Forum
u51821
u51821
Heila.
To bo ljubezenska zgodba o bolj ali manj srečnem ljubezenskem življenje. Zgodbo sem začela pisati s naslovom Zgodba, ki še nima naslova kot uporabnica SLOgirl.
Tukaj bo vsa že napisana zgodba in nadaljevanja zgodbe.

Sonja, vstani že!!!! Se je mama zadrla že najman 3 to jutro! Polglasno sem rekla: samo še malo in se zavila v odejo. Že sem skoraj zaspala nazaj ko me je nekaj požgečkalo po obrzu. Jure sem veselo rekla in uzela svojega 3 letnega bratca k sebi. Bil je tako luškan! Mama je rekla da moraš pokonci ker pride očka je rekel peter. Seveda, očkova sobota sem si mislila in zlezla iz postelje. Moj očka… no neki dan je kar zginil kmalu pa smo po pošti dobili ločitvene paperje. Uboga mami! A bila je srečna. Ko sem prišla v kuhinjo sem zagledala Glenna in mamo za štedilnikom. Živjo, Sonja me je pozdravil. Veselo sem mu odzdravila. Glenn je tisti novi, ki je osrečil našo mami. Bil je vesel, sproščen, zabaven… vse kar si človek lahko poželi. Z mamo sta bila popoven par. Oba svetlolasa, mami z zelenimi, glenn črnimi očmi. V vsem sta si bila podobna. Glenn je bil tudi Juretov očka. Za mizo je bila še moja starejša sestra Anja, ki je zaljubljeno gledala v svoj telefon. Vedela sem da gleda sliko svojega fanta Jona. Jaz te sreče nisem imela, fanta namreč. Kar ni bilo čudno. Če bi zdajle videli mojo sestro(ajde domišlijo). Ima dolge, rahlo valovite rjave lase, suha( vsak dan preteče 5 km(resničen podatek-čeprov zgodba ni )), zabavna(meni sicer ni), visoka, z sinje modrimi očmi(ni mi jasno kje jih je staknila) in hodi v 1. Letnik frizerske gimnazije. Je popularna in obvlada vse povezano z modo. Kaj pa jaz? Sem povprečno veliko, malo bolj okrogla(ockei- ZELO), z črnimi lasmi in rjavimi očmi. Hodila sem v 8 razred in bila zello NE priljubljena. Pravzaprav sem bila tarča skoraj vsega »zajebavanja«. Tudi poburteta je belala svoje, mozoljev na ful, tistega malo bolj odspodaj pa… no nič. Seveda je bilo pri Anji čisto drugače. «…na smučišče…« je prekinilo moje razmišlajanje. KAJ??? Sem skoraj zavpila. Očitajoče so me pogledali ker nisem poslušala nato pa je Glenn začeu še enkrat od začetka. Da vas ne boom dolgočasila bom povedala samo bistvo. Naslednji teden (božične in novoletne počitnice) gremo v smučarsko kočo. Šli bomo jaz, mami, jure, anja, glenn njegovi starši in še dve družine. Ena od teh 2 družin je lastnik koče. Koča je menda ogromna(halo, kaku pa bi šlo noter toliko ljudi) in lahko bomo živeli(spali, se družili) skupaj ali spali v ločenih sobah(nekako se mi zdi da bodo skupaj samo mami, glenn in jure). Awi sem zavpila v mislih nato pa pogledala na uro. S****mi je ušlo. Oči pride čes 30 ure. S Anjo smo se stekle uredit. Ker je očka skrivnosten še vedno nisem vedela kaj naj oblečem, zato sem zbrala lepe kavbojke, ne posbno potiskano majico in zaprte salonarje(nekako sem vede da ne gremo ravno na pohod). Kar pa se tiče nakita… no ne bo nič. Stekla sem v kopalinco, ker sem si prej pozabila ogrce prekriti s korektorjem. Ravno sem končala ko je pozvonilo. Stekla sem odpret in se kot vedno pretvarjala da sem ga blazno vesela. Oči sem fejkano veselo zaklicala in ga objelo. Tudi on je bil lep(hm, tako lepi geni jaz pa taka kot sem), a še zdaleč ne tako kot je bil učasih. No vsaj mami pravi tako. No takrat je prišla Anja in svoje veselje odigrala »za kanček« slabše. Pozdravil ga je tudi jure, a konec koncev jure ni immel z Urbanom(oči) nič. Oči, jaz in anja smo sedli v avto in se odpeljali. Oči nas je kot vedno zasliševal glede mami. Oh, kako to sovražim! Naj se sam pogovori z njo. No odpeljav nas je pred kino in z anjo smo veselo že mislile vstopiti ko je oči rekel da naj malo počakava, saj nama mora nekoga predstavid. Dolgo smo čakali ko je prišla k nam neka ženska in z fotrom sta se zalizala. Prosm mladletni tle sem ju opomnila na naju saj sta zgledal kot da se bo začlo dogajati kaj »večjega« fotr me je grdu pogledav in nama predstavil gospo. To je julija. Snela si je klobuk, sončna očala in se nasmehnilla. Šele takrat sem ugotovila kdo je... letošnja miss slovenije. Očetu sem namenila »pa ne že spet« pogled in se nasmehnila juliji. Zmeraj je tako. Hodi z modeli in se hitro razjide. Rekord: 6 mesecev- zakaj? Stava in njena prevelika ljubezen da bi kar odnehala.
Taprvi del je zanič, tega se zavedam, a kasnejši deli so boljši!!!

Boš brau?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2011
u51821
u51821
SEM SE ODLOČILA DA BOM ZDELE V ENEM POSTU DALA VSE KAR JE ŽE NAPISANU (tm kjer sem prej pisala)!!!

No ta dan je bil posledično dolgočasen in nabit s slabo voljo in prav tako tudi nedelja
Kako se je začel ponedeljek že gotovo veste, zato bom preskočila na srečanje prijatelic pred mojo hišo. Tam sem bila jaz, maja, urška, karmen in lisa
Vsak ki nas je vsaj malo poznal je vedel da smo nerazdružlive(no mogoče z izjemo urške, ki je priljubljena- zaradi njenega vpliva je moje življenje malo man začinjeno z raznimi žaljivkami) in da gremo vsepovsod skupaj.
Tako je potekal naš pogovor
J-jaz,M-maja,U-urška,K-karmen,L-lisa
J- hey- ladies
M,U,K,L- hey baby!(vsaka mal drugač)
J- torej kaj sem zamudila v Soboto?
M- gledle smo RDEČO KAPICO, pa ti s fotrom(videle so nas pred kinom)
J- pravzaprav sem opazovala fotro in eno missico kaku se ližeta
M,U,K,L- WTF??
J- je hitr ne? Čeprov bi lahku najdle kšne mal mlajše pa lepše
U- boga! Kaku pa zgleda?
J- na slikco(telefon), nš fotr zmer hoče da mamo eno sliko od njegove cipe za ta mesec
L- lušna je
Strupeno jo pogledam, a me karmen začne miriti.
K- pomiri se, mmislila je da te bo tako razvedrila
Seveda sem se pomirila a preostanek poti v šolo smo se komaj kaj pogovarjale. V razredu me je pozdravil Luka. Zaljubljen je bil vame, vsi smo to vedeli in tudi on mi je priznal. Bil je šekar luškan, a ne za umret. Mogoče bom enkrat poskusila z njim, a najprej hočem hoditi z nekom v katerega bom zaljubljena sem se odločila. Usedla sem se in vidla da na tabli piše:
Učenci, danes…
boste dobili novega učenca!
katar je bilo kaj pomebnega smo vedno imeli napisano na tabli. toda, tokrat....wth??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa saj ne da nebi hotela "osvežitve" v klasu, ampak bilo pa je le presenečenje. učenec ki je preverjal na hodniku je priletev v razled in zaklicav Klasarca (razredničarka) gre!!!!!! karmen je hitro sedla polek mene in mi z pogledom povedala da jo zanima kakš je tanovi. no, klasarca je pršla s enim blondincom, imel je modre oči, bil je visok in nadaleč see mu je videlo da je šprtnik... uff, HOT!!! kar dihati sem nehala, in se izgubila v njegovi lepoti... takrat me je premanil razum SANJA, ZATRAPALA SI SE V FANTA, O ČEMER NE VEŠ NIČ!! ŠE IMENA NE!!!! zagrjeno sem se predramila in pogledala klasarco, ki je opazile odzive deklet. to je Nick Zlatič. je vaš novi sošolec. no, pa bom besedo predala kar njemu.
hay, sem Nick. treneram nogomet in borilne veščine. živel sem v Lj,a sem se z mami preseliv sem v NM. noo, oči je amričan zato ime Nick...hm.. no če koga kaj zanima naj pa kar upraša. no, seveda veste kaj so spraševale punce in kaj fantje. no sedet je šel k Jani, najpupolarnejšemu dekletu v razredu. no danes smo imeli ves pouk v eni učilnici, saj je bil tehniški dan. po 5. uri kosem ravno pospravljala stvri me je klasarca prosila naj nick-u malo razkažem, saj je šola ogromna. uh, učasih ni ravno všečno če učitelji vejo da si odgovorn, pameten, nisi lahkomiselen itd., saj sem si še vedno zamerila misli pri 1. uri, in potem sem bila ljubusumna na Jano, saj je pri njej sedel.
tako sem se z nickom odpravila na potep po šoli, ko me je uprašal: kako ti je že ime, veš vedno pozabljam imena? Sonja, Sonja Muc sem mu zagrjeno odgovorila. nič, več ni rekel jaz pa sem ga vodila še naprej, mu predstavila učitelje, kaj učijo.. itd. ko sva končala se mi je modilo domov zato sem ga prekinila sredi uprašanja ki ga je postavljav(sploh ga nism poslušala) in mu rekla glej nick, danes sem te peljala po šoli ker so mi tako naročili, zdaj pa nočem imeti več opravka z tabo. takih stvari gotovo ni bil vajen, saj se mu je čeljust povesila skoraj do tal, jaz pa sem se obrnila in komaj ujela bus. bila sem žalosna in ponosna zaradi svojih besed, a vedela sem da je tako prav, saj nisme potrebovala dodtnih zapletov
ko sem prišla domov sem kot pridna šolarka napisala nalogo, se učila nato pa odšla na FB(tudi pridne šolarke ga imamo). obvestil na full(maslo moji BFF), nato pa še prošnja za prijatelstvo in sporočilo... Nick Zlatič me je hotel dodati pod prijatelja. kakšni 2 minuti sem razmišljala ali naj ga dodam ali ne, nato pa se odločila, da za enkrat še ne nardim ničesar. SONJA!!! je zaklicala mami iz kuhinje. že grem sem zaklicala nazaj, a seveda nisem (mela še FB), dokler nisem pozabila kaj moram storiti ozr. ni prišla Jure in mi rekel
sonja, gres s mano v kuhinjo, mamica je ze malo jezna (Jure še ne zna izgovoriti šumnikov). šla sem z njim in si v kuhinji naložila špagete s sirovo omako.
kosilo je minilo in js sem se šla učit. nato sem se spomnila sporočila na FB. hitro sem šla na computer in ga pebrala. pisala mi je Lisa

pisalo je:
heej, soni(samo ona me tako kliče)
z Urši (Urška), Mayo in Karmen gremo zvečer vn. moraš s nami! in ukluči telefon! spet te ne moremo priklicati!
bye and with love, Lis

no, zanivo!
ponavadi se ne odločimo vrat na nos ampak se zmenimo kakšen dan prej. pa kaj! z veseljem sem pritrdila in ji rekla naj me klikne na chat če bomo obe na FB ali pa me pokliče(telefon sem uklučila takoj) da se zmenimo za podrobnosti.
šla sem Glennu in mami in ju uprašala če lahko grem(ker sem že pritrdila nista imela možnosti izbere- vsaj ponavadi je bilo tako). mami ni bila prepričana, a jo je glenn prepričal da lahko grem, ker sta tudi Jure in Anja po kosilu šla,in da nebi bilo pravično. hmm... meni se je zdelo da ima v mislih nekaj drugega, a ni bilo važno ko je mami končno privolila.
ob 18.00 sem že stala pred kavarno Posebno zate in čakala moje frendice, ki so počasi prihajale. vsedle smo se noter, ko so rekle, da mi morajo nekaj povedati... na izrezih na njihovih obrazih sem ugotovila, da mi ne bo ušeč... no Sonja.. am...
no Sonja.. am... se spomniš tistega Lea, tvojega zadnjega?
grdo sem jo pogledala, in nekako je ugotovila da se ga spomnim
Urška je nadaljevala: no,on... hm... ne vem kako naj ti povem... am on... am...
kaj je no? sem zdaj nestrpno uprašala.

povabil me je na zmenek! je na hitro zdrdrala. KAJ??? sem zaklicala tako na glas da se je k mam obrnila skoraj vsa kavarna. me pa nismo govorile dokler ni natakrica prinesla mlečnih napitkov, ki smo jih naročili prej. takrat je Maya potiho rekla: to še ni vse.

jezno, pričakujejoče, in grdo sem pogledala Urško ki se je živčno nasmehnila in rekla:
no.. jaz privolila sem.. in prejle...am... uprašal me je če bi hodila s njim. KAJ??? sem tokrat še malo bolj naglas zaklicala. in kaj si rekla? sem ko so nas niso več gledali uprašala. rekla sem ja mi je živčno in potiho rekla.
vedela sem da se ne smem zadreti, zato sem jo samo grdo pogledala(če bi pogledi ubijali, bi bila mrtva) in ji prek fona poslala mesič s vsebino KAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
potiho mi je rekla: oprosti, ampak jas.. tako mi je UŠEČ! in... saj veš popularn je. to bi dvignilo vse nas, in potem se ne bi več toliko spravljali na vas(ONA je POPULARNA).
ni več vedela kako naj se zagovarja, zato je utihnila
Prizadel te bo! sem ji rekla. Ni res! vem da ni res! kar je naredil tebi... no nikjer ne piše da bo tudi meni.
ubijalsko sem jo pogledala. Urška je proseče pogledala najine prijatelice in Maya ji je priskočila na pomoč.
sonja! malo jo razumi. pa še ena od nas bo spet hodila z gimnazicem.
ja, s 4 leta starejšim! sem rekla. heey, tudi od tebe je 4 leta starejši! mi je rekla Urška.
saj ravo zato ti govorim da te bo prizadev. sem še rekla in vsata. Lis in Karmen sta stekli za mano, Maya pa je ostala z Urško. vedno ostne z tisto, katero je treba podpreti v osebnih zadevah.
Lis in Karmen sta me prepričevali da bo use OK, da se bomo že pogovrile... itd.

Njima bom mogoče enkrat povedala, zakaj sem nehala hoditi z Leo-m.
toda ne še zdaj

počasi so minevali tedni in dnevi. Z Urško nisva bili več prijatelivi, z Mayo pa čedalje manj, saj se je zdaj družila z Urško in drugimi popularnimi.
tisti dan (torej danes) sem šla v šoping z Lis in Karmen. oblekla sem črne kavbojke, potiskano majico, torbo z čes rame in all star-ke. seveda pa tudi nakit in drugi modni dodatki niso mankali. ravno ko sem Juretu rekla adijo se se pogkazale moji BFF.

J-jst; L-lis; K- Karmen
J- hey Girls!
L- hey soni
K- Hellou my dear
J- torej, kaj vse moramo postoriti

L- šoping, pizza
K- opazovanje lušnih fantov
J- karmen, ti si se pa spremenila!
K-kaj, Tim me je pustil že pred mesecem čas je za lov
J- mi o volku... kaj praviš o tistem tamle?
K- uf, tale bo pa 9
L-js bi rekla pa kar 10
J- HORNY-ja sta a vesta? zame največ 6-7
K- uuu! obstaja razložitev? mogoče kakšno ime?
J- Neee! ampak najlepši je tisti v katerega si.. vrjemte mi!
K,L- sej vemo!
Qulandia NOVO MESTO!
J- torej kam najprej?
L- H&M, C&A
K- Jeenyfer pol Two Way pa Tally Weily
J- OK najprej v karmične predloge pol lisine pol pa še mal za čevle?
K- OK! pol pa kavarna
L,J- Why? sej grmo pol na pizzo!
K- nekoga vama morm predstavit...
L- like it! lahko zveva ime?
K- saj ga boste! V kavarni!
...
Oborožene z najmanj 10 vrečkmi (vse skupaj) smo prišle pred kavarno Felix. Tam smo zagledale tako CUTE fanta, da sem skoraj padla v nezavest. To je Žan nama je zašepetla Karmen. kaj pa drugega sem si mislila, Karmen je HOT like zelo, in s njej podobnimi fanti tudi hodi. ko sta se poljubila sta zgledala takoooo zaljubljena, da sem
bom zdele enga kratkega, ku mam glih en odmor med study!
ko sta se poljubila sta zgledala takoooo zaljubljena, da sem postala že skoraj ljubosumna. Žan jo je še za nekaj sekund stisnil k sebi nato pa je karmen še enkrat rekla:
Ž-Žan, K-karmen, J-jst, L-Lissa
K- punci, to je Žan, Žan tole so Sonja
J- helou
K- in to Lissa
L- živjo! (je rekla sramežljivo- ni še videla lepšega)
Ž- Haaai. jst sem Žan Tinčič. Najbolšo prijatelicoo na svetu imata (in Karmen zafarba)
J- we know! just you dont heart her!
Ž- bom, bom- mislm ne bom je prizadev
in poljubi karen
K- no bi se vsedli?
L- OK
...
KASNJE!
J- no vidva golopčka pejta po svoje medve s Lis pa posebi!
L- OK
K- ockey! have fun!
Ž- uff, supr idejaa! pridi mala moja!
objeme in rahlo dvigne Karmen ter ji da en tak lep kiss
J- dejta se no stopit! good bye!
K- dijo!
Žan in Kaarmen sta šla medve pa sva še malo posedele nato pa odlšle mimo polic knigarne Felix. malo sem gledala po policah in zagledala... VAMPIRSKO AKADEMIJO!
yess! sem skoraj zakričala in lissi razložila da jo iščem že več kot leto a je nikjer nisem našla, v knjižnici pa kar naprej sposojena. kupila sem jo nato pa me je mami poklicala da mram iti domov. na hito sem dala Lissi kiss na lica in zdrvela domov. tam me je čakalo ogromno DN in učenja...

ko sem končala z DN in sem se šla učit mi je pogled zdrsnil na posteljo, kjer so me čakale vrečke. pa saj ne more škoditi če jih malo pogledam, kajne? sem se vprašala v mislih. podlegla sem skušnjavi in se sprehodila k mizi ter sedla nanjo. V roke sem vzela Two Way vrečko in iz nje potegnila jopico. ne vem kakko lahko TW vedno naredi taka oblačila. čisto po mojem okusu ki ga ne znam razložiti. ko sem se je naveličala gledati sem iz vrečke vzela še kavbojke. Bile so črne in ozke. tudi njih sem se nagledala zato sem vzela H&M vrečko in ven potegnila majico s kratkimi rokavi. bila je indigo modre barve, in po rokavih je imela razpoko. Popestriti jo moram! sem potiho zadrdrala in pogledala Jeenyfer vrečki. Čakaj malo! saj tam dem imela samo eno vrečko!! sem rekla. in pogledala najprej v eno vrečko nato v drugo. V 1. je bilo uredu v 2. pa hm... Čigava je že ta obleka bila je seksi in drzna. v vrečki me je čakal listek
Meine Sonja!
Tole sem ti kupila ker si sama nebi upala in ker vem da je v tvoji omari ni. Svojo postavo izkoristi in lahko rečeš karkoli... si opazila koliko stvari ti je ratalo prevelikih v 2. mesecih? no, kupila sem ti jo ,ker je čast da se pokažeš svetu!
with love, K@rmen
čisto tipično zanjo! toda ponavdi mi je za take stvari povedala!

še naprej sem pregledovala obleke natoskočila pod tuš in odšla spat

naslednji dan je bila sobota. med branjem VA me je zmotil Glenn, ki je prišel v sobo. Usedel se je na stol moje pisalne mize(ist sem brala na postelji) in me ogovoril:

G-Glenn, J-jst
G- torej Sonja, te lahko nekaj prosim?
S- itak
G- Boš lahko prosim danes pazila Jureta? Polono (moja mami) bi rad peljal na večerjo, Anja pa bo pri prijatelici
S- ja seveda ga lahko popazim
- vstal je in rekel le še-
G- super Sonja, hvala
po tem kratkem pogovoru sem se vrnila k Rose in Lisi...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko se je z zobmi približala moji goli koži sem, mi je divje utripajoče srce po telesu pognalo mešanico strahu in pričakovanja. Slednje mi je šlo vedno na živce, a brez tega ni šlo, kot slaba navada, ki se je na moreš otresti.
Z dolgimi podočnii je zagrizla vame, močno, in zaradi kratke sunkovite bolečine sem zaječala. Bolečina je potem izzvenela v čudovito svetlo radost, ki se mi je razširila po telesu. bolje je bilo od vsake pijanosti ali zadetosti. Bolje od seksa- tako vsaj mislim, ker še nikoli nisem seksala. To je bila koprena čistega,izostrenega užitka, ki se je ovila okoli mene in mi zagotavljala da se bo vse na tem svetu dobro končalo. Užitku ni in ni bilo konca. Snovi v njeni sli niso v meni sprožile izločanje endorfina in izgubila sem občutek za okolico, izgubila sem občutek zase.
Potem je bilo, žal, konec. Trajalo je manj kot minuto. Umaknila se je, me opazovala in si med tem z roko obrisala ustnice. " si v redu?"
"jaz ... ja". legla sem na posteljo, omotična zaradi izgube krvi. "Naspati se moram. V redu sem"
V njenih žadasto zelenih očeh se je zrcalila skrb. Vstala je. "prinesla ti bom nekaj za pod zob"

(Vampirska akademija 1. del, str. 7, odlomek)

Tisto noč sem torej pazila Jureta. kot pravi 3-letnik je kmalu zaspal, tako da sm z risank hitro preklopila na HBO. film ni bil zanimiv tako da sem ugasnila TV, šla na komp in se upisala na FB. še vedno me je čakala Nickova prošnja za prijatelstvo a sem jo pustila na meru. z nickom se nisem razumela nič bolje. ob pogledu nan mi je zastalo srce, a sem ga še naprej ignorelara. Urške sploh več nisem opazila zato me je presenetila njena objava na zidu

Imela si prav...
kar vedela sem kaj se je zgodilo. Leo je hodil v zadnji letnik gimnazije. in biu je potreben, zelo. jaz tega nisem hotela. Pustil me je. takrat sem bila jaz v 8. r on pa v 3. letniko. to je skrivnost, ki sem jo varovala pred prijatelicami.

pod njeno objavo sem napisala komentar:

povedala sem ti...
vrjetno je bila ravno na FB-ju ker me je poklicala. njene številke ni bilo več v imeniku a sem vedela da je ona. hitro sem se oglasila in pogovor... no recimo da je stekel.
U- Urša, J- jst
J- halo
U- heei, Sonja
J- o ti si urška! haai
U- no pustil me je
J- Sta...khm... saj veš kaj
U- nočem prek telefona.

J- okej se dobimo outside?
U- kafič pri šoli?
J- ockej
U- se vidmo čes 15 min.
J- ja. bye
U- čaw
hitro sem se uredila in stekla do kavarne. počakala swem salbo minuto, ko je prišla urška. Ni jokala, ampak... rdeče oči, sledi posušenih solz... pomoje je jokala tudi na poti saj taka od doma nebi šla pa če bi se svet podelarl. no saj zanjo se je.
J-heej Urška
U- živjo S.
ZASEBNI POGOVOR
no, kar je zasebno je zasebno, glavno je to... da ni naredila tistega. premislila si je čisto na koncu. in pustil jo je. kot kaže še na grši način. mene definitivno ni ozmerjal s nuno in prevarantko (ker si je premislila čisto na koncu). no pa še marsikaj drugega je rekel. ko smo se rašle me je objela in rekla: Sonja... prosim oprosti mi. Vem da prijatelice ne bomo več, a oprosti mi ker nisem vrjela da hočeš le najbolje zame. nič hudega, Urši! Ljubezen je pač slepa.
nasmehnila se mi je in dale smo si kiss na lička in odšle domov. bila sem vesela da smo spet prijatelice

seveda so morale zvedeti tudi najine BFF. s tem tudi, da je isto hotel s mano. tako kot ponavadi nisem dobila prilžnosti, da bi jim povedaala ampak glavno je da smo skupaj. tako sem razmišljala v poti v šolo, medtem ko so moje prijatelice govorile o žanu(karmen boyfriend). tako sem razmišljala, ko se je nekdo zaletel vame. Joj, oprosti! a si v redu? sem zaslišala nek topel glas in tako CUTE fanta, ki si je iz ušes dajav slušalke. ja, ja itak sem rekla, v mislih pa preklinjala saj sem imela oblečeno novo majico. padla sem na še malo razmočeno blato, torej sem bila ZELO umazana. Punce ve kar pojdite, jaz pa se grem domov preoblečt. pa če rečete prfoksu, da bom zamudila.

ockey so mi odgovorile. fant pa mi je umprašal, če gre lahko z mano saj je on krivec. brezbrižno sem skomignila s rameni, karmen pa mi je poslala pogled lej-kaku-je-cute!-ne-zamoči!!
na poti se mi je fant predstavil kot Alex in hodi v 1. letnik kemiske gimnazije. navdušeno sem poskočila in mu povedala, da jeseni nameravam tja. pogovrjala sva se vse do mojega dom, kjer sem ga posadila v kuhinjo

stekla sem v sobo in se preoblekla v črne kavbojke, belo majico in črn bolero. posledično sem si morala še malo spremeniti make-up. čez dobrih 10 min sem bila pripravljena. ko sem prišla v kuhinjo, sem videla Alex-a, ki je nekaj gledov. šla sem bližje in videla, da gleda v svoj telefon. šla sem do pulta in mu ponudila kaj za pit. postrani me je pogledal. A veš da si late for school? ja, vem sem mu odgovorila. In tudi vem da morm šolo jemat resno, ampak 5 min gor al pa dol. Stikar mi bo itak dau neopravičeno. Aha... je odgovoril.
na koncu sem obema naredila kapučino. pogovarjala sva se dokler nisem ugotovila, da bom zamudila še 2 uro. hitro sem stekla v šolo. ko se je za mano pripeljal skuter. fant, ki ga je vozil je rekel. Torej boš raje tekla in zamudila, kakor da bi se usedla semle? Alex!! sem zagodla, zlezla na skuter in se prijela. v 5 minutah sem bila v šoli. ravno sem prišla pred razred ko je zazvonilo. skrila sem se za vrata in skočila maji "na" vrat. AAA!! je zakričala nato pa ugotovila da sem jst. šla sem v razred se upravičla Stikarju in hitzro stekla v kemijo. ravno sem mislila pripraviti zveske,ko sem videla da je v zadrgo zatakjen listek:
Sonja, zabaval sem se!
če ti bo dogčas kar pokliči (bom imel razvedrilo)
have fun, Alex!
P.s.: rabila boš tole
0.. ... ...

podzavestno sem se nasmehnila in pripravila zveske

sledile sta moji 2 najljubši uri.
Razloga:
1. bila je kemija
2. v mislih sem imela tisti lepi obraz, ki je pripadal bitju, po imenu Alex

dan je minil rekordno hitro. popldneje prišlo in kmalu bi zamodila na pesne vaje. hitro sem stekla do šprtne dvorane. vsi so že bili tam in hitro sem se stekla preoblečt

poglejte kdo se je prikazal je rekla naša trenerka, ko sem zasedla svoje mesto. Zamujaš, zamujaš me je oštela Zala, moja (med plesalci) najbolša prijatelica.
začeli smo z tekalnimi vajami, osnovno razgibavanje, sledila je arearobika, ekstremno ogrevanje in počepi, sklece. po tem je naša voditelica stekla do predvajalnika in prižgala musko
gremo! 1,2 ,3,4...
seveda med plesom ne šteje zato se je naslednič oglasila ko plešemo dvojčke!
gremo dvojice!
z Zalo smo priplesale skupaj in začele korake vsaka v svojo smer. in naslednji korak: plosk, počep, hop.

nekaj časa so bili spet slišali le naši skoki in toni glasbe. Iz avtomatskega ponavljanja gibemov me je zdrzil trenerkin Herry Potter. rame in pa-da-bu-re (al kaku se napiše)
ko smo končali se je postavila pred ogledala in še enkrat smo odplesale same.

bila je zadovolna, zato smo nadaljevale s naslednjo koregrofijo Hello. sami boki sem si rekla v mislih, a preden bi lahko razmišljala naprej se je začela ta koreografija.

tudi to smo dobro odplesale, zato je bila na vrsti Single ladies.
Roke Gor! Mambo! Žeblji! nas je vsake toliko časa opozorila trenerka. 1 ura in pol je spet minila. po eni starni prehitro, po drugi prekmalo.

"dobro!" je začela trenerka "kot veste imamo naslednji petek nastop! vse še naprej vadite, vabila za nastop imate tukaj. aha, saj res! kako se boste oblekle?"

predlogi so kar švigali iz ust naše hip-hoparske peterice. no iz ust vsatlih 4. jaz se v take stvari nisem poglabljala, saj je na koncu vedno biu upoštevan predlong kašne Kiki (kristina) ali Hiere (WTF? od kje taku ime). tokrat se bomo oblekle v črne pajkice, črno majico, belo baretko in bele rokavičke, seveda pa zraven še bel pas.
hm.. saj lahko da bomo še kar dobro izgledale. a mene spet čaka nakupovanje. ko je bilo konec sva s Zalo skočile v bližnji lokal na sok(nikakor noče ne kapučina ne mlečnega napitka) in en dobr čvek.
kmalu je bila ura 21.00 in že zdavnaj bi morala biti doma. tekla sem kot nora in hitro odklenila vrata stekla sem mimo kuhinjo ko sem v njej nekaj videla. O, prosim!!! sem skoraj zaklicala! mladoletni tukaj! hm, ja vrjetno mislite da imam v mislih majo sestro in njenega ubožčka. a ne... Glenn in mami. stvari so postajale vroče. zardela sta in me hitro nagnala v sobo. bljek! sem rekla v sobi, saj tega pred njima nisem hotela reči. hitro sem šla v posteljo. tudi zaspala sem kmalu. a v sanjah me je spremljal, on. Alex! med plesnimi sem čisto pozabila nanj zato me je v sanjah ošteval... a vseno mi je njegov obraz polepšal dan (ups!! sanje).

dnevi so minevali dokaj podobno... vsak dan sem klepetala z Alex-om. ko je bila mami pri tem da me ubije zaradi spiska telefona, sva začela chat-tat prek FB-ja. nekega dne sva se dobila v parku...
A-alex, J-jaz(sonja)
J- heila, Alx
A- živjo sonja
J-kaj pa ti tako živčen?
sem ga vpraša med popravlajnjem pramena las ki mi je zaradi vetra kar naprej uhajal na obraz
A- jaz...am
J- ti kaj?
A- Ti..am...men si ti ušeč
V glavi sem vpila od veselja, v resnici pa sem samo zafarbala(zardela) in ga spodbudno pogledala

J-ja...
sem pogled pokrepila s besedami
A- am... a bi ti mogoče hodila z mano?
J- KaaaaJ??
sem ga debelo pogledala

A- Uff, kaj sem pa misli. kako bo nekdo tako lep hodil z mano. Nisem dov..
preden bi lahko dokončal kar je hotel sem ga prekinila z nežnim poljubom na usta
A- Je to ja?
med tem ko sva skupaj držala čeli sem mu v mehkem smehu odgovorila
J- Ne, to ni ja. To je SEVEDA
pogledom me je me poljubil in pogledal naprej po potki. bila sem malo razočarana in dobro voljo je zamenjala slaba. gledala sem v tla. Alex se je vsedel na klopico, jaz pa sem mu sledila. Objel me je in me poljubil. Zavedela sem se zakaj je takrat stopil naprej...

pogledala sem v njegove modre oči in se skoraj izgubila v njih. Ta sinja modrota me je čisto prevzela.
takrat je tiho rekel: ljubim te in me pobožal po laseh. Tudi jaz te ljubim sem mu zašepetala in najine ustnice so se spet zbližale. ta poljub je bil še sladkejši, a kot vedno sem si s svojim razmišljanjem uničila trenutek. spomnila sem se njegovih modrih oči, in spoznala, da se zaljubljam samo v modrooke. s tem sem se spomnila tudi Nicka. NIsem ga še pozabila. pravzaprav si s preziranjem nisem močno pomagala. A vem da Alex-a LJUBIM. v nick-a sem bila zagledana. TO je razlika.
Iz razmišljanja me je premamila kaplica dežja, ki mi je padla na lase. Z Alex-om sva vstala in si prepletla prste. Stekla sva iz parka in tam sem ga še zadnjič pogledala v njegove modre oči in ga poljubila. Nato sem stekla proti domu, saj se je v tem času že vlilo...
Doma mi je zvečer, razno ko sem zlezla v posteljo in se zavila v odeje zazvonil telefon. godrnjanje sem vstala in se sprehodila do mize, kjer se je napajal telefon. SMS je bil poslan s Alex-ove številke in pisalo je:
Hitro odpri okno!
Si!
Nisi!
Ajde dej!
In zdej lovi...
se malo...
evo ga...
prihaja...
priletel je samo zate,
poljubček za lahko noč! *
(Sloport Forum -objava osebe LanCom )
hehe. kaj takega si jst nebi nikoli zmislila. Hitro sem mu poslala nazaj sporočilo:
Prišel je! zdaj ti pa še jst pošiljam enega: mwah :*
Lahko noč!
vsa srečna sem zavila v posteljo, tokrat s telefonom v roki. Liss in Karmen sem poslala sporočilo:
Jutr ob 10.00 pred mojo hišo. Brez izgovorov! Pomebno
with love, Sonja

hitro sta poslali povratni sporočili s potrditvenim odgovorom. odložila sem telefon, se še bol zavila v odeje in se dolgo trudila zaspati... a danes je bil preveč vznemerljiv dan..

naslednji dan sem se dobila z Liss in Karmen. hotela sem, da zvesta prve. zbrale smo se pred hišo in se peš odpravile proti centru. na Glavnem trgu smo se vsedle na stopničko pred vodnjakom (pokrit že full doug).
torej...? je z odkrito radovednostjo vprašala Karmen.
a da povem? sem jo zafrklijvo odgovorila z vprašanjem
ITAK!!! sta odgovorili.
torej... neki glede Alex-a
L- oh!!!
K- kaj, kaj, kaj!!! dej že povej!!!
S- uprašau me je če bi hodila!!!

K,L- res????????
S- aha
L- in kaj si rekla??
S- (sramežljivo) ja..

K-(Zakriči). YESS!!!!
skočila je name da sem skoraj z glavo udarila v vodnjak
K (še zmer ful na glas)- "iii!!!! zmer sm vedla da bosta vidva za skup!!! Yes, yes, yes!!!!!!soo happy for you!!!" je nakladala še naprej.
S (jo na narahlo udarim)- cold dawn, lady!!!!
K- pa ne morm se!!! se bom potrudila...
L- Soni! taku sem vesela zate! (na rahlo me je objela in iz oči ji je sijalo veselje, ob moji sreči).
S- Lis... hvala. se znaš pa bul obvladat ku Karmen!
K-ejj!! še sm tle!!
S,L- WE KNOW!!!
K- sej vem da vesta, samu sm vaju mogla opozorit... TUK SM HAPPY ZATE!!! je spet skoraj zakričala

S- KARMEN!! umer se!! dej pust še kj energije za tvojo ljubezn!
K- oh, Žan... (je zaljubljeno rekla in v mislih odplavala nekam daleč. GOTOVO k žanu.)
K- zdaj moramo le še najti nekoga za Liss.
S-res je!
L(zafarba)
Feel the adrenaline moving under my skin
It's an addiction such an eruption
Sound is my remedy feeding me energy
Music is all I need.
...
se je oglasila RiRi-na melodija iz mojega telefona. na zaslonu je bilo izpisano ALEX
samo malo, drage moje sem vsatala in se oglesila: Heeej!

heeej! sem rekla v telefon
hi! me je glas v telefonu sramežljivo odzdravil

S- kaj tako sramežljivo?
A- am... hotel sem te uprašati... so bile tisto včeraj sanje al resničnost
S- sanje, definitivno sanje. a najlepše v deželi tej
A- A?
S-seveda je bilo resnično!!!
A-wii!!!
S- somebady is happy
A- true
S- torej, še kakš ratlog za klic?
A-am... ja!
S- z besedo na dan!
A- bi tvojima prijatelicama povedala še skupaj?
S- WTF?
A- kako naj rečem... Karmen je definitivno glasna oseba, ti pa si tako lepa da te bi videl na 1000000000000 km
S- še zmer mi ni čist jasnu
A- Baby, tuki sm
S- Tuki si???? kje????
A- oh, ti moje lepote pa ne opazš?
(je igral užaljenost)
S- hm... jst bi tebe zdele RES rada opazila, če bi mi povedov kje si!!
A-u kavarni ob "križišču"
hitro sem se obrnila in pogled preusmerila na kavarno, katere imena nisem vedela. res je bil tam, v vsej svoji ljubkosti. vesela sem mu rekla v telefon: no pa jima povejva še skupaj.
vedel je o čem govorim (če vi ne veste- pejte še enkrat tale del prebrt) in počasi je vstal in se primajal iz kavarne. vesela sem stekla k njenu, se mu vrgla v objem in ga strasno poljubila.
V rahlem smehu je rekel si pa res vesela...

prepletla sva prste in se sprehodila do vodnjaka, od koder sta naju Karmen in Liss radovedno gledali. nasmehnila sem se in rekla: Punci, to je moj fant Alex.
K- helou! pa Sonja sej ga poznava!
S(odkimala)- ni res! poznali sta mojega PRIJATELJA Alex-a. tukaj pa stoji moj FANT Alex. dokaz?
v tem trenutku sem ga spet poljubila. nežno. in takega mi je tudi vrnil. objel me je in mi v uho zašepetal: ljubim te Sonja
preden bi lahko odgovorila sta naju zmotili Karmen in Liss. pravzaprav samo Karmen. Liss je videla da sva imela poseben trenutek

Liss je s komovcem "udarila" Karmen. Heeej!!! (tist ta jezn, ne pozdrav) se je Karmen obrnika Liss. Liss ji je s pogledom povedala. Karmen se je po tej ugotovitvi hitro zbrala inse obrnila k nama. v očeh ji je otsevala prošnja po "otpusčanju".s pogledi smo si izmenjale vsa sporočila in Karmense je kar na enkrat vstala in za roko potegnila še Liss ter rekla:
Midve zdej grmo! have fun!!
hitro smo se poslovile in karmen mi je v uho zašepetala: izvoli novo priložnost in oprosti za prej.
nasmehnila sem se in pomahala mojima odhajajočima BFF. ko sta izginili iz mojega vidnega polja sem se obrnila k alex-u. že prej sem na sebi čutila njegov pogled. kakšen pogled... gledal me je kot boga. obesila sem se mu na roko ga poljubila na lice in rekla: kaj me tako gledaš?
nasmehnil se je in me poljubil. tokrat strasno, tako kot on prej sem mu jaz rekla: si pa res vesel da so odšle.
rahlo se je nasmehnil in s prepletenimi prsti sva se ospravila do kavarne, kjer sva preživela čas ob dobrem kapučinu in "zaljubljenem" pogledu. na žalost je čas mineval prehitro in kmalu sva se bila prisiljena posloviti. sprehodila sva se po trgu, a prekmalu sva morala vsak po svoji poti. preden sva se ločila me je objel in mi spet rekeL: ljubim te, sonja...
zdelo se mi je kot da mi govori v lase. to je bil moj najšposebnejši trrenutek do sedaj. poljubila sem ga, in mu z tihin glasom rekla: tudi jaz te ljubim Alex.
takrat sem se obrnila, se mu sezadnjič nasmehnila in mu narahlo pomahala. stekla sem proti domu. bila sem polna življenja, upanja in rožnatega življenja na svet

Tisti dnevi... bili so čarobni. vsak jutro me je poleg mrzlega piša vetra pozdravil še mehak poljub na ustnice. Živela sem sanje vsakega življenja. Alex me je vedno presenetil. morda s vrtnico, pa tudi s čisto preprostimi stvarmi, ki jih je naredil tako posebne.
Zjutraj me je zbudil nežen poljub. Kaj za vraga...? sem zamrmrala in nad sabo zagledala njegov obraz. prejšno jezzo je zamenjala radost. "dobro jutro" sem rekla:"kaj delaš tukaj?"
Vse najbolše, mala moj! je zašepetal preden je name skočil Jure(pol-bratec,če ste že pozabil) in se začel dreti:
VSSSSE NAJBOLSSEEEEEEE!!!!!!!!!
gotovo je zbudil celo Slovenijo, sem si milila se zasmejala in rekla: Hvala, mali ampak ni se treba dret!
Na rojstni dan sem čisto pozabila, zato sem bila takega bojenja vesela. Čeprov ga nisem doživela še nikoli. Morda preveč gledajo Ameriške filme? NI VAŽNO!! sem prekinila tok misli in si v glavi zabičala da moram uživati v pozornosti. familija je šla kmalu v kuhinjo. seveda niso tako naumni da bi me postili samo z Alex-om, zato so ga odvlekli s sabo(njegov pogled je sporočal: HEELP!!!!!!!!!!!!!)

hitro sem se uredila in z Alexom sva odšla. Bila je lepa sobota in z veseljem se gledala dopovdansko sonce. A Alex mi je zavezal oči. Kaj za...
Pššt! mi je rekel, me prijel za roko in peljav... nekam...
Na nekaj sva se usedla in odvezal mi je oči. Bila je tista klopica. Klopica na kateri sva si priznala najino ljubezen.
v tistem trenutku sem se mu le naslonila na prsi in rekla: To je pa kar preveč romantično.
Vse najbolše za rojstni dan in polletno obletnico... je bilo vse kar je rekel. Edino kar je še naredil, je bilo to da me je še močneje stisnil k sebi...
Še nekaj časa sva bila takole objeta. Čes čas sem se mu izvila iz objema in se ulegla na tla. Začudeno me je pogledal, zato sem potapkala po tleh, in mu s tem pokazala naj prileže. Leže sem se mu naslonila na ramu in s roko me je objel. tako sva nekaj časa brez besed gledala v nebo. bio je božansko. Šlo je za bližino z nekom, ki ga imaš zelo rad.
seveda alex ni dolgo zdržal tako, zato se je naslonil na komolce. presenečeno me je dvignil in me položil čes koleno. Umaknil mi je lase in zagledala sem se v njegove modre oči. Res sem ga ljubila, res sem ga!
kmalu (v resnici bo dolgem času) mi je zazvonil telefon.
Nejevolno sem se usedla in oglasila.
Halo!!!
presenetil me je Lisin glas: "Kot kaže sem še vedno poklicala prezgodaj." "KaJ??" sem uprašala, saj mi ni bilo nič jasno. "Uff, Soni, včasih si prav neumna. Odlašala sem s klicom, saj sem vedela, da boš s Alex-om. A kot kaže si še zmeraj!" tokrat sem se zasmejala "Imaš pa kar prav" Liss mi je poznavalsko rekla: "Torej ti bom samo voščila vse najbolše. UŽIVAJTA!!!!" in je prekinila. Presenečeno sem pogledala v telefon. Alex me z zanimanjem gledal in me uprašal: Kaj pa je?
"Lis mi je voščila vse najbolše. potem zvpila uživajta in prekinila" sem še vedno presenečeno rekla.
"Vedno sem jo imel raje kot Karmen" mi je smeje in poznavalsko rekel. "Veš, kaj..."
Besede je prekinil s nič kaj prijetnim poljubom na lice.

"Rekla je da morava uživati" je rekel preden sva se poljubila. Tokrat francosko.

Dan je bil božanski. Z Alexom naju je kasneje ujel dež in stekla sva domov. Popovdne sem se dobila še z Urško, Majo, Lis in Karmen. Z urško in majo zelo na hitro, Z Lis In Karmen pa smo si privoščile še en dobr šoping. Kasneje smo se še usedle v kavarno in seveda so morale vedeti VSE podrobnosti.
"Da bo ta dan še naprej tako odličen in da bomo vedno skupaj!!!" sem po več kot uri končno nazdravila s mlečnim napitkom. "Na našo trojico! da bomo zmeraj BFF" je še dodala Karmen in spile smo smo napitke.
Domov sem prišla okoli 20.00, saj je bila taka obljuba (na BD morm it zgodi domu, nasledn dan pa lahku ŽURERAM).

Šele zvečer v postelji sem se nečesa zavedla. Pojutrišnjem je zadnji šolski dan. Pravzaprav sem to ugotovila ob vrečkah ob mizi. To je bilo odlično!!! A pomenilo je tudi da se bom mogla kmalu za 2 tedna posloviti od Alex-a

Obleka je pripravljena, frizura tudi, make-up tudi.
Čakam le še da se pripeljemo pred Tango. Tam so že mnogi moji sošolci.
Gotovo si mislite, le kaj se dogaja. VALETA!!!

Še preden se dobro zavedam že plešemo odtvoritveni valček. Plešem s Nickom. Njegove modre oči so še vedno nekaj posebnega. A me pustijo hladne.
Pravzaprav je odličen plesalec. Priznam. A še vedno je ena mala tečnoba. Po prihodu na šolo se je hitro uklopil, in zdaj je res popularen. Zamenjal je že najman 279607852054 punc. Hitro jim zlomi srce. Seveda je po začetnem neuspehu hotel obnoreti še mene. A takrat je moje srce že bilo oddano nekomu drugemu...
Alex s mojo družino sedi v enem od kotu. Pravzaprav naj fantov/punc nebi vabili, a nekateri smo jih.
Ko ga pogledam... se stopim, pozabim korake in Nick me jezno spet spravi na realna tla. Pravzaprav se ravnokar poklanjamo in bežimo k svojim družinam.

Usedem se poleg Alex-a in pod mizo me nežno stisne za roko in se mi nasmehne. Jaz sploh ne reagiram (tako mislijo) in mu le vrnem stisk.
Pozornost hitro preusmerim k družini in pogovor steče.
Večer je minil z raznimi valčki, nastopi, petjem in raznimi govori.
Ko se podeljujo Zlata peresa ponosno stopim po svojega (če ne veste kaj je tu, samu uprašte). Klasarca mi poda roko, prav tako Ravnatelica. Vrnem se v "klop" in ga ponosno pokažem družini, nato pa še Alex. Tudi on se ponosno (ponosen name) nasmehne in me poljubi na lice.
Vendar vse lepo mine in tako je tudi s valeto. Pred koncem pride k vsaki mizi eden od 3 "Poštarjev" in nam izdajo datum in čas After party. Pri nas je navada da ga zvemo takole. K nam je prišela Petra in mi na uho zašepetala: Pojutrišnem ob 20.00 pri Klemnovi zidanci. Veš kje je?
Odkimala sem in v roko mi je padel listek. Pogledala sem in pokimala. Staršem se seveda ni sanjalo o čem se gre. Očitno pa se je Alex-u.
Tako mi je zvečer preden je moral oditi domov rekel: Glej, da se ne boš preveč napila.
še pomežiknil mi je in mi dal poljubček za lahko noč.
Ne bom se! je bilo vse kar sem še rekla in vstopila nazaj v brez-komarno () zavetje naše hiše.

ČE BI PA RAJŠ BRAL PO PARTIH:
http://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-ki-se-nima-naslova/18327/1
PA TM SO ŠE SLIKCE!!
16. junij 2011
u45719
u45719
Aja, včasih bom tut s tega profila pisala!
16. junij 2011
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTT dobra zgodbaaa
16. junij 2011
u50889
u50889
Next!
16. junij 2011
u48222
u48222
nexTTT!
16. junij 2011
next *__*
17. junij 2011
u51163
u51163
next *__*
17. junij 2011
nextt. dob rpišeš ! a si prebereš še mojo in glasuješ?? http://www.igre123.com/forum/tema/najstnisko-zivljenje/19363/
17. junij 2011
u45719
u45719
Sm jo že!!!
Na temle profilu, ne na HappyGirl!!
17. junij 2011
u42609
u42609
n€€€€€Xtt!!
sam.. a daš kkšne slike gor? tko si laži predstaulaš...
18. junij 2011
neeext!!
18. junij 2011
u51821
u51821
SLIKCE (čeprov so že na Zgodba, ki še nima naslova)

JAZ(sonja)

Anja:

JURE

MAMA IN GLENN(druga slika):

21. junij 2011
neext
21. junij 2011
u51821
u51821
NICK:

JANA:

URŠKA:

MAJA:

21. junij 2011
u51821
u51821
LISA:

KARMEN:

21. junij 2011
u51074
u51074
next
22. junij 2011
next
22. junij 2011
u42609
u42609
NeXTiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. junij 2011
u51163
u51163
next
23. junij 2011
u51821
u51821
Heila!!
Sej bi zdele napisala ampak sm blaznu zanč vole zrd enga bedaka. Žau.
Bye
24. junij 2011
neeext...!!!
24. junij 2011
u42609
u42609
NeXt NeXt NeXt
PiŠŠiii!!

THe BeST SToRY!!!!!
25. junij 2011
u51821
u51821
mayya- huala

pride next kmal... vrjetn še dons
29. junij 2011
u42609
u42609
nno deiii (:
29. junij 2011
u51821
u51821
"MORJE!!!!" je Sonja zaklicala skozi odprto avtomobilsko okno. "Ja, pa je res!" je rekel Alex in se nasmehnil. Tudi Sonja se je nasmehnila, se nazaj usedla in naslonila na Alexa.
Tisti dan je bilo lepo popovdne. Sonja,Anja, Jon, Jure, Alex, Glenn in Sonjina in Anjina mami so sedeli v avtu. Pravzaprav v dveh. jaz, alex, Jure in Glenn v enem, Mama, Anja in Jon pa v drugem. Vsi skupaj gremo na počitnice!! Sicer gremo na Hrvaško... toda, šli bomo na otok. Sanja se mi ne kateri, sanja se mi ne kraj! Ni važno kje, važno samo da je lepo (če se slikce ne motijo)!!
Alex je sonjino razmišljanje zmotiv s poljubčkom na lica. Sonja se je nasmehnila, nato pa se spet zazrla v neskončno modrino... ki jo je zmotila ladja... Kar je pomenilo da bomo kmalu na našem trajektu...
V trajektu smo zlezli iz avta in se sprehodili iz "parkirišča". Uvajen postopek... Zgoraj, torej na soncu smo se usedli na rumene in zelene plastične sedeže. Sonja se na sedežu ni mogla dougo obdržati, zato se je naslola na ograjo, in tokrat gledala razburkane valove, ki jih je delala ladja. "Sonja!" je Sonja zaslišala krik "v kavarno gremo. Greš?" Sonja je malo razmislila, nato pa odgvorila negativno. Nekaj časa je spet gledala v valove, nato pa jo je nekdo poljubil na vrh glave. "Hej!" je pozdavila Alexa. Naslonil se je poleg nje in pogledal v modrino. "Lepo, kajne?" je vpraša Sonja, Alex pa je pokimal. Tako kot vrjetno vsi, je ugtovil da se Sonja navdušuje nad neskončnimi valovi. še enkrat jo je poljubl, tokrat na usta. In iz enega poljuba se je razvil naslednji, iz naslednjega naslednji... Dokler ni trajekt zahupal, da bi skoraj padla na rit. Kar ju je rešilo, saj so ostali ravno prišli iz kavarne. "Ajde, šmrkavci, gremo v avto" je v šali po pol ure rekel glenn, saj so se približali obali. In potem so se spet vozili in vozili. Dokler niso prišli do prelepega kraja... in se pripeljali do ogromne, a lušne hiške. "WooW!" je ušlo Alexu. "naše je!" je rekla sonja. Stopila sta iz avta vzela kovčke in prtjago in skupaj s drugimi vstopila...
29. junij 2011
neeeeext
02. julij 2011
u42609
u42609
N€€€€€xTT (: : D
03. julij 2011
u42609
u42609
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg