Forum
medve z NežaTHEcrazY.* sva se zmenle da bova skup pisale eno zgodbo o najstnici Amy in o njeni ljubezni in problemih..
če ti ka ni ušeč ne komentiri kr ti boma glavo zavile.. prou?
če pa ti je ušeč pa kr komentiri, pa beri pa fajn se mej..
HF.*

naj napišema?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. julij 2010
u24232
u24232
Bom začelaa
20. julij 2010
u13810
u13810
jaaa
20. julij 2010
u24232
u24232
O zbudila sem se na sončni dan. Ura je bila 7:33. Poklicala sem Jessico eno izmed mojih BFF. So pa še.: Alice, Mary in Jessica seveda.

J-Jessica. M-Mee

J: Helouu.!
M: Oilaaa.! Prid gremo do kavarne.!
J: Lubica moia.! Šola je.!
M: Ojoj..Men se je pa sanal, de je kr več nii..Jaoo
J:Hahaa.! Se vidma.!
J: Baj.!

Ah, kako sem lahko pozabila. Hitro sem si nekaj nataknila nase. (: No, grem v kuhinjo rečem "PaPa" in tečem v šolo. Ko prispem na dvorišče me že čakajo Jessica, Mary in Alice. Tako dobro je bit z njimi. Hitro jih objamem in odpravimo se v garderoboo. Opazimo Ashley. To je največja cipa na šoli. Sploh zame. KEr ima fanta, v katerega sem zaljublena jst.! To je Zac. Najbolj pupolarni. Nimam šanse pri njemu. Sploh.! Pa še vsako jutro, sem ga videvala, kako se je kušval z Ashley. Jaoo.! Prvo uro imamo tehniko. Kr neki. Učitelca ma najprej ceu roman pol pa reče.:" In učenci boste delal po skupinah. Prva skupina.: Po dva...Am. Jessica in Mary. Druga skupina Amy in Zac...." Kaj.?! Z Zacom bom v skupini.? ............
20. julij 2010
ne mi pist o teh bedarijah
20. julij 2010
šadap adrijana or whatevr..

okeii...js nadaljujem
20. julij 2010
u24232
u24232
jaa samm ress. Bedd tii jee. Tii vrat zavijm.!! A ne znaš brt.!? Bejž iz te strani č ti kei ni prou."
20. julij 2010
u24232
u24232

Ashley.* ♥
20. julij 2010
u24232
u24232

Jessica.* ♥
20. julij 2010
u24232
u24232

Zac
20. julij 2010
nadaljujte plissss::
20. julij 2010
Inemela sem. Nisem vedela kaj bi. Zazrla sem se v Ashley ki me je osovraženo gledala. Skomignila sem z rameni in se nasmehnila. Če bi bilo mogoče ubijat z pogledom bi bila jaz že zdavnaj mrtva saj mi Ashley takšne poglede pošilja že celo življenje. Zac se je ozrl proti meni in mi pomežiknil. OMFG! Pomežiknil mi je.. JUHU! Stegnila sem se do Mary in ji rekla kaj mi je naredil Zac. Pokimala je in rekla:''kar tako naprej. Buddie!'' Zarežali sva se. ''vsedite se kot sem vas določila'', je rekla učiteljica. Jaz sem sedla k Zacu, Mary k Jessici, Ashley pa k Jacobu. Šlo mi je na smeh saj je Jacob največji piflarček na šoli. In oblači se...no comment! Vglavnem, uživala sem ob pogledu na Zaca ki je sedel čisto zraven mene. < 3
20. julij 2010
ka sn js tok mau napisala??
FAK. xP
20. julij 2010
u24232
u24232

Učitlca.)))))))))
20. julij 2010
next plisss
20. julij 2010

Amy.< 3
20. julij 2010

Mary. < 3
20. julij 2010

Corbin.< 3
20. julij 2010

Jacob.
20. julij 2010
xDDD
20. julij 2010
a bo kej z zgodbo
20. julij 2010
sej pa sve napisale..
nemorva v petih sekundah ti nadaljevanja pod nos tiščat...strpi se mau no.. -.-
20. julij 2010
ok bom
20. julij 2010
u24232
u24232
"no dej zmigi, deli, jst bom pa lepo mal zaspau." mi reče Zac. Kako sem lahko zaljubljena v tega lenuha.?! Še Jacob, je bol prijazn. hahaaa. "No, glej G.Lehunec..." sem začela..Zardela sem. Nadaljujem.:"Gospod lenuhec..No, delaj, da si malo odpočijem. Če morava narediti Grad ga tudi bova.! IN to oba.!" ponosna sem bila na svoje besede. Prvič sem se takole postavla zase.(: Kul, ane.? Seveda. "No, dej še mall." me je priganjal Zac. "Res samo še malo.." sem rekla nazaj. To se je ponavljalo, dokler ta stavba ni bila dokončana. O, vrh glave imam tega Zaca. "Učitelj, Zac ni nč naredu..." sem rekla. Hotla sm se maščevat. PA Ashley ni dovolila. potegnila se je za Zaca. Takoo je nastal prepir in doletela sem na pripor. še 1uro dodatnega pouka z Zacom in Ashley.?!................
20. julij 2010
u18082
u18082
nextiii
20. julij 2010
u24232
u24232
Katjaa bo.*
21. julij 2010
ok
21. julij 2010
''nisem mogla držati jezika za zobmi?'', sem si mislila in se trkala po glavi. Ko se je začela dodatna ura sem samo strmela predse. Zaca in Ashley nisem niti pogledala. Budali sta!! Učitelj je nekaj govoril. Niti poslušala nisem. Nato je učitelj vstal in šel ven. Dodal še je:''nazaj pridem čez kakih 15 min. Brez norij!'' Zavila sem z očmi in si podprla glavo. Naenkrat sem zaslišala cmokanje. ''ej, sta lahko vsaj malo na miru in me ne živcirata??'', sem bila nejevoljna. Ashley je zamahnila z roko in sedla na Zaca. JOJ. Bedaka dva.! -.- Celih petnajst minut sta se zalizovala in kušvala. Skoraj bi bruhala. Niti pogledati ju nisem mogla. ''zakaj jaz??'', sem zavzdihnila. ''fanta si najdi!'', je zarenčala Ashley. ''šadap!'', sem zinila in se presedla vrsto naprej saj mi je že šlo na bruhanje.
21. julij 2010
u24232
u24232
Končno je prišel učitelj. "Kakšna sreča." sem si zašepetala. Pa ne dovolj potiho.."Amy Bloutuhhe. Tiho.!" Joj, kako je lohka tok zoprn. Ko ura končno mine grem v park, kjer smo zmenjene z Alice, Mary in Jessico. "No, kako je blo.?" me je prašala Alice. Spačeno sem guvorila.:"CMOK..Mucek moj..Pubi lubi nubi.." vse smo se zarežale in se objele.."Res mi vse pomenite." sem rekla. Ko smo se ravno zabavale je mimo prikorakal Zac. Čeprav smo se hotele delati, da ga ni, so se nam usta penla..Vse punce so vpile za njim.:"LEPOTEC.!" O, ja.."Hej, punce. Mary, Jessica in Amy. Puste ga. Sej mam fanta. Moj moj Corbin..(: Hihi. No, veste na večerni zabavi.. Amy žal bo tam tudi Zac. Ampak pozabimo na fante..Tudi Corbina.! PRav.?" ko je Alice to povedala, sem zardela...
21. julij 2010
next plissssss
23. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg