Forum
Napisala bom izmišljeno zgodbo o ljubezni.

Ime mi je Maša,stara sem 15 let in hodim v 9.b razred osnovne šole.Trenutno še nisem zallublena.

Naj napišem zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. junij 2010
u21619
u21619
napiši zgodbo!
02. junij 2010
Prišel je čas,ko sem se zaljubila v fanta mojih sanj.Ime mu je bilo Miha in hodil je v 9.b razred,tako kot jaz.Nekega jutra sem lepo odšla v šolo in imeli smo prvo uro matematike.Nisem morala verjeti,Miha se je vsedel zraven mene in me spraševal,če mu dam telefonsko številko,msn,netog,facebook in če danes pridem v park zvečer ob 20:00. Ker sem bila tako vanj zatrapana sem mu dala vse,kar me je vprašal in še celo ii2.

komentarji,nadaljujem????
02. junij 2010
ja dobr začetek pa nujno da nadaljuješ!!!!!!
02. junij 2010
u21619
u21619
nadaljuj!
verjamem da bo super zgodba!
03. junij 2010
Bila je malica in sledil je še nato glavni odmor.Itak smo imeli prosto uro,da sem lahko odšla na igrišče.Na igrišči imamo tudi klopce,na katerih lahko sedimo.Vsedla sem se na klopco in prišel je Miha in vprašal: "hej, se lahko vsedem zraven tebe?" v mislih sem si mislila: "kaj res želi zraven mene sedet?? omg,omfg" in mu odgovorila: " i-a."
Imela sma super pogovor in tako je prišlo tudi do tega,da me je vprašal,če sem že v koga zaljubljena.Sprva me je bilo sram odgovoriti a sem lepo nasmejano odgovorila z " iiaa".A kot po maslu,prišla je najhujša frendica Ana in govorila:" o golobčka,kako lep parček sta,ko bi te imela jaz miha.. bilo bi kot v sanjah." Postala sem zelo jezna in ji rekla : " veš,ana,tebe itak nebi doben imel." Ana je odšla in pokazala Fack off.Miha je me le čudno pogledal in se mi zatem tudi nasmejal.

coment pliss..
11. junij 2010
nadaljuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
in se strinjam z green Quin
11. junij 2010
u14096
u14096
next!!!!!
11. junij 2010
u20260
u20260
next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. junij 2010
nadaljuj
12. junij 2010
u20395
u20395
nadaljuj
12. junij 2010
Sorri ka nisem pisala.. sej zdej sm tu. XD

Tudi jaz sem se Miha-ju nasmejala nazaj.Z Mihatom sva se pogovarjala in pogovarjala,da sva pozabila pogledati na čas.Amapak nič zato ker mi imamo itak prosto uro in oni enako.Miha me je kar naenkrat samo opazoval in mi šepnil na uho: "Maša,zelo si mi všeč.Zaljubil sem se vate." bila sem v sedmih nebesih in mu odgovorila: Tudi jaz sem se zaljubila vate in si mi zelo všeč." Miha me je vprašal: "Kaj bi hodla z mano?" z veliki veseljem odgovorim "JAAA". Objameva se!
Čas je mineval in morala sem k pouku in povedala sem svoji najboljši prijateljici Katji vse in ona se le je smehljala.Katjo kličem jaz: Kati,ker mi je tako lepši vzdevek.Hitro je minil čas in odšli smo domov.Ko smo prišli domov sem torbo vrgla v kot in odšla na računalnik.V google sem napisala: Netlog,saj na facebooku mi je bilo bedno.Nič se ni dogajalo!!

coments
21. junij 2010
napreej... (:
21. junij 2010
u14096
u14096
next
21. junij 2010
u18082
u18082
NeXtTi
ZdeŁe