Forum
u70391
u70391
ojla to bo moja druga zgodba ker za prvo ni bilo dovolj zanimanja

okej pa začnimo
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

živjo sm tanja in živim v enem najlepših mest (vsaj meni) na jesenicah. stara sem 15 let in končala sem 9 razred oš. imam starejšega brata tadeja in starša petro in simona. smo srečna družina. fanta zaenkrat še nimam. imam najbolšo prijateljico ano. nasledne leto bova obe z ano nadaljevali šolanje v ljubljani. gimnazija kaj pa drugega.

tanja:

ana:

tadej:

starša:

seveda tudi brez ljubezni ne gre. zaljubljena sm v bratovega najbolšega prijatelja matica. star je toliko kot moj brat 18. sedaj gresta oba v 4 letnik gimnazije na jesenicah. ko bom odšla bom zelo pogrešala tisti njegov smeh ki je v našem stanovanju ko je pri nas

matic:

----------------------------------------------------------------------------------------------

ali boš bral??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. avgust 2012
NEXT!
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
u87951
u87951
next
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
u70391
u70391
oo hvala za nexte in upam da nam obupala

----------------------------------------------------------------------------------------------

oh samo še dva dni počitnic potem pa ljubljana rečem tadeju. on pa meni: če bi šla na gimnazijo tle bi bla pa mn obupana.
jst: glj kaj morš sm pač šla na najtežjo gimnazijo
tadej: ja in
jst: je pa ena dobra stran lublane
tadej: že vem kakšna
jst: no kakšna??
tadej: to da boš mela mir pred mano
jst: jp res je pa še če bi šla sm na gimnazijo bi me ti fazaniru in poi bi bla zloo boga.
tadej: ja bi te ampak ti itk ne bi šla na športn oddelk k je mau laži
jst: ja kpa ti si pa res en fuul velk športnik

in odšla sm stran. od ane sm dobila sms: sam še dva dni. se že kj veseliš
odpisala sm ji: ja itak
itk tko k zmer sm dobila od ne odgovor: ja jst se tut fuul veselim
obedve z ano sva trenirali odbojko in sedaj v ljubljani bova nadaljevali s tem.

čez 10 minut je pozvonilo na vratih. šla sm odpret. na vratih je stau matic. prašu je: a je tadej doma??
zagledala sm se v njegove oči in mu odgovorila: ja zakaj??
on pa je reku: ja da greva skup na trening

poklicala sm tadeja. pršu je z boršo in reku: ajde sestrca grem na trening.
jst pa sm mu odgovorila: ajde
aja pozabla sm vm povedat da tadej trenira hokej in matic živi tri hiše stran, zato gresta vedno skupi na trening.

------------------------------------------------------------------------------------------
no en mini next
zjle pa rabm kkšn next več
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
next
04. avgust 2012
u70391
u70391
rabm še nexte
04. avgust 2012
next
04. avgust 2012
next
04. avgust 2012
next
04. avgust 2012
u70391
u70391
še najman en next rabm
04. avgust 2012
next
05. avgust 2012
u70391
u70391
gljte sm dobila en next in zjle dobite en kratk next poi ga pa do 17. ali 18. ne boste dobil k grem s taborniki na sočo.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nasljedni dan je minil hitro in že je prišel čas ko greva z ano v ljubljano. Zjutraj sm vstala vsa vesela ker grem sedaj za štiri leta od doma. Upam da mi bo šlo med letom zelo dobro. Ura je v cerkvi odbila 12 in mama je na mizi imela malo bolše kosilo, samo zaradi mene. Oče je kr nekaj celo kosilo nakladal da naj ne hodim ponoči vn da se ne bom zgubila več si pa nism zapomnila kajti preveč sem bila zatopljena v kosilo, in sm mu samo kimala. Ob 5h je k meni prišla ana z dvema kovčkoma. Jst sm imela enega in torbo. Prašala sm jo: kva maš pa ti sabo??
In začela je naštevati brezvezne reči kot je 1000 lakov pa ličila itd. jst sm imela dva laka in ravno toliko ličil, da sm bila namazana. Ob 17:10 je prišel brat s treninga in mi2 sva dali kovčke v avto in se namestili, tadej se je pa šeu preoblečt, ker naju bo on peljal.
Ko smo zapustili jesenice, sm bila kar malo žalostna ker sedaj ne bom en tedn vidla starše in matica. Oh celo pot smo bili v tišini ko kar naenkrat tadej reče: evo pršli smo. Aja pa zakva sta ble celo pot tih??
Ana mu je rekla: ker mava midve take reči se za zment k tebe čist nč ne brigajo.
On pa: aha razumem, in zarad tega uzemta stvari da jst grem
Jst: oki čao brate. Uživi.
Z ano sva odšle proti dijaškemu domu. Prišla je upravnica in rekla: o vidve sta zagotovo ana in tanja.
Jst: ja midve sva to
upr: o lepo pridita da vama pokažem vajino sobo.

in smo odšle proti stavbi ki je bila ogromna. sobo sva imeli v drugem nastropju s prekranim pogledom proti ljubljani. potem nama je še razložila pravila in potem je odšla. mi2 z ano pa sva začeli pakirati. ko sva končali sva se odločili da greva malo po lubljani. ko0 sva ob 8:10 prišli nazaj v dijaškega je bila upravnica julija jezna ker bi mi2 morale biti nazaj do 8h ampak nama je prvi dan spregledala in je rekla da bodo naslednič večji ukrepi. mi2 pa sva prd njo zadrževali smeh ko pa sva prišli v sobo sva se smejali in zajebavali še pozno v noč.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------evo sedaj pa uživajte
PA OGLAŠUJTE ZGODBICO
06. avgust 2012
u70391
u70391
upravnica julija

06. avgust 2012
next
06. avgust 2012
next
06. avgust 2012
neext
06. avgust 2012
next
06. avgust 2012
next
06. avgust 2012
u70391
u70391
vesela sm da sm dobila tok nextou. prosm še oglašujte in k jst pridem nazaj in če bo fuuul nextou dobite tok doug next da vs bo glava bolela
07. avgust 2012
next
25. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg