Forum
Heiila! Moje ime je Rebecca Horan stara 19 let ! Ja jaz sem tista Niallova Sestrična preprosto ga imam najraje in je najbol zabaven človek in najbolse poje ¨! Je v skupini One Direction( kako pač se že reče) Ubistvu nisem Hater ampak pač poslušam jih redko samo do Niallovega refrena

Ravno sem končala Gimnazijo sem bol osamljena,ker starši potujejo in trenutno sta na Kitajskem jaz pa sama živim v veliki hiši.

Ležala sem na postelji in skozi okno je posijalo sonce vključila sem svoj mp3 player tačela se je predvajati pesem More Than this poslušala sem jo do Niallovega refrena potem pa sem prestavila in predvala se je Be Alright By Justin Bieber.

100 % Belieberka tako kot Niall ♥

27. januar 2013
u82874
u82874
neextt
27. januar 2013
u111977
u111977
next
27. januar 2013
next
27. januar 2013
Čau! Moje ime je Lilly in stara sem 19 let. Sem directioner, in zdej hočem iskren odgovor na vprašanje: je še kaj bolj božanskega na svetu od Harrya Stylesa? Ne. Pravilni odgovor je ne. Kako močno si želim da bi ga spoznala, da bi ga vsaj enkrat videla... Noro si želim to doživeti. Eh ja... nimam sreče. No še mal o sebi. Sem samska, hodim v zadnji letnik gimnazije v Londonu in hočem fanta.

TO sem jaz. Lilly.

Sem računalniški tip človeka. Ljubim računalnik, fb, twitter, youtube in hrano. predvsem čokolado.

Nisem odličnjakinja, in to me najbolj skrbi zaradi vpisa v novo šolo. No to
sem jaz.
27. januar 2013
u82874
u82874
Neeeeexxxttt
27. januar 2013
next!
27. januar 2013
u113639
u113639
neeeeeeext
27. januar 2013
nextttttt
27. januar 2013
next!
27. januar 2013
Neeext !!
27. januar 2013
next
27. januar 2013
A vam je všeč?
27. januar 2013
jaaa všečč nam jee, nextaj že !!!!!!
27. januar 2013
no me veseli,da vam je ušeč dejte prosim sam malo oglaševatt
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Sedela sem na postellji in poslušala pesmi ter zraven prepevala ter razmišljala kam naj se bi vpisala na fakulteto ali akademijo ... potem sem ugasnila in pospravila svoj mp3 player odšla sem v kuhinjo si naredila večerjo in poklicala starša :
m- mama
r- js
o - oče
=====
R- Mami,oči kako sta?
M- super ti?
R- ja okej samo malo mi je dougčas,ker vaju pogrešam in sem v teji velikanski hiši čisto sama ! Torej kdaj jutri prideta domou?
O- Rebecca oprosti samo nemoreva,ker bova morala ostati še 4 mesece sedaj pa morava delat čau
..............................
no fino zdaj bom pa morala biti sama u teji velikanski hiši kaj naj sploh počnem in glede na to,da bom morala jutri na informativni dan sama

ura je bila že 8 zvečer jaz pa še vedno nisem vedela kam naj grem na informativni zato sem se odločila,da bom pogledala na spričevalo kjer nam piše katero šolo nam priporočajo.... bili so 4 naslovi šol ....
- Manhattan Academy
-Oxford University
-Harvard Last School
- Intternational Hause Academy
::::::::::::::::::::::::::::::..
okej še sama nisem vedela zakaj sploh so te šole poznam samo Oxford ,ki pa je res težka šola zakaj preprosto ni BELIEBERSKE ŠOLE?

???????????????????????????'
Naslednji dan:

Končno je tiisti dan oblekla sem se

Ter se odpeljala z taksijem ( imam svoj avto samo ga ne vozim) najprej sem odšla na Oxford Universty

No ja šola na vzven ni slaba po končnem informativnem te šole je bilo uzredu ampak ta šola ni zame tukaj je preveč resnih ljudi in preveččččččččččččč učenjaaaaa joj še lani sem gimnazijo izdelala s 3

Potem pa sem odšla
Intternational Hause Academy--- wow ta šola se mi je zdela popuna ( brez unifrom, ter določeno smer) vpisala sem se za smer pa povemo 4 dni kasneje :=)

Odšla sem malo naokrok in zagledala

dve dekleti ( blondinki=)
Hejla sem jih pozdravila in začeli sta me gledati od glave do pet:

Oj ali še nikoli nisi slišala kaj je moda?

Grdo sem ju pogledala ter odšla jjoj ne prenesem takih,ki te ocenjujejo aa same po sebi niso nič drugačne..... Prišla sem do telovadnice,kii je bla velika razgledala sem se ko me je nekdo prijel za ramo........

???????????????????????????????'????????????????????????????????
Prosim,če odgovorite na vprašanja ;
a) Kdo je bil?
b) ali bosta tisti 2 dekleti rebeccini sošolki
c) kako bo z njeno samoto?
d) Komentarji,kritike,želje
e) Next?
28. januar 2013
a) nevemmm, mogoče toti 2 blondinki ?
b) ja verjetnoo
c) pridobila si bo prijatelje
d) zgodbica mi je všeečč ;*
e) ja nextaaaaaj
28. januar 2013
a)mogoče kak fant???!!!
b) ne vem...morda!
c) verjetno bo odbila kako prijatelco al pa 2!!! mogoče pa se bo celo spoprijatelila z tistimi dvemi blondinkami!
d)zgodbica je the best!
e)100% nexty! ;$
28. januar 2013
A) tisti dve blodinki
B)ne vem...morda!
C)morde bo dobila prijatelce morde pa se bo spoprijatelila s tistimi dvemi blondinkami!
D) zgodba je the best
E)next next in next
28. januar 2013
a) Mogoče kakšn fant ?
b) Mogoče...
c)Verjetno bo dobila prijatelje, mogoče bo celo našla ljubezen.. ?
d) Ful dobro pišeš, mogoče bi sam lahko napisala kdo to govori (Rebecca, Lilly...) Drugače pa mi je ušeč c:
e) Jaa... N E X T
28. januar 2013
a) kkšn fnt k ji bo kej ušeč....?
b) vrjetn bosta
c) nevem res....
d) ful dobr....
e) next.!
28. januar 2013
A) tisti dve blondinki mogoče
B)ne vem,loh da (:
C)maybe bo dobla kkšne nove prjatle k recimo te dve blondinki
D) zgodba je dobra (:
E)nextiii (:
28. januar 2013
neext
28. januar 2013
NEXT
28. januar 2013
u57546
u57546
яα∂α кυнαš؟ ρσтєм ѕє ρяι∂яυžι:

http://www.igre123.com/forum/tema/kuhan-e-ni-nobena-carovnija/49719/1

ѕσяу zα ѕмєтєηנє...
28. januar 2013
Next
To je moja zgodbica in nebo vam zal ce te jo brali http://www.igre123.com/forum/tema/poljubil-me-je!!!/48511/11 sory za smetanje
28. januar 2013
u82874
u82874
A)am...mejbi 1D
B)mejbi
C)dobila bo frende
D)zgodba je ql
Nweeeeeeexxt
29. januar 2013
fant kaki next
29. januar 2013
ツғυcĸιɴɢ нeαrтツ - em too ko si napisala za Rebecco pisem jaz za Lilly pa bau bau
29. januar 2013
ahaa..okej! c:
29. januar 2013
nexxxt nova bralka
29. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg