Forum
u103164
u103164
To je moja zgodba povezana z 1D! Zgodba predstavlja življenje Rose ki je naenkrat na skrivaj z Harryem toda oče jima bo preprečil še več kot da bi bila skupaj, Roso bo namreč poslal daleč stran v Pariz njeno rodno mesto in Rosa se bo morala spopadati z posledicami....
*****************************************************************************************************************************
Če je to začetek naj se vam predstavim. Sem Rosa, bogata šestnajstletnica z izkupički milijonov vendar nisem in nikoli nisem bila vzvišena. Vedno sem oboževala skupino One Direction vendar mi oče nikoli ni dovolil da bi šla na njihov koncert. Menil je da če bi bila s Harryem ki mi je najljubši skupini da bi me motili paparaci in da bi se pred menoj delal vzvišenega. Toda vem da je srčkan Harry kot angel zato očetovim besedam ne verjamem. Mama ne meni enako toda zdi se ji da ga samo obožujem toda odkrila bom če je nekaj več.

Rosa (17 let)

One Direction (Liam 22 let, Harry 18 let, Liam 20 let, Niall 19 let)

Harry Styles

Sem edinka in najstnica ki je pravzaprav zelo priljubljena toda imam tudi sovražnico Katie ki misli da je vredna več in je zelo ljubosumna da sem bogata.

Katie (17 let)

Toda vesela je ker lahko hodi na koncert One Direction in zato ji zavidam.

boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. januar 2013
u103164
u103164
nexte potrebujem! mogoče za zdej 3 pa ne več
05. januar 2013
nexttttttt
05. januar 2013
u116657
u116657
neext
05. januar 2013
u103164
u103164
tnx za dva nexta
Bia je nedelja, ura je bila pet minut do petih popoldne in ravno takrat se je začel koncert ampak jaz sem bila zaprta v svoji sobi in samo predstavljala sem si da sem tam. Zleknila sem se na posteljo in začela jokati ker mojih idolov nisem videla in ker me ne poznajo. Ne vem zakaj je moj oče tako krut do mene??
Naenkrat zaslišim ko oče udari mamo in ji reče "Koza pokvarjena, kako si me lahko prevarala?" takrat se začnem še bolj jokati in premišljevati kako živim. Živim tako kruto. Resda sem bogata ampak to sploh ni pomembno ker nikoli nisem imela sreče. Moj oče misli da sem razvajena, moja mama pa me vedno podpira naj se ne zmenim kaj govori saj je vendarle moj oče in imava zaradi njega milijone. Naenkrat zaslišim nekakšno cviljenje in zganjanje hrupa. Želim razbiti vrata toda takoj ko jih potisnem jih ne morem več odpreti takrat mi oče odpre vrata in takoj vidim mamo kako joče. Nato...
nnnnnexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttt ppaaaaa dej kkššššššššnnnnno sliko
07. januar 2013
u103164
u103164
sem pogledala in videla očeta kako se znaša nad mano......Hitro sem zakričala in v hipu sva spakirali.......Odpeljali sva se z maminim mercedesom oče pa je za nama kričal "Še žal vama bo" razmišljali sva da bi šli k moji teti po mamini strani Beth. Ona je zelo lepa in ne tako bogata vendar prijazna. Mami me je med vožnjo potrepljala po rami in rekla "Tukaj sva" hiša se je kar svetlika vendar Beth v njej ni bilo.

Mamin mercedes:

Beth:

Bethina hiša:

Ravno zdaj ko čakava naj vam povem nekaj o Beth.
Beth je stara komaj 20 let in je zelo očarljiva in prijazna. Fanta še nima vendar bo zaradi njene lepote hitro našla tistega primernega.
Od mame in Beth mama je umrla ko je bila mama stara 25, Beth pa 11 let in tako je mama skrbela za mojo sestro Beth ki se je izšolala in postala model.
No čakali sva nekaj časa nato pa zagledali...
Koga sta zagledali mama in Rosa??
Nextaam??
08. januar 2013
u100920
u100920
nextiiiiiiiiii
13. januar 2013
neeext
Nwm
19. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike