Forum
haii meni je biu mal dc pa niam nič za delat in sem se odločla da napišem zgodbo..- nekaj je resnično in se je zares zgodilo..no gremo k predstavitvi:

jaz-alice,moji frendi pa me kličejo ally,14 let
moja bff-emma,kličem pa jo emm,14 let
no to je zaenkrat use o osebah ker bom osebe sproti opisovala in dala slikce,aja točno slikice:
jas:

emm:

No vse se je začelo enega oblačnega dne ko sem končala pouk in odšla na bus,emme ni bilo ker je bila ravno takrat bolana,imela je vročina al neke podobnega... no na postaji je čakalo že veliko učencev,js se sploh brigala nisem za njih,včasih so se mal zasmejali in sem jih pač pogledala..no tako kot takrat...moje oči so zastale ko sem ga videla... next???

ali naj nadaljujem zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. avgust 2011
ups se oproščam ker so se pojavile 4 fotke!!
16. avgust 2011
Nextiii!!!!!!!!!
16. avgust 2011
...moje oči so zastale ko sem ga videla...bil je..bil je čudovit-to je bila ljubezen na prvi pogled *-* takoj sem se zaljubila. on me sicer ni opazil ker se je pogovarjal s svojim frendom. takoj ko sem prišla domov sem poklicala emm(pogovor med mano in emm : j:js,e: emm)
j:haii emm,kako si kaj? a se bolše počutiš?
e:ja se ja,mislim da bom ju3 prišla v šolo...
jo to je pa dobro! no in veš kaj se mi je zgodilo?? zaljubila sem se!!! omg a eš kako je luškan?
e:aa? kaj ress?? kdo pa je
j:em... nwm ne poznam ga,ful čudno sam se mi zdi da ga še nikol nisem vidla v šoli...

z emm sem se potem še pogovarjala o njem in ji use povedla,rekla mi je da ji ga morem nasljednji dan v šoli pokazat. kmalu po tem sma prekinli ker me je mama klicala na kosilo!...
16. avgust 2011
Nextiiii!!
16. avgust 2011
heh bom... jutri!
16. avgust 2011
NexT
16. avgust 2011
u35860
u35860
nextt
16. avgust 2011
Bi si gdo prebral mojo zgodbo? - http://www.igre123.com/forum/tema/teenage-love/21939/
;D
16. avgust 2011
ok nextam!
naslednji dan v šoli ga nisem opazila. emm mi je že pošteno težila da bi ga rada videla,tud jas sem bla že cela živčna.. ko se je pouk končal sma z emm poklapano prišle čakat bus saj sma bile tisti dan obe vprašane,sicer sma dobile dobro oceno ampak sma se mogle tud zelo trudit saj naju je imela tista učitlca na piki... in ko že pomislim da se je dan zame končal in da ga nebom videla....
17. avgust 2011
Nextas zgodbo na igre123! Hehe
17. avgust 2011
Resss je dobra zgodba!!
17. avgust 2011
nextam!!!! ..... se prikaže... tud on je prišel čakat na bus.. slikica:::

18. avgust 2011
next
18. avgust 2011
next
18. avgust 2011
heh.. upam da je uredu slika...druge nisn našla...
19. avgust 2011
j-jas e-emm
j-kaj ga poznaš?
e-neee!! men se zdi da ga še nikol nisem vidla,al pa se je do zdaj skrival!
j-hh!ejjj! a bi ti mal zame zvedla gdo je??
e-hmm... nevem... ehh sej se hecam jasno da bom!!
j-hvala! zlata si!!
e-ja itak! ei pa ti bom ju3 u šoli povedla ok? bay!
j-ok! bay!
nasledni dan v šoli!! :
j-heii! a si zvedla kdo je??
e-em ja!!! na tu maš listek gor pa je njegovo ime..nem govorla kaj če gdo šliši!!!!
j-kul!!!
19. avgust 2011
ja no ok mene od ju3 dalje več ni,k sem na morju!!!!! tak da nem nadaljevala zgodbe do takrat ko prijem domu... to bo pa neki spetembra!! aja pa še to če ne bo blo več USAJ treh next-ov bom pač mogla nehat pisat to zgodbo k bom to jemela ko da vam je bed!! ok bay fsm rvm!!!
19. avgust 2011
u36884
u36884
next!! lajkam zgodbico!!plisss sporoči k netaš!!!
25. avgust 2011
Pikeej (avri) gdaj prides domou? Pa ni bed zgodba,sam nihce neve da obstaja.. malo relame naredi.. zlo je cool btw tko da ti dam
1000000000000000000000000 nextov!
25. avgust 2011
NexT!
28. avgust 2011
Dobra zgodbica! Next!
28. avgust 2011

28. avgust 2011
No vidis avril kok next-ov mas zdej zato...

Next ze enkrat!!
28. avgust 2011
oki nextam!!!
šele doma sem pogledala na listek in prerbem da mu je ime... alex...od veselja sm kr skočila na posteljo da sem se tko udarla u nogo... in potem ko me je noga mal nehala bolet sem šla mal na facebook. Pogledala sem če je morda ta alex na njem.. in resss
31. avgust 2011
omfg!!!! oprostite sam sem fuul jezna k mi ni usega un vrglo kaj sem napisala!!!!
31. avgust 2011
ok še enkrat grem pisat!!!! :::: med odmorom sem htela emmi povedat kaj sem odkrila amak je prehitro zvonilo.. zato sem se odločila da napišem listek:: " heii emma neboš vrjela koga sem na facebooku našla!! aelxa! sam si ga ne upam dodat za prjatle.. prosim mi ppomagaš??" in ravno ko mi emma vrne listek ji ta po pomoti pade na tla.. in preden ga jas poberem ga pobere moja sovražnica sara ( sovraživa se že zelo dolgo ker je nesramna, in use ven pove)!!! skor sem umrla od krčov v trebuhu ko sem videla da je prebrala listek!!!

in potem med odmorm mi je neke težila da naj ji povem kdo je to!!! skor mi je pokvarla dan... ampak skoraj!! nextam??
31. avgust 2011
NexT!!!!!!!!! -------->
31. avgust 2011
u36884
u36884
next
31. avgust 2011
Pa dj fotko sare xP
31. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg