Forum
Tko na kratko:

Glavne osebe:
Lisa(dekle iz new yorka)
1D(na koncertu)
Stranske osebe:
Brat Luke
Oče Kevin
Pa še viliko drugih...

Zgodba:

Bliža se moj rojstni dan in pričakujem ful dobro darilo.Sicer tako mi je rekel oči .
Vedno ko to reče oči je res!!!!Ker bom stara 19 let in bo oči meni kupil punčko.Še vedno misli,da sem otrok star med 5 do 6 let .
Ura je 6.00,in zbu di me Luke kot ponavadi,da bi me prisilil k zajtrku.Očka je že zdavnaj v službi mami pa mi je umrla po nesreči.Zato sem njene odgovornosti prevzela jas.Že sem šla v kuhinjo in začela rezati kruh.
Mmmorm it na wc je rekel Lukas in stekel ven.Čudila sem se.Bo ****** zunaj.
Ja pa kaj še.Nekaj naklepa.Odšla sem do vhodnih vrat in pogledala ven ni ga bilo več.Za vsak slučaj sem pogledala še za zanja vrata in....nič.
Moj brat je vedno tako zvit,mogče se je skril kam drugam,toda sedaj je že prepozno sedaj gaje mogoče že skuril kam.
Le kam bi lahko šel?
Sedla sem na stol v kuhinji in si mislila,da ima kako dekle?NEEEE!!!!To pa že ne!
Kaj če ima kakšnega ljubljenčka(očka jih ne dovoli),ne,psov se oji,na mačke je alergičn,hrčka,papige...pa ne najde kar tako na cesti.Denarjapa nima,da bi si ga kupil.
To sem črtala iz seznma v moji glavi.
Ura je odbila 7 zjutraj in vrnil se je z nekaj za hrbtom.
NEEE!Je res kupil ljubljenčka,kako igračo?
Kaj imaš za hrbtom sem rekla?Ter se vstala.
Nič nič!Samo nek projekt za v šolo.
Mi ga pokažeš?
Zbežal je po stopnicah v svojo sobo.Tak obraz sem imela -->
Potiho sem odhitela po stopnicah,da se ni slišalo niti mojega dihanja.Počasi sem odprla vrata Lukove sobe in videla da zvija nekaj,majhnega.Obrnil se je proti vratom,mislim,da me je slišal.Čedalje bolj se mi je bližal in odprl vrata.Ozrl se jje na orok.Še dobro,da me ni videl,ker sem stala ob robu so me vrata skrila,ko jih je odprl.
Še enkrat sem pokukala noter,bil je za računalnikom.Šla sem nazaj v kuhinjo in RES naredila zajtrg.Ojoj ura je bila že pol osmih.Hitro sem tekla v sobo,da bi šla v knjižnico vrnit knjige.Ko sem šele odprla vrata sem se spomnila,da je danes zaprta,toda preden sem se zavedala,da se moje noge niso ustavile sem se spotaknila ob nekaj majhnega.
Videla sem,da je to tisto,kar je Luk zavijal.Bilo je v obliki darila.Je to to,kar je naklepal,to je nedvomn darilo za moj rojstni dan,ki bo jutri.Previdno sem fga odprla in zakričala ob pogledu na...

Lukas:

Lisina soba:

Lukasova soba:

24. avgust 2013
prosim nextaj!!!!!!
24. avgust 2013
sliko od očeta bom pa poli dala,kr sploh še ni pršu,samo omenjen je!
24. avgust 2013
Sej na kon bo ful zanimivo,k se pol zalub v enga izmed 1D
Plis nextaj!
24. avgust 2013
next
24. avgust 2013
OK Tnx tko sm še enga,PREMISLILA SEM IN TAK!Če nihče ne bo dal še enga nexta bom useeno pisala naprej
24. avgust 2013
sam sorči k ma Lukas tako postelnino
24. avgust 2013
ok dobr useen pišm naprej.
Sošolec mi je dolžen,pa sem gaprosil za to kart.
Stekla sem knjemu in ga objela,toda on se je na smrt ural,da bime porinil stran.
Zadavila me boš!!!Je izdavil.
Umaknila sem se in šla,ampak na pol poti sem se ustavila in z ustnicami(brez besed rekla hvala.Pokimal je in takrat sem odšla.Najbolj sem se veselila 1D za njih živim,vse imam,plakate,njihova oblačila in tudi pesmi,samo oči ni hotel,da je soba polna šare,zato imam nekaj v omari in nekaj v skladišču.Poslušat sem šla njihovo glasbo,ko me j zanimalo,ali me bodo sploh opazili,ali bom dobila avtogram,bom govorila z njimi?Postala sem zaspana in sem zaspala.
_________________________________čes tri ure___________________________________
Zbudila sem se in mislila,da je že tisti dan,ko grem na koncert,ampak delovni list ne laže.Ja delovni list,na mamina opravila večino pozabljam zato sem si jih zapisala.Ura je bila enajst in sledilo je pomivanje posode za tem pa še kosilo.Odšla sem v kuhinjo in ravno takrat so se odprla vhodna vrata.Vstopil je oči.
Ugani kaj!!!!!!je rekel vesel kot še nikoli.
Kaj?
Poklical sem producenta 1D in rekel je,da boš za en teden pri 1D,toda to še ni vse,z njimi boš govorila preživljala dan,se rookovala z njimi in pela z njimi.
Postala sem čisto rdeča.Toda vedela sem,da je moj oče new yorški policist zato lahko komunicira z vsemi v tem mestu.In vseto jutri!!!!Mar nimam najboljšega očeta ali kaj?Še vedno sem močno dihala.V trenutku se mi je zavrteo v glavi potem sem začela padati...
VAM TEMA NI VŠEČ?!!!!!
24. avgust 2013
Next
25. avgust 2013
dobro nextam
Ne,ne šla bom,samo vesela sem bila.
Očitno malo preveč je rekel.
Koliko časa sem v komi.
En dan.
Kaj???Koliko pa je ura.
Štiri popoldne ljubica.Toda šele ob sedmih greš na koncertne skrbi.
Kaj pa mojaopravila?
Vse sem poskrbel,no skoraj z Lukom sva naročila pico za kosilo.
Prav.A lahko grem domov?
Seveda zato sem tudi tu,saj nisi mislila,da boš ostala še dolgo tukaj,mislim,saj te ni povozila avtobus.
Zasejala sem se.
No pridi greva.POčasi sem vstala,ker me je malo bolela glava od padca in odšla sva domov.Spet si nisem mogla odmisliti 1D...
_____________________________nekaj pred sedmo zvečer____________________________
Bila sem popolnoma neočakana in kmalu sem morala oditi na koncert...
28. avgust 2013
sori nextam jutri ker mam ful obveznosti...
28. avgust 2013
u147559
u147559
next
28. avgust 2013
nextam...
30. avgust 2013
Odpeljal me je taxi,ko sem prišla tja se sploh nisem znašla,šla sem kamor sem mislila,da je prav.Zaslišala sem le vriskanje in kup ljudi.Potem sem opazila Harryja,Zeyna,Luisa...Skos do njih sem šla in jih opazovala.Zayn me je gledal z zanimanje, in nasmehnila sem se mu.Sedaj se mi je zdelo,da mi je nerodno in tega sploh nočem storiti.Prišel je eden od varnostnikov in me vzel limuzino,tu počakaj.Prišel je Zeyn in rekel;
Baje je klical tvoj oče in rekel,da bi rada ostala pri nas za cel teden.
Tao tremo sem imela,da sem izdavila:
dddaa.
Nasmehnil se mi je me prijel za roko in rekel pridi,tr me vekel po rdeči preprogi.No pride jesedaj bolj posmehljivo rekel.
Ok.Se, rela in odšla poleg nega...
30. avgust 2013
lahko še 1 k se morm spomnt zanaprei
lahko pa tačas berete http://www.igre123.com/forum/tema/1d-and-mee-in-lt-33/61089/7 pliss
30. avgust 2013
next
11. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg