294
neeext carska jee <333333333333333333
14. december 2013
neext... ful je dobra<3
14. december 2013
u28319
u28319
Eoo zdele sm use prebrala<333 Omg hvala tii za posvečen neext*-*
Neeekšttt:3
14. december 2013
neeext ,,, pa huala da si tud men posvetila neext ;*
14. december 2013
next + zakoon je! :*
14. december 2013
next
15. december 2013
Hvala vsem < 333 Evo nasledn next posvečam mojima dvema srčicama: ·•● poιѕoɴ ●•· Melani kr mame midve zadne cajte neke ljubezenske scene,hehe < 333 in moji lubici Pikica*** Mašii < 33
_____________________________________pαrт3________________________________________

Zjutraj me je prebudilo ropotanje v kuhinji,hitro sem se predramila in ugotovila da Jacka ni več v postelji,odšla sem dol in pogledala zakaj dela takšen hrup v kuhinji.Ko sem prispela sem videla da se Jack muči s pripravo palačink,odšla sem do njega in ga vprašala če rabi pomoč,najprej je bil trmast,ampak ko je palačinko zažgal in jo prismodil je privolil,saj bi sicer ostala brez zajtrka.On je počistil posodo jaz pa sem pripravila novo maso,nato sem prvo palačinko spekla jaz on pa je opazoval,naslednjo je moral on,ni mu ravno šlo zato sem se mu približala in pomagala,prijela sem ga za roko in mu kazala kako razlije palačinko po ponvi,ko me je pogledal v oči in se počasi začel približevati.Kmalu so njegove ustnice pristale na mojih in se združile v najlepši poljub,poljub sem mu vračala in vedela sem da se je nasmehnil...ko se je odlepil od mene se je najprej nasmehnil potem pa se je začel opravičevati,rekla sem mu da je vredu,ampak še kar ni odnehal...˝Oprosti,zaneslo me je,ne bi smel narediti tega,saj sem tukaj samo zato ker rabiš nekoga ker si brez vseh...˝preden je nadeljeval sem stekla ven v joku,on je še kričal za mano in nekaj časa tekal za mano ko se mi je zazdelo da je zaostal vzadaj sem začela hodit,v joku sem odšla do najine klopce pri jezeru,in se vsedla na njo...Je bil samo zato tukaj ? Zaradi usmiljenja ? Sem res takšna oseba,ki si ne zasluži nikogar ?...po mislih mi je spreletelo sto in eno vprašanje in na ničesar ni bilo odgovora razen solz...ko sem se se že malo umirila se je prikazal on in se začel opravičevati,da ni mislil tako,hotela sem mu zopet uiti ampak mi ni uspelo,prijel me je za roke in me potegnil v svoj objem,upirala sem se mu,ampak me je premočno
držal...˝Isa res mi je žal..vem da ne bi smel reči tistega,ne smiliš se mi...do tebe sem prišel,ker si mi že prvič vzbudila nekakšna čustva,samo zbal sem se da ne čutiš isto do mene in bi pokvaril najino prijateljstvo,samo prosim povej ali čutiš enako do mene..in obljubim da ne bom več ponovil te napake...˝hotel je nadeljevati,jaz pa sem ga samo pogledala v njegove solzne oči in ga poljubila,poljub je trajal in hotela sem da se nikoli ne konča...˝Jack ljubim te,vem da je malo prehitro za ta čas kar te poznam,ampak zame si posebna oseba,vem da ti lahko zaupam in mi znaš pomagat,stojiš mi ob strani...˝sem rekla ko se je odlepil od mene in ko sem hotela naddeljevati me je on poljubil,nato pa rekel:˝Tudi jaz tebe ljubim in pomeniš mi vse.V tako kratkem
času si v mojem srcu našla svoj del.>>Pokleknil je<< Bi bila moja punca?˝,prikimala sem in ga potegnila gor k sebi,spet sma se poljubila,vsak poljub je bil znova in znova čaroben in pomenil mi je vse,on je prinesel srečo v moje življenje in vem da mu lahko zaupam.Nato sma odšla domov z roko v roki,vso pot sma se pogovarjala in smejala,na vsake tolkio časa me je ustavil in poljubil...

(Kliknte na obedve slikce)

Upam da vam je všeč < 333
18. december 2013
u138476
u138476
nexttt
18. december 2013
neext
19. december 2013
haha ljubezenske scene ija hvalaa ti <3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. december 2013