Forum
-----------------------------Hannah---------------------------------
' Kaaaaaj!?!? Atiii noooo kok mi loh šle zjle povep da prde k nam Jamesova familja plusss Cody na kosilo na vrtu!?!?' aaaaa to to jeee kruto resno sedajle sva z mojo bff Ario ugotovile da knam pride njena ljubezen Cody in moja James.. aaaa in to nama šele zdjle poveejo?!?! Graaah-.- z Ario odhitiva v mojo sobo in poiščeve 2 lušni oblekci za vsako eno. Oblekli sva se in še na hitro naredile make-up. Ko pa sva prišle nazaj pred hišo se je ati seveda pritoževal da kaj se sva tok zrihtale da je sam kosilo na vrtu.. spogledale sva se in ugotovile da sva res mogoče malo pritiravale.... hitro sva se preoblekle v kratke hlače in majivo in odhiteli nazaj dol... sedajle še čakamo zato se lahko KONČNO prectavim .
Ime mi je Hannah Benson stara sem 16 let in skupaj z Ario hodiva na srednjo kozmetično šolo....

---------------------------------------Aria-------------------------------------------------
Coodddyy prihaaja Coodyyyy komi čakaaam iiiii onnn je tooook pupoveeeen pa trenira smučaarske skoookeeeee iiiiiii aaaaaa pa Hannah prau da je lepši njegov klon Justin in ja res sta čiist istaa no Cody je mal lepšš iiiii no naj se vam prectavim sem Aria Hale stara 16 leet za šolo je pa povedala Hannah... aaa prišlii soo.....upam da se nam pobrukala....s5 -.-
Hannah

Aria

James

Cody

24. marec 2013
pegice ma *o* neeekšt< 3
24. marec 2013
-------------------------Hannah-----------------------------------------------
Ko je stopil iz avta me je skoraj kap dobeesednoo lase je imel zmršene in sonce mu je narahlo svetilo v oči in ko me je pogledal in se mi nasmehnil sem bila že čisttt aaaa ta človek je najbol pooopooveen nooooo sam točn vem da me ne mara ah..... 'Hannah a pokažeš Jamesu naše konje ker je rekel da ga zanima kakšni so jst pa tle še pečem'....zavzdihnila sem in ga peljala k konjim hodila sva navzdol ko se je ustavil pred mojim najljubšim Nočkoo. Nočka ji je ime ker je čisto črnaa. ' ta mi je najlepša..' je rekel sama pri sebe sem se nasmehnila..tok je lep nooooo James seveda...' zakaj se pa ti tako smejiš?' me je kar naenkrat prašal...' um..a kaj?? Aja tudi meni je Nočka najljubša...' ' aaaa Nočka torej... jo lahko jaham??' ' ja seveda pridi jo greva pripravit...
------------------------------------Aria-----------------------------------------------------
Ko sta Han in James odšla sem se najprej nasmehnila ker se bila veselda da gresta one2 skupaj tja... ampak potem sem se zavedala, da sem potem ostala sama z Codyom no ne dobesedno sama še starši so bili tam samo..ahh saj veste kako to mislim kajne??? No pogledala sem v Codya in on se mi je nasmehnil nasmehnila sem se nazaj ampak se mi je zdelo čudno ker nikoli nisva bila unu frenda...
pogledala sem na pot po kateri bosta upam da kmalu prišla James in Hannah in res kmalu sta prišla ampak ne sama s konji no z dvema za usakega eden..' ati mi2 greva malo naokrog prideva kmalu je rekla in že ju ni bilo več..' use kar je še naredila Hannah je bilo to da mi je pomežiknila. Očitno jo je videl tudi Cody ker me je čudno pogledal supeer res hvala Hannah-.-...

Noč:

24. marec 2013
-------------------------Hannah-----------------------------------------------
Ko je stopil iz avta me je skoraj kap dobeesednoo lase je imel zmršene in sonce mu je narahlo svetilo v oči in ko me je pogledal in se mi nasmehnil sem bila že čisttt aaaa ta človek je najbol pooopooveen nooooo sam točn vem da me ne mara ah..... 'Hannah a pokažeš Jamesu naše konje ker je rekel da ga zanima kakšni so jst pa tle še pečem'....zavzdihnila sem in ga peljala k konjim hodila sva navzdol ko se je ustavil pred mojim najljubšim Nočkoo. Nočka ji je ime ker je čisto črnaa. ' ta mi je najlepša..' je rekel sama pri sebe sem se nasmehnila..tok je lep nooooo James seveda...' zakaj se pa ti tako smejiš?' me je kar naenkrat prašal...' um..a kaj?? Aja tudi meni je Nočka najljubša...' ' aaaa Nočka torej... jo lahko jaham??' ' ja seveda pridi jo greva pripravit...
------------------------------------Aria-----------------------------------------------------
Ko sta Han in James odšla sem se najprej nasmehnila ker se bila veselda da gresta one2 skupaj tja... ampak potem sem se zavedala, da sem potem ostala sama z Codyom no ne dobesedno sama še starši so bili tam samo..ahh saj veste kako to mislim kajne??? No pogledala sem v Codya in on se mi je nasmehnil nasmehnila sem se nazaj ampak se mi je zdelo čudno ker nikoli nisva bila unu frenda...
pogledala sem na pot po kateri bosta upam da kmalu prišla James in Hannah in res kmalu sta prišla ampak ne sama s konji no z dvema za usakega eden..' ati mi2 greva malo naokrog prideva kmalu je rekla in že ju ni bilo več..' use kar je še naredila Hannah je bilo to da mi je pomežiknila. Očitno jo je videl tudi Cody ker me je čudno pogledal supeer res hvala Hannah-.-...

Noč:

24. marec 2013
ups..dvakrat mi je poslal..
24. marec 2013
u103164
u103164
нᴇᴇנ.
νᴇм sσνʀᴀžıš σɢʟᴀšᴇνᴀɴנᴇ ᴀмρᴀκ тυκı ʟᴀн ɴᴀנᴅᴇš ρʀᴇмıκᴀנσčᴇ sʟıκcᴇ тκσ ᴅᴀ čᴇ κᴇנ ʀᴀвıš κʟıκɴı.
http://www.igre123.com/forum/tema/p-m-k-joc-s-kc-.*/52634/
neeeeext!!!!!
24. marec 2013
neext
24. marec 2013
u75628
u75628
Neeeeeext<3<3
24. marec 2013
---------------------------------------------------Aria--------------------------
Ko smo pojedli so se starši začel zgovarjati o politiki in o tem sranju. Pogledala sem proti Codyu in videla da se dolgočasi tudi on. Newem zakaj a sem ga povabila da gre z mano na sprehod. Nekaj časa sva hodila v muni tišini nato pa je spregovoril ' ali gledaš kj skoke?' jaah kaj pa tipično vprašanje od skakalca.. 'jaa itak kdo ne gleda tega' nasmehil se je ' em jaa oprosti nisem vedel da si tak tip čliveka ki gleda skoke' je rekel malo nesramne zavila sem z očmi in mu povedala po resnici ' aah ja saj če nebi bilo Hannah najverjetneje jih sploh nebi gledala ona pa me je pač okužila s temu..' noo sej je bilo del resnice….drugi del pa je da sem jih začela gledati zaradi njega, morala sem videti kaj mu toliko pomeni..' ummm nočem kj karkol sam a jih pol loh greva po tv-ju gledat??' me je vprašal mislmim da sem preveč navdušeno prikimala in že sva šla nazaj proti hiši…
-------------------------------------Hannah------------------------------------------------
Jahala sva in jahala. ' kdo ti je ušeč ' je kr bruhnu…'oprosti kaj?'…' umm ja Nathan mij reku da si vame aj to res???'…videla sem da mu ne bilo všeč če bi mu povedala da je res zato sem rekla ' oo kaj omg wtf kaj temu tipu ni jasen itak da mi nis' sem mu odvrnilia ko sem povedala do konca in on si je vidno odahnil…sedaj vem..ne mara meee….
24. marec 2013
neext sam mau cudn se mi zdi d kr 'nekdo' oz. ti znas jahat k sm ti js to predlagala si me sam debel gledala:')
24. marec 2013
---------------------------Aria---------------------------------------------------------------------------------------
' tttooooooooo Perooo je zmaguuu toj moj brat oooujeeeeeh'. ' hahaha ma jaaaa Cody tvoj brat jee caaaar!!!!' oba sva bila vesela ker je Codyov brat zmagal v skokih !!!!!! aahaaa norelaa sva se objemala a potem je prišlo nekaj nepričakovanega….taam ta ta taaaam… moje in njegove ustnice so se kar združile skupaj nepričakovano dobesedno. Poljubljala sva se kar nekaj časa in verjetno bi se še če nebi v sobo udrla Hannah in James. Hitro sva skočila narazen in James ne bi bil James če ne bi komentiral..' opaaaa Codyy kr Aria aaaa hahah sem veduu da tij ušeeeč hahaha Cody +Ariaaaa hahah Hannah pjva kr jih vrjeten motva' omg omg nisem hotla da gresta zato sem letela do Hannah in ji objela noge in jo prosila ' Ariaaa prrrossssim ne pojdiii umrla boom čee greeeeš'
' oprosti Aria ampak – ' Perooo je zmaguu' sem jo prekinla da bi se malo zamotila in bi pozabila in bi ustala tukaj. In ja res delovalo je!!! Čisto je začela noret in objemat use povrst ampak se je hotla delat normalno zato je po minuti nehala noreti in se umirila. Ampaak na mojo nesrečo se je Hannah spovnila in z Jamesom sta odšla…..
---------------------------------------------Hannah-------------------------------------------
' Peroo je zmaguu, Peroo je zmaguuu' sem še kar pela Jamesu med tem ko sva se odločila da pustiva golobčke same. Odšla sva v sprehod sploh nimam pojma kam me je vleku ta tip. Čez kakšno uro se je ustavil ' aloo James kaj je narobe' sem ga vprašala ampak on je bil še kar tiho.. 'James?' ' am..Han jaz m-mislim da sva se i-izgubla'… 'čak mal kva?!?!' James se je vsedel na tla in jaz sem naredila isto..vsedla sem se zraven njega in počasi me je začelo mraziti očitno je James to opazil in me potegnil sebi v naročje in objel awwww ta tip je took pupoveen sem si mislila kmalu so se mi oči začele zapirati in zaspala seem…
------------------------Aria---------------------------------------
' umm Ariaaa'… je začel ko sta Han in James odšla… 'Kaj je Cody???'..' um..jaa prejle…nevem kaj mi je blo ker veš..js mam eno punco….' ' ..aaa sj res eno nemko ande?'... sem ga žalostno vprašala on pa je odkimal ' nee hodim z Jenno..' čak mal kva je reku!!!!!!!!???? No nj še povem kdo je Jenna to je bla moja bff ful smo ble res frendice ampak poj sj kr nehala družet z nam in kr pč ona zj aaa hod z Codyam k djte nooooo kr ve da mij ušeč že 2 let re ji neblo treba dega delat!!!! 'umm aja pa še nekej poj pride sm..' je še reku…grrr k pride bo že vidla…
27. marec 2013
OH HELL NO!!! next-.-
27. marec 2013
next sam za ta zadn next -.-
29. marec 2013
------------------------------Hannah--------------------------------------------------
Drugo jutro sem se zbudila še vedno v objemu Jamesa. Nevem kdaj sem zaspala in zbudila ko se je James nekaj premikal. ' umm oprosti nisem te hotel zbuditi..' Se je opravičil jaz sem le pokimala in se nasmehnilaa ' kako bova prišla od tu Jamees kaj če naju dobi Mama in jazz nočem postati ena divja puncaa straah me jeee'. Pogledal me je zavil z očmi ' Jooooh ti gledaš preveč grozlivk' heej kok sj pa tole zlagau. ' raje mi pšovej kako bova prišla od tu'. Nekaj časa sva premišljevala nato pa se je spovnil ' oo jaz mam pa mobitel sabooo' Naredila sem zgrožen obraz 'K-va?! In ti se tole šle zjle spovneš!?! Zakua sva poj prespala tuki aaaa?!' ' ja sory k žviim!!!!' ' Opravičilo sprejeto!' 'Pa kua je tvoj problem!? Kd da ti kao ni blo ušeč pr men v objemu?! Pa dj pismo k vem da si vame tega mi nemorš zanikat kr vem da si ampak jst ti povem nekj js ne bi biu s tabo nikol pa tud č bi bla zadna punca na svetu!!!!!' ee zj je povedu sam nemara me…' ja pi se mal zmotuu nikol nism bla vate raj crknem!!!' jaoo lažem kd pes teče…'crken!!!!' zavila sem z očmi in tako je biu pogovor končan nekaj časa je gledal po telefonu natopa jo poklical Codya vsedla sva se vsak na svoj šotr in čakala……

--------------------------------------------Aria------------------------------------------------
Kva!?! Da pride sm!? Dam mogla še no ceu dan gledat kk se bo tle po nemu valala ' ja ja neee nau pršla ne anu kdo pa misleš da si kar sam od sebe si jo povabu pa sploh nis tle doma al pa kj..ja ne nau ne!!!' ' heeey čauči pozdraavčii' se je že zaslišal njen glas grrrrr kok ji bom js neki naredla…Cody se je le zlobno nasmehnil in odšel…rabm pogovor z Hannah…čakej malo kje sploh sta te dva?!?!!?! Ravno ko sem razmišlajala o tem je v sobo udrl Cody ' hit pj pj Cody pa Hannah sta se zgubla pjmo ju iskat…' se je zadrl hitro sem se oblekla in obula in odšla sem ven videla sem kako sta se držala za roke in objemala stiskalo me je srce a trenutno mi je bilo najbol pomembno da najdemo tiste dva in res po pol ure smo jih našli usakega na drugem štoru drevesa….videla sem da je nekaj narobe ker je Hannah komaj zadrževala solze….ko pa je videla Codya in Jenn me je pogledala s pogledom kako sem to sprejela…. Tiste tri sva spustile naprej in počakale sekundo da bi se lahko pogovorile ' heej kaj se je zgodilo?' sem jo vprašala pogledala je v tla ' sam je rekel da me ne mara in rekel je še d-da tudi če bi bla zadnja punca na svetu da ne bi bil z mano in še naj crknem…' še vedno je gledala v tla in tako sem lahko vedela da se joka… 'heej sj bo še use uredu pa lej sej on te ni vreden nooo dubla boš stokrat bolšga…' ona je odkimavala jaz pa sem nadeljevala ' in ja nadrla ga bommm!!!!'' ne ne ga nauš lj sj me ma uso pravico sovražt…briga mee…povej mi raj ti kua jeee z Codyam pa s tabo..' me je vprašala ' nč jaa prj mj kušnu potem ko pa sta vidva odšla mi je rekel da hodi z Jenn…maščevala bi se ji a newem kako…' ' preprosto naredi ji to kar je ona naredila tebi obe veva da ne ljubi Cody in ga samo izkorišča in nooo hoče tud zjezit tebe in ti nared isto zapecaj ''njenega'' Micha an… '
29. marec 2013
Wiii next. Pa js ne govorim tko: 'ja ja neee nau pršla ne anu kdo pa misleš da si kar sam od sebe si jo povabu pa sploh nis tle doma al pa kj..ja ne nau ne!!!' ' !!
29. marec 2013
neee ti niikooolll
29. marec 2013
u103164
u103164
●тe мιĸα ĸαj ѕe ѕĸrιvα pod тeм lιɴĸecoм?
●ĸlιĸɴι ĸer je мoɢoče ĸαj zαɴιмιveɢα.
●ѕorry zα oɢlαševαɴje...
http://www.igre123.com/forum/tema/......-./52877/
+
neext!!!!!!!!!
30. marec 2013
Nexttttt!
Pa sorrrrrrrryyy za oglaševanje!
http://www.igre123.com/forum/tema/nadjina-zgodba/52855/1
30. marec 2013
-----------------------------------Aria----------------------------------
Haa Hannah ma prou naredla bom istko kar je ona naredla men v telefonu sem poiskala njegovo številko in ga poklicala…'ja jureee dj kk se taprvo nalogo za mato nardi js jo neznam noo sj je kot 15 stopin in ni 30 an mhahahaha.' Ooh tipični on naloga. ' umm js nisem jure..' 'oooo kaaj!? Kdo pa si!?'
' umm Aria..in hotla sem te sam prašat č greš z mano v kino?' 'umm ja itak sam zakua pa lih js zakua ne Hannah?' ' mhh js bi šla gledat paranormalno sam to so pa duhovii in ona zmrzne že č sam rečem duh tko daa…' 'haaahahaha ok ok te poberem ob 19.00 okj?' ' seveda!' ' bay' 'čusskee!' evoo toj zrihtan zj se sam morem še tko urihtat da bo Jenna ljubosumnaaaa. ' HAAAANNNNNAAAAAHHH!!!!'
jezno je prišla v sobo ' kua je' 'zrihtala sem in zj greva v kino in zj se rabm unu fuul upedenat poomaagi' 'fsdgdf okj okj!!! Mislim da imam nekaj pravšnega zateeee ' . šla je v sobo in mi prineslaa neekaaj v škatli? O.O nasmehnila se je ' happy birthay sis!!!! ' je rekla in objela…'umm a js mam dons rojsten daan?' '-.-kua pa na svoj lasten rd pozab…' 'ajaa sj res 12.marecc haha ja pa že…' ' noo na daril!!!' in podala mi je škatlo in v njej je bila preeleeepa obleka katero hočem že zelo doolgo. Objela sem jo in se ji zahvalila nato sem se oblekla v novo obleko in si obula pete naredila make-up in pozvonilo je pred vrati ' good luck' mi je še rekla Hannah in potem sem se počasi odpravljala proti vrati….

obleka :

čevlji :

02. april 2013
hihi. djmo nasi! ka pa od mitcha slikca?
02. april 2013
-----------------------------------Hannah----------------------------------
Ko se je Aria odpravila sem še nekaj časa kar sedela v njeni sobi sploh nwm zakaj in odšla dol v kuhinjo. 'kam je pa šla Aria?' me je vprašala tista grdaa hinaukaaaa. ' na zmenek z MICHOM' sem poudarila. Videlo se ji je kako je bila ljubosumna ampak kaj čmoo takšna pč jee grda sitna itd itd.
noo sj grda lih niii ampak mh jebeeš. In tudi Cody je skočil pokonci ' aaa na zmeneeek' je rekel… ' ja na zmenek. In ko smo že pri zmenkih jz grem vn z Lukeom, če bosta kj počela počnita na tleeeh adijooos se rabm jt uštiimaaat!!!' sem odvirjala v sobo in poklicala Lukea. ' heey Luke a greš zmano newem neekam??' ' oh seveda se vidva čez pol uree baay' je rekel in prikimal. Noo Luke je norc pa pou :ˇ) resnooo on je took hecn čloook hahaha noo spoznala sva se u koloniji in od takrat sva pč freenda. Oblekla sem se, uredila make-up in ppoozvonilo jeee živčno sem še vzela torbico in v nasprot Arie odletela k vratoom ' heeeeey!' sem se zadrlaaa in objela Lukea. Objel me je nazaj ' no kam poj? Kino?? Bowling? Večerja?' …oh jooj ' ummm kino nee večerja nee pjva bowlaaat muaahahahaa zmagaala te boom :''D.
ČEZ NEKAJ ČASA
Odigrala sva že eno rundo. Vsedla sva se na tiste hecne stole. Gledala sva se v oči in počasi se mi je približevaal…
Mitch

Luke

03. april 2013
NEXT
03. april 2013
---------------------------------Aria-------------------------------------------------------------------
' okjj paranormalno ande?' ' jaaaaaa pjjva to' sm rekla. ' dve karti za paranormalno' se je nasmehnil. Delavka nama je dala karte in odšla sva v dvorano.. bla sva sama kar priznam mi je bilo malo neugodno ampak bomo žee. Zatopila sem se v film in zobala kokicee kr naenkrat se pa je na ekranu prikazal nek kripi face 'aaaaaaaaaa!!!!' sem se zadrla kolikor sem se lahko Mitch pa isto kokice so poletele povsod. Fino še brez kokic sem ostala. A na srečo je bilo filma kmalu konec in z Mitchom sva počasi korakala proti avtu ' danes sem se imela lepo noo malo scary ampak sem se zabavala..' ' hahah vesel sem da ti je bilo všeč pa še kdaaj…' 'jaa sevedaaaaa hahahaa'..vsedla sva se in peljal me je domov. Smejala sva se in peela. Kmalu sva prišla do hišee. ' emm še enkrat hvala' ' hahah upam res da bova to še ponovila..' ' hahah itak to pa skos…no diijoo' odšla sem iz avta in hitro stekla do vrat in odhitela notri ker je bilo mraz. Delala sem se kolikor sem se lahko zasanjano. Ko sem stopila v dnevno sem videla to kar nebi pričakovala…Codya in Jenn ko sta sej veste kaj na tleeh. Ijuuu ko sta me opazila sta hitro nehala in se pokrila. Ševedno sem bila v šoku in na sebi sem imela zgrožen pogled a v sebi sem bila razlomljena na 1000 koščkov. Kako sta lahko. Tukaj. V … eeh ..za mano je v dnevno stopila še Hannah ' hahahahahaha o moj boog ne mi rečt da sta res ahh djta nooo fuuj mrš da se mi oblečeta!!!!' ze je zadrla ševedno sem jih zgroženo gledala Han je došla jaz pa sem še kar stala na mestuu ko so to ugotovili me je Hannah prišla nazaj iksat in me odvlekla stran.
06. april 2013
brez kokic? O__o nocna mora!! kaj sta...? :''''c sj prou. sj prou. ne maram te. sj prou. :cc next..
06. april 2013
nexttttt <3
08. april 2013
------------------------------- Hannah---------------------------------------------------------------
Oo moj boog pa te2 nista normalna!!!! Nemorta kr tle ugh fuj no! Vpisala sem se v gmail in videla sporočilo od Emily. Oo kok pa js žee njo pogrešam. Ona je moja fuul najači frendica iz osnouke. Mal smo zgubel stike kr je vščas dol u švici pa avstrij in se pripravlja na smučarsko sezono. Kd ste u gotovil je fuul dobra smučarka. No povabla je mene pa Ario na obletnico valete. Kdaj pa jee…to soboto?! ' AARIAAAAAAA obletnica valete v soboto treba bo po nakupiih!!!' v minuti je prišla vsa zadihana Aria zavita v brisačo v mojo sobo. ' KVA?! Ja halooo a bi kdo kj poveduuu?!?!? Gr….' Pogledala je v računalnik in prebrala pismo. Hitro je odhitela nazaj v koplanico jaz pa sem vzela neki cd in ga pogledala. Uu slike od kolonijeeee oo na te slikc je pa Luke zgoraj breez *_*. Lepo sem se zasanjala ko je v sobo prišel James. Čakaj malo James? Uh.. ' kua čš' ' umm hotu sem se sam upravičet..kr nisem resnu mislu nočem da sva skregana. In js ress sori za to kar sem ti reku' ' jah valda ja?!' sem mu zavpila nazaj gledal je stran.. mislem da sem mu malo pregrdo odgovorila… ' James…' ni me hotel pogledati ' James' sem rekla še enkrat in prijela njegovo brado in obraz obrnila proti meni jokal je.. o mooj bog a je slučajo jokal samo zaradi mene? Srce se mi je razlomil na pol jokal je samo zato ker sem mu tako grdo odgovorila.. jooj kašn grozen človek sm!
14. april 2013
NEEXT. eh js mu nebi sam srca zlomla, js bi mu tut nos.. pa rebra. pa hrbtenico. pa roke pa noge pa preklete zobe!
14. april 2013
OOOO js gam raj skrila nekam da ga mi nauš čis polomila
16. april 2013
hehehe ti rajs nexti.
17. april 2013
----------------------------------Aria---------------------------------------------
Spravila sem se v svojo sobo in pogledala nov del Pretty Little Liars na svojemu leptopu. Juuuj Toby jee žiiiiiiiiiuuu kok bo Hannah veselaaa taj prou nora nangaaa dobesednoo nooo vščas sm jo mogla poslušat ' Toby jee umruuuuuuuuuu' pa nonstopp Keegan gor Keegan dol. Jaoo jaoo. Ko sem prišla do konca sem odvihrala nazaj v sobo od Han a je ni bilo tam ne nje in ne Jamesa. Okj bom pa odpovedala nakupovanjeee! Grr... ugotovila sem da sem lačna kot vednoo in zato sem šla delat špagete. Ko sem jih mela že na talarju(krožniku) sta se norti prismijela Han in James ' okj James ti tle jej mi ti pa z mano' sem rekla in potegnila Hannah za sabo. Vlegla se je na pojsteljo in se zasanjala ' NOOO!? A BI MI POVEDALA KUA SE JE UGOODIL?!?' ' a? Ja okj ja noo sj ni blo nč tacga sam pršu se je upravičettt pa u kino mej peluuu ttoook je pupoveeen' 'ooo srečko' sem rekla in se malo ražalostila ker sem vedela da se tega nikoli ne bo zgodilo meni in Codyu...Hannah je očitno to opazila ' heeey sj bosta skupii ti povem da bosta.' Malo sem se nasmehnila potem pa je ta nagnusna goskaa vstopila v sobo 'heeeey pjmo se flašo resnice..' ' uhh okj noo' prvi je vrtev Cody in flaša se je ustavila na Hannah ' a bi bla kdaj s Jamesom?' hitro je odgovorila ' ne.' Lačee kd pees tečeee nooo. Ko je vrtela Hannah je pokazalo name. Preez premisleka sem bleknila izziv. Šele potem sem se zavedala kaj sem rekla.. ' nenene ne izivaa resnicccoo!!!' sem zakričala Hannah se je zlobno nasmehnila ' na-a kar si rekla si rekla in za iziv ti dam da kušneš Codyja.' Jaz,Cody in Jenn smo jo začudno pogledali ' Kaaj sj ste jo slišal kušnta se!!' je James držal z Hannah kua pa!!!!! Zato ga pa ne maram-.-... no z Codyom sva se počaasi približevala...čutila sem že njegovo sapo na meni in poteem se je zgodilooo...POLJUUB<3.

24. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg