Forum
Hojla!

Začela bom pisati mojo originalno zgodbo, ki potrebuje ugled! Zato berite in samo napišite next. In to je to! Bom kar začela!

Živjo, ime mi je Lucy in stara sem 14 let. No, toliko o meni, zdaj pa k glavni temi. Mami mi je kupila ta dnevnik, da vanj vpisujem svoja čustva in vse to. Pač to je samo za šalo. Vsaj zame. No, izgledam dokaj normalno.

Naj povem to, da sem zadnje čase malo šokirana. Ne morem verjeti, da mi je očka to naredil: preselili smo se na drug konec Amerike: zdaj živim v Miamiju. Vem da bi nekatere punce dale življenje za to da bi bile tam ampak jaz enostavno nisem socialna in me skrbi glede prijateljev.
Kot prilogo sem danes v dnevnik dodala sliko Miamija:

Doma živim z mojim atijem in mami, ki se nerada fotografirata, sestrico, ki rada uporablja snapchat filtre in psičko Lizzy. Dala bom slike sestrice Daye in psičke.

V prejšnji šoli mi ni bilo dobro zaradi tega, ker nisem bila priljubljena. Sploh me ni nihče poznal. Slišala sem samo Pazi, čudakinja se te bo dotaknila!. To je zaradi tega ker sem enkrat pomotoma polila Lele, najbolj popularno učenko na šoli, s kapljico vode. In da še omenimo, kapljica je bila velika milimeter. Jutri grem prvič v šolo in že točno vem kaj bom oblekla:

takole imam zasnovan cel teden. Za drug teden sliko dobite pozneje.

Ja, budilka mi je drnela pol ure prepozno. Mami me je hitro odpeljala do šole. Res, zelo dober vtis bom naredila. Ampak ne, učiteljica Honey mi je naredila še eno sramoto. Joj, res ne vem če bom preživela do konca šolskega leta.

Potrebujem 2 nexta da nadaljujem (če bo vsaj en bom drug teden pisala naprej)
24. november 2017
Hanns F
Hanns F
Next
25. november 2017
še samo en Next. OGLAŠUJTE!!!
25. november 2017
Next
25. november 2017
Hvala vsem za nexte.
25. november 2017
V tem razredu je en zelo lušten fant. Po učiteljičinih besedah naj bi mu bilo ime Chris. Bil je tako božansko lep, da ne morem niti govoriti. Da si ga boste lažje predstavljali, sem ga fotografirala.

Zjutraj sem nekako nanesla tisto ravno prav makeupa. Zdaj si vsaj ne bo mislil da živim pod mostom. No, vem da se sliši čudno ampak res je. V novi šoli sem spoznala svoji novi BFF po imenu Kylie in Sofia.

KYLIE

SOFIA

Povedali sta mi, da je Chris najbolj popularen fant na šoli. Jaz pa sem jima povedala vse glede moje prejšnje šole in Lele, kako sem jo polila in kako me je zasovražila. Rekli sta mi da oni zagotovo ne bosta jezni, tudi če ju bom polila s kokakolo. In tako se je začelo, da sta Kylie in Sofia izvedeli, da mi je všeč Chris. Kylie je bila njegova sestra, tako da mu je to malo omenila. Ampak na prefinjen način:
K: Kylie C:Chris
K: Hej, kaj si misliš o tisti novi punci Lucy?
C: Ma, vreji je čuj.
K: Okej. Povedala mi je da si ji všeč.
C: No, tudi ona je meni.

In tako se je vse začelo. Na klopci sva se prvič poljubila.

In nato me je Chris ...

Zdaj potrebujem 3 nexte za nadaljevanje
25. november 2017
Next
25. november 2017
Hanns F
Hanns F
Next
25. november 2017
neext
25. november 2017
Joj hvala vam za vse te nexte. Če želite svoj del zgodbe mi ga lahko pošljete po sporočilih in morda vas doleti sreča: morda mi bo všeč in ga objavim sem (seveda vas bom omenila da ste mi to ve napisale drugače pa se lahko pritožite) Bom začela kar pisati
25. november 2017
Chris me je nato vprašal, če bi šla z njim na zmenek. Seveda sem privolila, kaj pa bi! Rekel pa je, da se dobiva v restavraciji ob 6.ih. Hmm, mislim da bom oblekla kar tole:

Naličila pa se bom tako:

Kylie in Sofia prideta k meni domov, da mi bosta pomagali vse urediti. Težava je le v tem, da sem dobila čudno sporočilo na telefonu:

OMG, sporočilo sem takoj pokazala Chrisu ko je prišel pome. Bil je zelo zaskrbljen in je rekel, da ne greva nikamor saj ne veva kdo je poslal sporočilo. Odločil se je da me namesto v restavracijo pelje k sebi domov. Kmalu sem prejela še eno sporočilo:

Bila sva sama in vprašal me je, če me lahko poljubi. Seveda sem dovolila, saj sem vendar njegova punca! Objel me je in me božansko poljubil - takega poljuba še nisem nikoli doživela. Sploh se nisem veliko poljubljala. To je bilo zdaj drugič (prvič na klopci). In spet sem dobila sporočilo.

Potrebujem 3 Next za nadaljevanje
25. november 2017
tam pri tistem drugem sporočilu je samo prvo sporočilo ki ga dobi veljavno.
25. november 2017
Next
25. november 2017
Hanns F
Hanns F
Next
25. november 2017
Next
25. november 2017
OMG to pa so hitri odzivi ... zgodbica bo pa verjetno nadaljevanje prišlo jutri. Če vas ne moti. Lahko pa tudi danes ampak ob kakšnih sedmih če že.
25. november 2017
Ok
25. november 2017
ja ob 7
25. november 2017
OMG tako sem zaskrbljena da sploh ne morem pisati. Dragi dnevnik, prosim pomagaj mi. Mami mi je ravnokar rekla da pozna programerko in lahko izve od koga je bil ta telefon ampak je zdaj v Arizoni in pride domov komaj čez kak teden. Imam pa še eno presenetljivo novico za vas: v našo šolo je prišla Lele (popularna punca na prejšnji šoli). Pogovarjala se je s Chrisom kot da bi bil njen fant!
Lele:

Danes naj bi še enkrat s Chrisom dobila da podebatirava o vseh teh stvareh. Baje pozna sestrično, ki se spozna na iphone in baje imajo možnost da izsledijo drug telefon. Držimo pesti glede tega.
Ja, to se resnično dogaja. Njegova sestrična Charlotte je izsledila nek telefon: ime naprave je Lele! Okej, jutri grem do nje z vsemi dokazi. Pa bo videla. Ko smo že pri tem, s Chrisom sva se šla kopat v njihov bazen. Sledilo je to:

Charlotte je rekla da naj pošljem Lele sporočilo da veš kdo je. To naj bi baje pomagalo da bo jutri manj prepiranja. Tudi ona je potem odgovorila ampak z drugačnim odzivom kot sem pričakovala:

Chrisa sem seveda vprašala kaj naj bi to pomenilo ampak je rekel da se Lele laže in da lahko grem do tja ter naj mi vse pove ampak zagotovo nima dokazov.
Zdaj vam lahko pokažem le kaj bom imela oblečeno:

in navadne kavbojke...

PONEDELJEK
Res sem šla do Lele v park kjer je sledilo veliko presenečenje.

Sedaj potrebujem štiri nexte.
25. november 2017
nextnextnextnext
25. november 2017
neeeeeeeext
25. november 2017
še dva ... res vam hvala da berete mojo zgodbo ... na začetku sem mislila da bo brala mogoče samo ena oseba ... res mi zelooooo veliko pomenite
25. november 2017
Next
26. november 2017
Next
27. november 2017
neext
27. november 2017
Next
27. november 2017
Next
28. november 2017
Hanns F
Hanns F
28. november 2017
Torej, z Lele naj bi se dobile v parku.
Videla sem Lele, vendar z zelo nepričakovano osebo. Tam je stal Chris ki jo je poljubljal! Res, ne šalim se. Zagledal me je in Lele takoj porinil nazaj! Skoraj sem umrla od jokanja. Najprej mi Lele uniči življenje na prejšnji šoli, zdaj pa še ukrade fanta!

Kylie in Sofia sta me seveda povabili k Kylie domov. Onidve sta takoo dobri prijateljici! Res ne vem kaj bi brez njiju. Odlično smo se zabavale, igrale smo se namreč Zavrti Oro. To je nekaj podobnega kot resnica ali izziv, le da je na telefonu.

Po sporočilu mi je Chris poskušal razložiti, kaj se je zgodilo, ampak se je vse spremenilo zaradi enega statusa na Facebooku. Lele je objavila spodnji status:::

Chris se verjetno samo laže. Zakaj bi me imel rad če me pa vara? Naj bo kar z Lele in se ne pretvarja da me ima rad. Chris pa mi je poslal sporočilo ...
Potrebujem 4 nexte za nadaljevanje
29. november 2017
Next
29. november 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg