Forum
napisala bom zgodbico in upam de vam bo fšeč...kar koment pa to...

…Tekla sem proti njem in ga objela. Bila sem presrečna. Poljubila sem ga in se stisnila k njem. Občutila sem toplino njegovega telesa… Tedaj sem se zbudila. ''ah, jaz pa sem mislila da se mi to res dogaja!'', sem si rekla in zavzdihnila. Vstala sem in se preoblekla. Bila je sobota zato mi ni bilo treba v šolo. Še en teden in nato počitnice. Komaj čakam, da gremo na morje in v Francijo. Grem tudi k babici. ''super bo!'', sem si govorila medtem ko sem pripravljala zajtrk zame in za svojo sestro. Sestra je leto starejša od mene a me vedno prisili da ji naredim zajtrk čeprav bi si ga sama lahko pripravila. Zajtrk sem postavila na mizo in potrkala na vrata v njeni sobi. Ven je prišla še vsa zaspana v pižami. Vsedla se je za mizo in pričela jesti. ''dobro jutro!'', je zamrmrala in zazehala. ''dobro jutro!'', sem ji tudi sama voščila in se vsedla. Ko sva pojedli je pospravila mizo in stekla v sobo. Zakaj? Seveda zato da bo spet telefonirala fantu. V življenju je imela že trinajst fantov čeprav je stara komaj šestnajst. Nič čudnega da sem sama imela le dva če vsi skakljajo za njo če pa je tako lepa. Spet sem slišala iz sobe:''oh! Tudi jaz tebe ljubim!'' in ''moj ljubček!'' ali ''ne dam te!''. Bila sem že sita teh ljubezenskih besed. Ko bi vsaj sama lahko katero izgovorila fantu mojih sanj. ''saj bo prišel čas!'', sem si vedno prigovarjala čeprav sem vedela da tega časa še dolgo ne bo.

kak se vam zdi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. junij 2010
napište če nadaljujem al ne...
23. junij 2010
ti še kar pišeš
23. junij 2010
nadaljuejm al ne?
23. junij 2010
nadaljujem al ne?***
23. junij 2010
pa bom useen nadaljevala pol pa boste videl če bo vreji al ne...
24. junij 2010
pa dej ♥♥
25. junij 2010
ja dej nadaljuj!!
25. junij 2010
okej...hvala da sta vsej dva bralca xD
25. junij 2010
u16601
u16601
neXt
25. junij 2010
jee...trijee!! juhu! xDD
zdaj bom..
25. junij 2010
Medtem ko sem nesla posodo v pomivalno korito mi je zazvonil telefon. Dvignila sem in ugotovila da je na drugi strani Trixie (moja BFF). ''ja?'', sem pričela. ''hej! Prideš danes na otvoritev kluba late nights? Zakon bo. Pa še hot tipčki bodo tam. Prosim pridi!'' ''hmm, bom še premislila!'', sem dejala. ''ok! Ob desetih me pokliči! Prav?'' Odgovorila sem le z eno besedo: itak. Nasmehnila se je in rekla:''ej sori, moram iti saj sem zmenjena z Alexom, da greva skupaj na sladoled. Pravi hot-guy je. Že komaj čakam! Čau, lubica!'' ''čauu. Uživaj!'' ''itak!'', je rekla in prekinila. Ko sem odložila telefon sem se odpravila v svojo sobo. Če želim priti do svoje sobe moram iti mimo sobe od Melanie. To pa najbolj sovražim saj zmerom slišim tiste pocukrane ljubezenske besede. Najraje bi odprla vrata in se ji zadrla naj bo tiho a raje nisem storila tega saj bi me 1. nadrla in 2. morala bi trpeti posledice. Tega pa ne želim, zato sem raje mirno vstopila v svojo sobo in se vrgla na posteljo.
25. junij 2010
u21616
u21616
nadaljuj
next
cool do zdaj
25. junij 2010
hvala...jupii že štirje..napredujemo xDD
25. junij 2010
bom mau kesnej...
25. junij 2010
nadaljujj please!!!
pa se dons!!
25. junij 2010
ja bom danes ja... xD
25. junij 2010
EVO...BOM ZDEJ..
25. junij 2010
jaaaaaaaaaa !!!!!
25. junij 2010
Vklopila sem prenosnik in se vpisala na facebook. Dobila sem eno sporočilo in dve prijateljstvi. Odprla sem spročilo, Bilo je od Jasona. Pisalo je takole:

heii!
prideš na otvoriteu unga kluba. js grem..upam da se vidima! lubica čauu!

Če me prosi on da pridem, potem morem. Jason je moj najbolši fantovski prijatelj. Njemu lahko zaupam vse. Odpisala sem mu da pridem in da komaj čakam da ga vidim saj se že dolgo nisva videla. Nato sem kliknila še na dve novi prijateljstvi. Prva je bila nekakšna Jasmine druga pa Marie Bixie. Nimam pojma kdo to je a sem vseeno potrdila. Ugasnila sem računalnik in se spet vlegla na posteljo. Razmišljala sem o tistem pravem. ''čas je že da se zaljubim.'', sem si prigovarjala. Ni lahko biti jaz saj ob določenih časih neveš kaj bi rad. In ta čas se mi bliža. Nevem kaj si želim in nevem kaj bi rada. Čisto zmedena sem že.
25. junij 2010
dej nadaLJUJ
25. junij 2010
u22470
u22470
next *puppy eyes*
ušečmijeZEELO!
25. junij 2010
ja men tud !!!!
26. junij 2010
u22470
u22470

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NOOO D:
26. junij 2010
dej naprejjjjjj
26. junij 2010
u18082
u18082
NEXT!!!!!
27. junij 2010
NEXT!!!!!!
27. junij 2010
evo...bom zdej...
28. junij 2010
u6488
u6488
next!!!!!!!!!!!
28. junij 2010
Naenkrat me je za ramo prijela roka. Zdrznila sem se. ''hej! Pridi na večerjo!'', je rekel ženski glas. Bila je mama. Pokimala sem in vprašala:''spet sem zaspala?'' ''aha!'', je rekla, se obrnila in šla dol v jedilnico. Pretegnila sem se in vstala. Odpavila sem se do jedilnice. Za večerjo smo jedli palačinke z jagodnim prelivom. Mmmm! (: Obožujem palačinke. Še posebaj tiste ki jih pripravi mama. Naenkrat sem skočila s stola in pogledala na uro. Oddahnila sem si. Ura je bila pol sedem. ''kaj pa je?'', je vprašal oče. ''ob desetih grem na otvoritev no... upsii!'' ''kam greš?'', sta me vprašala v en glas. V zadregi sem odgovorila:''no, če dovolita!'' Mama me je čemerno pogledala in pospravila mizo. Vso posodo je spravila v pomivalni stroj ter me pogledala. ''kam greš?'' ''eee...v tisti novi klub! Saj veš!'', sem v zadregi rekla. Pokimala je in pogledala očeta. ''saj je sobota. Lahko greš ja. Vendar se domov vrni do druge ure. Prav?'' Pokimala sem in objela očeta. Zdrvela sem po stopnicah navzgor in se prijavila v FaceBook. Jasonu sem napisala sporočilo da ob pol desetih pridem do njega. ''že komaj čakam!'', sem zavriskala.
28. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg