Forum
Odgovorite na anketo!

Ali naj začnem pisat zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. julij 2010
u23904
u23904
napiš
17. julij 2010
glasujte v anketi!
17. julij 2010
dajte no!
17. julij 2010
u13868
u13868
jp
17. julij 2010
ej a ni to una serijaa...??
17. julij 2010
ups
17. julij 2010
Monika:

17. julij 2010
začni!!
17. julij 2010
Prijateljica od Monike Denise:

Manekenke in delavke:

17. julij 2010
ups... 2x sm dala isto sliko
17. julij 2010
newb... kako naj glasujemo...če nimamo pojma niti zakaj se gre niti nič -.-
17. julij 2010
Zgodaj zjutraj je zazvonila budilka. Vstala sem se in pograbila očala in šla pogledat na koledar kater datum je.
11.3 je, danes moram poiskat službo. Šla sem v omaro pogledat kaj naj se oblečem.
Oblekla sem se tako:

Annette! Pridi na zajtrk! Me je poklicala mama. Za zajtrk sem imela jajca,slanino,toast in pomaračni sok. Hitro sem pozajtrkovala in se odpravila v mesto. Šla sem mimo modne agencije Christian Straße. Pisalo je: išče se pomočnica direktora. Plača na mesec je 1200 evorv. Vzkliknila sem super. Vstopila sem notri in vsi so me pogledali z gnusom. Videla sem svojo staro sovražnico iz šole Moniko in njeno prjatlco Denise. Slišala sem kako je Monika šepetala Denise: kako si upa ta zguba Annette prt sem noter... Bila sem malo užaljena ampak ni me potrlo. Šla sem do tajnice in vprašala: ali lahko dobim Christiana Straße. Tajnica je na njega pokazala ja sem pa gledala kje je... Vidla sem ga... Ta trenutek ko sm ga v oči pogledala se čas ustavil. Pogledau me je naravnost v oči in čutila sem njihovo toplino. Njegov nasmeh je odpihal vse moje težave. Kmalim so se mi kolena zašibila in sem se zgrudila na tla... Zbudila sem se v čudni sobi in nad mojim obrazom je bil Christian. Smejau se je. Jaz ga vprašam kaj se je zgodilo? Onesvestla si se zaradi mene gospa... GOSPODIČNA Annette. Annette, lepo ime imaš. Hvala! In nisem se onesvestla zaradi vas, sem se mu zlagala. On pa vpraša no zaradi česa si se pa je nagajivo vprašal. Dobila sem... š-šibka kolena... On me je čudno pogledal in skomignil z rameni. No,zakaj si prišla sem? Rada bi bila vaša pomočnica. No. Naštej svoje sposobnosti. Doma si kreiram oblačila,delam si modne dodatke,študirala sem za modno oblikovalko in šla sem v kozmetično šolo... Dobro, koliko ste stari? 24 let. A vi gospod,koliko ste vi stari? Kličite me Kris. Star sem 28 let. In se je nasmehnil. Spet sem pala v nezavest. Ko sem se zbudila je bil...

Ju3 nadljujem ali pa danes!
17. julij 2010
zmotla sem se! namesto njegovo toplino sem napisala njihovo toplino...
17. julij 2010
u13868
u13868
next
17. julij 2010
u24195
u24195
NeexT! FuŁ Hudooo
17. julij 2010
u24688
u24688
nextaj *-*
17. julij 2010
☻/
/▌
/ \ jutri ali pa dns, ker zdj nimam časa
17. julij 2010
bo kdo kaj komentirau??
če ne dobim vsaj 5 komentarjev si zbrišem profil !!!
17. julij 2010
u24037
u24037
NeexT
17. julij 2010
nexstii..
lajjk iit! ;P
17. julij 2010
next
17. julij 2010
next
17. julij 2010
fulll dobr
NEXT
17. julij 2010
Ko sem se zbudila me je poljubljal. Njegov poljub je bil slajši kot katerakoli sladkarija. Skričala sem in pala s usnjenega kavča. Hihihih. Sem si mislil da se boš zbudila... Probal sem te zbudit z ledom in z glasno glasbo pa ni šlo. Po tem sem probal s poljubom heh in je delovalo! o_O... Primil me je za roko in me dvignil s tal. Najina obraza sta se približala in jaz sem odmakila glavo. Zastokala sem. Vprašau me je: kaj je? kaj te boli?? Odgovorila sem: gleženj me boli. Vsedi se na fotelj, počakaj me tukaj. Samo po led grem in po povoj. Ko je odšel sem zavzdihnila ohhhh... Zakaj je tako prijazen do mene? Zakaj me je poljubil? Me ma rad? Neeee, nisem dovolj lepa za njega, okoli njega letajo same lepotice in sigurno ima kakšno punco (mogoče 2 punce ali več)... Ahhhh, Christian ljubim te... Nato so vrata zaloputnila in je vprašal kaj si to prej momljala?? e-e-e nič... hhhhh...
Primil me je za nogo in mi jo položil na stol. Zadrhtela sem in me je nagajivo pogledal. Rekel je Zardela si. Je kaj narobe?? e-e-e-e ne... še bolj sem zardela. Povijal je mojo nogo in zdelo se mi je da me še boža po nogi! Šla sva ven iz njegove pisarne. Ko sem hodila mi je dajal oporo in me držal za roko manekenke in delavke so me samo ljubosumno gledale. Prišla je Monika in Denise. Rekla je saj ne misliš pomagat temu izmečku je rekla in me porinila na tla. Denise in ostali so se začeli samo smejat. Christian je pritekel do mene in še njegova tajnica Astrid. Annette si dobro??? Astrid in on sta mi pomagala vstati. Astrid pelji Annette v mojo pisarno. Moram se pogovorit z Moniko. Vsi ostalo brž delat! Ko sem bila v pisarni sem slišala kričanje. Kako si lahko upaš kaj takega naredit Monika?? A sii čist znorela???!! Še dve take pa te odpustim. Ne Kris! Annette je ena klošarka. Jaz te ljubim prosim bodi z mano. Neee!!! Jaz te neljubim in nikoli nebom bil s tabo! NIKOLI!!!! in Annette je prav prijazna in simpatična punca! Da nikoli ne rečeš kaj grdega o njej!!! In v koga si zaljubljen?? v tisto grdobo Annette??!! v tebe že nisem!!! Mogoče sem!!! Pravzaprav to tebe čist nič ne briga!!! Zavzdihnila sem in pogledala v tla... Astrid me je primla da brado in rekla Ann... te lahko tako kličem?? Lahko. Ann ne oziraj se na Moniko. Ona je do vseh zelo nesramna. Samo do lepih ljudi ni. 1x je name zlila kavo ker notri ni bilo sladkorja. A sem preživela. Vedno imej glavo gor in neoziraj se na druge. Samo ljubosumni so. Prav imate. Nooo... Vidla sem kako gledaš Krisa. A ti je ušeč? Ja je in sem zrdela. Mislim če ti je res res ušeč? Ja, res res res. In sem zajokala. Deklica ne jokaj. Vse bo že dobro. Veš, mislim da si ti tudi njemu ušeč. Vidla sem kako je šel k polički s prvo pomočjo in si roke brisal v hlače in si govoril roke se mi potijo?! ne, ne,ne zdaj Kris. Joj... Še nikoli ga nisem vidla tako živčnega. Zahihitala sem se in jo objela. Veš vi in Kris ste najbolj prijazne osebe tukaj. Hvala enako. Lahko me kar tikaš. Pridivjal je Christian in vzkliknil zakaj pa jokaš?? ti je kaj nardila?? In me je močno objel. Vredu sem,vredu. Kris nemorem dihat. Lahko me spustiš. Oh, oprosti... zardel je... Astrid naju je pogledala in se zahihitala. Astrid... Kaj je narobe? Je rekel Kris. Ah, nič nič. hihihi. Ammm... Kris, lahko nasamem govorim z Annette? Lahko, jas grem samo se usest na fotelj. Midve sva odšle v drugi kot sobe. Astrid mi je rekla poglej ga! Kako si lasi ureja in kako si kravato nervozno popravlja?? Vidim. To so znaki da si mu ušeč. Ah neee. Obkrožen je s samimi lepoticami. Lahko ima katero koli punco... A boste vidve končale je nervozno vprašal. Evo takoj je Astrid odgovorila. Vso srečo z njim in sva se objeli. Annette te lahko peljem domov? Pogledala sem Astrid, pomežiknila mi je. Lahko. Pridi greva v avto. Vsi so naju zabodeno gledali. Monika mi je pokazala jezik jaz pa srednji prst. Namrščila se je. Prišla sva do sijočega prelepega avta bmw m6 cabrio. Zavzdihila sem prelep je. Nasmejal se je in mi odprl vrata. Hitro se je usedel za volan in me odpeljal domov. V službo pridi ob pol osmih. Kaaaaj?! sprejeta sem?? daaaaa! Objela sem ga in ga poljubila. Ohhh, oprosti. Ne ne saj je vredu in oba sva zardela. Ko sva prispela sva se poslovila hotela sem istopit in avta a on me je primil za...

JU3 NADALJUJEM
17. julij 2010
Astrid:

BMW m6 cabrio:

17. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg