Forum
zgodba govori o punci, ki se zaljubi v svojega soseda,..

naj napišem ali ne ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. januar 2011
u34997
u34997
Ajde piši
17. januar 2011
Živjo sem Jenny, stara sem 15 let.
Zjutraj sem se zbudila in se spravila za šolo bil je normalen dan kot vedno. Ko sem se vračala domov pa sem videla zelo sexy fanta, ki ga nisem še nikoli videla. Počasi sem hodila domov, da bi videla kam gre, zdelo se mi je zelo čudno, ker je šel po isti poti kot jaz. Ko sem bila že skoraj pri domu sem videla, da je fant šel čez cesto nasproti moje hiše. Še nikoli nisem opazila da je ta moj sosed, ime mu je Rick. Celo noč sem razmišljala o njemu.

NEXT?
17. januar 2011
u34714
u34714
NEXT, pa bolj na daljše piši
17. januar 2011
Med poletnimi počitnicami sem ga veliko videla, ko se je vozil z motorjem pred svojo hišo. Velikokrat sem hotela govoriti z njemu a ga nikoli nisem upala ogovoriti. Minilo je kakšno leto in nikoli nisem govorila z njemu in sem ga čez čas pozabila. Nekega dne pa se je v šoli zgodilo nekaj zelo čudnega, Rick je šel mimo mene in mi rekel:
«Zdravo soseda!
Čisto sem zardela a sem ga pozdravila nazaj. Od takrat naprej sma se veliko pogovarjala in jaz sem se spet zaljubila v njega. Čez čas sem mu povedala da mi je všeč. Ampak sma bila samo prijatelja še naprej. Hotel me je prepričati da bi me učil igrati kitaro, ker sem mu povedala, da bi jo rada igrala. Naslednji dan sma šla skupaj ven, zraven je šla tudi moja bf Gabrielle(Gaby). Hodili smo po mestu potem pa je Rick šel zraven enega prijatelja k njemu domov jaz in Gaby pa sma hodili na okoli. Spodrsnilo mi je da sem padla in noga me je zelo bolela. A vseeno sem bila še zunaj. Potem je prišel Rick in sedeli smo na klopi v parku in se pogovarjali. Ko smo hodili domov me je vprašal kaj je z mojo nogo, povedala sem mu da sem padla. Vprašal me je če me nese domov in se nasmejal. Njegov lep nasmeh me je očaral gledala sem ga v njegove čudovite rjave oči in se mu samo nasmehnila, nato pa reklaa ja. Dvignil me je in me nesel proti domu. Na poti sem videlaa njegovo bivšo punco, ki me je zelo grdo pogledala. En dan me je poklical po telefonu ob 0.00 in me vprašal če pridem k njemu, povedala sem mu da ne morem, ker mama že spi. A me je vseeno prepričal. Splazila sem se po hodniku skozi vrata in šla do glavne ceste kjer me je čakal. Sedela sva pred njegovo hišo in se pogovarjala, potem pa me je pogledal v oči in se samo nasmehnil.

NEXT?
17. januar 2011
next !!!!!!!!!
18. januar 2011
Počasi se mi je približal in me nežno poljubil. En čas sva se spet gledala v oči in se začela poljubljati. Kar naenkrat pa je pogledala Rickova mama skozi okno in vprašala zakaj sva pred hišo. Rick ji je odgovoril, da se samo pogovarjava. Med nama še vedno ni bilo nič, bila sma samo prijatelja še naprej.
Gaby je bila spet pri meni in bile sva na računalniku. Rick mi je napisal, da mi je naredil zapestnico in da mi jo jutri prinese vn, ko ne bo njegove punce zraven. Zato sva se z Gaby naslednji dan dobili zvečer zunaj. Kjer sem srečala tudi Alex. Skupaj smo sedele na avtobusni postaji tja je potem prišel Rick in mi dal zapestnico in se mi nasmehnil z svojim prečudovitim nasmehom. Rekel je da se še potem kaj vidiva, ker je videl, da prihaja njegova punca. Zato smo z Gaby in Alex hodile po mestu. Jaz sem bila zelo zasanjana celo pot in sploh nisem opazila da nam je Rick prišel nasproti z svojim prijateljem.
18. januar 2011
NEXT ?
18. januar 2011
next !!
19. januar 2011
next !!!
19. januar 2011
u35383
u35383
nnneeexxxttt!!!
25. januar 2011
nnneeeexxxxtttt!!!!!!!!