Forum
u52880
u52880
Joj jaz se odjavlam.! Sorry :3
20. marec 2012
hoj!
Sem Alicia Keys.Zelo rada se smejim,nemarma jeze in žalosti!Vsi okoli mene se velikokrat smejijo od mojih smešnih pogovorih.Rada imam veliko drušne in sem vedno/če se le da polno energije! Rada imam tudi lepe svari kot so naprimer:ljubezen,veselje,radost,sreča...nemaram pa :jeze kot sem že rekla in žalosti ne maram nesreč ...Rada plešem,pojem,slikam rada imam tudi živali.Doma imam kužka Tobija(maltežana),zajčka Puhija(kunec),dve kopenki želvi Cvetko in Špelo.želim pa imeti še hrčka ali morkega prašička mogoče kakšno papigo,...Imam starejšega brata in se zelo dobro razumeva! Rada imam otroke.Rada jem zelenjavo,sladkarije,sadje,...
................................................................................................
Sem vitka,imam lepo postavo,črne dolge lasje(zelo rada spreminjam obliko pričeske),rjave oči,imam srednje dolge noge,ker veliko nastopam (kot pevka) imam zato velikokrat namazane oči,utnice in em tudi primerno oblečena!

moja slika:

20. marec 2012
oprostite za nekaj napak pri beedah.tipkovnica mi nekaj nagaja in če prehitro pišem in veliko mi tipke malo nagajajo pa pritisnem na tipko pa mi ploh noče napiati :/
*ne maram
*smešnih pogovorov
*lepe stvari
*ne maram
*ustnice
*sem
hvala za razumevanje!
20. marec 2012
obe odlično!

vidim,da je malo zakomplicirano to, da morate napisati 10 pridevnikov, zato bom pravila malo spremenila.
še vseeno morate napisati 10 pridevnikov, a število ne bom ocenjeval. Torej če jih boste napisale npr. 8 ali 7 ali 6 ali npr. 9 se vam točke pri ocenjevanju ne bodo znižale. mora biti vsaj 5 pridevnikov!!!
21. marec 2012
narest morta še:
---> awa
---> cute love
24. marec 2012
u83052
u83052
do kdaj pa?
26. marec 2012
časa jima dam do:
petek--->19.00
28. marec 2012
jst se odjaulam sry sam res nimam časa kokr vidte me sploh ni gor nikol...sj veste glasbena, šola, plesne...mau časa more pa tut za frendice ustat
28. marec 2012
ok.
28. marec 2012
u83052
u83052
se pravi samo še awa more nardit
29. marec 2012
awa se mi je pa opravičila.
30. marec 2012
Kot vesta se jih je veliko odjavilo in ostali sta samo še vidve, ki sta najbolj vztrajni in odločni ter samozavestni.
Pri tem izzivu sta zmagali obe.
Na vrsti je finalni izziv, ki bo potekal takole:
1.--->dam vama temo
--->vsaka bo dala tri slike v zvezi s to temo
--->ocenim najboljšo sliko
--->zmagovalka dobi določeno število točk

2.--->napišeta top 5 slavnih fantov - po dobrih delih (zraven morata tudi napisati, zakaj sta jih uvrstili v prvo peterico oz. napišeta kaj so naredili dobrega v življenju)
--->zraven nalepita njihovo sliko
--->ponovno izberem zmagovalko, ki dobi določeno število točk

3.--->napišeta, zakaj mislita, da si zaslužita zmago

vse te naloge, ki sem vama jih dala bosta opravili na tej strani, torej NE bom delala nove strani.
Če kaj ne zastopita me vprašajta na zs.
Obema želim

30. marec 2012
ups pomota awa se mi ni opravičla in zato izpade.
30. marec 2012
izziv opravita čim prej!
30. marec 2012
TEMA IZZIVA JE:
žalost
--->slike v zvezi s pobegom
npr.

01. april 2012
se opravičujem če ta teden ne bom mogla narest izziva se bom pa potrudila!sej veš šola pa velika noč je pa bo zelo pester tede!
upam da mi opravičiš
01. april 2012
u83052
u83052
100%мє ✔: ocenila ti bom zadnjo sliko. Takoj, ko bo Nashaly opravila izziv.

Nashaly: časa imaš dovolj. Če ne boš naredila ta teden lahko tudi naslednji. Kot vidiš vaju s časom nisem omejila.
03. april 2012

upam da ni preveč slik sam se res nsm mogla odločt!!
03. april 2012
Nashaly: ocenila ti bom sliko št. 4.
04. april 2012
PRAVILA OCENJEVANJA + OCENE:

---> možne ocene:
- 1
- 3
- 5
če ima ena izmed vaju oceno pet, je druga ne more imeti oz. če ima ena oceno 1 je druga ne more imeti, temveč ima lahko le 3 ali 5.

Nashaly:
ocena....................5

100%мє ✔:
ocena....................3

ne predajta se, saj ni še nič odločeno!
04. april 2012
lahko pričneta z drugim delom naloge!
04. april 2012
u83052
u83052
glej jaz zmago prepustim kr Nashaly zato ker itakk vem da na koncu bo ona zmagala
09. april 2012
kako veš??
sej ni rečen!
09. april 2012
u83052
u83052
ja mislim si......pa saj je useeno tak ali tak nekak ne razumem 2.del naloge
09. april 2012
dejta no.... punce! ne se predat!
100%мє ✔: Ker si pri prvi nalogi dobila manj točk kot tvoja tekmica še ne pomeni, da ne moreš zmagati.

Ker druge naloge tudi Nashaly ne razume najbolje, jo lahko preprosto ukinimo. Torej zdaj lahko samo še napišeta, zakaj mislita, da si zaslužita zmago in potem povem zmagovalko.

09. april 2012
u83052
u83052
okejj........jaz si želim zmago zato ker imam tukaj možnost za zmago in ne vem če bom še kdaj pri drugih top modelih prišla tako daleč..imam zelo veliko veselja da bi enkrat postala top model.....no upam da bom zmagala vsaj upam
10. april 2012
vredu.
jaz si želim zmage ker mislim da sem se zelo trudila da sem poiskala pametne slike,imam možnost za zmago,mislim da sem se veliko veliko trudila da sem prišla tako daleč.čeprav so mi od 100%мє ✔ tudi lepe slike.
jaz tudi upam da zmagam.seveda pa ni rečeno!mislim da si ubedve zasluživa zmage...
10. april 2012
u83052
u83052
ja jaz tud tak mislim....nwm zakaii bi mogla samo 1 zmagovalka bit če sma lahk 2
15. april 2012
ZMAGOVALKA JE:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.

.
.
.
.
.
.
.
..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
100%мє ✔
ti Nashaly pa si..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................tudi zmagovalka!!!!!
BRAVO OBEMA!!
imeli sta prav. Obe sta dovolj dobri, da sta lahko zmagali!!! bravo, bravo, bravo!!!!
19. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg