Forum
Najprej vi bam začelela en lep, sončen pozdrav< 333333
No ja, spet sm začela pisem zgodbico, in upam da vam bo ušeč:*
♠ ♣ ♥ ♦ ♠ ♣ ♥ ♦ ♠ ♣ ♥ ♦ ♠ ♣ ♥ ♦
Hej
Ime mi je Pilar. Stara sem 15 let, 9.rrazred.

Z mamico in bratom živim v Miamiju. Oče je umrl ko sem bila stara 11 let. Brat Alex je 1.letnik in je star 16 let.

Nimam najboljše prijateljice, imam pa zato najboljšega prijatelja. Ime mu je Aljaž. Zaupam mu več kot svoji lastni mami. Mam ga res najrajš. Do njega nisem nikoli več čutila, pač da bii bila v njega..vedno sem ga imela za najboljšega prijatelja.

Ob sedmih me je zbudila budilka. Prižgala sem radio in še 5 minut poležavala na postelji, da sem se ornk zbudila. Zapiskau mi je telefon, dobila sem sms. Biu je od Aljaža. DOBRO JUTROOO<3 OB POL OSMIH BOM PRED TVOJO HIŠO<3 eeee ker pikec, tk ga mam rada ej:$$ odpisala sm mu: JUTRO<3 OKEJ ZMENJENO<3 neki časa sva si še pisala srčke.. no ja in pol sem šla v kopalnico kjer sem se umila. Nato sem se šla spreoblečit. Moj stil oblačenja je navaden. Ne oblačim se v neke obleke ki stanejo čez 100€, pač tko se oblačijo neke bogatašinje ki nimajo za burek.. oblačim se tko kot vsaka normalna ženska..

Iz predala sem vzela denarnico ter iz mize vzela nahrbtnik. Nato pa odšla v kuhinjo. Kjer sta bila mami in Alex. Jedla sta zajtrk. HEJČIIII sem zavpila veselo. OOOO STARA me je pozdravu Alex. NOO ZAENKRAT SM ŠE MLADA sm jezno rekla in odšla ven. Pred hišo je bil Aljaž. PIZDA USAK DAN SI LEPŠA je reku Aljaž in se nasmejau. KDO TO REČE... sm rekla in ga objela. Vsako jutro sma šla na kavo, tudi danes. Vlk mama skupnega..med to spada tudi KAVA*____* Sedela sva za mizo in srkala kavo. Šimfala sma ene osebe ki se delajo fine.. npr. Patricia, oseba ki misli da je nekaj več in da je najlepša na svetu.. če mene oprašaš je ena koklja več na svetu, oblači se kot neka kura, stalno ima na seb tono nakita in da ne govorimo o njenem karakterju... Po kavici sma odšla v šolo. Pozdravla sma use prjatle, nato pa odšla v razred. Imeli smo uro slovke. Edina oseba, ki me gre na k**** je učiteljica slovenščina. Misli da obvlada slovenščino, ubistvu je sploh ne obvlada. Sploh nvm kok jo je lahk ravnatelj sprejeu..FML. Ko je le končno bilo konec slovenščine, sem odšla do omarce, itag da z Aljažom. Najprej sem odgovorila na sms, namreč z enmu anonimcu si že pišem 3 dni. Prek fona zna bit romantik...sam kak je pa v živo?! Mimo je prišel Gašper. In zaupiu OOO LEGENDAAA in mi dau kepco. OOO STARI sm rekla in ga boksnala u ramo, kot vedno haha. Nasmejau se je in šel naprej. Pogledla sm na urnik.. imel smo uro MATEMATIKEE?!?! FAKK, KA GREMA ŠPRICAT? Sem predlagala Aljažu. SEJ BI ŠOU, SAM ČE BOM ŠOU BOM MEU HIŠNI PRIPOR, IN POL TUT NA NAJNO KAVO NEBOMA MOGLA HODIT ZJU3-.- je nazaj odgovoriu. OKEJ KR TE MAM NAJRAJŠ GREM K URI MATEMATIKE-.- sm rekla in odšla u razred.

V šoli sm se še dolgočasila 4 šolske ure... Po pouku sem odšla pred šolo na travo ležat z Aljažom in Gašprjom. Gašper je razlagal neke vice, zajebaval smo se na ono FUL*_* Mimo je prišel Denis. Tip, ki me totalno živcira. Sledi usakmu mojmu koraku, kar naprej me povabla ven..in vedno sem rekla NE... ZDRAVO PILAR je pripomnil in si ubrisal nos. Obrnila sem se proti gašperju in se potih smejala.. GREŠ U SOBOTO U KINO Z MANO? Je nadaljeval.. ZMENJENO sm rekla in mu z rokim pomahala, da je končno odšel. KA NEGREŠ K MEN PRESPAT? se je čudil Aljaž. ZKA MISLIŠ DA SM MU REKLA »JA«? HAHAHA sm se začela smejat. TOČNO ZATO SI MOJ IDOL je pripomnil Gašper in se začel smejat. JST TE MAM TUT RADA JA..sm rekla in mu poslala en poljub<3 LEGENDAAA, DA VEČJE NI EJ*_* je govoril Aljaž. . . jah taka sem, sm si mislila..

no to je biu 1.del
.
upam, da vam je biu kul
.
love you all< 3333
.
with love, nastja:*
01. maj 2013
u130672
u130672
next!!
01. maj 2013
u113914
u113914
nextt D
01. maj 2013
Neext
01. maj 2013
u133049
u133049
next !!
01. maj 2013
next
01. maj 2013
u66509
u66509
Next
01. maj 2013
nextttttttttttttttt!!!!!!!!!!!! nujno!!
01. maj 2013
u66509
u66509
sej že piše next
01. maj 2013
ok
01. maj 2013
u129560
u129560
next
01. maj 2013
u126497
u126497
next
01. maj 2013
u122992
u122992
Omg omg omg kok dobr pišeš . Drgač pa njuno next
01. maj 2013
u129560
u129560
nujno next
01. maj 2013
omgg, hwalla vam tisočkrat< 33333 najrajš vas mam, in še enkrat hvala kr berete< 33
WAAAAAA JU3 PA PETEK sm zavpila. HWALAA ZA TAKŠNO INFORMACIJO, NISM VEDU EJ.. je reku Gašper in se smejau. MRŠ-.- sm rekla jezno. ALO DEJ JST MORM IT sm rekla in se ustala. POSPREMU TE BOM, LOBEZN je reku aljaž. EEEEEEEEE, KERA PIKECA:$ je vpil Gašper. SEJ VEMA HOHO:## sm rekla izzivalno in se stisnala k Aljažu. I HAVE TWO WORDS FOR YOU: FUCK YOU! Sm še dodala in odšla z Aljažom. Z aljažom sma šla proti moji bajti. GREŠ NOTR? Sm ga povabla.. ZDLE NEMORM, KO MORM FOTRU NEKI DOMA POMAGAT je nazj reku.. TOREEEEEEJ, MU LEPO POMAGI sm rekla in se smejala. Nato sm ga še objela. DANS NEVRJETNO DIŠIŠ:$ je reku in me še enkrat objel. SEJ VEŠ DA TE MAM NAJRAJŠ, NDE? Sm rekla in mu skočila v objem.

SEVEDA DA VEEEM je reku im me še močneeeje objel:$ JST BI SE ŠE OBJEMALA DO VEČERA, SAM MORM IT, NAJRAJŠ TE MAM sm rekla in ga še enrkat objela. Nato pa odšla. PIŠ MI SMSEEE je zavpil in odšel. Odšla sem v hišo. Torbo sem vrgla na hodnik in odšla v kuhinjo. Za mizo je sedela mami in jedla kosilo. TE MORM RES VEDNO ČAKATI ENO URO DA BOŠ PRIŠLA NA KOSILO? Je vsa jezna rekla. OPROSTIIII Z ALJAŽOM SM ŠE BLA sm rekla in ji dal hitri poljubček na lica:# Nadevala sem si juho in jedla. Umes sma pa se pogovarjale. KI JE PA ALEX? Sm rekla. AM VRJETNO Z ALICIO(njegovo punco) je rekla. AHA KULLL sm rekla. KA PA TI?KDAJ BO PRŠU KAK FANT? Je rekla. NO MAMI TRENUTNO NISM U NUBENGA sm ji rekla. KAJ PA TA ALJAŽ AL NEKI? Je rekla. Oči so se mi zasvetile. OMG HAHAHAHA HE IS MY BEST FRIEND ČE ŠTEKAŠ? HAHAHAH sm rekla in smejala. NO, NO..NIKOL NVEŠ.TUT TVOJ ATI JE BIU CELA TRI LETA MOJ NAJBOLJŠI PRIJATELJ, A PO TREH LETIH SMA SE ZAČELA PRIVLAČIT:$ je rekla. UFF BURNO.MAMI ON JE RES MOJ BFF Sm rekla.. TI ŽE VEŠ je rekla in dala posodo v pomivalni stroj. Vzela sem nahrbtnik in odšla v sobo. Zapisku mi je fon. Jao spet tti smsi. Biu je on. ANONIMEC. Noče mi povedat svojega imena-.- uklopila sem prenosnik in se prijavila na fejs. Spet mi je zapisku fon, spet sms-.- waaaa biu je od aljažija:$ PRIT NA FEJSSSSS TAKOJ<3 je napisu. GLIHKAR SM SE UPISALA<3 sm odpisala. Kliknu me je na fejsu: OMG PUNCOO MAMMM<333 Najprej sm strmela u tist stavek. Kwa? Še kr nism dojela..punco ma*!* okej fak, ka mi je? Zka nism srečna da ma moj bff punco? Odpisala sm mu: KEROOO???<3 ... ZAJEBAVAM TE AHAHAHAAH<3 ... OMG KA TE UBIJEM? HAHAHAHA VEŠ KAK SM ZIJALA V TALE STAVEK-.- ... KA SI LUBUSUMNA O: ? <3 ... NE O: HAHAHAH RADA TE MAM<3 ... JST MAM TEBE RAJŠ<3 ... NEMORŠ<3 ALO JST GREM ZA TV, BRB<3 ... TYT .. Odjavila sem se iz fejsa, in odšla v dnevno sobo. Gledala sem moj najljubši film.

Končno se je prkazu Alex domov. POGREŠU SM TE MALA je reku izdajalsko-.- HOW FUNNY EJ-.- sm rekla nazj. Ko je bilo konec filma sem šla na balkon kjer sem se sončla. Nato sem odšla v dnevno, kjer je bila mami. JU3 ME NE PRIČAKOVAT TAKOJ DOMA, KR JE PETEK IN GREMA VRJETN KAM Z ALJAŽOM sm rekla. POL MI PA REČEŠ DA NISI U NJEGA EH NE KJE PA.. je rekla nazaj in se nasmejala. AAA POPENLA BOM ZRD TEGA RES-.- sm rekla in odšla v sobo. Odšla sem na fejs. Pisala sem si z Aljažom in še z enimi. Nato sem kmalu zaspala. Zjutraj sem se navsezgodaj zbudila. Umila sem se, nato pa oblekla.

Odšla sem v kuhinjo. KJE JE ALEX? Sem uprašala mamico. ŠOU JE ŽE je rekla. AHAAA KUL sm rekla. SE GREMA STAVIT, DA BOTA NAKONCU Z ALJAŽOM SKUPI? Je rekla mami in se zraun hahljala. NEBOŠ ODNEHALA, NDE? HAHA sm rekla. NE, NE, NE, NIKOL je rekla. WAAA SOVRAŽIM TE, NE SEJ NE NAJRAJŠ TE MAM HAHA<3 AJDE GREM Z ALJAŽOM GREMA NA KAVO sm rekla in odšla. UŽIVITAAAAAAA je zavpila za mano. Še 5 minut po tem sm se smejala. Kakšno bujno domišljijo ma, fak, haha. PILARRRRRRRR sm zaslišala vpitje po ulici. Prihaju je Aljaž. Objela sm ga, in on mene no ubistvu sma se oba naenrkat objela hahaha.

Ni lepšga...kot pa na petkovo jutro objet najboljšga prijatelja*___*
upam da je uredu next.
pa če hočete da daljše pišem mi povejteee< 3333
lvoe you all< 333
01. maj 2013
u66509
u66509
next!
01. maj 2013
u133120
u133120
Neeext
01. maj 2013
next
01. maj 2013
u125787
u125787
neeeeeeeeext
01. maj 2013
u66509
u66509
next
01. maj 2013
u133427
u133427
next *ww*
01. maj 2013
u122992
u122992
Neeeeeeeeeeext
01. maj 2013
nexttttttttt
01. maj 2013
u127695
u127695
neext
01. maj 2013
u126942
u126942
Next<33333 Ful dobro pišeš<3
01. maj 2013
Hwalla useeem<3
01. maj 2013
u116794
u116794
next
01. maj 2013
u127695
u127695
res ta zgodbica je ful zakon sam js bi neki prosila...a bi lahka slovnično pisala...?
drgač pa je fuuul dobra zgodbica♥
01. maj 2013
Veska je..ce bom sla slovnicno pisat bo use tak cudn, se ti ne zdi?
Drgac pa hwalla:*
01. maj 2013
u133120
u133120
Kdaaaj bo neeext?????<3
02. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg