Forum
Ta zgodba je izmišljena, le kakšenmajhen delček nje bo govoril o resničnsti (kaj se e meni zgodilo), ampak vecina zgodbe bo izmišljene.... Upam da jo boš bral/a....

Ali te zgodba zanima in ali jo boš bral/a???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. december 2016
Naj se zgodba začne...
♡♡♡I LOVE YOU♡♡♡
Sem Kimmy, kličejo me Kim in sedaj sem prvo leto na novi šoli v New Yorku. Bil je že četrti dan v novi šoli in nism se še sprijaznila, da moram hoditi na novo šolo samo zato,ker je oče v bližini dobil službo. Mojemu očetu je ime Michael, mami pa Leyla. Pa se vrnimo k meni... V svojem razredu poznam le nekaj oseb, saj odkar smo se preselili sem čisto drugačna, tudi slog življenja sem čisto spremenila. Npr. dokler smo bili še v New Jerseyu sem tekla samo enkrat na dan po 1 uro, sedaj pa kar dvakrat po uto in pol. Najde se še kakšna razlika v mojem novem življenju, zato me nekateri kar čudno gledajo. No ja... Poznam samo nekaj imen svojih sošolcev in drugih na šoli... To so: Lena, Lissa in Melissa (dvojčici), Jenny, Bella in Ella (they are twins to), Lizzy, Marc,Lukas ,Timmy, Ally,Samuell, Hennry ter Tomas in León (dvojčka)...Tomasa in Lukasa pozna vsak na šoli saj sta najboljša nogometaša na šoli in najbolj "luškana" fanta na šoli, Leno pa tudi saj je Tomasova punca, León pa ima za punco Ello. Saj ni važno... Bilo je skoraj konec šolskega dneva, ko sem se zaletela v Lukasa (sploh nisem vedela da mu je tako ime). Oba sva obstala in se nekaj časa samo gledala, nato pa se je predstavil: ,,Sem Lukas, kot najbrž že veš eden najboljših košarkašev in nogometašev na šoli..." Zveno je kot, da bi se hotel samo považiti, nato pa je še zinil: ,,No,kako oa je ime lepemu dekletu ki stoji pred mano?" Zardela sem in rekla: ,,Kimmy...Hmmm...Kim" Priznati moram, da skoraj ne bi odgovorila saj je bil kar luškan... Nato pa je rekel po nekaj minutni tišini:"No, Kim se vidiva jutri zjutraj pre šolo..." In takrat se je pojavil Maxi, ki je bil pač moj prijatelj ter začudeno gledal, Lukas pa je pomežiknil in šel... Maxi je rekel: ,,Kaj? Te je pvabil ven???"... Ker nism vedela ka naj mu rečem sem rekla le naj ne skrbi, saj sva se samo pogovarjala. Imela sem občutek da je bil Maxi malce ljubosumen... Ravno sem odhajala iz šole, ko sem na svoji omarici zagledala pismo na katerem je pisalo.. ČAKAJTE! Samo trenutek... bila sta dva??? Na prvem je pisalo: ,,Ne pozabi na jutri zjutraj pred šolo, L.", na drugem pa je bil podpis Melissa (bila je "zaljubljena" v Lukasa-v resnici je samo hotela pozornost drugih)...Vrnimo se k Melissinemu pismu. Na njem je pisalo:,, PAZI SE!!!"

Za nadaljevanje podrebujem 1 Next...
***P.S. v tem delu zgodbe je vse izmišljeno...
01. december 2016
Aja... pa se opravicujem zrd slovnicnih napak, ce so kaksne (kr pism na fonu)...

Pa zanima me mnenje zacetka kr prvic pism kaksno zgodbo k bo res bla mal daljsa... Mnenja???
01. december 2016
Pa prosm vs da ne kopirate (fejkate) moje zgodbe
Da se ne žalte

Lhko pa limate linke svojih zgodb
01. december 2016
Next ful *awesome* zgodbica
16. januar 2017
02. februar 2017
No ja..... pisma sem se kar malo ustrasila, ampak se nisem zmenila zanj, saj kot pravi pregovor: "pes ki veliko laja, malo grize" in to je veljalo tudi za Melisso.
Naslednje jutro sem res prisla malo prej pred šolo, ceprav sem oklevala ali naj grem ali ne, ko pa sem sama sebe pregovorila sem na dogovorjenem kraju cakala pol ure, uato sem zamudila 1.uro matematike. Odlocila sem se,da ga ne bom vec cakala in odsla v razred, kjer me je uciteljica zacela opominjati na to da zamujam ure matematike, ki jo imam sedaj komaj dve.... Uciteljice sploh nisem vec poslusala, saj sem se jezila na Lukasa. Opazil me je Maxi, ki je vame strmel celo uro, ko pa je zazvonilo pa je pristopil k meni, saj je videl da nekaj ni vredu. Takoj je rekel: ,,Ni ga bilo kajne?" Odgovorila sem mu z odgovorom:,,že prej sem vedela, da ga ne bo," ampak sem se zlagala. Maxi je videl moje zalostne oci in me povabil na pijaco. Ko sva se usedla v bliznjem baru me je zacel tolaziti, meni pa je bilo zaradi tega le se huje-zacela sem jokati... Nato pa je mimo prisel Lukas...

Za nadaljevanje potrebujem 1 Next .
02. februar 2017
Pisala sem prej, ker sem imela cas
Za nadaljevanje pa kot ze veste potrebujem 1 Next
02. februar 2017
u221182
u221182
Next
18. februar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg