Forum
Danes zjutraj sem se zbudila čisto razmršena. Še bolj kot po navadi. Ko sem se pogledala v ogledalo sem komaj verjela, da sem to jaz. Hitro sem se počesala, se lepo oblekla in odhitela v šolo. Ker sem se tako dolgo česala sploh nisem opazila kako sem pozna. V šolo sem prišla točno ob osmih. Hitro sem odhitela v razred. Ups! Narobe. Danes je sreda jaz sem pa mislila, da je torek. Šla sem v naroben razred. Hitro sem odšla nazaj in zaprla vrata še prej pa sem videla 20 začudenih obrazov, ki so gledali v mojo smer. Hitro sem stekla v učilnico za geografijo. Ojoj! Stari učitelj Nevskbik je bil že v razredu! Stoodstotno bom vprašana. Joj! Nič se nisem učila! No sej kdaj pa se? Ampak sigurno me bo vprašal novo snov, ki je nič ne štekam! "O! Gospodična Hatway! Ste se nam odločili pridružiti?" Me je vprašal. "Lissa sem!" Sem mu odgovorila. "Aja. Lissa. Vedno pozabim. No Lissa" Moje ime je poudaril. "Bi rada prišla k tabli?" Nisem hotela reči ne, ker bi potem izpadla kot popolna luzerka. Tiho pa tudi nisem morala biti. Videla sem Jillin proseči pogled, ki me je prosil naj tega ne naredim. Kako dobro me je poznala. Točno je vedela kaj nameravam reči. "Vseeno mi je. Itak pa če bi rekla ne, bi rekli, da to ni moja odločitev. Taki ste pač učitli. Še posebej, če se njihov priimek glasi Nevskbik. " To kar sem rekla je bilo čisto tipično zame. V Jillinih očeh sem opazila, da si je želela, da jaz nebi tako odgovorila. "No potem pa pridite k tabli." Mi je rekel Nevskbik. Odšla sem k tabli, bila vprašana in dobila šus. Tipično. Vsedla sem se k Jill, ki je bila moja bff. Zašepetala mi je "Lissa zakaj moraš vedno jezikati? Zdej maš pa še en šus v redovalnici." Joj kako je panična. No to niti ni tako čudno glede na to, da je odličnakinja.

jaz:

Jill:

Jaz ko sem se zbudila:

Kakšen se vam zdi začetek?
Rabim nekaj nextov, da lahk nadaljujem.
29. januar 2014
next
29. januar 2014
u152860
u152860
next
29. januar 2014
next
29. januar 2014
u157881
u157881
next
30. januar 2014
hvala.
-------------------------------------------------------------------------------------
"Joj Jill! Ne tež mi! En cvek je pa en cvek!" "Ja prav maš" Se je razjezila. "Pokvarila si boš vse možnosti za upis na dobro fakulteto!" Je pa res tečna! "Zaradi enga cveka se nebo čist nič spremenil." " Gospodična Hatway! Nehajte klepetati. Razen če hočete zraven cveka dobiti še črno piko!" Hotela sem odpreti usta in reči, da mi je ime Lissa, vendar me je Jill prehitela. "Utihnila bo. Hvala za opozorilo." Kako je bila vljudna. Jaz bi čisto popenila. "Jill! Jaz ne bom utihnila!" Sem se razjezila. "Ja pa boš, ker drugače ne bom mogla prespati pri tebi, ker mi je mama rekla, da se ne smem družiti s tabo, če boš imela več kot 4 črna pike." Hotela sem se razjeziti, a sem si premislila in se odločila, da bom to uporabila v svoj prid. "Ti vsaj imaš mamo." Sigurno bo uspelo, vedno je zelo sočutna. "Ok no. Ji ne bom povedala za črno piko." Se je vdala. "Jej!" Učitelj Nevskbik naju je spet opozoril, zato sva utihnili. Ure je bilo konec in pouk je potekal normalno. Pri šesti uri pa je zazvonil požarni alarm. Učiteljica nas je opozorila, da to ni vaja. vsi so stekli ven jaz pa sem iskala telefon. Hotela sem iti ven ko sem pri požarnih stopnicah zagledala...
-----------------------------------------------------------------------------------------
1. Koga je zagledala?
2. NEXT?
3. Je ok?
30. januar 2014
1 gutov kksnga fanta...
2 ONE BIIIIIIG NEEEEEEKŠŠŠTTTTIII
3JAAA (še uprašaš)
30. januar 2014
hvala. <33333
še 4 nexte.
30. januar 2014
u157881
u157881
1. Koga je zagledala? jill
2. NEXT?itak!!
3. Je ok? supper daljše!!!! zdle!!!
30. januar 2014
hvala. <333
še 3.
30. januar 2014
u157881
u157881
a men pa ne daš srčkov!!!!!!! ZAMERIM!! <3<3<3
30. januar 2014
hahaha. na <3333333. še več si jih dobila.
30. januar 2014
u157881
u157881
jeejjj odpuščeno haha
30. januar 2014
u152860
u152860
1. Koga je zagledala? kšnega lušnega fanta
2. NEXT? Pa zakaj prašaš? ITAAK NEEXXXT
3. Je ok? no way!!! wtf? super je!!
30. januar 2014
hwala. <33333
še 2 nexta.
30. januar 2014
1. Kakega fanta
2. jaaaaaa
3. jaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
30. januar 2014
hvala. <333
še 1.
30. januar 2014
fanta
next
ful dobr + nova bralka
30. januar 2014
hvala.
<33333
bom probala dat dans.
30. januar 2014
Hvala vem za vse nexte in hvala vam, ker berete. <3333
----------------------------------------------------------------------------
Hotela sem iti ven ko sem pri požarnih stopnicah zagledala...
...Masona. Takoj sem vedela kej je naredil. "Mason! Zakaj si vklopil požarni alarm?!" Bila sem razjarjena. "Pomiri se Lissa. Rešil sem nas pouka." Me je miril. Za njim se je prikazala njegova punca Rose. "Lissa pridi. Zveniš kot Jill." Pa res. Zakaj sem bila tako panična? "Ok. Kam gremo?" Sem spraševala med tem ko sem lezla skozi okno. "Mislili smo, da bi šli k meni." Se je od zadaj oglasil Jesse."Jesse!" Sem se zadrla in mu stekla v objem. Jesse je bil moj fant. "Hej Lissa!" Je rekel in me objel. "Pridi pohitet mormo kmelu bodo ugotovili, da je nekdo sprožil požarni alarm kr tko za štos." Prav je imel. Hoteli smo oditi, ko je v razred prišla Jill. "Lissa! Pridi. Požar se bo razširil!" Me je okregala. Nato je za mano zagledala Masona. Tudi ona je takoj vedela kaj je naredil. "Mason!..." "Ja. Ja. Vem no. Ne teži." Jo je prekinil Mason. "Jill pridi z nami. Pliss." Sem jo prosila. "Ne." Ponavadi vem, da mi jo bo uspelo prepričati, tokrat pa tega nisem vedela. V njenem glasu je bilo čutiti odločnost. "Pa daj no Jill. Ne bodi vedno taka piflarka." Ji je rekel Mason. "Ne" Še vedno je bila odločna. "Ok. Mi gremo ti pa lahk ostaneš." Ji je rekel Jesse. Lissa je še vedno stala na miru zato smo šli. Bili smo že daleč od šole, ko nas je dohitela Jill. Povedala nam je, da je takoj ko smo mi šli v razred prišla učiteljica in da je zato tudi ona zbežala skozi okno. Tako se je odločila, da gre z nami. Prišli smo k Jesseju in prižgali musko na ves glas. Plesali smo in se zabavali. Kmalu pa je na vratih pozvonilo. Bila je zelo lepa punca. Bila sem ljubosumna, ker je rišla k Jesseju in skrbelo me je, da me vara. Kmalu sem ugotovila, da je punci ime Janine. Zvlekla sem Jessea na samo in ga vprašala kaj ima ta punca z njim. "Nič moja sestrična v tretjem kolenu je. Ne skrbi." Moram priznati da mi je odleglo. "Vredu." Sem rekla. "Pridi greva nazaj na zabavo." Odšla sem in se začela pogovarjati z Janine. "Jesse mi je povedal, da si njegova sestrična." Sem začela pogovor. Začudeno me je pogledala in rekla "Ne, jaz sem njegova punca."

Mason:

Rose:

Jesse:

Janine:

-----------------------------------------------------------------
1. Kaj se bo zgodilo?
2. Bosta Jesse in Lissa ostala par?
3. NEXT?
4.Ok?
30. januar 2014
u157881
u157881
Nwm
Ne
Next
Supper
30. januar 2014
hvala. še 5 nextov.
pa da ne boš jezna <333333333
30. januar 2014
u152860
u152860
Lissa se bo čist razjezila.
Ne vem

super!!!
neki mi je ratal dat skup. http://sketchtoy.com/58686782 P.S.: vem da ni za to temo ampak sem so WAW nad tem
30. januar 2014
u157881
u157881
Hvala
30. januar 2014
hvala. <3333333333
še 4.
30. januar 2014
Nekstiiii nujnooooo
30. januar 2014
hvala. Bom ko dobim dost nextov. <333333333
še 3 nexte.