Forum
Heii! Jaz bom pa pisala o dveh zaljubljencih k sta zlooo zaljubljena pa drug drugemu ne upata priznat. Ime jima je Jim in Emily. Vsakic bom pisala o tem kaj si en misli,zacela bom z Emily pa sej bom vedn napisala o kom pisem. to zgleda tko:

EMILY
Jim jim jim... oh samo o njem razmislam, njegove lepe zasanjane oci. ne morem nehat mislit na njega, ali sem mu tudi jaz vsec, ali me skrito sovrazi???? tako mi je vsec da sem se pozabla prestavih! Ime mi je Emily Winterhaus, moja bff je Sarra Smith. klicejo me Em. Moja vecna skrivna ljubezen je Jim Cartney. Stara sem 14 let.

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. avgust 2011
JIM

SPET sem sanjal o Em. v teh sanjah me je kruto zavrnila. kak bom zdaj nardil tist nacrt ki si ga je zamislo mon prijelj Brad? nacrt je tak: najprej se spoprijateljim z njo, potem ji priznam da sem v njo. ampak kak se naj spoprijateljim z njo? Hah brad je kt vedno razmisljal na pol, no tko je ce mas neumnega prijatla. vedn mi predlaga nekke finte ki pol ne vzgejo, ko sem bil lani v Katrine se...
11. avgust 2011
5 nextov
11. avgust 2011
sem se totalno ponizal. nacrt je bil da jo pac vpr. ce bi hodla. ampak ona me je zavrnla in je cela sola izvedla za mojo katrine. Joj ,ce se mi to SE ENRAT zgodi prisezem da se bom prepisal...
12. avgust 2011
EMILY

Omg! izvedla sm da je sarrw zaljulena v stupid frenda jima, brada! Omg to je tak kul! ampak kaj ce je Jim se vedno v tisto zabito katrine? lansko leto se je po celi soli to razvedlo, zato nocem priznat da sem v jima, sam sm. .. eh brezveze da razlagam ko al tko ni res...
12. avgust 2011
next
08. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg