Forum
u145415
u145415
Moja 2 zgodbica!Upam da bo uspešna pa nextala bom tudi če bo samo en "next" če ne bom
No,nem več blebetala pa bom kar začela...
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sem Mia Mony Smith.Vem neko čudno ime!Tudi sama ga sovražim.Staršov ne poznam.No u bistvo sploh nisem vedela da živijo do včeraj ko sem spoznala mojega očeta.Moj oče je Simon Cowell.

Sploh nevem s čim se ukvarja.Aja upsala.To sem pa jas.

Sej vem da sem "emo" a takšna sem si všeč in sem to kar sem!Noben mi ne bo prerpičal naj se spremenim.Hodim v srednjo likovno šolo v Londonu.Imam najboljšo prijateljico(tudi edino prijateljico) Seleno.To je ona :

Ona se je spremenila zaradi tega ker jo je en tip nadlegoval.Takšna je bila prej :

Vem ja.Fuuuuuuuuuuuuuuuuuul se je spremenila!Men se zdej ubistvo bol dopade.In ja ful jo imam lada <333.Bff smaa že od vrtca in ko se kregama se v minuti nazaj pobotama ker ne zdržima druga brez druge.In če bi se pomoje kera preeselila nebi preživela.Na naši šoli so tudi tri najboljpoplarne punce na svetu -.-.To so :
Kelly :

Kate :

In Acacia :

Sej vem da so cute,perfect in vsa ta shit sam so zlobne zlo!Enkrat sem bla zatreskana v Taylor-ja in nwm kak so one to zvedle a naslednji dan je za to vedela cela šola!Tudi Taylor.To ye on :

Zato pa se jih z bestiko dobesedno izogibama.Ko pa sem se nasljednjo jurtro zbudila sem pa imela veliko presenečenje.....

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Oki to je start .Upam da vam je všeč in ja mal je bul emo.
NEXT?
19. julij 2013
next
19. julij 2013
next
19. julij 2013
u145415
u145415
hwala wama.means a lot

★★★★★★★★★★Mia★★★★★★★★★★★★★★★★
Jaz budala sem pozabila da je moj b-day!Joooj no tom morš bit res geni da pozabiš na svoj latni b-day haha .No to se pa sam meni zgodi.Šla sem v sobo in tam me je čakalo presenečenje.Moja soba :

"SUPRISE!!"
So zakrčila očka in Selena.
"Omg!Hwala wama! D-best sta" in grem tja da ju objamem
"Sej veš da jst ne bi nikoli pozabila na b-day moje bestike"
"Hwala" reče ker mi v roko porine :

"To je od mene in Simona"
"Hvala očka"
Rečem on pa se mi samo nasmehne me objame šepne na uho "lepo praznuj" in izgine iz sobe.Odvila sem darila in dobila veliko oblek,nakita,ovitkov za telefon in veržico BFF ki jo ima tudi Sel.Dobila sem pa tudi ploščo od moje najljubše pevke Taylor swift ;

Stooooookrat sem se zahvalila Sel in jo takoj dala u radio.Prva se je predvajala :

Nekaj tedno naprej pa ima b-day Sel in ker je directionerka ji bom kupila :

No in sem ji tut jst naredla presenečenje saj sem dala Tay ven in zavrtela :

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
NEXT?
19. julij 2013
next
19. julij 2013
next
19. julij 2013
next
19. julij 2013
neeextt
19. julij 2013
u145415
u145415
iii hwala kr berete *means lot*

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★Mia★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Reees boljšega rojstega dneva si ne bi mogla zaželeti.Celi dan z mojo pbestiko <333.Zubidili so me sončni žarki ki so posijali skozi mojo okno.Lena se odprav po stopniah v kuhinjo.
"jutro"
"jutro Mia.imam eno novico.nevem če ti bo všeč.vsedi se"
"ok".
"no poslušaj...jas imam na "vesti" neko skupino in moromo it nardin novi album in"
"in?"
"počakaj da povem do konca.zaradi nekaterih scen v videh moremo v New Yourk"
"k-kaj??se pravi da se morema preselit??rees??!pa saj ti nisi normalen!!nemorem Selene kr same tuki postit sej jo bodo še ugrabill!!!!-.-!"
"pomiri se!"
"kako se naj pomirim????!!!hočeš da zapustim svojo bestiko in rosjtni kraj sam zarat tega da bi ti šov s skupino u New Yor??!!".
"okeej!!nehi!zraven greš in pika!!ju3 zjutraj ob šestih imama let tako da si dons spakiraj ".reče čisto mirno.Pa saj ne morem verjeti kakšen oče je to!Zdaj vem zakaj je bila učeri tista zabava s Sel!Bila je poslovna zabava!Zlo jezna in žalostna hkrati sem stekla v sobo.Iz predala sem poiskala fon :

In natipkala "Sel :**" in jo poklicala.
S-sel J-jas
J-ZAKAJ MI NISI POVEEDALA???
S-kaj??
J-ZAKAJ MI NISI POVEDALA DA JE BLA UČEREJŠNA ZABAVA SPOSLOVILNA ZABAVA?
S-torej si izvedela?? . nočem da bi me pogrešala
J-TO NI RAZLOG.U VSAKEM PRIMERO TE BOM ZLO POGREŠALA.pa sem le mislila da si moj prava prijateljica.
S-saj vendar sem!.
J-dvomim!
Rečem in prekinim saj se mi neda poslušat nekega nakladaanja dobesedno : najinga prijateljstva je KONC!Poslala sem ji tut takšen SMS in no sej jo bom že prebolela.!
Šla sem v kuhinjo čisto normalno iz hladilnika vzela babnano in si čez njo prelia čokolado.
"očka kaj u tisti skupini so fantje al dekleta pa kolko jih je pa kolko so stari?" ga vprašam čisto normalno med tem ko je on na kavču.
"Mia ju3 boš use videla"
"videla?? O.o .Kak?"
"K njim grema po kosilu"
"O super"
"No si pa nekam boljše volje.Kaj pa Sel?".
"Eh....to je že pretekolost"
Rečem in mu pomežiknem on pa skomigne z rameni.No zdi se mi da je to fantovska skupina.Joooj komaj čakam da vidim če sem si našla nove prijatelje ali prijateljjice.Šla sem v sobo in spakirala.Nastavila sem si tole kar bom oblekla ju3 na letališču .

In ja u Londonu je tko da je par minutk sončno in vroče še hujš ko u puščavi čez neki cajta pa lahka lije kot z škafa grr sovražim tako mešano vreme -.-.Kr mi je bil dc ( kar mi je vedno) sem se odločila da si predvajam tole kar me je tut mal pomirilo :

Obožujem jih <33.Bila sem vsaj že 10x na koncertih k so bli u bližini seveda in upam da se bommo enkrat zbližali .
Evoo to je to
1)Povejte če mate kkšne želje kero slvano osebo nej uključim
2)NEXT?
19. julij 2013
1) Justina Bieberja
2) NEXT
19. julij 2013
NEEXT :*
19. julij 2013
next
19. julij 2013
u145415
u145415
Hwala wam.najboljše ste :$$$$lada vas mam mwwa ;***

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★Mia★★★★★★★★★★★★★★
Budilka mi je zvonila kot nora,in ker kar ni nehala sem vdarila po njej.Okej zaspala sem nazaj.Ahh dost mam -.-.Rečem se vstanem in izklopim kabel.Ošit dons se selim!Se spomnim.Šla sem v kuhinjo pojedla zajtrk ki mi ga je (očitno) pripravil očka.Za dobro jutro mu dam lubčka na lička in grem nazaj v sobo se oblečem in grem v kopalnico.Tam si umijem obraz in lase in se takole naličim :

Vzela sem kovček in mojo najljubšo torbico in odšla nazaj v kuhinjo.
»Moja najljubša torbica«:

Ker očka ni bilo v kuhinji sem živčna stekla vem in tam videla črno laguno s katero se boma »bojda« peljala do letališča.On je že bil not,šofer pa mi je kovček dal v prtljažnik.
»Hvala«.
»Ni zakaj«
Mi odgovri šofer.V lagunu smo imeli vžgan radijo in trenutno se je predvajala

Ta mi je reeeees zlooooooooooo ušeč.Kr mislim da sn in love with this song :$.
»A je še davč?« začnem spraševat ko 3 letna punčka ki komaj čaka da pride na morje.
»Še 1 kilometer«
Nič nisem rekla na to le zavila z očmi in se zatopila v okno.Opazila sem da dežuje.BAY,BAY LONDON.HEEELO NEW YORK & NEW LIFE.In ja Keshe je blo nažalost konc in zdejle je bil konc tele pesmi :

Ker mi je bil reeees vlki dc sem šla na moj Iphone igrat igrici.
»Prispeli smo«
Je dejal šofer po zvočniku.
Stopila sem iz lagune in vdihnila New Yourkorski zrak ki ga bom vidhovala nevem koliko časa haha mogoče celo 2 leti? O.o.
»Jas morem na WC«.
»Pojdi.Jas pa grem na kavo«.
»Ok.Se vidima«.
Rečem in že hitim na WC kr meee reeeeeees že zloooooooo tišči haha.Ko sem končala »potrebo« sem si šla umiti roke.No opazila sem kapljice krvi za mano.In takoj sem vedela kaj je -.-.
»Shit pa glih dons!«.
Rečem i na srečo me punca (približno stara toliko kot jst) opzani.
»A si dobila menstruacijo?«
»Ja -.-.«
»Izvoi«.
»Hwala«
In mi v roke poda 2 vložka.
»Toreej.Kako ti je sploh ime?« me upraša punca.
»Men?Mia.Teb«.
»Christy«
»Me veseli da sem te spoznala Christy«
Rečem in si sežema v roke.Start of the new friendship yeey :**.
To je Christy :

»Kako dolgo si že u New Yourku?«
»Am..pravkar sem prispela«.
»Sama?«.
»Ne...z mojim očkom«.
»Ajia.«
»Mhm.Ej grem jst drgač se bo tk zazino ki sn bla haha.In še enkrat hvala za...no sej veš za kaj«Rečem in se ji nasmehnem.
»Ni zakaj.Evo moja fonska.Pokliči kdaj hočeš.1 leto al kak bom tak u New Yourku«.
»Ok.Bom.Z veseljem«.
»A veš da si ti pravzaprav zlo prijazna punca« reče Christy.
»Tud ti si zlooo prijazna«.
Rečem in se objamema.
»Okej.Se še vidma kej a ne?«
»Ja valda«.
»Morm it.Baybay«
»Baaaaay Mia!«.
Reče ,se še zadnjič objamema jas pa odhitim na mesto kateriga sma se zmenla z očkom.In ker sem tko hitela sem se zaletela u nekoga in sem pristala na riti.
»Oh sorri nisem te videla«.
»Nč hudga«
Reče fant star tam okl 19 al 20 let.
»Sooo... kak ti je ime?« me vpraša fant.
»Mia«.
»Me veseli da sem te spoznal Mia.Jas sem Justin Bieber«.
»O faak!!Justin??Me veseli«.
Rečem in odkaraka vstran in šele takrat opzam da mam v jakni listek na katerem piše :

Mia!
Call me tonight at 23.00
Justin Bieber.

Aaa sveti peter O.o no pa ga bom poklicala umrla tak al tak nem haha .

»Justin«

Pri mizi sem videla očka kako me živčno čaka.
»Pa kje si hodila tako dolgo«
»Amm...no šla sem na WC tam pa sem spoznala novo frendico Christy tule po poti pa še Justina«.
»Dobro.Poslušaj prišlo je do sprememb.Kosilo boma imela pr moji skupini«
»Joooj okej no« -.-.
»A lahko usaj zej zvem kdo je ta skupina?«

»Počakaj še par minutk pa boš zvedela«
Grrr kk je skrivnostn hujši je ko ko ko nwm gdo no -.-.Šla sma nazaj u lagunu v kateri se je trenutno predvajala pesem :

Res tudi ta pesem je ena izmed mojih naj naj pesmi.Vozili smo se vsaj še 2 uri ko smo ustavili pred ogroooooooomnoooooo vilo :

Šofer mi je dal kovček jst sn pa vzela torbico in počakala na očka.
»No ali si pripravljena da izveš kdoo je ta skupina?«.
»Jaa« vrečem neučakana.
Hodila sma proti vili in očka je pozvonil.Iz hiše sem zaslišala
»JAAAAAAAAS GREEEEEEEEM!«
Vrata so se odprla in pred menoj so stali....
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Evooo mal daljši next haha .
NEXT?
19. julij 2013
nexttt
19. julij 2013
NEXTTTT
19. julij 2013
neeext
21. julij 2013
u145415
u145415
hwala wam kr berete reees ★★means looot ★★

★★★★★★★★★★★★Mia★★★★★★★★★★★★
Pred menoj je stal en fant.Zgledal je tako :

"Simon gdo je ta lepotička?"
"Takoj boš zvedel.Pokliči še ostale fante" reče očka.
"Fante?" rečem jst kr se mi zdi da je ži ta čist dovol -.-.Omg kolk jih bo le še prišlo
"Faaaaaaaantjeeeeeeeee pridite dooool!Simon je tuuuuuukiiiii!"
Se je zadrl tk močno da sn misla da mi bodo popokali bobniči.Mislila sem da se bo hiša porušla sej so lafali dol k 4 letni froci.
"SIMON!" so se zadrli in ga tk objeli da so popadali po tleh
"Hahha.Maš pa dobre prijatle očka" rečem in se res nasmejim do solz.
"OČKA?!" reče tokrat vseh 5 fantov na enkrat in me pogledajo kt da bi prišla z Marsa.
"Hahaa.Ja.On je moj oče"
"Kako?Nemogoče.Sej Simon nima hčerke" reče blondinec.
Očka ga rukne on pa sam nekam potiho zastoka
"KHM.Vam razložim pr večerji.Sedaj se pa prosim predstavite moji HČERKI".Reče in besedo hčerko poudari.
"Oki.Bom jst.Hejla.Jst sem Liam.To so Harry,Niall,Zayn in naš ljubitelj korenčkov Louis".
"Hej!" rečejo usi
"Hihi hejla".
"Am plis klič me Lou"
"Oki" rečem in se zahitam.
Evo, to so oni :

Če vam zaupam se mi je najbolj cute zdel Niall.

Kr pa so fantje bili "odlično " razpoloženi so peli :

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
To je to Hope u like it ;**
1) kkšne ideje?
2)NEXT? ;*
22. julij 2013
next
22. julij 2013
Neeeext sam a ni ze prej omenjen 1d,kot najljubsa pesem selene?
23. julij 2013
u145415
u145415
kaj? O.o
23. julij 2013
u145415
u145415
Hwala kr berete <33★★★★★★mean lot ★★★★★★★★★★★★★★★★★★

★★★★★★★★★★★★Mia★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Ko sem hotela iti v kopalnico me je negdo zgrabil za zapestje bil je :

»Hej sej veš da je Harry zatreskan u tebe a ne?«
Ko je izgovarjal vsako besedo me je gledal v oči in v njegovem glasu sem začutila jezo,no ne čisto tisto pravo jezo.Začutila sem ljubusumje.Nekaj trenutkov je minilo kaj mi je sploh povedal potem pa čisto zmedena rečem :
»Um.Res?Nisem vedela.Hwala za imformacijo« rečem in mu pomežiknem .
»Prosim,ne povej mu da sem ti to jst povedal ok?«
»Ok,nebom Niall«
Naredi tisti nagajiv nasmešek in me končno spusti.
U trenutkih ko mi je voda tekla po telesu sem se temu čisto prepustila.Nekako sem že čutila Harry-ja ob meni.Neve kaj ampak nekaj me na njemu privlači.Nevem kaj je to nasmeh,oči,pogledi,postava,lasje res nevem.
»HEEEJ MIA!Tudi drugi se moramo stuširati!«
Slišim Louia krćati in dobesedno razbijati po vratih tko da sem mislila da bo vdrl.
»Jan no sej te slišim!Ne rabiš vrat podret«-.-.
Hitro si še umijem zobe in obraz namažem s kremo in grem iz kopalnicce.Na hodniku do moje sobe se srečam z Harry-jivimi očmi.Bile so popovne.Čisto sem se stopila.
»Nočko« reče in se nasmehne in mi gleda v oči
»Nočko« mu rečem nazaj z drugo roko pa iščem kljuko na vratih moje sobe.Nč ne razmišljam le vržem se na posteljo.Nekaj časa tam ležim kot kip,nato pa vzamem laptop in grem z njim na balkon.

Ker je bilo že pozno sem si vzela slušalke da bom lahko poslušala glasbo.Vžgala sem si laptop in odšla na FB,ASK in takšne forme.Poslušala sem to pesem :

Bruno je res kul im upam da ga bom gdaj srečala.Bil je čs da ugsnem komp a sem si zavrtela še tole pesem :

Ko je bilo konec sem ugasinla in šla nazaj v sobo.Zaprla sem balko in malce šla v posteljo brati mojo knjigo ki sem si jo pred dnevi izposodila v knjižnici.
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
NEXT?
24. julij 2013
next
24. julij 2013
neext
25. julij 2013
neeeeeeeeext
29. julij 2013
u145415
u145415
Hwala kr berete <33★★★★★★mean lot ★★★★★★★★★★★★★★★★★★
(če katera hoče da je next posvečen njej naj sam pove.če je pa sramežljiva mi pa pod zs npaiš )

★★★★★★★★★★Mia★★★★★★★★★★★★★★
Sončni žarki so silili v mojo sobo in tako sem se prebudila.Z enim očesom sem pogledala na uro.KAJ?! 12.00?Že?O moj bog to je moj rekord spanja .Resno mislim nikoli še nisiem tako dolgo spala.Hiša se mi je zdela neverjetno tiha zato sem šla preverit v vsako sobo od fantov, in tudi v očkovo sobo.Nobenga niker -.-.Šla sem po stopnicah(tako želva počasi haha) v kuhinjo in tudi tam ni bilo nobenenega-.-.Šla sem do kavča pred TV in si jo prižgala.Na mizici sem opazila pinky listek ki je res noro dobro dišel.Vem da je čudno ampak očitno jih imajo na zalogi hehe.Na njem je pisalo :

Juuuuuuuutrooo!
Mi in Simon smo šli v studijo vaditi novo pesem za album.Tko cute si spala da te noben ni hotel zbuditi.Nazaj pridemo približno okli 17.00.
HAVE FUUUUN!
PS. Prosim naj hiša osttane cela.
(tukaj je bil podpisan očka hihi).
Jeeeeeeeeeej HOME ALONE!HAHAH
Odločila sem se da se bom oblekla in potem poklicala Christy.
Za zajterk sem si pripravila kosmiče in spila kozarec pomarančnega soka.Šla sem v sobo kjer sem se oblekla v :

Nadela sem si tudi verižico ki mi jo je kupil očka ko smaa prispela sem:

U fonu sem poiskala CHRISTY <33 in pritisnila »gumb« KLIČI.Nekaj časa je zvonilo potem pa se mi je oglasila.
J-js
C-christy.
★★
J-heej.a si fraj zdejle?
C-heeeejla omg kok sn happy da si me poklicala.
J-Hey,Christy a si uredo?
C-ne niseem
In je skoraj padla v jok.No u bistvo se je že napol jokala.
J-plis ne joči.a lahko pridš k men?
C-hehe to sn jst misla vprašat tebe.
J-hehe.no a prideš?
C-jaaaaaaa. Valda.čez 10 min bom tam.
J-okej grem jst priravit party hehe .
C-haha oki.See ya. Bayy
J-OK.See ya.Baaaaaaaaaay.
Rečem in prekinem.In res glih tolko da na sem na mizo postavila še zadnjo stvar(vrč soka) je pozvonilo pr vratih.Šla sem do njih.
Christy : O moj bog kak sem te vesela
Reče in se mi reees dobesedno vrže v objem.
Jst : Heeheej girl! Kaj je narobe.Zakaj toliko solz?
Christy : Moj fant...Leo .... m-m me je zapustil!
Nekako spravi iz sebe.Med tem mi hlipa v majico ki je res čisto premočena a to je bil sedaj najmanjši problem.
Jsth,Chris(njen uzdevek) ne joči.Prosim.On si ne zasluži tvojih solz.Še pol toliko ne kot si jih že pretočila.
Govorim in jo božam po laseh ki so dišali po jagodnem šamponu.
Chris:Vem ampak poglej kako hoooot je *o*.
Reče in mi potisne v roke njen fon z sliko od Leota.
»LEO«

Jst-Ja res je lep oz. Hoot *O*.
Chris: Hej sedaj je prost.Mogoče mu pa ti laahko ottališ srce.Očitnu mu ga taka krastača kot sem jst ni mogla.
Jst: Hej!Nikoli ampak reees nikoli ne jemlem bivših od mojih prijateljic.IN nikoooooooooooooooooooooooooooooooli več ne govori tko grdo o sebi!!!!Ti sploh neveš kok si popovna.In pozabi na Leo-ta.Sedaj je čas for PAAAAAAARTEY!
Rečem Chris pa se zasmeji.Odepeljem jo do mize polne čipsov,bombonov,pecnic,raznega peciva in veliko sookov.Nimamo nobene alkoholne pijače saj se res nočem napiti.To si hočem za zmerej zapomniti.Ne pa pozabiti u trenutko ko se ztreznem -.-.No ker nama je bil dc sma si nardile muzko.Med njimi so bile.

Na katero je Christy zeeeloo prepevala hehe.Bile so še tudi :

In zadnja na seznamu je bila :

Bilo je res nepozabno.Čisto sma se sprostile.Čez nekaj časa sem slišala hišni zvonec.
»O šit.Hitro!Pojdi skozi zadnja vrata«
»Okej baay.Mela sn se ful fajn.Te kaj pokličem«

»Seveda!Dijooo«
In se začne plaziti tko da je nebi noben opazo.Hitro sem pospravila in šla odpret vrata.
»Heej kk si se mela« me upraša Lou
»Čakaj kaj je to?« vpraša Liam in v roko prime....
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
1)Kaj Liam prime v roko??
2)NEXT?
31. julij 2013
Neexxxt
02. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg