Forum
Takole. Objavljam novo zgodbico, ampak ... Tokrat NI MOJA! Objavljam za nekoga, ki ga poznate in se je izbrisal. Leona. Prosil me je, če bi objavljala v njegovem imenu in z zadovoljstvom vam objavljam njegovo zgodbico.
Iz šale napisane telefonske številke se je začela prava morija. Od tistega padca v morje sredi benetk, do tistega stavka, ki si ga marsikdo želi- bi se poročila z mano.... Kdo ve, kaj bi bilo če bi tisti dan za sliko namesto telefonske raje napisala... Smeškota? Nikoli ne bi bilo tako- na žalost...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Osebe:
Mirjam as Nina Dobrev
Paul Wesley as himself
Joseph Morgan as himself
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

S prsti nežno in počasi prime čopič, ga pomoči v barvo in z škrlatno rdečo sledjo naslika prvi cvet na platnu. Naredi korak nazaj in še enkrat pogleda naslikano. Nato zopet namoči čopič v barvo in riše dalje. Čez nekaj ur konča. A odloči se naslikati še en detajl. S rahlo tresočimi prsti nariše rumen žarek, a v trenutku ugotovi, da ga je polomila...
Sliko počasi, razočarana vzame in odide v hišo, kjer jo odloži poleg veliko drugih slik, ki bi se mnogim zdele čudovite, a njej se vse zdijo premalo dobre in... Prazne, brez nekega navdiha. Naenkrat se spomni, kaj je njena naloga in dolžnost, ker staršev ni doma...
"Hana, Anne, ostati morata v hiši!" Zakliče Mirjam proti svojima sestrama, ki svojo sestro trojčico grdo pogledajo. Kljub temu, da so vse tri trojčice si po osebnosti in videzu niso podobne. Hana in Anne so divje, hodijo na žure, obožujejo akcije... Mirjam pa ravno obratno.
"Joj, lahko greš z nama in se ne delaš pridne punčke pa bo" je dejala Hana, medtem ko je Anne zavijala z očmi. "Samo 16 let smo stare" je odgovorila Mirjam in odločno zaklenila vrata, da njeni sestri ne bi morali oditi, kljub prepovedi staršev...
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
10 LET KASNEJE:
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Mirjam počasi ugasne budilko in vstane, ter se pretegne, še vedno zaspana. Ko se vendarle pripravi na nov dan, sedaj 26-letna Mirjam kot vsak dan odide v službo. "Dovolj časa še imam, lahko si grem ogledati..." Zamrmra Mirjam in odide na dražbo, kjer prodajajo dragocene in starejše slikarije...
Ko vstopi, se ji takoj za vrat prislini neka nadležna trgovka, ki jo Mirjam odžene z ostrim stavkom:"Nić ne bom kupila, samo ogledala si bom". Ko jo gospa odide Mirjam sproščeno vdihne in se odpravi do prve slikarije.
"Zanimiva slika, mar ne?" Nenadoma za sabo zasliši glas.
15. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
15. julij 2016
u211706
u211706
Neext
No, Kat lepo da si sprejela Leonovo ponudbo
Pa reč Leonu, naj čim prej pride nazaj
Pa full dobr drgač *__*
15. julij 2016
z veseljem mu pomagam
mislim, da bo kar prebral tvoj komentar
15. julij 2016
u145668
u145668
Neext!
15. julij 2016
Nexxt
15. julij 2016
Next
15. julij 2016
Next
15. julij 2016
NNEXXTT*Q*
15. julij 2016
u193768
u193768
Neeeeeeeext
16. julij 2016
nexxxt
16. julij 2016
Next
16. julij 2016
Next
16. julij 2016
nexttt
16. julij 2016
Next
16. julij 2016

"Prav res" odgovori Mirjam, ko si ogleduje sliko. "Kupil jo bom. Zato si raje najdite drugo sliko, ki vam je všeč" se zahahlja moški in Mirjam spomigne z rameni ter počasi reče:"Te slike nikoli ne bi kupila".
"Sami ste rekli, da je slika zanimiva" v hipu odgovori moški. "Zanimiva že, a tu piše, da je slika nastala v času baroka. In ta slika je kot kaže ponaredek, saj tale odtenek zagotovo ni bil prisoten v tem času..." odgovori Mirjam in se končno obrne, da bi pogledala moškega v obraz.
"Upam, da vam lahko verjamem..." Počasi reče rjavolasi moški. "Seveda lahko" z nasmeškom reče Mirjam. Takrat ji v žepu zabrni telefon. Hitro pogleda številko. "oprostite, sestra me kliče" hitro reče Mirjam in se odmakne na samo, malo olajšana da se je lahko odmaknila od tega neznanca.

"Hejla Anne" reče v telefon. "Hejla, pridi takoj k meni... Tvoj fant Matthew te čaka pri naju... Ob osmih zvečer se prikaži v najinem stanovanju, drugače se pazi" zasliši Annin nasmejan glas in v ozadju pritajeno hihitanje Hane. "Krasno, obe moji sestri na kupu" pomisli Mirjam in želi oditi, ko jo za zapestje prime roka.
"Niste mi povedali, kako vam je ime" reče tisti, že od prej znani moški in se ji nasmehne. "Mirjam" rezko odvrne ter se poskuša otresti njegovega prijema. "Lahko prosim za telefonsko?" Jo počasi vpraša s nasmeškom na obrazu.
Mirjam ga jezno pogleda, nato pa se odpravi do najdražje slike, se ozre če je nihče ne gleda, nato pa na zadnjo stran hitro načečka svojo telefonsko številko. "Za sliko je moja telefonska številka. A imaš problem- tisti moški tamle se že zanima za nakup slike... In to za vrtoglavo vsoto" reče Mirjam, nato pa v hipu odide brez pozdrava...
"Mi ne moreš preprosto povedati?" Zavzdihne rjavolasi moški, a Mirjam že z nasmehom zapre vrata in se med tem ko se komaj zadržuje da se ne na ves glas zasmeji odpravi dalje.
16. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
16. julij 2016
Next
16. julij 2016
u211706
u211706
Hahahahahhahahahahahahhaha
Stavim da je bil ta moški nihče drug kot Paul Wesley
Sam kje so pa kakšni paparaci Leonček.
Na to podrobnost si pa pozabi
Nujno neext!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. julij 2016
u193228
u193228
Next
16. julij 2016
Next
16. julij 2016
ahahaha
NEEEXTTTTTT<3333
16. julij 2016
nxt
17. julij 2016
u212823
u212823
Hahahha
Zanimivo ja.
To bom pa jaz naredila če me kir idiot prosi za telefonsko številko. Hvala Leon za idejo
Men je dobr
In iz začetka lahko razberem, da se bo to razvilo v nevarne vode
17. julij 2016
u212823
u212823
Aja
Neeeeext
17. julij 2016
Nexttt
17. julij 2016
Next
17. julij 2016
Next
17. julij 2016
u145668
u145668
Next.
17. julij 2016

Zvečer je Mirjam res odšla do sester in pozvonila na vrata, radovedna zaradi njunega klica. " Zdravo Mirjam" jo je veselo pozdravila Hana, medtem ko se je iz ozadja slišal smeh Anne, ki je kot kaže ravno govorila z Mattheyem.
"Zakaj sem morala priti?" Jo počasi vpraša Mirjam, ki je bila od takrat ko sta njeni sestri skoraj zažgali njeno stanovanje popolnoma nezaupljiva. "Saj boš videla... " reče Hana in zavije z očmi.
"Povezano je s tvojim fantom, ki mi gre na živce, sploh ko mi razlaga o svoji odvetniški službi" ji hitro potiho šepne Hana, nato pa že izgine v stanovanje, medtem ko ji Mirjam sledi.
"Živjo" pozdravi Anne, Matthey pa že odide k njej in jo objame. "Kako prisrčno" reče Anne, medtem ko se spači za njegovim hrbtom. Mirjam jo medtem, ko še vedno objema Mattheya grdo pogleda. Že vseskozi od začetka gre namreč njenima sestrama nekdo res na živce- in to kot kaže mora biti njen fant...
"Zakaj sem morala danes tako nujno pri..." Začne Mirjam, a naslednji trenutek neha govoriti, ko zagleda prstan in zasliši tiste besede, ki pridejo iz njegovih ust- bi se poročila z mano...
Matthey jo gleda, ona pa od presenečenja lovi sapo. "Mirjam...?" Počasi zopet vpraša Matthey. "Oprosti, samo... Presenečena sem" hitro reče, naslednji trenutek pa se ji na obrazu prikaže širok nasmešek in hip zatem že vzklikne:"Ja, poročila bi se s teboj"
Matthey jo v veselju poljubi, ko v ozadju zazvoni telefon. "Moj mobilnik je" pojasni Mirjam in se oglasi na neznano številko.
"Prosim?" Se oglasi. "Bi mi lahko razložilo, zakaj imam na svoji zjutraj kupljeni umetnini načečkano vašo telefonsko?" Zasliši besen glas, ki zagotovo ni bil od moškega, s katerim se je pogovarjala na dražbi.
"Oprostite... Za... To stvar. Bilo je mišljeno... Drugače" nazadnje izdavi. "Meni je vseeno, če je bilo mišljeno drugače. Pričakujem, da se v roku enega tedna oglasite pri meni. Če ne bom primoran poklicati policijo zaradi uničenja MOJE lastnine" jezno reče glas po telefonu.

"Uničenje lastnine? Ne pretiravajte..." Jezno reče Mirjam, naslednji trenutek pa že doda:"Kje naj bi se dobila?"
"Sem že izven vaše države. Trenutno sem v Italiji. V Benetkah. Ko boste tam, pokličite na to številko da vam povem natančen kraj" še vedno jezno blebeče moški na drugi strani. Tale tip je pa tečen, si jezno misli Mirjam.
"Poskusila bom. Lahko vsaj izvem vaše ime?" Še hitro reče v telefon. "Joseph. Joseph Morgan" odvrne moški na drugi strani in prekine klic.
17. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg