Forum
To je moja prva zgodbica tukaj in je izmišljena...upam da vam bo ušeč..

--------------------------------------------------------------------------
Moje ime je Manca..Stara sm 14 let.moja najbolša prijatelica je Gaia..Prejšni mesec je dobila fanta Mateja..ampak smo še zmeraj skos skupaj..eno soboto smo šle z Gaio u mesto malo u šopping..Gaia mi ni povedala da ima zmenek z Matejom....ko smo se bližale k igrišču sm videla v daljavi Mateja z enim frendom...Gaia se je usedla na klopco ob igrišču jaz pa sm šla na gugalnico..Gaia je videla da sm žalostna...Ampak nism bila za dolgo..ko je Matej prišel do Gaie me je poklicala..predstavila me je prijatelju od Mateja...Ime mu je bilo Žan..jaz sm se kar utopila v njegovih učeh vsaj je imel modre oči in meni so ušeč modre oke...Ža je rekel" A gremo jutri ob 15h na bazen?" Gaia"ja lahko ane Manca?" Matej"če greste vedve gremo tut midva.."
in jaz hitro rečem " ja itq gremoo..jaz bom itak sama doma bom lahko šla.." in me z Gaio gremo domou..ura je bila že 19h..hitro sm se šla umit in pred prenosnik..šla sm na fb invidim da me je Žan dodal za frendico..sprejela sm ga..ampak ga ni bilo več goraj..kliknila sm Gaio ker je bila še goraj...
G-Gaja J- jst

J-heeii veš da me je Žan dodal?
G-Heii a res? wwaawww lpoo
J-zakaj mi nisi povedala da bosta onedva prišla?
G-presenečenje sm ti hotela naredit ker vem da imaš kmalu rojsni dan..
J-jaa..ju3 ga mam..awhh..
26. junij 2011
G-jaaa saj sm mu povedala naj nas povabi na bazen zaradu tega..
J-hvala..morm it..Čauu
26. junij 2011
G-Čauuu
26. junij 2011
G-Čauuu
26. junij 2011
neki me je zajebavalo Nextamm?
26. junij 2011
Manca(jaz)

Gaia

Matej
https://www.emohaircutstyles.com/wp-content/uploads/2008/10/cute-emo-boy-330x496.jpg

Žan

26. junij 2011
Šla sem spat..zjutraj me zbudi oči »Tamalamidva z mami greva k dediju in babici« »okeii midve z Gaio grempa pa na bazen« »uredu uživita« »boma oči vi tudi« in odšla sta..šla sm se umit in oblekla sm si kopalke..šla sm spakirat torbo za na bazen..potem sm ša la fb..videla sm da imam eno sporočilo bilo je od Žana :
Heii Manca
Use najbolše..učeraj sm od Gaie zvedel da imaš danes rojsni dan..darilo dobiš na bazenu in ko boš na klepetu me klikni nekaj te moram uprašati..

Ž-Žan J-jst..

Ž-heei lepotička
J-heii :$
Ž-bi šla u soboto z mano u kino?
J-kaj bi šla pa gledat?
Ž-Grozliuko?
J-okeii..
Ž-u soboto ob 18h pred kinom..Čauu
J-Čauu...

Odjavil se je in kasneje tudi jaz..šla sm po torbo in šla k Gaii pred hišo..Gaia me je že čakala..in šle smo na bazenn..pred bazenom sta naju čakala že Matej in Žan..Matej je rekel da časti karte in jih je res..Gaia in Matej sta šla na robu bazena v vodo in sta se začela lupčkat..bila sm lubusumna vsaj nism imela fanta bila sm pa zaljubljena v Žana...jaz sm sedela na stopnicah ki so že bile v vodi..kar naenkrat je nekdo prišel iz pod vode in me prestrašil in jaz sm ga klofutnila..zagledala sm da je vil Žan »sorii Žan..samo sovražim ko me nekdo prestraši« in dala sm mu lupčka na lička..kar malo je zardel..jo je videl da mi je ušeč..je rekel«Manca full si mi ušeč..ali bi bila moja punca?« »jajajajajajajaja! :$« in dal mi je lupčka na usta..in jaz sm mu vrnila..Matej in Gaia sta videla in sta začela ploskati..in oba z Žanom sva zardela..Gaia je hitro prišla do mene in me je ukradla Žanu..Žana pa je poklical Matej in je šel tja.. » in Manca a te je uprašou?« »jaaa to je boj najlepši in najbolši dann..u soboto grema u kino..« »a res kaj gresta pa gledat?« »rekel je grozliukoo hehee..«
Pogovor med Matejom in Žanom:
»stari k si jo res u prašu?« »ja res..« »učeri sm mislu da se zajebavaš ko si reku da jo boš« »hahaha..u soboto mam že zmenek..dogovorila sva se da grema u kino« »carskuu«...

Nadeljujem?
26. junij 2011
Nextam?
27. junij 2011
next
06. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg