Forum
u74779
u74779
Midve z YσLσ. bova pisali Love Story... Jaz sem: Beatrice Payne

in YσLσ. pa Llyn Hores

... Vsaka bo pisala svojo osebo za opozorilo...

Beatrice nima fanta, a Llyn pa ga ima. Čeprav ga je Llyn komaj spoznala, se njuno več kot prijateljstvo in skoraj majhna ljubezen že počasi plete v pravo ljubezen... Beatrice pa je vesela zanjo, saj je njena BFF...
10. avgust 2012
u74779
u74779
Naj nextava?
a)Itak...
b)Če hočeta...
10. avgust 2012
a) itak
10. avgust 2012
u98479
u98479
nextam ko bo 3nexti
10. avgust 2012
u98479
u98479
pišem :'D
11. avgust 2012
u98479
u98479
"Hei Tom!" sem veselo rekla in ga objela. "Ejla!" mi je odgovoril in ob njegovem glasu sem začutila metuljčke v trbuhu. "Učeraj sm se z Beatrice pogovarjala o ljubezni pa mi je rekla da bi bla midva ful kjut parček" sem rekla sramežljivo. "Veš da piki." je rekel in se počasi nagnil proti meni.Potem ap sem slišala zanno melodijo. In kot vsaki ljubezenski zgodbi se more zgodit da pred poljubom zazvoni telefon :$ "Beatrice." sem rekla in pritisnila zeleni gumb na blacberryu. "NIMAM časa" sem skoraj zavpila in prekinila.In kmalu je stara,tečna beatrice klicala nazaj."Morem it" sem rekla in seobrnila. "Ej čaki Llyn!" me je prijel za roko in me poljubil. Nasmehnila sem se in šla :3
11. avgust 2012
u74779
u74779
Beatrice Payne:
"Hey..." Mi je rekla Llyn, ko me je poklicala po telefonu. "Kaj si rabila,...!!!??? Ravno je postalo romantično in skoraj me je poljubil in potem si pa ti poklicala. "Jaz-jaz... Nesreča... Jaz... AW,... BOLI!!!" Sem zavpila, ko me je reševalec dajal na nosila. "KAJ? KJE SI?" Je vsa panična vpila... "V Londonu..." Sem rekla. "Ja to vem!!!" Mi je odgovorila. Nato je pa reševalec vzel moj telefon in rekel vanj: "Oprostite, ampak Beatrice ni prav pri sebi in jo bomo peljali v bolnišnico..." In prekinil. reševalci so me odpeljali v rešilcu na urgenco (v bolnišnico).

To je bila nesreča.
Pogledala sem na telefon in videla: IMATE 11 NEODGOVORJENIH KLICOV OD LLYN. ČE JIH ŽELITE POSLUŠATI, PRITISNITE 5. ČE PA NOČETE PRITISNITE PREKLIČI. Pritisnila sem 5: "Hey,... prosim pokliči me ko boš OK in najlepše želje, da boš dobro, čeprav nevem, kaj je sploh s tabo. Prosim pokliči me!" Solze so mi spolzele po licih in sem naprej poslušala te sporočila... Zagledala sem Llyn ob sebi, ki je še spala. Zdravnica je rekla: "O boga... Prišla je včeraj ob 11-ih zvečer vsa panična. Zdaj je pa 09.00... Rekla mi je naj ti povem, da ti bo vedno ob strani.!" Nasmehnila sem se. Llyn se je zbudila in me je objela. "Kako sem vesela, da te vidim!" Je rekla. Neki aparat je začel piskati, a nisva vedeli zakaj. Pritekla je medicinska sestra in me začela pregledovati. Llyn so odvlekli ven iz sobe. "Kaj?!?!?! NEEE!!!" Je vpila. "Kako se počutiš?" Je rekla medicinska sestra. "Vrti se mi in zelo sem zaspana!" Sem ji odgovorila. "Ostani z nami prosim. Ne zapreti oči!!!" Je govorila, a se nisem mogla upreti zaspanosti. Slišala sem a nisem mogla odgovarjati. "O, ne!!!" Je rekla med. sestra... "Kaj!?!?!?" Je zavpila Llyn. "Koma!" Je rekla med. sestra... Tekli so dnevi in noči. Sanjala sem cel čas, kar se ponavadi dogaja v komi. Llyn je neki dan prišla me spet obiskat. rekla je: "Se spomniš motorista, ki je bil tudi v tvoji nesreči,...? No vem, da ne vidiš in pomoje tudi ne slišiš, ampak pripeljala sem ti ga..." In ga pripeljala k postelji. "Poslušaj. Kot je rekla LLyn sem jaz tisti. Ime mi je Zack. Žal mi je zaradi nesreče, ker sem jo jaz povzročil. Zaradi mene si v komi. Obsedla me je norost in začel sem skakati z motorjem in se nato zaletel vate-v tvoj avto.oprosti še enkrat!" Je rekel. Zack:

Tekli so dnevi in dnevi. Llyn in Zack sta vsak dan prišla. 7xkrat je prišel tudi tom, kar je že napredek, ker me je Tom deloma sovražil. no vse kar je na meni in skoraj vse moje značilnosti...

Next?
12. avgust 2012
u74779
u74779
Next???
13. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg