Forum
HELLOUUU!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Končno sem se odločila, da bom pisala zgodbo redno in upam, da bo uspela!
-To bo ljubezenska zgodba. <3
-Upam, da vam bo ušeč in pravila pa verjetno že poznate! Da ponovim, da nočem nobenega oglaševanja tle!
-Zgodbo in vsebino (to kar zdaj pišem) ne bom pisala v messletters pisavi. Je že malo bedno!
-Začnem, ko dobim zaenkrat vsaj 3-5 nextov!
-ByeBye!!! <33
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

01. januar 2016
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt komaj čakam
01. januar 2016
u201358
u201358
Next
01. januar 2016
u201591
u201591
Next <3
01. januar 2016
bom kar začela...
01. januar 2016
to komaj čakam!!!
01. januar 2016
Olaa! Sem Rachel, stara sem 16 let... ne vem kaj vam naj še povem... živim v Ljubljani. Sem se predstavila na novi šoli. Ja, s staršami sem se pred parimi dnevi preselila v Ljubljano, živela sem pa v Parizu. Preselili smo se zaradi terorističnih napadov. Toliko o moji selitvi. Jutri imam prvi dan šole. Zelo sem nervozna, saj me je zanimalo, kakšne prijatelje bom spoznala. In končno je prišel ta dan... sama sem odšla v razred in zagledala nekoga, ob katerem sem se nekaj zamislila... Tega sem mi še ni zgodilo, zato sploh nisem vedela, kaj bi naj bilo... toliko, prvo uro smo imeli matematiko, drugo pa športno. Jeej, ful sovražim matematiko, športno pa obožujem! Učiteljica me je dala sedet poleg neke punce. Ime ji je bilo Hanna. Takoj sva se razumeli. razkazala mi je šolo, povedala o sošolcah... jeej, prišla je športna... tam so me vsi ogledovali zaradi moje postave.. govorili so mi, da imam najlepšo postavo na svetu... nisem razumela in sem bila samo tiho... dokler ni prišel nekdo... bil je fant, v katerega sem se zagledala (zamislila). ''zakaj ravno on?'' sem si potiho rekla... ah nič obrnila sem se in odšla v telovadnico... igrali smo rokomet. Sošolci so bili res nesramni in to kar se je zgodilo ne bom pozabila, ker so bili nekateri preprosto preveč zame!
-----------------------------------------
Kaj se je takrat zgodilo izveste naslednjič!
Všeč? <33
Next? Mnenja? <33
01. januar 2016
Next komaj čakam takoj si me osvojila s tvojo zgodbico. Meni je fuuuuuuuuul všeč začetek. (mogoče je bila predobra pa so ji kaj naredli) samo mislim drugače pa Next
01. januar 2016
u201591
u201591
Jeej Hanna!
Next
Lahk bi blo malo daljše (:
01. januar 2016
ℒ, hvalaaa <33 ne ni se to zgodilo...
His babe.❤, ja vem, daljša bo drugič, ampak sem hotela to sam za začetek, da vidite, sploh o čem bi naj zgodba govorila... <33

oglašujte svojim prijateljem <33
01. januar 2016
in drugič bo vse bolj podrobno! <33 c:
01. januar 2016
res je top! Next nujn!
01. januar 2016
še 2 nexta
01. januar 2016
Nextt
01. januar 2016
u201358
u201358
Next
Samo ena pripomba:
Malčk pregiter se odvija
02. januar 2016
Next
02. januar 2016
u203776
u203776
Next
02. januar 2016
u145668
u145668
Next
02. januar 2016
Res mi je bilo nerodno. Sošolke so me cel čas obmetavale z žogo, ker sem baje postala najbolj priljubljena oseba v razredu! Le Hanna me je podpirala in govorila, naj se ne zmenim zanje, saj so samo ljubosumne. ''Aouč!'' sem zaklicala, saj me je ena pravkar močno zadela v trebuh. res me je bolelo, zato sem odhitela na wc. Sicer trebuhu ni nič bilo, ampak zakaj ravno prvi dan??!!! Hanna je prišla za mano in sem se delala, kot da me nič ne boli. Nič, ura se je končala in imeli smo slovenščino, fiziko, glasbo. Glasbo sem imela najraje, ker sem zelo dobro pela. Vsi so mi govorili, da imam prekrasen glas in da pišem prekrasne pesmi, katere se samo angleške! Prijavila sem se v pevski zbor... Vsak je moral zapeti svojo najlepšo pesem. Jaz sem zapela mojo avtorsko: https://www.youtube.com/watch?v=JLf9q36UsBk

Učitelca je rekla, zakaj se še nisem prijavila na talente!
Vsi so bili začudeni, najbl pa tisti fant, v katerega sem se zagledala... ja ime mu je bilo Emil. Prišel je odmor... z Hanno sva se pogovarjali:
J = jaz, H = Hanna

J: ej Hanna, pa kaj je tistemu Emilu??
H: ta je najbl priljubljen na šoli!
J: aja? Sploh ni nič posebnega...
H: mhm... Vem da ni, ampak vseeno se ga pazi, ker zapelje prvo ki jo vidi...
J: kako to?
H: eno je zapeljal, en čas sta bila skup, ni bilo več kot dva tedna, in potem jo je mučil, da je prišlo do tega, da se je ena punca začela rezati...
J: ne verjamem!

Konec ure!!! Zazvnobil je zvonec. Končno!! Z Hanno sva odšli po šoli na sladoled in malo k meni. Postali sva BFF!
Jeej sladoled! Jaz sem si naročila čokoladno jagodnega, Hanna pa samo vanilijevega. Tam ni bilo nič posebnega, ampak naenkrat je prišel Emil. ''fujj!'' sem potiho rekla Hanni in sva raje odšli k meni, preden bi bilo prepozno. Moja hiša je bila res velika in imela sem majhnega kužka Ricky-ja. Hanni je bilo vse res všeč. Igrali sva računalnik, fb in to... imela sem tudi skype, na katerem je naenkrat neki zazvonilo... nekdo me kliče... mogoče babi, mami, sestra Helena?? Nisem vedela, dokler nisem pogledala imena...
-----------------------------------------
Kaj se je takrat zgodilo izveste naslednjič!
Všeč? <33
Next? Mnenja? <33
02. januar 2016
Next nujno super je upam da mi bo všeč
02. januar 2016
ta Next spodi je za zgornji del
02. januar 2016
ja super je Next naj bo čim prej
02. januar 2016
Superrn jee neext
02. januar 2016
u145668
u145668
Next
02. januar 2016
Next
02. januar 2016
še 2 nexta
02. januar 2016
u201358
u201358
Next
02. januar 2016
Next + zdaj, ko si napisala, da sta si šli po sladoled se mi je tak zaluštal pa ga ne morem jest, ker je zima.
02. januar 2016
Next kasnej, ali pa jutri
02. januar 2016
Nextt
02. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg