Forum
vem teh zgodbic je že fullll...tko da če bo še ena se itak ne bo poznalo ...
ta zgodba je cela izmišljena... osebe so izmišljene...govori o bff ki so bili zaljubljeni u istega fanta...obe sta bili istega karakterja nepopustlivi, trmasti, kar si zamislita to se bo zgodilo,...bili sta ubistvu skoraj sestri... pomagale sta si u žiuljenju, kamor je šla ena je šla tudi druga... uglaunem nerazdružljivi... poznali sta se od 1. leta sedaj sta stari 16 let...

kajjjjjj?.......se je zadrla samanta...nemorm vrjet...in ti naj bi bla moja bff...hinauka zmešana...veš da sm že že od 1. letnika u njega pa mu tega nism povedla kr je vedno zravn tista vlačuga ema...ko že mislim da sva sama pride ona... in ti geš in se zaljubiš u njega...kaj se ti je zmešalo...a neveš več kolko truda sm uložila u to da se nisva skregala...nesramnica...hinauka...
nism hotela...pač sm se vanga zaljubila...sej ti oblubim da ne bo zvedu noben...je začela patricija...
a samanta ni popustila...ne ne noben ne bo zvedu...kaj neveš da mam dost že tiste eme...
pa sej se nism hotla zaljubit u njega...samanta vedi žau mi je...
nisi htla??žau ti je?? veš kaj neverjamem ti ...
samanta vrjemi mi ...
nebom...nočem se skregat s tabo a se moram...očitno ti najino prijatelstvo nč ne pomeni...
nehi...ni res...resno ti govorim...
samanta se obrne in gre...papa hinauka...reče patriciji...
samanta ne hodi...plis ne hodi...pa sej nism rauno zaljubljena sam ušeč mi je...pa noben ne bo izvedu da mi je ušeč...resno...
ja ja patricija...nevrjamem ti...čau...
vse to se je dogajalo na patricijinem dvorišču...
patricija se uleže na tla...ni vrjela kaj je naredila...vse to zaradi par besed...pa kaj je naredila...jojjjj...
takrat zasliši za sabo korake in smeh...jojjjj...bila je ema...
hahaha...nekdo obžaluje svoja dejanja...je u smehu rekla patriciji...
vse sm slišala...in tukaj mam use posneto...dvigne telefon...
jojjj...patricija ponori...dvigne se s tal...primaže klofuto emi...ji izbije telefon iz rok...zbriše posnetke...razbije telefon in ga emi vrne u koščkih...
sedaj se patricija zasmeje tuki maš voje posnetke...izvoli...pa še tvoj telefon sm ti mau popraula da bop lepše delal...zdej pa bye bye fsm pa lp zgubi se z mojga dvorišča...
ema je jezno odšla...u tistem hipu pride patricijina mama skozi vrata saj je slišala kričanje...
videla je emo z razbitim telefonom v rokah...emo je poznala saj je delala z njeno mamo...zato jo je poklickanaj pride nazaj a ta je ni poslušala...le hitro tekla naprej...patricijo je uprašala kaj je bilo a ta je ni poslušala le hitro je tekla v svojo sobo... tedaj je zazvonil telefon...

samantina družina:

samanta

samantina mama- mateja

samanta nima očeta saj jih je zapustil ko se je rodila njena najstarejša
samantina sestra- brigita

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=59596181[/img]
samantina polsestra- natalija

patricijina družina:

patricija

patricijina mama- sandra

tudi patricoja nima očeta tudi on je odšel tako kot samantin
particijina sestra- severina

patricijina polsestra- eva

ostali:

ema

_____________________________________________________________________________________

ostale slike dam naknadno
če hoče kdo prebrati naslednji del zgodbe naj nexta

nov del pride ju3 enkrat do večera

boš bral/a??? (zanimivo bo...)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. junij 2013
ful domru
24. junij 2013
u122303
u122303
nextttt!!
24. junij 2013
ja next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. junij 2013
next
24. junij 2013
mama telefona ni slišala saj je s severino hranila evo na dvorišču za hišo...patricija jo je poklicala a ta ni slišala...zato je tekla do fona in se oglasila...bila je samantina mama...tudi samantina mama je delala z patricijino in emino mamo in še naj frendica patricijine mame je bila... ...jokala je po fonu...
m-mateja,p-patricija,s-sandra
m patricija kaj se je zgodilo s samanto...ali veš kje je???
p kaj je bilo???prej je bila pri meni a sva se žau skregali tedaj je tudi patricijo zlomil jok
m skregale?!...bila je jezna in žalostna ob enem...zakaj???kako???kam je šla potem???
p ja žau sva se skregali...ni me poslušala...zakaj?-love...nevem kam je šla...
m ob 16uri naj bi šla po brigito a je vv vrtec ni bilo... daj mi mamo na telefon...
p žau mi je samo res nevem kje je...takoj grem po mamo...
gre po mamo
s živjo...a je samanta res izginila...
ni odgovora-samo hlipanje
m ja sandra ni je nikjer...
s takoj pridemo tja...
konec pogovora...
sandra naroči particiji naj da evo v voziček in naj pride z severino k samantini hiši...
čez 5 min so bli tam... pred hišo policija...mateja u joku...nato potoči solze tudi sandra... severina začne spraševati kot vsi majhni otroci...dojenčici jočejo...brigita joče...patricija objokana...
patricija gre do policaja in ga vpraša kaj se dogaja... povedal ji je da je njena prijateljica izginila neznano kam...nihče jo ni videl...policaj je bil velik močan moški a je vseeno mel tudi on solzne oči ko je videl samantino in particijino družino...
ko se je obrnil patricije ni bilo... videl je patricijo kako teče... vedela je kje se ponavadi zadržujejo s samanto... tela je v samotno ulico kjer ponavadi ni bilo ljudi in kjer sta s samanto vedno imeli mir...včasih je prišel kakšen fant ostalih tam ni bilo...to je bil S&P del mesta...tako sta ga poimenovali...tekla je in tekla... ko je prišla do začetka zapuščene ulice kjer je zagledala... jojjj kaj naj naredi prepozno... nek fant je samanto vezal na ulično svetilko...samanta je bila tiho in se pustila... potem je patricija zagledala modrice na njenem telesu...njene lepio negovane roke so bile skoraj povsod modre... potem je zagledala njen obraz...kar slabo ji je naredila...usa krvava...modrice okrog oči...ko jo je samanta zagledala se je na njenem obrazu prikazala sreča...ko se je hotela je fant izvlekel pištolo in ji naslonil na senco...patricije ni opazil...skrila se je za kot ulice... ko jo je zvezal jo je hotel začeti otipavati...tedaj je patricija ponorela...počasi potiho se splazila do fanta...prepoznala ga je skozi masko...bil je nekdanji emin fant...počasi in previdno mu je iz žepa potegnila pištolo...on ni niti čutil... max je zaklicala za hrbtom od fanta...max se je obrnil in jo zagledal...
m patricija kko veš da sm jst...
p poznam te...
m super...lepo se bomo meli u 3... zagrabi patricijo in seže v žep,hotel jo je tudi njo zvezati...aaa???
p a iščeš to??? pokaže pištolo
m kje si jo dobila...daj jo nazaj...
p misli si ...
jo prime za vrat in zahteva pištolo...
patricija ga s težkim bulerjem brcne tja kjer so fantje zelo občutljivi
max jo spusti... patricija maxa s pištolo poči najprej v eno potem še v drugo nogo... ta se zgrudi na tla... rauno takrat gre mimo ulice sivolasa starka...uff...še sreča...soseda marija...ko zasliši poke zavije s svojo psičko luno v ulico... patricija zaklice...
p gospa marija ulovite pištolo in pokličite policijo...več ne sprašujte pozneje vam objasnim...
gospa marija jo uboga...
patricija odveže samanto ...
takrat prispe policija...
maxa odpeljejo na nosilih...
patricijo in samanto odpeljejo domov...tudi soseda marija gre z njimi....

slike:
max:

gospa marija:

luna:

24. junij 2013
u122303
u122303
neeextt!!
05. julij 2013
rabim še najman 2 nexta
05. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani